www.pyrabytemedia.com (thecashexpress) - ADATHALÁSZ, CSALÓ

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

www.pyrabytemedia.com (thecashexpress) - ADATHALÁSZ, CSALÓ

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ma találkoztam ezzel a PTC oldallal. május 21. óta indulópályán van, azóta saját állításuk szerint 14,000-en regisztráltak (elmletileg a 14,003-dik csatlakozó vagyok). június 9-én indul élesben, addig 50,000 tagot szeretnének összeszedni.
9-ére eltűnt az oldal.
:!: :!: :!: vigyázat! ADATHALÁSZ :!: :!: :!:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2014.06.10. 13:20-kor.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Lássuk-lássuk...Úgyis át kéne vennie valaminek az Incentria-Clicksia helyén keletkezett űrt...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy olvasom,hogy valamiféle befektetési csomagok is vannak,úgy tünik ez nem szimpla PTC lesz. Refjutalék 10%.

Ami még érdekes,hogy 2011-ből találtam rá hirdetést. lehet,hogy ez nem is olyan új dolog? lehet,hogy egyféle szellemoldal?

http://www.moneymakergroup.com/Cash-Exp ... 93417.html
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ööö... és tényleg statscrop szerint 5 éves az oldal és vannak korábbi forgalmi adatok. (de szerintük lynkar 14 éves).
háát, nem tudom, mi az a szellemoldal. adathalászat?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Könnyen lehet. Az a fura,hogy én sosem hallottam/láttam még. Ha lett volna valós élete az oldalnak,akkor a belinkelt fórumon lett volna 2011 után is bizonylat pld vagy valami más tevékenység.

scamadviserben is vannak kommentek 2013ból,de idénről is.egyik sem arról ír,hogy fizetne.

Úgy reklámozza magát Charles Kellogg a tulaj a híres kellogg familia egyik leszármazottja,de akkor ehet ez sem igaz.Mint ,ahogy az sem,hogy a nagy amerikai filmcégek szponzorálják. SA szerint a tulaj rejtett. Úgy vélem,ha egy oldal aktív,akkor ennél több életjelet kéne adnia.

Nemrég bezárt egy csaló oldal,annak is 10 éves domainje volt pld,tehát ez sem biztosíték (a myadsclick társoldala most nem jut eszembe a neve)

Találtam rá reklámot,ameiyik pld februári indulást ír.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

doqxstudio írta:ma találkoztam ezzel a PTC oldallal. május 21. óta indulópályán van, azóta saját állításuk szerint 14,000-en regisztráltak (elmletileg a 14,003-dik csatlakozó vagyok). június 9-én indul élesben, addig 50,000 tagot szeretnének összeszedni.

jelenleg nincsenek rajta hirdetések és upgrade opciók sem, 9-én élesítik, de banner már van.
nekem egyedi szkriptnek tűnik, ami jó jel és az a gyanúm, h egy újabb forgalomcsere csoportosulás próbálkozik PTC-vel, ami szintén nem rossz. megfontoltabb kezdés, mint anno a Nerdbux, Legacyclix vagy DrClix volt.

pár nap és kiderül, h beborul-e vagy kisüt a nap :)
ide kattintva csatlakozhatsz hozzám:
Kép
Ezt a fejlécet én már 1 éve is láttam, nem tudom, hogy hol. Jelentsen ez bármit is.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: TheCashExpress - indulópályán

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tegnap (természetesen) nem volt élesítve az oldal.
a mai napon megpróbáltam betölteni, ez az üzenet fogadott: This Account Has Been Suspended
jegyezzük meg akkor, h a http://www.pyrabytemedia.com adathalász tevékenységet folytat ha esetleg újra előkerül.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég