Bullbux ($0.06-$0.07 naponta) Megszűnt!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Bullbux ($0.06-$0.07 naponta) Megszűnt!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kép

2014.jun.11.-én indult az oldal. Jelenleg 850 tagja van.
Két Admin van, mindkettő pakisztáni. Fórum van, magyar is!

Standard tagoknak a napi kereset 6 cent + 1 cent buxbónusz.
Hirdetések száma standardoknak: 6db $0.01.
Min. kifizetés 2$

Standard tagoknak a kifizetés feltétele: 200 kattintás!

Tagság árak: Tester 5$
Elit 7$
Ultimate 12$

Fizetési processzorok: Paypal, Payza, Egopay, Okpay, PM
Egy IP címről max 10 regisztrációt engedélyeznek.

FIGYELEM! Regisztráció után, 1 napot kell várni a tovább ajánlással!

Regsztrálni és körülnézni itt tudtok: http://www.bullbux.com/?ref=harmonia
bullbux1.JPG
bullbux2.JPG
bullbux3.JPG
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2014.07.27. 02:14-kor.
Daisy40
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.02.21. 22:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: Daisy40 »

Hmmmm. Ehhez képest én egyszer tettem fel egy új oldalt, de kb 1 óra múlva már kaptam az emailt, hogy tegyem fel a táblázatot, különben törlésre kerül a bejegyzésem... Azóta nem is hozok ide új oldalt!
Az oldallal kapcsban meg annyit, h nem elég elérni a 2 $-t, 200 klikknek is kell lennie a kikéréshez.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kedves Daisy!

Úgylátszik szemfüles moderátorunk, ez alkalommal nem volt elég éber, és elkerülte figyelmét, hogy még nem volt feltöltve az upgrade tábla. Köszönöm neked, hogy hozzászólásoddal figyelmeztettél hanyagságomra! :aw:
Ezennel pótoltam a hiányosságokat!
Daisy40
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.02.21. 22:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: Daisy40 »

:)
Kedves Harmonia!
:aw:
Igazából nem is Neked szólt, sokkal inkább annak, aki ....
Én akkor írtam neki, hogy az ittenieknek jó az, ha minél hamarabb értesülnek egy új oldal születéséről, mert hamarabb hirdethetik, stb, és nem a tábla a legfontosabb, úgy gondolom, mert egy új oldalt kevesen kezdenek úgy, hogy egyből tagságot vásárolnak... de neki a tábla volt annyira sürgős. :innocent:
Azóta inkább nem hozok új oldalt, mint hogy még a levelezésével is töltsem az időm. :boo:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv!
Elnézést,ha belekotyogok.
Egyrészt a Fórumszabályzat világosan leírja,hogy milyen adatokat kell megosztani. Másrészt a moderátor szokott adni 1 napot legalább ezek pótlására. Harmadrészt a tagságtábla olyan sokrétű infót tartalmaz egyetlen helyen,hogy gyakorlatilag a szöveges leírás egy része el is hagyható.
Egyébként annyi PTC oldal jelenik meg minden nap,hogy önmagában egy új oldal puszta bemutatása nem biztos,hogy kellő segítség. Igazából én be tudok linkelni nektek 3 olyan linket,ahol ezt folyamatosan követni lehet plusz,amit az ember hirdetésekből csíp el. Dehát annyi oldal van a piacon,hogy lehetetlen akár a felét,harmadát is kattolni minden nap...
Én mostanra oda jutottam,hogy kb negyedévente,vagy félévente tudok számottevő mennyiségben új oldalakat felvenni. telített a piac.
Természetesen az,hogy van egy topicja egy oldalnak nem hátrány. ha valakinek van rá kapacítása vegye fel,de én inkább arra hajlok,hogy csak a legigéretesebbeket érdemes felvenni plusz a meglevőket ,amik megbízhatóak azt kiaknázni.
Persze mindenkinek más a módszere.
van aki kevés oldalt futtat és azokra gyűjt refeket,van aki sokat és inkább kattolással pótolja a refeket (nem zárják ki egymást teljesen) Az is érthető,hogy a megbízható oldalakra már nem könnyű szerezni erefet,így új oldalak promótálásval próbálkoznak sokan,mivel a régebbiekből ref hijján nem jön be nagyon sok pénz. Többet akarnak. Ördögi kör. A piac akkora,hogy a regisztrálók nagyon szétoszlanak. Tapasztalatom,hogy PTC oldalakon hirdetésből rettentő rizikós új oldalakra is refet szerezni,ráadásul drága multaság is,ha nem jön be. Persze lehet ügyesen is. pld saját keresetből hirdetni,vagy PTSU val próbálkozni garantált refeket szerezve reménykedve,h abból akad aktív is,vagy fórumozni,ami ingyen van,de ott a bökkenő,hogy ahhoz egy vonzó ajánlatot is oda kell tenni. és mivel kevés a fóka és sok az eszkimó egy idő után már nem fog mindenki mindenhova regisztrálni csak,azért ,mert új...
Talán az egyik lecélravezetőbb módszer,ha a legjobb,legígéretesebb,talán kevésbé felkapott oldalakat promótáljuk izomból.
Persze ehhez kicsit járatosnak is kell lenni a csaló adminok veszélyes világában ,meg némi időt is igényel. Mindenképpen többet,mint betenni egy szimpla leírást.
Egyébként vannak olyan oldalak szerintem,ha nem is olyan sok,amiket érdemes nyomni és nyomni fórumokon akár mnden nap leírva,hogy milyen szuper oldal .Persze ha alapja is van. Az átverés hamar kiderül,és visszaüthet.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

Mostantól a standard tagok csak 1x kérhetnek kifizut! A 2. kifizetéshez tagságot kell venni!

A "Proff" szerint folyamatosak a kifizetések. A fórumon egyre több a feltöltött friss bizonylat! :clap:
Az Admin segítőkész és minden nap aktív.

Én vettem 5 dolcsiért tagságot, így elég gyorsan gyűlik a pénz. Még 2-3 nap és kitudok kérni 6 dolcsit.
Ha kifizet, hozom a bizonylatot! :)

Ígéretes oldal, szerintem egy próbát megér! Standard tagoknak csak 6 reklámot kell megnézni naponta!


Regsztrálni és körülnézni itt tudtok: http://www.bullbux.com/?ref=harmonia
anissza
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.03.18. 15:40
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: anissza »

Kedves Harmónia!

Sajnos nincs igazán jó hírem számodra.
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a "Payout policies"-ban leírt kikérési minimumokat és maximumokat.
Standard tagok maximum 2$-t kérhetnek ki . 15 naponta
Az első kikéréshez 200klikk kell, ingyenes tagok esetében.
Payout minimum $2.00 $2.00 $2.00 $2.00
Payout maximum per request $2.00 $13.00 $8.00 $14.00
A másik rossz hírem, hogy jelenleg folyamatban lévő kifizetésem, amit még a régi szabályok alatt kértem ki. még várakoztat magára
2014/07/23 $2.61 $0.00 $2.61 Pending N/A
Kikérésemet ma megpróbálom visszatenni, és újból kikérni.
Meglátjuk sikerrel járok-e?

Ha valamit esetleg nem jól csináltam, kérlek nézzétek el nekem, nem vagyok gyakorlott fórumozó.
Köszönöm :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Daisy40 írta::)
Kedves Harmonia!
:aw:
Igazából nem is Neked szólt, sokkal inkább annak, aki ....
Én akkor írtam neki, hogy az ittenieknek jó az, ha minél hamarabb értesülnek egy új oldal születéséről, mert hamarabb hirdethetik, stb, és nem a tábla a legfontosabb, úgy gondolom, mert egy új oldalt kevesen kezdenek úgy, hogy egyből tagságot vásárolnak... de neki a tábla volt annyira sürgős. :innocent:
Azóta inkább nem hozok új oldalt, mint hogy még a levelezésével is töltsem az időm. :boo:

Pedig csak így lehet színvonalas fórumot fenntartani. Bármilyen szemétségnek is tűnik, hogy minden apróságért rászólnak az emberre. Ha tulajdonos volnék itt, ugyanígy csinálnám.
Daisy40
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.02.21. 22:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)

Hozzászólás Szerző: Daisy40 »

Re: Bullbux ($0.06-$0.07 naponta)
Szerző: FRU5T » Ma, 15:50

Daisy40 írta:
:)
Kedves Harmonia!

Igazából nem is Neked szólt, sokkal inkább annak, aki ....
Én akkor írtam neki, hogy az ittenieknek jó az, ha minél hamarabb értesülnek egy új oldal születéséről, mert hamarabb hirdethetik, stb, és nem a tábla a legfontosabb, úgy gondolom, mert egy új oldalt kevesen kezdenek úgy, hogy egyből tagságot vásárolnak... de neki a tábla volt annyira sürgős.
Azóta inkább nem hozok új oldalt, mint hogy még a levelezésével is töltsem az időm.



Pedig csak így lehet színvonalas fórumot fenntartani. Bármilyen szemétségnek is tűnik, hogy minden apróságért rászólnak az emberre. Ha tulajdonos volnék itt, ugyanígy csinálnám.

Ez valóban így van Fru5T! Csak ha jól megnézed, ebben a topicban 5 nap is eltelt, míg én már kb 1 óra után kaptam a levelet!
Az oldaltól pedig én is már 3 napja várom a kifizut.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 2 vendég