Sportfogadás tippek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Régebben vezettem egy ilyesmi dolgot, nagyrészt bejöttek a tippjeim. Jelenleg ebből élek.
Elemezgetni nem fogok, csak kiírom a tippet, aztán ha lejátszották zölddé vagy pirossá varázsolom, annak fényében hogy jött-e vagy nem.

NFL:

Cleveland Browns - Buffalo Bills -> 41 gól alatt (szorzó ~1.90 -> 1pont)

Foci:

Esbjerg - Salzburg -> 2.5 gól felett (~1.60 -> 2 pont)

Vezetek itt egy ponttáblát is, kezdjük mondjuk 100 pontról, mindegyik fogadásnak megadok egy pontszámot, amivel rakom, aztán ha jött szorzom a mögötte lévő szorzóval, ha nem akkor kivonom az adott pontot, így látható lesz mennyire hasznosak a tippjeim, vagy mennyire nem.

Ha valaki szeretne támogatni, mert elégedett a tippekkel, akkor az aláírásomban látható banneren keresztül menjen az oldalon a linkek menübe, aminek az alján tudok paypal adományokat fogadni.

Pontalap: 100

Jelenleg: 97.7
A hozzászólást 11 alkalommal szerkesztették, utoljára Zenth0r 2013.11.07. 11:51-kor.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szia!

És mára mit mondasz az EL meccsekre? Már amit írtál azon kívül.
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Nem rakok ki temérdek tippet, csak amiket biztosabbnak látok, de lehet még szerkesztek egy kicsit majd, de pl egy EL tipp már ott van, talán estére még ott lesz 1-2.
Kép
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Mai napra eddig:

Jégkorong:


Kometa Brno - Sparta Praha -> nyer a Sparta Praha (~2.20 -> 2 pont)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én focira szoktam fogadni sokat ( ha van pénzem :) most épp nem csinálom) de a tapasztalatom az,hogy sokkal jobb ,ha meccs közben,tehát élőben fogadsz meccsekre. Kidolgozott módszerem nincs,de többször csináltam egy két ezer forintból több tízezret ,aztán el is vesztettem ,mert túl mohó voltam ,vagy azért,mert mindig a teljes pénzt tettem fel. Előbb-utóbb jön egy nagy meglepetés. Szóval meccs közben sokkal nagyobb az esélyed, és sokszor az oddsok sem változnak,mint a kezdés előtt,tehát van egy helyzeti előnyöd is,hogy már látod milyen napot fogtak ki a csapatok. persze még így sem biztos a dolog. Egy meccs alatt is nagyot fordulhat a játék képe (pld egy kiállítás alapvetően befolyásolhatja). Célszerú,hát a meccs vége előtt fogadni 10-20-30 perccel. persze ekkor már a szorzó is kisebb,de nagyobb az esélyed jóval,hogy be is jön,és van,hogy a fogadóiroda elég jó oddsokat ad ezekre is. ki kell fogni, figyelni kell és lecsapni :) Ehhez szoktam még hozzátenni oylanokat is,amik már meccs előtt is elég biztosnak tünnek. pld san marinoi csapat játszik idegenben:) bár mostanában okoztak már ezek is meglepit. Bocs az offért:) Ja igen Én a bet365 ön nyomom nagyon tetszik az élő fogadási rendszerük. Még valami. Ajánlott a meccset nézni közben is,mert akkor látod igazán a erőviszonyokat (sok streamet lehet találni focimeccsekre netszerte) de pld bet365ön van statisztika is kapura lövés,támadások száma csapatonként. Még valami. Jobb ha már arra a csapatra fogadsz,aki már szerzett előnyt. Az a tapasztalatom,hogy hiába jobb az egyik,ha még nincs előnye,mondjuk bekap egy gólt a másik meg simán kivédekezi. Mondjuk sok sok mindenre kell figyelni még ezeken kivül is pld hazai csapat még a sokkal erősebbet is megtréfalhatja,ezért nem fogadok vendégsikerre nagyon. vagy pld kupamérközésnél a kisebb csapat is fel tudja magát szívni. stb stb.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.10.05. 11:23-kor.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: noname474 »

el meccsekre tettem system-ben...
1. 8/4-re... -> 3 jött be
2. 8/5-re... -> 4-jött be

alig voltam ideges :D
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Foci:

Kombiba:

Hollandia - Magyarország -> Hollandia győztes
Észtország - Törökország -> Törökország győztes

Odds: ~2.00 -> 1 pont

Sima:

Hollandia - Magyarország -> 2.5 gól felett -> ~1.5 odds -> 1 pont
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zenth0r 2013.10.11. 23:27-kor.
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Magyarok ellen sosem fogadunk! :)
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Biztosra nem fogadunk? :)
Kép
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

NCAA

Handicap Single
Tét: 2 pont
Ball State Cardinals (-21) over Central Michigan Chippewas
Odds: 1.95

Edit: Ez szépen elment a legvégén :bad:
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég