PTCRevolution - ÚJ!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Az oldal tegnap (01. 07. -én) indult.
A domaint még Novemberben hozták létre (az admin fórum bemutatkozása szerint már nem először)
Elmondása szerint a design -t ő maga csinálta, állítólag ért a marketinghez, otthon van Forex területén is.

Kép

Napi kereset: $0.03+, de lehetőség van Griddel, Head and Tail játékkal, és (bár még üres) PTSU -val is pénzt keresni
Hirdetési árak nem olyan rosszak
Vásárlási egyenleget CSAK kintről lehet feltölteni, szándékosan tiltotta az admin az egyenlegből való átmozgatást, de aktiválni fogja, ha képesek lesznek nagy összegeket fizetni.
Upgrade $35 -tól lehetséges (Upgrade tábla lejjebb)
Kifizetési minimum $4 (Payeer, EgoPay, Perfectmoney és Neteller)
PayPal és Payza állítólag nem lesz, mivel mindkettő veszélyes egy PTC oldalra, és nem kockáztat ilyesmit az admin (logikus!)
Refbérlés $1 -tól (5db.), kattintásaik után 20% jár.

ADFOCUS VAN!!!

TELJES TÁBLÁHOZ KLIKK IDE!
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Annyit még csak hogy cheat linkkel (egyik reklám) vigyázni!!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: latattila »

Valami friss infó? Érdemes belevágni?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

latattila írta:Valami friss infó? Érdemes belevágni?
1 hete indult, milyen friss infót szeretnél?
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: latattila »

Például a napi kereset alakulása? Vannak-e kifizetések esetleg?
De hagyjátok! Majd keresek másikat!
Unom ha hülyének néznek!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Admin »

FRU5T írta:Napi kereset: $0.03+, de lehetőség van Griddel, Head and Tail játékkal, és (bár még üres) PTSU -val is pénzt keresni
Ott van...

A legtöbb PTC-nél alul a Proof of Payments menüpontnál találod ha van kifizetés.

Úgy gondolom elég részletes leírást kaptunk erről a PTC-ről, nem értem mire fel a vádaskodás. :?
Köszönöm!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

latattila írta:Például a napi kereset alakulása? Vannak-e kifizetések esetleg?
De hagyjátok! Majd keresek másikat!
Unom ha hülyének néznek!
Minden infó ott van. Az átlagnál részletesebb leírást adok minden oldalról, úgyhogy érthetetlen a felháborodásod.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: latattila »

FRU5T írta:
latattila írta:Valami friss infó? Érdemes belevágni?
1 hete indult, milyen friss infót szeretnél?
Például: Egyenlőre semmi változás, még nem tudok biztos véleményt mondani!

Ez a válasz egy kicsit szerintem jobban hangzott volna és nincs benne egy apró lenézés!

De mindegy lépjünk túl ezen! Én sem voltam jó kedvemben!
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Valami friss hír az oldalról? Nem látok fórumot. Azért fizetget? :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gyula1971 írta:Valami friss hír az oldalról? Nem látok fórumot. Azért fizetget? :)
Hónap elején fizetett utoljára, úgyhogy lehet ennyi volt. Néhány napig még figyelem.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ennek nagyon "örülök" :angry:
Megint egy olyan oldal ami, pont akkor hal meg amikor megint majdnem ott vagyok a kifizetésnél :DD
Pedig jó kis oldalnak indult sztem :/
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Felesleges már ptc-ni, gyakorlatilag semmi értelme (kivételek vannak), mire elérnéd a kifizetést annyi az oldalak 95%-nak. Én elkezdtem leépíteni az összes ilyen semmitmondó oldalt. :bad:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ez nagy igazság lehet... Sajnos!
Bár ma reggelre arra keltem, hogy PayPalomon +5$ fityegett egy Noname PTC oldalról kaptam meg az 5 $-t :)
De kezdem úgy érezni hogy tényleg csak felesleges idő kidobás kattolgatni, mert jó ha 3-5ből 1 kifizet. :rofl:
De akkor mit érdemes csinálni?? :?
A profotmegosztó oldalakat nem nagyon csinálom, nem is nagyon értek hozzájuk, kivéve a Paidvertset, de az is érdekesen működik mostanában és ahogy láttam a fórumot, és saját tapasztalatom szerint sincs ott sem minden rendben...
Befektetni meg nem nagyon tudnék, de nem is merek sehova, főleg hogy egyfolytában csalódás ér a PTC oldalak terén.
Ráadásul ha "komolyabb" (nem 1-2 $-t ) összeget akarnék keresni velük, nem kevés pénzt kellene befektetni egy profitmegosztóba hogy megérné... :rofl: Vagy rosszul látom?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én elkezdtem a surf oldalak felé tendálni. Az oldalon is van egy pár. :D Vannak azért fizető oldalak, de én 2-2,5 centes oldalakat már nem csinálok, meguntam őket.
Van ami fizet de ahol már 10$ a minimum azokat is kilőttem.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Szerintem a tendencia nem nagyon változik, még mindig működik a 99 scam-re jut 1 jól fizető oldal. Magyarul az induló oldalak 99%-a scam. Minden oldal ígéretesnek indul, meg kell tanulni rögtön az elején kiszűrni az életképtelen próbálkozásokat. Annyi de annyi jel van... Csak vegyétek észre őket...Aztán már könnyebb lesz utána. Teljesen felesleges ezen hergelni magatok, hogy már megint egy oldal ami vagy megszűnik vagy minimumot emel kikérés előtt. Ez 99%-ban így van.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

néha el lehet kapni a fonalat,de a ptc -ből nem lehet számmottevő pénzt kiszedni.inkább egy jobb munkahelyet nézzetek magatoknak,ahol többet kerestek :D PTC megmaradhat hobbinak,unaloműzőnek :)

PTC revolution egyébként csak tagságra fizet pár napja,ezért sincs kifizetés annak ellenére,hogy az admin aktív. A tagság drága,bérelni nem éri meg mivel a refek nem botok . ördögi kör. így már most borítékolható,hogy pár nap és már senki nem fog kattolni rajta.mihamarabb hirdessétek el.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja hét az csúnya volna azért ha ebből szeretnék megélni, max arra jó nálam hogy a sportfogadásba besegít.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Így van, más után kell nézni. :no: Jön a jó idő én is megyek a földekre dolgozni.
Itt olyan magas a scam arány, de a jogszabályi háttér itt nincs. Ez szerencsejáték kategória, jól tudom? :no:
Befektetni meg nagyon óvatosan.

Boguli jól írja, hát ő ért hozzá szakmailag. Annyi de annyi jel van... Csak vegyétek észre őket...Aztán már könnyebb lesz utána.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ó milyen messze vagyok én még attól hogy értsek hozzá. :no:

Vannak itt nálam sokkal okosabbak. Én csak tanulni vagyok itt. :good:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gyula1971 írta:Így van, más után kell nézni. :no: Jön a jó idő én is megyek a földekre dolgozni.
Itt olyan magas a scam arány, de a jogszabályi háttér itt nincs. Ez szerencsejáték kategória, jól tudom? :no:
Befektetni meg nagyon óvatosan.

Boguli jól írja, hát ő ért hozzá szakmailag. Annyi de annyi jel van... Csak vegyétek észre őket...Aztán már könnyebb lesz utána.
Addig örüljünk, míg nem lesz jogszabályi háttér... Mennyi problémánk lenne nekünk is?
Igaz, hogy így a SCAM oldalak ellen semmit nem lehet tenni, de úgy meg sajnos a jó és fizető, most biztos oldalak is keményen meghúznák a nadrágszíjat.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sokféle módon lehet PTC-ben utazni, ez benne a szép. Pl ffookkaa11 teljesen más oldalakon és más stratégiával halad, mint mondjuk én, amit mindig érdeklődéssel figyelek. De ezekhez idő és tapasztalat kell, ahogy ahhoz is, hogy az ember megtanulja helyén kezelni a dolgokat, megtanulja, mikor kell magára hallgatnia, és mikor érdemes másokat követni. Én nem érzem azt, hogy kevesebb sikerélmény lenne most a PTC-ben, mint korábban, részemről inkább több. Pedig jóval kevesebb oldalon vagyok aktív, és jóval nyugodtabb is a helyzet. Sokaknál azt látom, hogy pusztán az idő múlásától várják a helyzet javulását. Kísérletezni kell, okosodni, és akkor idővel javulnak a dolgok, még úgy is, ha a váratlan akadályok folyamatosan érkeznek. És persze ebben a világban nagyon nehéz komoly pénzt csinálni kizárólag idő és energia ráfordítással.


Egyébként egy többek által szerkesztett email adatbázis nem is lenne rossz ötlet.
Pl oldal neve, összes hozzá tartozó fizetési processzor email címe, reflinkek, esetleg feltűnő hiba az Admin üdvözlő üzenetében, ami "másik" Admin üdvözlő üzenetében később előfordul. Így sok korábbi scam Admint ki lehetne szűrni, csak melós lenne nagyon. A PTC Investigation vagy a PTCCentral is így dolgozik, persze az új oldalak csak nagyon kicsi részét tudják lefedni (vagyis lenne piaca a dolognak). Idővel aztán fejlődhetne: saját híroldal, aminek a hirdetését még a becsületes Adminokkal akár le is lehetne zsírozni, így jobban terjedhetne az infó. Nagyobb minta alapján már azt is lehetne látni, hogy mennyi ideig fizet egy olyan oldal, ami több korábbi scam próbálkozáshoz köthető, és mennyi ideig az, ami nem.
De ez csak egy felületes ötlet, nekem ilyenre nem nagyon lenne időm.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig. ennek az ötletnek azonnal gátat szab az emberi önzés és gyarlóság.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:idlig. ennek az ötletnek azonnal gátat szab az emberi önzés és gyarlóság.
Na látom doqxstudio leírta egy mondatban is,de azért én is bekülöm,amit tágabban fejtettem ki :)

Nehéz a csalók ellen hadakozni. Egyrészt sokan vannak,másrészt többféle érdek is sérül,ha próbálsz küzdeni. Egyik ok például az érdektelenség a tagok részéről,vagy az a remény hogy még fizetni fog az oldal nekik és nem szívesen veszik,ha valaki elkezd "panaszkodni". Remek példa egy magyar oldal,ahol vannak,akik már évben mérhető ideig nem kaptak fizetést, mégse olvasni erről semmit a fórumokon... De általában nem szívesen nézik azokat fórumokon,akik túl sokat leplez le.
Például,ha megírod hogy az adott adminnak volt már oldala,ami bezárt ,vagy több is,akkor jönnek lobogtatni a kifizetési bizonyltaikat,hogy hát FIZET ...miről beszélek ?
na így nem egyszerű :) és ahogy idlig is mondta korábban,hogy olyan oldalakra is felregisztrálunk,amiről tudjuk,hogy korábbi nemfizető oldal tulaja az admin,vagy lopott a script.

