ZeekRewards-a jövő üzlete!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
zsozso67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.02. 19:00
Kapcsolat:

ZeekRewards-a jövő üzlete!!!

Hozzászólás Szerző: zsozso67 »

Ajánlanék nektek egy viszonylag új lehetőséget, amit hazánkban még szinte egyáltalán nem ismernek. A neve ZeekRewards. Ez a program az internetes online áruházhálózat a Zeekler.com egyik ágazata, ami lehetőséget ad nekünk részesedni a cég profitjából. Az Asteria betegeskedik mostanában, ezért is kutattam fel többek között ezt az üzletet, ami azért teljesen más mint az Asteria
:-)

A Zeekler tulajdonosa:
Free Store Club

500 East Center Street
Lexington, NC
27292 USA

FAX: 336 243-1094

Free Store Club is owned by Rex Venture Group LLC, a subsidiary of Lighthouse America, a US (NC) company. The company was established on June 24, 1997 and adopted the d/b/a Lighthouse America later that year.

Tehát nem most kezdték a szakmát. Az alábbiakban nagyjából leírom a program lényegét, amennyiben regisztrálsz és esetleg segítségre van szükséged, írj nyugodtan!

Nos akkor jöjjön a lényeg:

a Zeekrewards egy igazi long-term üzlet, azaz hosszútávú.
A következőképpen működik : online aukciós oldalakra Pl: "zeekler" licitjogot (bid-et) árul, 1 bid 1 dollár, de minden megvásárolt bid-re 125%-ot fizet vissza.
A havi tagdíj 10 dolcsiról indul, (többféle tagság is van), tehát ahhoz hogy befektethess, tagdíjat kell fizetned (ennek is van szerepe) hogy mennyit szeretnél befektetni ez a pénztárcádtól függ.
A ZeekRewards egy nagyon összetett platform, eddig azért nem csináltam neki magyar nyelvű honlapot, mert még tesztelem kb bő egy hete, de az eddigiek alapján jónak ítélem.
Először is havi tagdíjas ($10 vagy $50) én a 10 dolcsis tagdíjat választottam, ezért kaptam egy webirodát, és két az Ebay-hez hasonló online webáruházat, ez is licittel működik, tényleg rendkívül olcsók a termékek, de én nem vásároltam még semmit és nem is hirdetem. A 10 dolcsis tagdíjon kívül kell befektetni, "BID" a neve a vásárolható befektetési egységeknek. A minimum vehető 10 BID alertpay-n ill. master és visa kártyán keresztül is. Én 50-et vettem kezdésnek, és ennek megfelelően a cég egész értékesítéséből kapok osztalékot, amit visszaforgatok, (ez állítható, én még 100% -os visszaforgatáson vagyok, tehát egyelőre semmit nem veszek ki) a cél a 25.000 bid, ezután célszerű 80/20-ra állítani a visszaforgatást (repurchase). A napi nyereség változó 1 - 7%.(általában 1,5%) Nekem most 58 bidem van, mint már írtam 50-el indultam. Regisztrációkor kapunk 100 bónusz pontot is, amire a hozamot ugyanúgy jóváírják, és amikor eléri a 125-öt, akkor hozzáteszik a BID-jeinkhez, tehát az alaptőkénk 125 dollárral növekszik 
Példa: 25.000 bid esetén átlag napi 1% = 250 dollár nyereség, ebből 80% visszaforgat (ez tartja életben) és 20% kivesz, az 50 dolcsi ; tehát havi 1500 dolcsi a bevétel.
De ez sok időt vesz igénybe. A bid-ek 125%-on lejárnak ezért kell visszaforgatni, és 80/20 alá sose szabad menni, mert kifizetik ugyan, de saját magunkkal cseszünk ki, aztán lehet betolni a pénzt, hogy tudjunk kivenni.
A havi tagdíjért nem jár bid.
tagdíj befizetés a bid vásárlás hitelkártyával és Alertpay-en keresztül is történhet
nyereségrészesedés kifizetése egyelőre csekken, a későbbiekben tervezik az Alertpay-t is.
Emellett, ha behozol valakit akkor épül egy 2x15 mátrix, de valljuk be ez sose lesz tele, (a tagdíj egy része ide számít)
ja: a legfontosabb: csak akkor vagy jogosult a napi részesedésre ha mindennap felteszed a weblapod hirdetését a legnagyobb amerikai ingyenes online apróhirdető oldalra, ezt visszajelzik és már meg is van a részesedés (ez napi 2-3 perc)

(persze lehet játszani a számokkal pl: 2500 bid esetén (napi nyereség kb 25 dolcsi) 90/10 re állítod, ekkor kb havi 75 dolcsit keresel passzívan stb és eközben nő a bid-ed is.
Jópofa dolog, csak ennek egy magyar nyelvű oldalt készíteni nem egy nap, és nem igazán érek most rá erre, de ha érdekel írj, szívesen segítek. Ha kedvet kaptál a regisztrációhoz:
reg link: http://zsozso44.zeekrewards.com

Ha kérdés merülne fel : anacron67@gmail.com

Sok sikert!!! :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég