MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.05. 11:45

skamasz írta:Nos kiderült miért kaptam kevés megosztást, ezt találtam a facebook-on :
"Csak a tagsági szinteken korlátozott csomag darabszámok tartományában lévő hirdetési
csomagok kapnak kedvezmény megosztási pénzt a cégtől."

Tehát hiába van 35 csomagom akkor is csak 10 csomag után kapok normális osztást a többi 25 után csak vajmi keveset...

ha visszaolvasol pont ezt írtam neked válaszban
HozzászólásSzerző: pimmi » Ma, 11:07
ingyenesben 1% a hozam, INGYENES TAGSÁG --- Aktív USD Adpack limit 10/15/25 | komisszió 3%/1%/1% | 1% napi megosztási kamat, de ami a limiten felül van, vagy régebben vetted de a visszaforgatási egyenlegből azokra 0,5%, ha a limiten felüliek akkor hoznak 1% ot, ha a limitből lefogy és kifut, vagyis mindig csak 10 darab, ez a free tagság a többi ugyanez a szintek szerint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.12.05. 11:47-kor.

skamasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: skamasz » 2016.12.05. 11:47

pimmi írta:
skamasz írta:Nos kiderült miért kaptam kevés megosztást, ezt találtam a facebook-on :
"Csak a tagsági szinteken korlátozott csomag darabszámok tartományában lévő hirdetési
csomagok kapnak kedvezmény megosztási pénzt a cégtől."

Tehát hiába van 35 csomagom akkor is csak 10 csomag után kapok normális osztást a többi 25 után csak vajmi keveset...

ha visszaolvasol pont ezt írtam neked válaszban
HozzászólásSzerző: pimmi » Ma, 11:07
ingyenesben 1% a hozam, INGYENES TAGSÁG --- Aktív USD Adpack limit 10/15/25 | komisszió 3%/1%/1% | 1% napi megosztási kamati a limiten felül van, vagy régebben vetted de a visszaforgatási egyenlegből azokra 0,5%, ha a limiten felüliek akkor hoznak 1% ot, ha a limitből lefogy és kifut, vagyis mindig csak 10 darab, ez a free tagság a többi ugyanez a szintek szerint.

ja tényleg köszi :) Akkor gyakorlatilag 220 nap alatt fut ki egy csomag ?
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.05. 11:49

igen, ha ad rá ennyit, mert a legújabb:

James Lee Valentine, mátol (5 december) a hosszú távú siker stratégia: nincs több fix összegű megosztás. Ehelyett a részvények "Rugalmas napi megosztást kapnak" vagyis a megosztás a bevétel függvényében változik.
minden más ugyanaz marad, mint a dec-1 változtatáskor

na itt elvesztettem a fonalat, minek a tagság ami elvileg fix hozam, ha ők szabják meg a % ot? :?
és

AmperChild
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: AmperChild » 2016.12.06. 00:04

Eladó a fiókom 15$-ért payzára!

Van 12 csomagom 40$-értékben illetve 24.000 banner kreditem és 1.300 milliomos hirdetési kreditem. Nem verified. Név, e-mail, jelszó minden változtatható. Van 22 refferáltam abból 1-2 aktív 1-2 csomaggal.

Akit érdekel írjon rám privátban.
Új jó befektetési lehetőség:
[url][/url]

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.06. 09:40

James Lee Valentine
2 perce
[9:28:27 | Módosítva 9:34:55] Đave: Mx tagjai, én meghoztam az egyik legnehezebb üzleti döntések az életemből:
Usd cashout megvonás felfüggesztve!
Ez csak az mx hirdetések usd platform és csak cashouts. Mind a 8 mx mátrix programok és az mx hirdetések euro és bitcoin platformok vagy üzleti-mint-normális. Plusz minden más tekintetben az mx hirdetések usd platform normális a kattogó hirdetések, ADPACKS USD-ben vásárolt, megszerezve beterjesztési jutalékok, és minden aspektusát az usd üzlet.
És, ha elolvasod a végén ezt az üzenetet, lehet, hogy lesz egy szuper megoldás, amellyel minden befizetett usd tagja mx. Világ győz hosszú távon. Igen, ez valóban egy rövid távú válság ma, mert az usd platform, kell egy kis szünet, de talán egy pár év múlva le az útról, ez egy nagy lehetőség mindannyiunk számára, hogy még jobban felvirágoztatom, anélkül, hogy feltétlenül valaha fizetni még egy dollár a mx .
Nem vagyok felfüggesztik a mx. Világ honlapon, sem az mx. Világ üzleti platformok és programokat, csak az usd revshare cashouts. Mert az usd revshare üzleti nulla a pénzt hamarosan, ha elmegyünk usd cashouts. Ezért jobb, ha a következő 30 nap alatt, amíg a karácsony és újév, hogy adj egy hónapot vagy akár többet is, hogy megtaláljam a legjobb megoldás a jó az USD-ben fizetett tagok.
Tegnap kifizettük át licit 000 cashouts... és mi már több mint fél millió usd cashouts az elmúlt egy hét... és már fizettünk, körülbelül egy millió usd cashouts, mióta anyám meghalt október 21-án. Csak hat héttel ezelőtt.
Néhány cashouts voltak a csalás és a vállalati költségek voltak, de a lényeg az, hogy az online készpénztartalékok túl alacsony az usd platform, hogy sikeresen kifizet minden, a több ezer visszavonására kéri, hogy most jön minden nap. A következő héten a jelenlegi cashouts a licit 000 naponta, néhány napon belül leszünk nulláig usd és senki nem akarja, hogy a forgatókönyv.
Tagok kérdezgetnek a tények... a tények a következők:
Teljes ott vásárolt mx revshare 13 hónapja: 43 millió usd-t.
Teljes igazi pénzt: alig több, mint 6 MILLIÓ USD-t.
Teljes igazi pénz cashouts: kevesebb mint 6 MILLIÓ USD-t.
Újra teljes adpack vásárlás: 37 millió usd-t.
Ezek azok az újbóli adpacks vásárlása és a felhalmozott rendelkezésre álló készpénzegyenlegeinek a tagok okozott nekünk, hogy ki tudjuk fizetni a túl sok pénz. Ez a probléma nem egyedi hozzánk. Minden revshare programok, amelyek lehetővé teszik az újbóli vásárlása adpacks halálra vannak ítélve, hogy végül nem működnek, mert végső soron kell fizetnie. A túl sok pénz. Sajnos tapasztalatlan voltam és naiv voltam, amikor arra ösztönözte, hogy indítson mxrevshare, és a süllyedő hajó az usd volt már eleve kudarcra van ítélve, csakúgy, mint a végzetes titanic óceánjáró, amint vitorlát bontunk 13 hónappal ezelőtt.
Tényleg nincs más választásom, mint, hogy felfüggesztik az usd cashouts azonnali hatállyal... és ez így is marad egy hónapra felfüggesztett legalább. Amíg fel van függesztve, elérhetjük, hogy minden igaz, mint például a tag is panaszkodik, hogy tudják, hogy én csak egy usd vagy eur elvonási naponta, de meg kell három visszavonások naponta (egy usd, egy euró, egy btc). És folytathatjuk, hogy ellenőrizze a még nem igazolt. És biztosak lehetünk abban, hogy minden aspektusát revshare szoftver működik a tökéletes.
Tudtam átalakítjuk az euro és az usd a bitcoin jövedelem és használja ezt a pénzt a usd cashouts, de még mindig elfogy az usd rövid időn belül, mert a tagok 100 dollárt k+ naponta a legtöbb napja. Ez nem is egy jó hosszú távú megoldás... és meg kell találnom a legjobb hosszú távú megoldást az usd revshare platformot, hogy sikeres legyen, hogy mx. A világ egy egység képes túlélni akkor boldogulni.
Igen tudom, hogy a szeme sok képviselő a döntésem megöli a revshare üzlet. De mi fog fogyni a pénzt ezen a héten, ha nem felfüggeszti, és sokkal jobb, hogy függesszék fel akkor csődbe menni, ami megöl minket! Őszintén hiszem, hogy találok egy jól jövedelmező megoldás minden befizetett usd tagjai, mint az alma raktárról, mint egy dollár egy részvény 1980-ben, ami most már 100-szer, ami segít a tagjainak, hosszú távon sokkal magasabb A nyereség, mint az usd adpacks is. Ez nem itt elmondani, hogy nem fogok hamarosan önéletrajz usd cashouts, de szükségünk van, hogy növeljük az usd készpénztartalékaikat.
Oly sok ezer befizetett usd tagjai, a nyomás rajtam. Minden nap kapok e-mailek, olyan sok tagunk adsz nekem pozitív és negatív visszajelzést, ami tényleg csak növeli a már most magas stressz-szintet. Anyám hirtelen halála, volt egy hatalmas ütés, ami valóban nem értem még felépült, még akkor is, amikor írom ezeket a szavakat, könnyes lett a szemem. Először az anyám meghal, aztán a revshare üzleti elkezd süllyedni, szóval ez nem könnyű nekem jelenleg jól működik.
Persze, hogy ma nem tudom, mi a legjobb hosszú távú megoldást az usd revshare platformot, hogy sikeres legyen. De fogy a pénz a rövid távú előnyök egyáltalán senki. Jobb, ha a fennmaradó 350,000 usd készpénztartalékok karnyújtásnyira egy esős napon vagy tengermély az esős napokat. Tagok, kell egy kis szünet a sok stressz miatt túl sok levelet kapok tőled, függetlenül attól, hogy a jó szándék, vagy rossz érzéseket kifejezve, ezért kérem ne bombázza az email címemre, vagy a személyes facebook vagy az mx facebook csoport egy lavina az üzeneteket. Ez nem segít senkinek.
Janus, a fáradhatatlan munkamorál és az ő nagy megértése revshare platformok, csak kitettek egy erős videó interjú filmre tegnap. Azt javaslom, hogy vigyázzon rá. Dolgozni fog a mx vezetők és az admin személyzet és a tanácsadói, hogy segítsen megtalálni a legjobb megoldást az usd cashouts probléma. Ki tudja, talán a legjobb megoldás, hogy adja oda a BEFIZETETT USD TAGOK EGY MX. Világ Corporation egy arány arányos a mennyiségét, aktív befizetett usd adpacks plusz a rendelkezésre álló egyenleg kombinált, vagy valami ilyesmi.
Szóval, hogy a hosszú távú minden befizetett usd tagja, még mindig keresem a maradék jövedelem mx. Világ ahogy növekszünk ezeket a következő néhány évben több innovatív termékek és új úttörő programokat, mint például az mx játékokat, akkor hatalmas nyereséget a vállalat.
Nincs miért nem lehet egy millió tagja van a 2020 év, és az éves értékesítési volumene usd100 millió évente. Ez legyen a célunk, hogy minden mx tag azt hinni, hogy a saját hosszú távú siker együtt egy egészséges és virágzó mx. Világ Corporation. Ily módon, a befizetett usd tagok kereshetsz képviselőként, és mint egy résztulajdonosa mx. A világ most, hogy sikeresen túl a 2020 évben a végtelenbe és tovább!
Mondj igent, hogy siker a mx. Világ

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.12.06. 09:51

na ez most hirtelen összeomlott és átment szelektív fizetőbe.
Kép

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.06. 09:53

Janus Nowak
31 perce
AZ EUR-és btc platform működése. Csak meg kell javítani a megosztás forgatókönyvet. Tegnap volt egy hiba, és az elején még nem volt. Csak az usd cashouts kellett, hogy legyen kapcsolva. James Post az okokat, pár perc és már tudom, hogy mindenki megkapja a mx. VILÁG WIN-Win szituációban vissza. De először mindenki nyugodjon meg, és koncentrálj a te dolgod. (EUR / btc adpacks például).

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.06. 14:40

Janus Nowak
19 perce
UPDATE - GOOD NEWS:
I could convince James to the following deal:
1. USD Commissions for Adpack purchases FROM PROCESSORS (real money) are allocated in the AMBASSADOR Balance now.
2. The USD Ambassador Balance can be withdrawn without problems (or used to buy adpacks after stransfer to main balance) from.
3, 2, 1 -> Start
LET THE POWER GO ON!
--------------------------------------------------
Én úgy ételmezem: Az USD napi jóváírásokat az Ambassador-ba fogják tenni,nem a Main-be és onnan ki lehet majd kérni minden gond nélkül, de ha nem akarod kikérni, akkor átküldöd a Main balanceba és visszaforgatod. Ha ez így lesz tényleg,akkor jó
és csak azokat lehet kikérni, amit valós pénzből, processzorról tettél be, a visszaforgatásból származót nem...

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2016.12.06. 14:45

Akkor most a main balance-ba lévő pénzt buktuk? Az nem lesz kikérhető?

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.06. 14:49

jerdei írta:Akkor most a main balance-ba lévő pénzt buktuk? Az nem lesz kikérhető?

ahogy fentebb van, vagy 30 nap mulva elindul, vagy több... ;-)) ha meg van csomag ami nem visszaforgatásból van arra az ambassadorba teszi a hozamot, amennyit gondolnak... :(

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2016.12.06. 18:06

pimmi írta:
jerdei írta:Akkor most a main balance-ba lévő pénzt buktuk? Az nem lesz kikérhető?

ahogy fentebb van, vagy 30 nap mulva elindul, vagy több... ;-)) ha meg van csomag ami nem visszaforgatásból van arra az ambassadorba teszi a hozamot, amennyit gondolnak... :(

hát ez jó, épp ki akartam venni a maradék 45$-omat... de ezt akkor benéztem :S

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.06. 18:20

változtatnak állandóan......

EXAMPLE: Infos about how sharings are counted:
Normal sharing amount: 50 cents (example only)
Bought from Adv. Budget: 25 cents (for all members)
FREE members: 50 cents
BRONZE, SILVER and GOLD members: 50 cents x 2
MILLIONAIRE members = 50 cents x 2.5
SIMPLE and EASY to understand. :)
The standard amount depends on how much money came in the day before throgh processors.
EASY and LOGICAL. So let's work.
Panic-withdrawal members, show your greatness. You know what to do.
Példa: infót arról, hogy hogyan kell számolni a megosztások!:
Normális megosztása összeg: 50 cent (csak példa)
Vásárolt adv. Költségvetés: 25 cent (az összes tag)
Ingyenes tagok: 50 cent
Bronz, ezüst és arany tagok: 50 cent x 2
Milliomos tagok = 50 cent x 2.5
Egyszerű és könnyű megérteni. :)
A standard összege attól függ, mennyi pénz jött be az előző nap továbbmenni.
Egyszerű és logikus. Akkor menjünk dolgozni.
Pánik-elvonási tagok, mutasd meg a nagyság. Tudod mit kell tenned.
janus írta 10 perce

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.07. 18:15

Felajánlottak ~ 500 ezer dolcsit az USD egyenleg beindítására... :?

Janus Nowak
Let us help James in his decision to reopen the USD cashouts in a controlled way to make MX members happy and MX WORLD very trong for the next years. Here is a gesture of the biggest leaders, who have the greatness you teach in your books, James Lee Valentine!
Segítsünk Jamesnek a döntésében, hogy újranyissuk az USD készpénz kifizetést egy ellenőrzött módon, hogy az MX tagokat boldoggá tegyük és az MX.WORLD nagyon erős legyen a következő években! Itt van egy gesztus értékű ajánlat a legnagyobb vezetőktől, akik számára oktatást nyújtasz a könyveid által James Lee Valentine!
https://www.youtube.com/watch?v=jsGg07B ... e=youtu.be

más is küld:
Grzegorz Góra
admin@mx.world :)
Ők kezdték. Folytassuk. 50 dollár adományt küld admin@mx.world
Kép

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gisell » 2016.12.07. 20:50

Pimmi merre laksz? Találkozunk egy sötét utcában és ott elmagyarázom miért nem küldök. Világosba szégyellenék olyan szavakat kimondni. :DD :PP

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.07. 20:53

Gisell írta:Pimmi merre laksz? Találkozunk egy sötét utcában és ott elmagyarázom miért nem küldök. Világosba szégyellenék olyan szavakat kimondni. :DD :PP

szerintem én nem mondtam hogy te küldjél, hol olvastál ilyet? ezt a fórumot olvasod :? és nem nekem kéne elmagyaráznod, nem nekem fizet aki fizet..

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gisell » 2016.12.07. 21:11

Én egyébként se szeretek sötétbe járni.
Komolyra fordítva, :bad: halott oldal.
Hol olvastam hol olvastam, ma is vagy 300 hsz- futottam át nagyjából, csoda lenne ha fele a fejembe maradna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gisell 2016.12.07. 21:14-kor.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.07. 21:14

Gisell írta:Én egyébként se szeretek sötétbe járni.
Komolyra fordítva, :bad:

most komolyan nem értelek, senki egy vasat se kért tőled, janusék ajánlottak 5 kilót, kicsit el vagy tályolódva, de hagyjuk, mert a lényeg elveszik a sok értelmetlen beírásod között...

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2016.12.07. 21:16

pimmi írta:
Gisell írta:Én egyébként se szeretek sötétbe járni.
Komolyra fordítva, :bad:

most komolyan nem értelek, senki egy vasat se kért tőled, janusék ajánlottak 5 kilót, kicsit el vagy tályolódva

janusék? azért az furcsa, hogy letiltják a kifizetéseket, de elkezdenek adakozni... hogy is van ez?

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.07. 21:21

janusék? azért az furcsa, hogy letiltják a kifizetéseket, de elkezdenek adakozni... hogy is van ez?

igen, ő és még két vezető, itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=jsGg07B ... e=youtu.be és már mások is mellé álltak, befizukkal.
a kifizut nem letiltotta , hanem nem tudott már fizetni, ez mind az ő műve, szépen félrevitte a céget, van infóm erről de nem publikus, és most megpróbálja megmenteni, amit elbaltázott, kb. ennyi most a szitu.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.08. 08:02

Konfi menetrend: k-cs-szombat , 20:30
http://login.myownmeeting.com/conference,mxcsapat

James Lee Valentine.
Mx-Tagok... jó híreim vannak! Janus és én már megbeszéltük, amelyben több módon is meg tudjuk oldani a válság usd cash-Flow-n belül a következő héten, hogy képesek legyünk teljesen nyitott az usd cashouts azonnal! További részletek követni fogja holnap (Dec-9)

"Ha azt akarod, hogy továbbra is tagja mx világban, és egy nagyon közeli barátom, kérlek, csukd be a többszörös viták , amíg megtaláljuk a legjobb megoldásokat neked, és minden mx tagjai.
Egy héten belül, vagy nem sokkal utána, a régi lesz az mx...
"Már eddig is tapasztaltuk 2 mód, amelyek csökkentik a fő usd egyenlegek által egy nap alatt, a Janus-Rafal-Adrian-Marek a mérleg most nulla, ezt emeli usd500k csak ezek a 4 vezetői. Így a legtöbb cash-Flow probléma már elment."

skamasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: skamasz » 2016.12.14. 16:31

pimmi írta:Kikérés újra megy... :good:

Kép

Ez jó hír, egy pár napja nem kattolom, van osztás ? Érdemes újra kattolni ?

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2016.12.14. 16:35

van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2016.12.14. 16:42

jerdei írta:van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..

igen ha nincs tagságod akkor 25 a kikérési limit, az osztás meg annak függvénye, milyen a csomag, melyik egyenlegből vetted, és milyen a tagságod...

USD TAGSÁG:
INGYENES TAGSÁG --- aktív USD hirdetési csomagok 10/15/25 - jutalék 3% / 1% / 1% / 1% napi megosztás - készpénz kifizetés, napi $25 - havi költség: $0.

skamasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: skamasz » 2016.12.14. 17:36

jerdei írta:van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..

Uhhh ezt nem értem :) Eddig nem 25$ volt a minimálisan kikérhető összeg ? Mi az hogy max 25$ ? Egy nap/hónap vagy összesen ?

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2016.12.14. 17:50

skamasz írta:

Uhhh ezt nem értem :) Eddig nem 25$ volt a minimálisan kikérhető összeg ? Mi az hogy max 25$ ? Egy nap/hónap vagy összesen ?

fix 25$/kikérés naponta, legalábbis nálam, mert isten tudja mióta nem vettem csomagot...és tagságom sincs
épp azt várom, hogy kipörögjenek és meglegyen az 50$-om, most van 46,8$ számlámon, ha meglesz az ötven, akkor be is fejeztem..

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”