Ettől függetlenül létre lehetne hozni egy adatbázist,de ahhoz aktív tagok kellenek,akik viszik az ügyet és naprakészen frissíteni. Én úgy veszem észre ,hogy a legjobb csalók elleni fórumok sem képesek ezt megvalóítani. Kiadnak néha egy egy hírt,de valójában sokkal több a csaló,és az oldalaik is vígan élnek és megintcsak erre a bizonyos magyar oldalra gondolok,ami méga Clixten admin legmegbízhatóbb oldalak listáján is szerepelt sokáig...na látom volt valaki aki megírta a frankót végre...
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... msg3420831

Mondjuk az is igaz,hogy a friss oldalak nagy része hamar megszűnik,és fél 1 év múlva általában a töredéke éli túl,így egy olyan fórumon,ahol ezeket reklámozzák kétségtelen feszültséget kelthet,ha sűrűn kell az oldalakat a problémásak közé rakni hamar... Talán érdemes lenne emiatt erre külön oldal,csak a problémákra,csalókra összpontosítani és mondjuk a tényleg évek óta fizetők lehetnének rajta...nem tudom,de az biztos,nagyon nehéz ezt megvalósítani úgy ha nem elég ember támogatja,hanem csak azt várja hogy kapja az infót... az önzés elég nagy akadálya ennek.
Bár mostanában itt Netbizniszen hála Fru5t nek elsősorban elég jól meg van szervezve ez külön köszönet neki. Majd próbálok én is bekapcsolódni,mondjuk mostanában nem sok időm van :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:idlig. ennek az ötletnek azonnal gátat szab az emberi önzés és gyarlóság.
Itt még annyit,hogy erre megoldás lehet amit említettem,hogy külön fórum,FB oldal akármi a csalók,problémák ilyesmi. Itt talán szabadabban írnának a PTCzők,mert nem sértenék közvetlenül mások érdekeit....
Már ért olyan vád engem is,hogy állandóan csak problémázok.Nos ilyen a PTC sajnos.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:idlig. ennek az ötletnek azonnal gátat szab az emberi önzés és gyarlóság.
Igen, ez sajnos benne van.

Nyilván semmi meglepő, de a PTCCentral vagy a PTCInvestigation esetében is mindennapos dolog a fenyegetés, vagy a lefizetési próbálkozás. Lehetne ezt becsületesen csinálni, de egy ember esetében iszonyat sok nyűg és feszültség lenne benne, az időről nem is beszélve. Több ember esetén pedig megbízható valakiket kell találni, akik állni tudják a strapát. Illetve általában a magam becsületes oldala felől közelítem meg a dolgokat, de azért naiv nem vagyok. Túlságosan sok pénz van ebben benne, hogy egy-két ötlet vagy egy-két ember kihúzza az egészet a cuccosból. Aprókat lehetne lépkedni, kezdésnek az bőven elég lenne, ha a felhasználóknak csak a kisebbik része legalább valamennyire felkészült vagy körültekintő lenne, de ez ismét a bilibe lóg a kéz féle helyzet.

Illetve az is jó kérdés, hogy egyáltalán van-e "hely" a jelenlegi PTC ipar számára a fejlődésre, és ha igen, akkor mennyi? Mennyire tudna egy jó részt csak elméletben működő koncepció elmozdulni a stabilitás felé?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

xenosz2 írta:Itt még annyit,hogy erre megoldás lehet amit említettem,hogy külön fórum,FB oldal akármi a csalók,problémák ilyesmi. Itt talán szabadabban írnának a PTCzők,mert nem sértenék közvetlenül mások érdekeit....
Létezik ugyebár egy magyar FB csoport (tudom, nemzetközi fronton gondolkodtok, ez csak egy példa lesz). Korábban elég nagy élet volt rajta, most kb egy szellemváros, ahol néhány aktív csoporttaggal egyetemben bolyongunk csak a kifizetési bizonylatainkkal. Miért?
Amikor még sok tag volt, óhatatlanul felmerült egy-egy problémás oldal, pl. Gladbux, Ojooo - Ojooclix, Hunbux, HBL, Probux....Valaki mondott valami rosszat, mások pedig vagy védték vagy támadták az illetőt - oldalt...Olyan cirkuszok alakultak ki ott hogy a banda fele kitilttatta magát, másik része önként és dalolva távozott...Mindezt egy-egy oldal miatt. Komolyan mondom, emberi méltóságok omoltak össze - nem tudom hogy ez a viselkedés magyar sajátosságunk-e, de visszatéve xenosz ötletére: valaki érdeke mindig sérülne szerintem...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ha csökken az ellenállás a nemfizető,csaló, sokadik oldalukat nyitó adminok ellenében,ezek bátrabbá,szemtelenebbé válhatnak. Vajon mi történne,ha korlátok nélkül tevékenykedhetnének?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Boguli írta:
xenosz2 írta:Itt még annyit,hogy erre megoldás lehet amit említettem,hogy külön fórum,FB oldal akármi a csalók,problémák ilyesmi. Itt talán szabadabban írnának a PTCzők,mert nem sértenék közvetlenül mások érdekeit....
Létezik ugyebár egy magyar FB csoport (tudom, nemzetközi fronton gondolkodtok, ez csak egy példa lesz). Korábban elég nagy élet volt rajta, most kb egy szellemváros, ahol néhány aktív csoporttaggal egyetemben bolyongunk csak a kifizetési bizonylatainkkal. Miért?
Amikor még sok tag volt, óhatatlanul felmerült egy-egy problémás oldal, pl. Gladbux, Ojooo - Ojooclix, Hunbux, HBL, Probux....Valaki mondott valami rosszat, mások pedig vagy védték vagy támadták az illetőt - oldalt...Olyan cirkuszok alakultak ki ott hogy a banda fele kitilttatta magát, másik része önként és dalolva távozott...Mindezt egy-egy oldal miatt. Komolyan mondom, emberi méltóságok omoltak össze - nem tudom hogy ez a viselkedés magyar sajátosságunk-e, de visszatéve xenosz ötletére: valaki érdeke mindig sérülne szerintem...
Nem tudom melyik oldalra gondolsz, de egy ilyet én is ismerek :)
Ott az alapító a kezdeti problémák miatt hozott komoly változtatásokat a szabályban, ami be is lett tartva
Majd a szabályok kicsit finomultak, de a "férgese" lemorzsolódott addigra.
Persze mindig akad 1-1 nem oda illő hozzászólás, bejegyzés, de azt egy szigorú admin folyamatosan törli
És így valóban kicsit "szellemváros" lett, de ami maradt, az minőségi
Szerintem :)
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Jah,és előre bocsánatot kérek mindenkitől, de ez az egész itt csak "szócséplés"
Meg lehet beszélni, el lehet mondani, tapasztalatokat meg lehet osztani, még gondolkozni is lehet
De igazi megoldás úgy se lesz, mert nem is lehet, egyszerűen NINCS
Csalók mindig is voltak, és lesznek is, amíg világ a világ
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTCRevolution - ÚJ!

Hozzászólás Szerző: idlig »

kavics13 írta:Jah,és előre bocsánatot kérek mindenkitől, de ez az egész itt csak "szócséplés"
Meg lehet beszélni, el lehet mondani, tapasztalatokat meg lehet osztani, még gondolkozni is lehet
De igazi megoldás úgy se lesz, mert nem is lehet, egyszerűen NINCS
Csalók mindig is voltak, és lesznek is, amíg világ a világ
Igaz, csalók mindig lesznek. Azonban, ha ezt elfogadjuk, akkor innentől egy állapotot kapunk. Mint, hogy az eső néha esik, ha szeretné valaki, ha nem. Na most, a házra lehet tetőt építeni, az utcát lehet csatornázni, utazáskor lehet esernyőt vinni, és néha az időjárás jelentést is meg lehet nézni, ritkán az is jó valamire. Nekem persze külön érdekesek az ilyen témák, mert szerintem nagyobb esély van arra, hogy valaki később jó Admin legyen, ha előtte oda-vissza bejárta azt az utat, amit a saját oldalán a felhasználóinak szán. De tény, hogy elkanyarodtunk rendesen a topik témájától.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég