Ilyet még nem láttál!!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
tamasl83
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.12.13. 13:30

Ilyet még nem láttál!!!!

Hozzászólás Szerző: tamasl83 »

Kedves Barátaim!

Hihetetlen ami a duplázós oldalak háza tájékán mostanában zajlik. Jelenleg pontosan az történik, amit még a legelején szeretett volna mindenki. Soha nem látott be, illetve kifizetések történnek az oldal(a)kon. Mert hát ugye több is van. Mind ezt köszönhetjük a Max Klubnak, ami egy rohamosan fejlődő hirdetési felület, valamint egy kiváló pénzkereseti lehetőség is egyben. http://affilate.maxklub.info/affiliate/ ... 54&group=1

Na de inkább kanyarodjunk vissza az eredeti tárgyhoz. Szóval valóban, már már úgy is mondhatnám, hogy szemkápráztató, ami az elmúlt 1 hét alatt itt történik. Kerestem más hasonló tartalmú oldalt, de sehol, ismétlem SEHOL nincs ekkora mozgás, mint amekkora ennél az oldal(ak)nál tapasztalható. Tehát bátran ki lehet most már jelenteni, hogy igen is MŰKÖDIK!!! Szerintem mostanában sokan meglepődtek, amikor az e-mailjeik között talán már egy régen elfeledett pénzösszeget találtak. Jó érzés volt ugye? Tehát még sem vertek át senkit, csak egy újjabb lökés kellett ennek az egésznek. Nos, ez megtörtént és én azt mondom, hogy újult erővel rugaszkodjunk neki. Tényleg nem kell többet tennünk az ügy érdekében, mint annyit, hogy 2 aprócska, de még is nagyon fontos szabályt megpróbálunk betartani. Az egyik például, hogy EGY SORBA MAXIMUM 3x-SZOR TESZÜNK BE EGYSZERRE ADDÍG, AMÍG KI NEM FUTUNK!!!
A második pedig, hogy TÖREKSZÜNK ARRA, HOGY LEGALÁBB 2 EMBERT HOZUNK BE ÉS NEM CSAK A SÜLT GALAMBOT VÁRJUK SZÁJTÁTVA, ARRA VÁRVA, HOGY MAJD MÁS MEGTESZI HELYETTÜNK!!!

Egy szónak is száz a vége. Utószónak egy kis aprósággal kedveskednék nektek. Fogadjátok tőlem sok szeretettel a következő pár sort!

Sokszor szóltam hozzátok, sokféleképpen,
És van akit megtalált szerény véleményem.
Újra szólok hozzátok, van még mit mondani,
Nem kell a duplázóst teljesen leírni.

Vannak akik feladták, reményüket vesztették,
Mert az utolsó pénzüket az oldalba fektették.
Most hozzátok is szólok, figyeljetek ti is,
Mert az amit mondok, tán érdekelhet mégis.

Hála a Max Klubnak, elindultak a sorok,
Jöjjenek hát újra a reményteli napok.
Van miért bízni, mert ilyet még nem láttál,
Ennyi embert egy helyen keresve sem találnál.

Ragadd meg az alkalmat, szóljál két barátnak,
Kövessék a példádat és higgyék el jól járnak.
Nem egy újabb átverés amiről beszélek,
Ez maga a valóság, na meg a kő kemény tények.

Ennyi ember nem téved, higgyétek el nekem,
Vedd elő a bátorságod, tarts megint velem.
De a sikerért tenned kell, ezt tartsd kérlek szem előtt,
Ne legyen kézifék, épp úgy, mint ezelőtt.

Csak 2 fontos szabály, amit be kéne tartanunk,
Mert ha ezt megtesszük, cserébe pénzt kapunk.
Tarts te is velünk, nem fogod megbánni,
A pénzed ha szeretnéd meg tudod duplázni.


Ne gondolkodj sokat, nincsen mit vesztened,
Mert itt a pénzedet vissza is kérheted.
Ha nem hinnéd el nekem, hogy ez életed tippje?
Klikkelj hát rá gyorsan a következő linkre:

http://microdouble.clanteam.com/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég