Compound150 - napi 1% passzív jövedelem

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
SuCrE
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.01.02. 16:53
Kapcsolat:

Compound150 - napi 1% passzív jövedelem

Hozzászólás Szerző: SuCrE »

Sziasztok kedves fórumozók!

Egy új pénzkereseti lehetőséget szeretnék bemutatni Nektek!

Ebben a programban dream positionokat (DP) lehet venni, darabját 10$-ért.
Ezek a DP-k aztán 150 napon keresztül minden nap 1%-hozamot termelnek, azaz 150 nap után 15$ lesz a befektetett 10-ből.
Kamatos kamat elérésére is van lehetőség, mivel a rendszer minden nap jóváírja a hozamot, amint eléri a 10$-t az egyenleged,
vehetsz újabb DP-t, vagy kikérheted a pénzed (a minimális kikérés 20$). Maximum 4000 DP-d lehet egyszerre, ami napi 400$-os hozamot jelent.

És ha ez nem lenne elég, akkor minden 3. lejárt DP után egy 25$ értékű mátrixot kapsz, ami 2*2-es rendszerben működik, azaz mindenki alatt 2 hely van, és ha ez két szinten betelik (azaz 6 mátrixpozíció kerül a mátrixod alá), akkor kapod meg a 25$-t. A mátrixok telítése a következő elvek alapján történik: minden alkalommal, amikor kapsz mátrixot (azaz 3 DP-dnek lejár a 150 napos futamideje), akkor a mátrixaid 50%-a saját mátrixaidba kerül, 25%-uk a szponzorod mátrixaiba megy, míg a maradék 25%-ot a rendszer helyezi ismeretlenek mátrixaiba (lecsorgók).

A DP-k után fizetett ajánlói jutalékok 3 szintűek: 1. szint 3%, 2.szint 5%, harmadik szint 2%

Befektetni AlertPay, Liberty Reserve és Solid Trust Pay számlákról lehet.

Tagdíj nincsen, sem belépési, sem pedig havi, illetve kikéréskor is csak az AP/LR/STP alapdíjait kell fizetni, a C150 nem számol fel külön díjat.
A kifizetések nem instant történnek, maximum 32 óra a várakozási idő.

Az első DP-ket március 31-én szombaton lehet megvásárolni, Észak Amerikai idő szerint 20:00-kor, ami Magyar idő szerint április 1-jét és hajnali 2 órát jelent, ha jól kalkulálok.

Még annyit elmondanék, hogy azért bízom ebben a programban, mert én külföldi fórumok aktív tagja vagyok, és ennek az oldalnak az üzemeltetői olyan fórumozók, akárcsak mi, csak éppen nem magyarok. Már működtetnek egy programot, aminek szintén tagja vagyok (T2 money klub), és az rendesen fizet is (méghozzá nem csak kis összegeket, láttam már több mint 400$-os AP kikérést), ez úgymond annak a programnak a testvérkéje. Az adminok, nagyon korrektek, többükkel is váltottam már üzenetet, minden kérdésemre gyorsan válaszoltak. Váltig állítják magukról, hogy nem ponzi amit csinálnak, de azért itt is él az intelem, mint mindíg: VIGYÁZZATOK, A LEHETSÉGES HOZAM MELLETT A KOCKÁZAT IS NAGY, CSAK ANNYIT FEKTESSETEK BE, AMINEK AZ ELVESZTÉSE NEM OKOZ GONDOT!!!

Igyekszem itt is, vagy akár PM-ben a kérdéseitekre válaszolni, ha vannak, írjatok bátran!

Végül a linkem : http://www.compound150.com/index.php?ref_=518087&c=s
SuCrE
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.01.02. 16:53
Kapcsolat:

Re: Compound150 - napi 1% passzív jövedelem

Hozzászólás Szerző: SuCrE »

Sziasztok! Jelentem sikeresen elindult a DP-k vásárlása, próbaképpen 2 darabot vettem, mára jóvá is írták az egyenlegemen az ezért járó napi 1% hozamot, a képet mellékeltem:

Kép

Folyamatosan figyelem az oldalról a külföldi fórumokon az infókat, ha még egy darabig megy és megbízhatónak tűnik, többet is fektetek bele. Ha látok kifizetési bizonylatot valahol, azt is publikálom.

Mára tömören ennyi, mindenkinek sok-sok hozamot kívánok!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég