Buxfactory - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
TMhun
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.10.02. 19:23
Kapcsolat:

Buxfactory - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: TMhun »

Üdv!
A napokban nyílt egy Buxhost-os PTC (Juj de izgalmas és meglepő....)
Viszont ezen megakadt a szemem és gondoltam beregisztrálok, de az igazi meglepetések csak ezután fogadtak.

-Az első 1000 felhasználó premium jogot kap (Mi meglepő...)
-Az első 1000 felhasználó kap 1$ a belső számlára (max arra jó, hogy vegyél egy reff-et és semmi másra (nem kikérhető))
-$0.005 hirdetések amiből $0.1100 lehet összeszedni gyorsan
-Pénzkikérés $4csak paypal

Nem tudom mennyire életképes az oldal, de vicces.
Először is ugye az az $1 ajándék, aztán a hirdetések is kicsit össze vissza vannak, mint amikor egy kicsit sem hozzáértő személy kap valamit és alkot. Ezalatt értem, hogy átlagban 5mp egy hirdetés, de egy ugyan olyan pedig 30mp, tehát próbálgatott állítgatni rajta. A másik pedig, hogy az ellenőrző rendszer is össze vissza. Valamikor be kell írni a képen látható számot, aztán ki kell választani egy listából, majd pedig össze kell adni.

Nem tudom fizet-e, de ezekért már megérte regisztrálni és ami a legjobb benne max 3-4 perc alatt lehet végezni vele :D

Így ha valakinek van kedve jót mosolyogni és segíteni kideríteni az oldal életképes-e (Reffelni, hogy hamarabb összejöjjön a $4 minimum) annak itt a link:

Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Buxfactory - egy vicces oldal

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Nos "az ellenőrző rendszer is össze vissza"...
Ez sajna nem egyedi eset. És nem is annyira vicces, ugyanis próbálják "megóvni" a saját befektetésüket valamint a tisztességesen klkkelők jó hírét. Sajnos, egyre többen próbálkoznak valamilyen klikkelő programmal, ami ugyan lekattintja a reklámot, de a hírdetett oldalnak a közelébe se megy. Ezt sajnos magam is tapasztaltam amikor egy 5000 klikkes hírdetést kb 4500-an néznek meg, és nem tudsz tenni ellene semmit.
Nem igazán tudom hogy egy ilyen egyszerű munkát miért nem lehet tisztességesen csinálni, de azt tudom kikkel kellene az ilyen jelegü "kárt" kifizettetni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég