Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Briar_HU írta:Kedves Karbula!

A Te oldaladon a következő mondatot találtam:

"Ismét megindúltak a kifizetések, és nagyon úgy néz ki, hogy szó sincs bedőlésről. Pillanatnyi problémáik voltak, amit sikerül megoldaniuk."

Remélem, nem gond az idézet, hisz Te magad hirdeted az oldalad, bárki megtekintheti.

Mégegyszer elnézést kérek, hogy beleütöttem az orrom a témába.

Üdvözlettel,

Briar

Nem baj, ha idézel, de akkor ne a téged igazoló félmondatot másold ide. Van pl. olyan is, hogy:
Én azt javaslom, hogy az Elite Alliance-t egyenlőre ne használd. Ha kijön belőle a pénzem, azonnal jelzem. Lehet, hogy csak pillanatnyi problémáik vannak, ls pár hét alatt rendbe szedik az oldalt. Így legyen! Amint tudok valamit, jelzem.

Talán legyél te is korrekt, ha már annyira beolvasol itt egy olyan közösségnek, amelyik azért jött össze, hogy egymást segítse.
hagi62
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.29. 05:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hagi62 »

Én azt szeretném megkérdezni a fórumozóktól, hogy ki tud itt valami konkrétumot az EA mostani helyzetéről, arról, hogy mikor
fizetnek, stb.?

Igen én is látom, hogy többen ezerrel reklámozzák a céget, mintha minden renden lenne, pedig semmi sincs rendben!

Én is visszaforgattam a pénzem nagy részét, de csak azért, mert nem volt más lehetőségem!!!!!
Leon Úr miért hallgat? Amennyiben nem ezt tenné, nem arról szólnának hetek óta a bejegyzések itt a fórumon, hogy
mindenki csak találgat. /... én hiszek a Leonnak..., Tuti cég..., Bízom az EA-ban, mert eddig már bizonyított..., stb./

Egyetértek azzal/azokkal, akik óvatosságra intenek, nagyon is egyetértek!!!!!!!!!!!

Írtam a cégnek levelet, nem válaszoltak. Amit a e-mailem visszaigazolásról kaptam tőlük, egy új e-mailben visszaküldtem,
és írtam hozzá. Erre sem jött semmi válasz.
Új hírekről én nem tudok, csak találgatásokról, ami engem nem nyugtat meg!!!!

ÉN AZT SENKINEK NEM ÍRNÁM LE MOST, HOGY AZ EA TUTI CÉG, MERT A MÚLT EREDMÉNYEI ELLENÉRE MOST
NAGY KATYVASZ URALKODIK OTT, HA EGY NYAMVADT INFÓT NEM KAPUNK JÚNIUS 13. ÓTA!

Üdv.
hagi62
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: luki »

Karbula58 írta:
Briar_HU írta:Kedves Karbula!

A Te oldaladon a következő mondatot találtam:

"Ismét megindúltak a kifizetések, és nagyon úgy néz ki, hogy szó sincs bedőlésről. Pillanatnyi problémáik voltak, amit sikerül megoldaniuk."

Remélem, nem gond az idézet, hisz Te magad hirdeted az oldalad, bárki megtekintheti.

Mégegyszer elnézést kérek, hogy beleütöttem az orrom a témába.

Üdvözlettel,

Briar

Nem baj, ha idézel, de akkor ne a téged igazoló félmondatot másold ide. Van pl. olyan is, hogy:
Én azt javaslom, hogy az Elite Alliance-t egyenlőre ne használd. Ha kijön belőle a pénzem, azonnal jelzem. Lehet, hogy csak pillanatnyi problémáik vannak, ls pár hét alatt rendbe szedik az oldalt. Így legyen! Amint tudok valamit, jelzem.

Talán legyél te is korrekt, ha már annyira beolvasol itt egy olyan közösségnek, amelyik azért jött össze, hogy egymást segítse.
Szia Karbula. Ez így teljesen rendben van. Sajnos azonban számtalan (10-ből 9) hirdető fittyet hányva a fejetlenségre vígan hirdeti az EA-t, hadd jöjjön csak a sok lúzer, rakja befelé pénzét! Ez számomra felfoghatatlan, átverés. Azért, hogy legyen kis jutaléka.

Briar tegnapi írásával egyetértek.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

luki:
igen. sokan hirdetik. de gondold végig, mi haszna a belépő-befizető embereknek, ha jóváírják a számlámon a jutalékot, de nem jutok hozzá?! ennek így semmi értelme. én nem tudok mások fejével gondolkodni, de rációt nem találok a dologban. akkor van értelme a toborzásnak, ha:
1. megkapom érte a jutalékot
2. nem kell bujkálnom a referáltak elöl, hanem bátran a szemükbe nézhetek
aki hirdet, nyilván úgy gondolja, hogy rendbe jön az EA (én is ebben hiszek), és nem azért hirdet, hogy bárkit lehúzzon.
ismétlem: az a jutalék, amit a weblapon látok, de nem tudom kivenni, olyan mintha nem is lenne.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:luki:
igen. sokan hirdetik. de gondold végig, mi haszna a belépő-befizető embereknek, ha jóváírják a számlámon a jutalékot, de nem jutok hozzá?! ennek így semmi értelme. én nem tudok mások fejével gondolkodni, de rációt nem találok a dologban. akkor van értelme a toborzásnak, ha:
1. megkapom érte a jutalékot
2. nem kell bujkálnom a referáltak elöl, hanem bátran a szemükbe nézhetek
aki hirdet, nyilván úgy gondolja, hogy rendbe jön az EA (én is ebben hiszek), és nem azért hirdet, hogy bárkit lehúzzon.
ismétlem: az a jutalék, amit a weblapon látok, de nem tudom kivenni, olyan mintha nem is lenne.
Sziasztok,

Én sem a jutalékokért csinálom az EA-t.
Sokkal több pénzem van bent, mint amit megkapok egy-egy referáltam után. Mert most ha valaki kipróbálja, max 10-20$-t fektet bele.
Na nem hiszem, hogy itt bármelyikünk is arra az 1-2 $-ra pályázik és ez lenne a megélhetési célforrása.

De csatlakoztam én is a jóindulatú kezdeményezéshez és mivel senkit se szeretnék becsapni én a következő szövegrészt helyeztem el weblapon főoldalán:

Figyelmeztetés! Az oldalon szereplő ajánlatokat mindenki csak saját maga felelőségére vegye igénybe! Továbbá tájékoztatok mindenkit, hogy az Elite Alliance június 13-a óta kifizetéseit részletekben (kb.1300 kikérési tranzakció hetenként), általában hétfőn teljesíti.

Azt hiszem ez így fedi le a valóságot. Mivel az oldal minden funkciója - a kifizetési késedelmeket kivéve - hibátlanul működik.
Személy szerint bízom az EA-ban és bízom benne, hogy rendeződni fognak a kifizetési probrélák is.

További szép hétvégét mindenkinek!
Csaba
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Sziasztok,
érdekes hozzáállást látok itt 1-2 forumozo részérol;én csak annyit akarok hozzafuzni,h azt hiszem itt es az elitenel nem három éves gyerekek
vannak jelen.Mindenhol ki kell pipálni a szerzodest a tagsági belépéskor es ott vallaljuk az o felteteleiket :)
Amikor rákoltunk a Lottora-Totora párszáz vagy ezer Ft-ot,senki nem garantálja,h nyersz.De mégis kiadod rá a pénzt.
Amikor befektetsz az elitnel vagy máshol ,a tobb honapos pozitiv tapasztalat sem garancia,h nem pont akkor fuccsol be,amikor Te fektettél be ;)
Udv,Jani

Szia Jani,

Van igazság benne!
A szerencsejátékokra pont a nagy sajtó (TV, rádió) beszél rá minket, reklámozzák agyba-főbe a nagy lehetőségeket, csak pont azt nem reklámozzák, hogy az emberek 99% sohasem látja vissza a pénzét.
Akkor az Elite Alliance-t miért ne lehetne hírdetni vagy ha úgy jobb ajánlani???
Minden működik rajta, még fizetnek is szép lassan, sorba mindenkinek, aki sorra kerül.

De mindegy.
Ha valakinek ez megnyugvást jelent, ezeken a figyelmeztető kiírásokon semmi sem múlik.
Jobb a békesség!

Csabi
Kép
Kép
lsdave
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: lsdave »

Szép napot mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata másodlagos jelszó kérelemmel kapcsolatban?. Most járt le az első befektetésem elitben, de a másodlagos jelszavamat elfelejtettem. Tudom közhelyes dolog. Küldtem levelet nekik de semmi válasz. Más lehetőség nincs erre ? Gondolom csak a support-ban lehet bízni de kb mikor válaszolhatnak?..
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

lsdave írta:Szép napot mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata másodlagos jelszó kérelemmel kapcsolatban?. Most járt le az első befektetésem elitben, de a másodlagos jelszavamat elfelejtettem. Tudom közhelyes dolog. Küldtem levelet nekik de semmi válasz. Más lehetőség nincs erre ? Gondolom csak a support-ban lehet bízni de kb mikor válaszolhatnak?..
Az egyetlen esélyed, hogy megpróbálod kitalálni mi volt a jelszó, és ha megvan akkor írd fel ahogy regisztráláskor kellett volna. Nem válaszolnak semmire egyébként.
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Sziasztok!
Látom már megint vannak néhányan, akik szeretnek negatív hangulatot kelteni. Nem bántani akarom Őket, ilyen a természetük. De miért zavarja Őket, ha vannak pozitív gondolkodású emberek is. Mindenki azt szeretné, ha jól menne minden, de amig nem igy van, nem kell mindjárt negatívba menni. A fórumnak az lenne az elsődleges feladata, hogy az ujoncoknak segítsen eligazodni a dolgokon. Mivel jelenleg csak befektetni, és visszapörgetni lehet, s azok akik már korábban befektettek, nekik jelenleg az egyik járható út, hogy azonnal visszapörgetik a pénzt, hogy ne parkoljon a pendingen, hanem dolgozzon, hozza a kamatokat. Igaz, hogy pillanatnyilag nem lehet azonnal hozzájutni, ha valaki ki akar venni, ha lassan is, de azért mennek a kifizetések.
Tehát jó lenne, ha inkább a jelenlegi helyzet legelőnyösebb kihasználásáról "fórumoznánk", ötletelnénk, hiszen a jajgatásból semmi nem lesz. Mindenkivel egyetértek, aki azt mondja, hogy nem kell valótlant állítani, nem kell hirdetni. De mindenki saját felelősségére ujként is befektethet. Az ujoncoknak irom, hogy ez a rendszer nem a referáltak jutalékáról szól, aki arra mozdul, vannak MLM szisztémák, MLM értékesítési rendszerek, Ők ott szervezkedhetnek, építgethetik a hálózatukat. Mi itt a befektetésről és a hozamokról beszélünk. Tehát ismét kérek mindenkit, hogy a jelenlegi helyzetben, amig nem tudunk meg ujabb infót, abban segítsük egymást, hogy miképpen lehet a legelőnyösebben használni a rendszert.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Zsigaba írta:Sziasztok!
Látom már megint vannak néhányan, akik szeretnek negatív hangulatot kelteni. Nem bántani akarom Őket, ilyen a természetük. De miért zavarja Őket, ha vannak pozitív gondolkodású emberek is. Mindenki azt szeretné, ha jól menne minden, de amig nem igy van, nem kell mindjárt negatívba menni. A fórumnak az lenne az elsődleges feladata, hogy az ujoncoknak segítsen eligazodni a dolgokon. Mivel jelenleg csak befektetni, és visszapörgetni lehet, s azok akik már korábban befektettek, nekik jelenleg az egyik járható út, hogy azonnal visszapörgetik a pénzt, hogy ne parkoljon a pendingen, hanem dolgozzon, hozza a kamatokat. Igaz, hogy pillanatnyilag nem lehet azonnal hozzájutni, ha valaki ki akar venni, ha lassan is, de azért mennek a kifizetések.
Tehát jó lenne, ha inkább a jelenlegi helyzet legelőnyösebb kihasználásáról "fórumoznánk", ötletelnénk, hiszen a jajgatásból semmi nem lesz. Mindenkivel egyetértek, aki azt mondja, hogy nem kell valótlant állítani, nem kell hirdetni. De mindenki saját felelősségére ujként is befektethet. Az ujoncoknak irom, hogy ez a rendszer nem a referáltak jutalékáról szól, aki arra mozdul, vannak MLM szisztémák, MLM értékesítési rendszerek, Ők ott szervezkedhetnek, építgethetik a hálózatukat. Mi itt a befektetésről és a hozamokról beszélünk. Tehát ismét kérek mindenkit, hogy a jelenlegi helyzetben, amig nem tudunk meg ujabb infót, abban segítsük egymást, hogy miképpen lehet a legelőnyösebben használni a rendszert.


:clap:
Annyira igazad van!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Akinek már van BEF jegyzet progija csak EXE frissítés 1.007
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.007.zip
EarnGropus
opule...
és más módosítások
mi kell még ?

tizedesvesszőket ne kérjetek
írjatok be lefele kerekítetten a többi hozam ajándék

fizetve: ezt jelölj akkor is ha nem volt kikérve hanem bennt lett újrakötve

Opulentia : pikk pakk be lehet írni viszadátumozva a jelenhez képest
egy korábbi dátumot ekkor a hozam százalékon látod hogy az idő mennyit dolgoztat rajta
% ban
majd almappa törlés legalul frissítés és nem lesz ott


Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.07.10. 00:10-kor.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

plussmunka írta:Akinek már van BEF jegyzet progija csak EXE frissítés 1.007
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.007.zip
EarnGropus
opule...
és más módosítások
mi kell még ?


köszi a frissítést :good:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:
plussmunka írta:Akinek már van BEF jegyzet progija csak EXE frissítés 1.007
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.007.zip
EarnGropus
opule...
és más módosítások
mi kell még ?


köszi a frissítést :good:

Igen, Igen! Köszönjük a frissítést!
Jól emlékszem, hogy a legelső változatod Club Asteria és Elite Alliance-ra készült?
Bár most az CA kicsit pihen, de azt a modulrészt is tartsd meg azért tartalékba.... még jól jöhet majd, ha újra beindul az Asteria.

Köszi addig is minden frissítést!
Szép hétvégét mindenkinek.

Csaba
Kép
Kép
Nagyné Ági
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.10. 10:10
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Nagyné Ági »

Nekem az első befektetésem 07.27-én járt le, 28-án megkaptam az e-mailt a befektetés lejártáról. Természetesen még én sem kaptam meg. Hiszem, hogy meg fogjuk kapni. Ha utánajártok, amiket Leon mondott, ugyanúgy bíznátok bennük, mint én.
Június 12-én dupla kifizetések történtek. Ezeket a dupla kifizetéseket vissza kell szedniük. hogy tudjanak fizetni. Gondoljatok bele, ha ti duplán fizetnétek ki véletlenül a közüzemi számlátokat, fizetőképesek lennétek még abban a hónapban? Biztos vagyok benne, hogy nem.
Leon azt mondta, hogy ezentúl csak heti kifizetések lesznek.
Azért van a pénzünk jó helyen, annak ellenére, hogy késnek a kifizetések, mert a Világbank érdekeltségi körébe tartozó bankokkal az E.A. megállapodást kötött, melynek értelmében garantálják a befizetések kiutalását. Ez a weboldalukon is olvasható. Leon azt is kijelentette, hogy ők nem HYIP. Sajnos az ő hírnevüknek a HYIP oldalak és a folyamatos hacker támadások nagyot sokat ártanak. Ez az oka annak, hogy még nem kaptuk meg a pénzünket. Leon azt ígérte, hogy hosszú távon szeretnének működni és valószínű, hogy az év végéig lesz elérhető a netes befektetés. Leon 20 éven keresztül volt egy bank kockázati elemzője, és higgyétek el, hogy meg van a tudása ahhoz, hogy szegény embereket jó módúvá tegyen. Gondolj bele, hogy a hozzájuk befektetett pénzecskéd 30-60 nap alatt annyit hoz, mintha magyar bankba fektetnéd be10-15 évre. Ha szkeptikus vagy , és félted a pénzed, ha megtörtént a kifizetés, a befizetett összeget vedd ki és csak a hozamot rakd be. Így máris a pénzednél vagy. Részemről hálás vagyok az E.A.- nak, hogy ezt a lehetőséget megosztották velünk. Ha eljön az idő, hogy mégis csak becsődöl, az csak rajtuk kívül álló okok miatt lehetséges. Nem véletlenül van beszabályozva a minimum 10 §, és maximum 25000 § befektethető összege. Amikor már annyi befektetőjük lesz, hogy a mostani hozamot nem tudják garantálni, be fogja zárni a kapuit és a bennmaradó tagokkal fog tovább működni. Hosszú távú működésüknek garanciája Leon, az ő szakmai tudásával és emberi hozzáállásával.
Ne szidjuk Őket, legyünk nekik hálásak ezért a lehetőségért.
online.nagyi
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Nagyné Ági írta:Leon azt mondta, hogy ezentúl csak heti kifizetések lesznek.
Azért van a pénzünk jó helyen, annak ellenére, hogy késnek a kifizetések, mert a Világbank érdekeltségi körébe tartozó bankokkal az E.A. megállapodást kötött, melynek értelmében garantálják a befizetések kiutalását. Ez a weboldalukon is olvasható. Leon azt is kijelentette, hogy ők nem HYIP. Sajnos az ő hírnevüknek a HYIP oldalak és a folyamatos hacker támadások nagyot sokat ártanak. Ez az oka annak, hogy még nem kaptuk meg a pénzünket. Leon azt ígérte, hogy hosszú távon szeretnének működni és valószínű, hogy az év végéig lesz elérhető a netes befektetés. Leon 20 éven keresztül volt egy bank kockázati elemzője, és higgyétek el, hogy meg van a tudása ahhoz, hogy szegény embereket jó módúvá tegyen. Gondolj bele, hogy a hozzájuk befektetett pénzecskéd 30-60 nap alatt annyit hoz, mintha magyar bankba fektetnéd be10-15 évre. Ha szkeptikus vagy , és félted a pénzed, ha megtörtént a kifizetés, a befizetett összeget vedd ki és csak a hozamot rakd be. Így máris a pénzednél vagy. Részemről hálás vagyok az E.A.- nak, hogy ezt a lehetőséget megosztották velünk. Ha eljön az idő, hogy mégis csak becsődöl, az csak rajtuk kívül álló okok miatt lehetséges. Nem véletlenül van beszabályozva a minimum 10 §, és maximum 25000 § befektethető összege. Amikor már annyi befektetőjük lesz, hogy a mostani hozamot nem tudják garantálni, be fogja zárni a kapuit és a bennmaradó tagokkal fog tovább működni. Hosszú távú működésüknek garanciája Leon, az ő szakmai tudásával és emberi hozzáállásával.
Ne szidjuk Őket, legyünk nekik hálásak ezért a lehetőségért.
online.nagyi
Szia,

No ezt hol olvastad Leontól????
Mert én ilyenre nem emlékszem.

Okés, ha Leon 20 évig volt egy bank kockázati elemzője, akkor nevezze már meg valaki azt a bankot, ahol Ő ott volt 20 évet?!
Ha elhisszük a sikertörténet mesét, akkor kérünk konkrétumokat!

Olyanokra gondolok, mint Osztrák lapok cikkei, amik Leonékról írnak, a svéd programozócég neve és elérhetősége, akik megalkották az Inprofit rendszert Leonéknak, a Bank neve, ahol Leon dolgozott, stb..

Kézzel fogható tények nincsenek!!!
Ha akarjuk, ha nem, ez az igazság.

Cáfoljatok meg, ha vannak, de látni szeretném a bizonyítékokat!!

Csaba
Kép
Kép
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

szia Ági!
Köszönöm a hozzászólásodat, sokat megértettem a dolgokból, én is azt a stratégiát választottam, hogy egyelőre visszaforgatok. egyébként osztom nézetedet a banki befektetésekkel kapcsolatban. Igazán nem vagyok gyakorlott, inkább csak infókat keresek az oldalon és megerősítést, azt látom, hogy nagy többségben végre pozitívan gondolkodó emberek vannak itt, és igen mindenki szeretné a kis pénzecskéjét valahogy megdolgoztatni, ez nem szégyen. ahogy az sem, hogy sok kispénzű ember keresi a boldogulását ilyen módon. Nem értek hozzá, tehát keresek egy olyan embert aki ért hozzá és megbízom benne, mert mást nem tehetek, mivel személyesen nem ismerem, viszont van egy pár ember aki ajánlja. az más kérdés, hogy nagyrészt őket sem ismerem, de mindenkiről alapból feltételezem a jó szándékot. szép napot mindenkinek:)
Macika
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

csaba08 írta:Úgy látom a befektetői kedv nem változott!

Számokban:

jmx971 (#23588) - Jul 7th, 11
elitscho (#23397) - Jul 6th, 11
rizgold786 (#23134)- Jul 4th, 11

Azaz => 23588-23134= 454 ezt elosztva 3-mal (7-4=3) => 151 fő naponta!
De, ha azt nézzük, hogy:

23588-23397= 191.fő 1 nap alatt!!!

Lehet még regisztrálni: http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Üdv: Csabi

A statisztika folytatható:

jmx971 (#23588) - Jul 7th, 11
Yamaha (#23696) - Jul 9th, 11
..............................................................

23696-23588= 108 regisztráció 2 nap alatt => ez most kicsit rosszabb arány.... Sebaj! :PP
Kép
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én azért azt mondanám, hogy az újonnan regisztráltak ne fektessenek be, amig nem tudunk biztosat.
Reménykedem én is, hogy helyreáll ez az egész, de biztos nem vagyok benne.
A Facebookra is bárki bármit felírhat.
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:Én azért azt mondanám, hogy az újonnan regisztráltak ne fektessenek be, amig nem tudunk biztosat.
Reménykedem én is, hogy helyreáll ez az egész, de biztos nem vagyok benne.
A Facebookra is bárki bármit felírhat.
Így van. Bízni kell abban, hogy minden rendben lesz, de az új befektetők figyelmét korrekten fel kell hívni a problémákra.
Amíg nem tisztázódnak a dolgok, addig is számtalan helyen lehet fialtatni a pénzecskénket. Nagyon jó tippeket lehet kapni a http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 9718#p9718 oldalon.
hópárduc, feerke, plussmunka, és még jópáran megosztjuk tapasztalatainkat hasonló (sok esetben kedvezőbb) befektetési lehetőségekkel kapcsolatban.
Érdemes olvasgatni! :good:
Nagyné Ági
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.10. 10:10
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Nagyné Ági »

Szép napot Mindenkinek!

A legfontosabb tapasztalatomat elfelejtettem veletek megosztani.
06.30-án Csatlós Csaba a 8Xhu. weboldal tulajdonosának az előadásán voltam. Ott beszéltem a mellettem ülő hölgynek erről a befektetésemről. Az előttem ülő sorban hallgatózott egy hölgy és mondta, hogy ő is befektet már másfél éve, egy szlovák vonalon keresztül. Tehát megdőlt az az állítás, hogy novemberben nyitottak az internetezők felé. Ezidáig nem vette ki a pénzét, hanem gyűjtötte az internetes bankszámláján. Rákérdeztem, hogy akkor az ő befektetése már 6 számjegyű? Bólintott rá, hogy igen és mostanában fogja felhasználni a gyerekei érdekében.

Engem ez a beszélgetés meggyőzött róla, hogy jó helyen vagyok.

A weboldalon olvasható 06.13-i híreknek az a lényege, hogy sok támadás éri őket a hyip-es cégek miatt, illetve a sok negatív kritika miatt, ami sokat árt az üzletnek.
Ennek bizonyítéka a következő linken látható:

http://www.alexa.com/siteinfo/eliteallience.net#

Csak a grafikont nézzétek, amely mutatja, hogy 06.27-én a legalacsonyabb a rákeresés a keresőmotorokon. Nyelvtudás sem kell hozzá.
Leon még a következőket írta:

A svájci székhelyű Capital bank támogatásának köszönhetően 10 x-es jövedelmet tudnak produkálni. Míg az emberek jönnek mennek, az E.A.marad. El lehet menni más hyip céghez befektetni, de el is lehet veszíteni 1 nap alatt.
Sokan megkérdezték tőle miért csinálja. A válasza az volt, hogy ő tisztességes ember és tartani fogja az ígéretét. Úgy látja, hogy év végéig érdemes hozzájuk befektetni. Ezután bezárja kapuit és a benn maradó tagokkal folytatódnak a befektetések tovább.

Mivel sokan várunk még a kifizetésekre, nekem is az a meglátásom, hogy az új belépők várjanak a befektetések elhelyezésével. Ettől függetlenül regisztrálni lehet, csakis meghívóval, de pénzt behelyezni csak akkor tanácsos, ha a kintlevőségeket megkaptuk.

Nekem az a véleményem, hogy negatív kritikával ne bíráljuk őket, mert csak a befektetett pénzünknek ártunk vele. Gondolom mindenki ismeri a vonzás törvényét.

További kellemes pihenést mindenkinek.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Hallunk ezt-azt, de senki nem tud biztosat.
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

Itt van az Alexa statisztikájuk: http://www.alexa.com/siteinfo/elitealliance.net#
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lehet statisztikákat nézegetni, meg idézni Leonékat, de szerintem annyira felesleges. A fizetési szándékot már többször elég egyértelműen jelezték, remélem holnap megint világossá teszik, hogy fizetni akarnak. És szerintem ez a lényeg. A többi felesleges spekuláció. Mi itt nem teóriákat gyártani jöttünk össze, hanem fontos információkat megosztani, valamint a kezdőket segíteni. Pénzt akarunk keresni mindannyian. Ez a lényeg. Szóval én a holnapi napot várom, nem a statisztikákat. :)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Nagyné Ági írta:Nekem az első befektetésem 07.27-én járt le, 28-án megkaptam az e-mailt a befektetés lejártáról. Természetesen még én sem kaptam meg. Hiszem, hogy meg fogjuk kapni. Ha utánajártok, amiket Leon mondott, ugyanúgy bíznátok bennük, mint én.
Leontól függetlenül nyilván még szélhámossal sem találkoztál soha az életben, aki állít valamit, aztán átver. ha már x mond magáról valamit, az minden esetben úgy van. aha 8)
Nagyné Ági írta:Június 12-én dupla kifizetések történtek. Ezeket a dupla kifizetéseket vissza kell szedniük. hogy tudjanak fizetni. Gondoljatok bele, ha ti duplán fizetnétek ki véletlenül a közüzemi számlátokat, fizetőképesek lennétek még abban a hónapban? Biztos vagyok benne, hogy nem.
viszont szét mea culpáznám magam az ügyfeleknek, biztos nem hírzárlatoznék.
Nagyné Ági írta:Leon azt mondta, hogy ezentúl csak heti kifizetések lesznek.
ezt hol is mondta????? :o
Nagyné Ági írta:Azért van a pénzünk jó helyen, annak ellenére, hogy késnek a kifizetések, mert a Világbank érdekeltségi körébe tartozó bankokkal az E.A. megállapodást kötött, melynek értelmében garantálják a befizetések kiutalását.
én ezt sehol sem olvastam. és a befizetések kiutalásának a garanciája semmit sem jelent, ugyanis nem időponthoz kötött.
Nagyné Ági írta:Leon azt is kijelentette, hogy ők nem HYIP.
ja, ha ő kijelent valamit, az biztos a szentírás.
Nagyné Ági írta:Ne szidjuk Őket, legyünk nekik hálásak ezért a lehetőségért.
online.nagyi
ez üzlet, milyen háláról beszélsz? ő nem Robert bácsi, nem a két szép szemedért ad ekkora kamatot, hanem mert neki is MEGÉRI. baromi naiv ez a hozzáállás. a pasit nem ismered személyesen, annyit tudsz csak róla, ami minimális infót a neten összekotortál, de 100%-osan bízol benne.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jani írta: Nagyon remelem,h hetfon minden negativ kritika megdol!!! :D
ezt nem hiszem, ha rendszeresítik (ebben a formában) a heti egyszeri kifizetéseket és ugyan ennyit írnak csak jóvá darabszámba, akkor ez a végtelenségig fog gyűrűződni, 1-2 hónap pendingelésekkel. :bad:

más megoldást kéne találniuk.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Nagyné Ági írta:Az előttem ülő sorban hallgatózott egy hölgy és mondta, hogy ő is befektet már másfél éve, egy szlovák vonalon keresztül. Tehát megdőlt az az állítás, hogy novemberben nyitottak az internetezők felé. Ezidáig nem vette ki a pénzét, hanem gyűjtötte az internetes bankszámláján. Rákérdeztem, hogy akkor az ő befektetése már 6 számjegyű? Bólintott rá, hogy igen és mostanában fogja felhasználni a gyerekei érdekében.
mert ha egy vadidegen nő állít bármit, akit egyszer láttál, az már úgy is van. mert egy olyan világban élünk, ahol mindenki csak igazat tud mondani, nincsenek szélhámosok, notórius hazudozok, nagyzási mániában szenvedők... anyám borogass...


tudod mit? már néhány hozzászólás óta ismerjük egymást, határozottan állítom, hogy rontás van az összes 20 ezreseden, amit a szomszédasszony bocsájtott rád. ha szeretnéd, én napi 19999 ft + áfáért leveszem róluk. küld el postán. :D
bodoni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.23. 00:33
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bodoni »

Nekem ma reggel fizettek... :good:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

bodoni írta:Nekem ma reggel fizettek... :good:
milyen ID-re? és hogy hogy ma reggel, ott még fel sem keltek. vasárnap este elkezdődtek volna a fizetések? :o
Ksgrgo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:30

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ksgrgo »

Tudsz csatolni képet a mai fizudról? Mennyinél áll most a Kifizetési ID?
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

bodoni írta:Nekem ma reggel fizettek... :good:

..... és valószínűleg sokan lesznek ma még így! :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég