JL bux és Bluesky- Nem fizetnek

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

JL bux és Bluesky- Nem fizetnek

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Sokan kértek, hogy indítsak egy témát a 2 ptc-vel kapcsolatban, hát íme:

A két oldal adminja Jozef Luptak, akiről sokmindeni mondanak, többek között, hogy scammer, de nekem több, mint 30 kifizetésem van tőle (csak a JL bux-tól), Blueskyról nem is beszélve. Szóval én nem tudok negatívumot mondani.
Mindkét oldalra be kell fizetni, hogy ki is fizessen, de JL bux teljesen más, kifizetési szisztémát csinál, mint a megszokott ptc-k. Kezdjük is JL-el:

Kép

Számomra ez az egyik legjobb PTC. A keresetek széles skálán mozognak:
JL kereset_370x299.jpg
JL kereset_370x299.jpg (16.66 KiB) Megtekintve 6121 alkalommal
Itt az upgrade oldal:
JL upgrade_1558x1134.jpg
JL upgrade_1558x1134.jpg (210.61 KiB) Megtekintve 6121 alkalommal
3 egyszerű lépés, hogyan kell kikérned a pénzed (ezt minden esetben meg kell tenned, mielőtt kikérést indítasz!):

1 lépés:
Support ticketet kell küldeni adminnak.

Subject mezőbe írd: Your Terms
A levél:

Hi Admin,

I send this sup. ticket, because you say, before every add funds must send a sup. ticket, so:
yes i read and agree your TERMS ( végére írd be a felhasználó neved, amivel regisztráltál)

2. lépés:
a bal oldali linkek közül válasz az " Add funds" -t. Írd be a befizetési összeget,minimum 7$. Ezután válaszd ki a fizetési processzort, hogy melyikről tudsz befizetni.

3.lépés:
Adj fel egy kihirdetést legalább 6$ értékben!

Ezek után kérd ki a pénzed. A hirdetés nem lesz automatikusan aktív, de ez ne zavarjon.

Aki regisztrálni akar az megteheti:

http://www.josefluptak.com

Ha kérdésed van írj nyugodtan, válaszolok mindenre!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Most pedig jöhet Bluesky:

Kép

a keresetek:
bluesky kereset_313x271.jpg
bluesky kereset_313x271.jpg (9.23 KiB) Megtekintve 6117 alkalommal
az upgrade oldal:
bluesky upgrade_968x1116.jpg
bluesky upgrade_968x1116.jpg (117.55 KiB) Megtekintve 6117 alkalommal
Itt azért már teljesen más a felállás, mint JL buxon. Itt nem kell hírdetést feladni, csak befizetsz és kikéred az összeget.

regelni itt lehet:

http://www.blueskyptc.com/?ref=jerdei
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Még 1 apróság, mindkét oldalon hétvégén érdemes tagságot venni, ilyenkor van 5-10$ kedvezmény
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönjük néked Sárvár...akarom mondani jerdei :) de félre a tréfát. Ma regisztráltam hozzád JL-re (apropó: látsz a direktjeid közt? ,mert én nem látlak téged,mint upline). Mondj kérlek valamit a support ticket áráról,mert pénzbe kerül ,ahogy olvastam. Másik. Blueskyon azt olvastam a pénzkikérési oldalon,hogy emailből kell screenshotot csinálni a bizonylatról,de néztem a feltöltéseket egyik sem készült szinte így. Mi az igazság?

Végül,ami sztem fontos lehet az oldalakkal kapcsolatban. 3 nap inaktivitás (nem klikkelés) után felfüggeszt, 10 nap után törli az accountot. Ezt JL oldalán olvastam nem tudom Bluskyra igaz-e,) (Elég terjedelmes a TOS)
Lesz még kérdésem biztosan. Szigoró ,de racionális lehet az admin. Ennyiben talán jobban csinálja,mint pld grabowsky aki szórja a pénzt ki,de nincs kötelező hirdetési előirás.. Ez a kötelező befizetés az oldal fenntarthatóságát segíti elő. De nem akarom fényezn ,még nem ismerem .
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Support ticket küldése ultima tagságtól felfelé ingyenes (nekem 24/7 tagságim van..)

Bluesky-on nemrég vezette be e-mail screenshot módszert, Jl-en ez már régóta van.Ha nem e-mailből csinálod a proof-ot, akkor küld egy üzit, hogy max 24 órád van módosítani, különben 2 napra kitilt (én is jártam így..)

Az inaktivitás az mindkét oldalra igaz, ha nem vagy aktív 10 nap után automatikusan töröl
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen ezt azért vezette be,mert azzal vádolják,hogy hamisítja a proofokat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

JL-en a legolcsóbb tagág 5 dollár. A kifizetési maximum összesen 200% ,vagyis 10 dollárt kérhetek ki összesen. De ha befizetek 7 dollárt a purchasebe,akkor 12 dollárt fizettem be,és csak 10 vehettem ki. Ráfizetés. Vagy ez a 7 dollár is beleszámít az alapba? Akkor legközelebb 7+5= 12. Legközelebb már 14 dollárt veheik ki,de mivel akkor is be kell fizetnem 7 dollárt,akkor a nyereségem össz 24-19 ,vagyis ekkor lesz az első nyereségem 5 dollár 1 hónap után (napi 90 centtel számolva). Kicsit bonyolult a számitásom ,de kb igy van ugye?:)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ma ezt a levelet kaptam Lupták úrtól
members who receive first payout -no have security deposite add fund 10$ min. - cannot receive second payout>>>>10 $ for security deposite-i want send money ! i wait for you -read BLOG+FAQ
i dont know- but this members receive first payout and no have pay for security -for fee - nothing !if you really have want more money !i dont accept your next month upgrade- i pay for everyone -who have interest! if you receive first money -you must have paid this -after i no have problem and you too ! thanks ----read FAQ+BLOG+PAYOUT SITE
Tehát az első kifizetés után be kell fizetni 10 dollár biztonsági pénzt a PB be ha jól érte,csak akkor kapsz második kifizetést.

Ezen felül van tagságonként változó levonáskiváltó befizetés,ami nekem 5 dollár. Tehát 15 dollárt kell befizetnem. vagyis érdemes a maximum kikérést válsztani elsőre 25 dollár ez nálam. De akkor még igy is minuszban vagyok elsőre. 13 dollár tagság + 10 biztonsági + 5 dollár fee kiváltó az 28 dollár,én meg kikértem 25 öt. Igaz még van maradék 5 napom,ahol 5 dollárt keresek,de be kell fiztenm már a következő tagságom is...nyereséges csak a második hónap végétől leszek.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Szia Xenosz2!

Ezt picit jó bonyolultra sikerült leírni, de nagyjából érthető! Én annyit tudok, hogy nekem a goldpal tagság van (most $29) és a befizetett hirdetés 310%-a kérhető ki! (számolásaim szerint elég a min $7-t befizetni a purchase-ba, úgy a legnagyobb a nyereség) Én egyszerűen kiszámoltam, hogy tagság $29+$7 feladás összesen $36! Első kikérésem bruttó $21.7, ebből levonás Paypalra 20%= $17.36! Szóval először sosem jutok én sem profitba,majd mindig $7-t beutalok kiírásnál és nettó $17.36 kiír, így nálam a tagság lejárta előtt összesen kb. $16-18 tiszta nyereséget számoltam! Ezért érdemes inkább a 24/7-esre váltani, ott $40-50 közötti profit nyerhető 30 nap alatt! :)
Ami érdekes számomra, én nem kaptam ilyen levelet Lupták úrtól, nem tudok semmilyen biztonsági pénzről! :O Reggel kérem ki a 2. kifizetésem, elvileg én már az első hónap végén így profitos leszek! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Elnézést,elfelejtettem odaírni,hogy én a Bluskyról írtam. Te a JL-ről.

De ez a 20%-os levonás JL-en nekem új infó. Nincs azon az oldalon is vaéamiféle első befizetés rá,hogy ne legyen ennyi levonás a későbbiekben,ahogy Bluskyon? Bluskyon 10%-ot von le minden további kifizetésből ugye ha nem fizetsz "jutalékkiváltásit"
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát ez érdekes! A Grabowsky oldalak magyar "rajongói" oldala http://grabowskyptc.blogspot.hu/
Fontos!!!
Kérek mindenkit aki beregisztrált a Josef Luptak valamelyik oldalára pl. Blueskyptc-be kérje a Payzán vissza, vagy a Paypalján a befizetett pénzt! Többen jelezték hogy kitiltotta őket,azért mert Magyar, és van akit azért mert a Grabowsky oldalait
Hát nem tudom ,de én em fogom visszakérni. Valahogy kételkedem ebben a dologban...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta:Elnézést,elfelejtettem odaírni,hogy én a Bluskyról írtam. Te a JL-ről.

De ez a 20%-os levonás JL-en nekem új infó. Nincs azon az oldalon is vaéamiféle első befizetés rá,hogy ne legyen ennyi levonás a későbbiekben,ahogy Bluskyon? Bluskyon 10%-ot von le minden további kifizetésből ugye ha nem fizetsz "jutalékkiváltásit"

Jl-en azért meg kell jegyezni, hogy ha Paypal-ra kérsz ki pénzt, akkor a Fee-t ő állja, te a nettó összeget kapod meg! Paypal már nem számol további költséget fel...
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!

Én is hallottam olyat, hogy JL kitiltja azokat, akik EG oldalait reklámozza, de ezt ő le is írta már előző üzenetekben! Viszont azért, mert valaki magyar.....ezt én sem akarom elhinni! :rofl:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Bluesky-on bevezete Lupi bácsi a 200%-os lekérési rátát, azaz a befizetett összeg dupláját lehet lekérni!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kösz az infót, jgy kezdőként egyelőre azt számolgatom,hogy leszek nyereséges :D
Bluskyon megint nyomatékosította hogy mindnekinek be kell fizetni 10 dollár security pénzt,

új hír,hogy legalább 2 processzort/netbankot be kell írni.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Bluesky ismét változott! Kikerült a %-os lekérés, helyette admin bevezette a kezelési költséget (fee-t), ami 10% minden processzorra!

Sajnos a másik negatívum, hogy a ref kilkértékek is lejjebb kerültek
blue klikk_836x174.jpg
blue klikk_836x174.jpg (21.63 KiB) Megtekintve 6004 alkalommal
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tehát Bs-on nem kell a security depositon (egyszeri 10 dollár)és az 50 ill 100 dolláronként követelt 5 ill 10 dolláron kivül mást befizetni a következő kikéréseknél,mint azt JL-en.

összeállitottam egy kis táblázatot is:


Tagságok és a velük kereshető összegek

Proclick 12,5 30 80 klikk
elite 32,5 91,8 60 klikk
Ultimate 57,9 211,8 45 klikk
ultimate instant 80 225 30 klikk
Prepaid 300/6hó 150/hó 20 klikk


Kikérés: Első kikérésnél 10 dollár security deposit előtte,vagy utána közvetlenül.
50 dolláonként 5 dollár befizetés
ultimate tagoknak ez 100 dolláronként 10

Kifizetés megérkezte után a legközelebbi bejelentkezéskor fel kell tölteni a bizonylatot. ha instant a kifizetés ( értelmezésem szerint Ultimate instant tagoknál van csak valódi instant) akkor ez 24 órán belül.

a kifizetési kérelem 48 órán belül feldolgozásra kerül,és 2-7 nap alatt kifizetésre .
Ultimate instant nál 48 órán belül kifizeti.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt hiszem ahogy lehet haladni fogok felfelé,a következő tagságom már Elite lesz. Halkan jegyzem meg hogy igencsak megnövekedett a kifizetések száma ebben a hónapban.Kicsit tartok tőle,hogy túl sokan fedezték fel maguknak az oldalt.
A háromszoros nyereség csak úgy tartható fenn valszeg,hogy jönnek a befizetők,de amint elkezd fogyni a számuk összeomolhat a rendszer. Ezért érdemes már a kezdetkor (ha lehet) ott lenni az ilyen oldalaknál.(lásd Northdakota)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egy technikai jellegű kérdésem lenne. Ha van egy élő tagságom,amit annak lejárta előtt szeretnék megemelni egy nagyobbra,de nem szertném a teljes összeget befizetni,hanem csak a külnbözetet azt hogy tehetem meg? miképp működik? . Ha mondjuk 5 nap eltelt a korábbi tagságvásárlásból,akkor meddig fog tartani a magasabb tagság? Hogy működik?Milyen szisztéma szerint? meddig tart,hogy számolja ki a különbözetet?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még egy kérdés a topic gazdájához. Átnéztem a JL buxot és nem találtam olyat,hogy a kikérés előtt support ticketet kell írni az adminnak. Lehet,hogy ez egy régi szabály,amit ma már nem követel meg.
Ezt találtam csak

Esetleg a send me agree lenne az a supp ticket?
EVERY payout request
1) you must first make a purchase (min $7),send me agree!
2) you must then advertise (min $6), [buying referrals and upgrade isn't advertising]
3) then you can request payout.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lenne még egy kérdésem: Hány nap alatt szokott megérkezni a "lovetta"? Ez azért fontos,mert kiszámoltam,hogyha pld JL buxon kivárja a 10 napot,akkor egy hónapban kevés lesz a kapott összeg a befizetéshez képst,és már venni kell a következő tagságot is.és ugye egyszerre nem enged több kikérést pendingelni. Nyugtass meg kérlek,hogy hamar megjön. olvasgatva az oldalt azt írja Lupták,hogy a gyorsaság függ attól is mennyit hirdetsz. Te mennyit szoktál?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta:Egy technikai jellegű kérdésem lenne. Ha van egy élő tagságom,amit annak lejárta előtt szeretnék megemelni egy nagyobbra,de nem szertném a teljes összeget befizetni,hanem csak a külnbözetet azt hogy tehetem meg? miképp működik? . Ha mondjuk 5 nap eltelt a korábbi tagságvásárlásból,akkor meddig fog tartani a magasabb tagság? Hogy működik?Milyen szisztéma szerint? meddig tart,hogy számolja ki a különbözetet?
Erre nincs lehetőség, be kell fizetni a teljes összeget, ez nem EG oldala...

xenosz2 írta:Még egy kérdés a topic gazdájához. Átnéztem a JL buxot és nem találtam olyat,hogy a kikérés előtt support ticketet kell írni az adminnak. Lehet,hogy ez egy régi szabály,amit ma már nem követel meg.

Ez nem a TOS-ban vagy a FAQ-ban van, ez a kikérés oldalon, olvasd el a nagy kékbe írt szöveget, akkor megtalálod
xenosz2 írta:Lenne még egy kérdésem: Hány nap alatt szokott megérkezni a "lovetta"? Ez azért fontos,mert kiszámoltam,hogyha pld JL buxon kivárja a 10 napot,akkor egy hónapban kevés lesz a kapott összeg a befizetéshez képst,és már venni kell a következő tagságot is.és ugye egyszerre nem enged több kikérést pendingelni. Nyugtass meg kérlek,hogy hamar megjön. olvasgatva az oldalt azt írja Lupták,hogy a gyorsaság függ attól is mennyit hirdetsz. Te mennyit szoktál?
JL-en is és Blueskyon is kb 4-4 kikérést tudsz csinálni, én legalábbis annyit szoktam, de ezek a maximum kikérési összeggel vannak. Általában 7 nap alatt jönnek meg a kikért pénzek, ez a maximum idő, ennél többet ritkán kell várni. Blueskyon minden kikérés előtt szoktam visszafizetni 10$-t, amiből hirdetek...

xenosz2 írta:Tehát Bs-on nem kell a security depositon (egyszeri 10 dollár)és az 50 ill 100 dolláronként követelt 5 ill 10 dolláron kivül mást befizetni a következő kikéréseknél,mint azt JL-en.
Blueskyon KELL a security befizetés, ez is ott van a kikérés oldalon!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.03.30. 18:41-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

tévedtem a blog linken van szinte az alján:

waiting time +confirm agree terms
Posted 13 months ago

waiting time is 2- 10 days- max 30 days ---- how invest amount and updrade!
JL bux is very good paying site,but for correct people!
!!!!!! '/
remind!- every purchase u must send me supp. message for read and agree my terms -user +date, if no i return this $!! exactly - yes i read and agree for TERMS -username,date
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jerdei 2013.03.30. 21:13-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm!

Van egy érzésem,hogy a pali nem teljesen százas,és sajnos a rendszerezés sem az erőssége :(
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

Sziasztok!
Beléptem a bluesky-ba, volt is már egy kikérésem, rendre 48 órán belül ki is fizetett, proof-ba bizonylatot felraktam, most dolgozom tovább, de még nem fizettem be a 10 dolcsi biztonsági pénzt. Kérdezném, hogy azt hogyan kell befizetni????
Válaszokat megköszönöm.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

baleva írta:Sziasztok!
Beléptem a bluesky-ba, volt is már egy kikérésem, rendre 48 órán belül ki is fizetett, proof-ba bizonylatot felraktam, most dolgozom tovább, de még nem fizettem be a 10 dolcsi biztonsági pénzt. Kérdezném, hogy azt hogyan kell befizetni????
Válaszokat megköszönöm.
Szia!
Találtam erről infót egy oldalon
"You must add an security deposit of $10 into Purchase Balance (cannot be used for advertisements or rentel referrals)"
vagyis sima befizetés a PB-be,amit nem használhatsz fel se reklámra se refbérlésre.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!

Akkor az a befizetett $10 mire lesz jó? Ha se erre, se arra? :o Marad Lupták bácsinak? Ilyen oldalt akkor én is csinálni fogok! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mondom nem százas a pali :) Talán arra,hogy tovább kattintsunk neki,hogy behozzuk ezt a pénzt. Mivel nekem nincs felesleges 10 dollárom (meg kell vennem még a tagság lejárta előtt (ez fontos,hogy előtte,ne utána) a következő tagságot is,különben nem kapok fizetést) ezért ezt akkor fogom befizetni,ha megkaptam az első pénzemet tőle.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

"You must add an security deposit of $10 into Purchase Balance (cannot be used for advertisements or rentel referrals)"
Ezt honnan szedted? ilyen nincs az oldalon sehol...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég