newcashbux Új oldal

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Név: Newcashbux
Indulás: 2015.02.25
Átlag napi kereset: $0.075
Minimum kifizetés: $1
Támogatott E-bankok: Paypal, Payza, Egopay
Regisztrációs link:http://www.newcashbux.com/?ref=kaszanova

Ez 1 teljesen új oldal konkrétan 2 napos.Abba szinte teljesen biztos vagyok hogy ez az oldal is be fog csődölni, szóval senki se fektessen bele,ELLENBEN mivel még csak 2 napos az első kifizetésig ami 2 dollár biztos, hogy még működni fog mert ezek kb 2-3 hónapot szoktam bírni. szóval szerintem megéri ezt az időt kihasználni mivel viszonylag jól fizet naponta napi kb 7 cent.Viszont Ne fektessen be senki nehogy bukjatok, de szerintem használjátok ki ezt a lehetőséget!!!
Csatolmányok
Névtelen2.png
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszanova 2015.03.01. 13:52-kor.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm annak az eddigi 5 embernek aki alám regisztrált, remélem nektek is lesz hasznotok az oldalon, használjuk ki amíg csak lehet!!!
2 napi keresetem eddig ennyi: Account Balance:$0.5551 nem is olyan rossz még 2-3 nap és már ki is tudom kérni.Közben láthatunk újabb és újabb fizetési bizonylatokat ahogy azt az ilyen új oldalaknál megszokhattuk.Ha ezek kezdenek majd eltünni akkor kell csak félni, addig aggodalomra semmi ok. Szerintem még továbbra is megéri regelni 1-2 hónap biztos van még benne (több szerintem nem, de remélem tévedek.)
reg link: http://www.newcashbux.com/?ref=kaszanova
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Szia!
Segítségképpen beregisztráltam, hogy hátha neked szerencséd lesz! sok sikert hozzá!
Egy upgrade táblát azért mellékelj mielőtt megszólnak érte! :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tolem is ment a rg, de en inkabb ugy fogalmaznek...
Hogy az ilyen oldalak csak par hetig fizetnek, aztan jon a kavaras. Vagy felemelik a min kifizetest, vagy csak szimplan nem engednek kikerni csak tagsaggal, vagy a kedvencem hogy fizess be es annak a 125-150% kapod meg :-D
Azutan pedig mar nem is fizet. De remelem addig meg van 1-2 hetunk es elerjuk a min kifizetst :-)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Boguli »

latattila írta:Egy upgrade táblát azért mellékelj mielőtt megszólnak érte! :)

így igaz, kérlek pótold!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm a regeket!
Mellékeltem az upgrade táblát/annak 1 részét, mert sok féle upgrade van ez annak az eleje.
Hát igen sajnos azt én se tudom megjósolni, hogy meddig fog működni az oldal, reméljük addig mindenképp fog, hogy mindenki ki tudja venni azt az összeget amit akar :)
Sok sikert kívánok mindenkinek
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

majd meglátjuk. hogyan alakul!
nekem most éppen elment a kedvem a ptc-ktől! 2 nap alatt 4-et kukáztam és még nem is válogattam át igazán!
Sajnos nagyon felhígult a "kínálat"!
De ez nem ide tartozik! Bocsi! csak forrok a dühtől!

Próbáljuk ki és meglátjuk!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Sajnos ismerős az érzés, én is buktam be 2-t:( ráadásul egyikembe pénzem is bennmaradt, azért is mondom,hogy ne fektessetek be inkább, csak használjuk gyorsan amíg lehet
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Pont ma reggelre egy teljesen hasonló oldal (mondhatnám hogy ugyan ez csak más névvel:D) ment nálam kukába. :rofl:
Napi fix 0.0680$ volt a kereset már majdnem a min. 1$os kikérésnél voltam. Viszont ma reggelre a napi kereset felugrott 5$-ra és persze invesztálni kell hogy kikérj pfeeej :spam: Remélem itt nem lesz ez a napokba :?
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Van rá esély, de fogd fel úgy hogy segíted kaszanovát így majd ha neked lesz rá szükséged......!
A kereseted pedig ha lehet akkor elhirdeted, bár ezeknél ha jól rémlik akkor nem tudod áttenni rentál balanceba!
Az egész ptc a kölcsönös segítségen alapul, legalábbis az én felfogásom szerint!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Sajnos igazad van attila, nem lehet átvinni a pénz így hírdetni csak akkor tudsz ha feltöltesz :(
Laci mint sajnos ezt tudjuk ez bármikor előfordulhat és elő is fog még, szinte biztos vagyok benne hogy ezzel az oldallal is.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, és kitartást kívánok nektek hozzá, remélem ti is eléritek a kifizetési szintet mielőtt baj lenne.Az mindenképp bíztató, hogy itt azért még rendszeresen jönnek a proofok, illetve aktív az admin, minden kérdésre elég hamar válaszol forumon, aztán majd meglátjuk mi lesz
Én így állok hála nektek: Account Balance:$1.4575 szerintem 2 nap múlva kikérem (kikérném már most is de túl sokat levon a paypal :( )
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Na ebben a pillanatba kértem ki az eddigi keresetem nézzük mennyi idő mire megjön.
Today $1.80 $0.00 $1.80 Pending N/A
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sok sikert hozzá!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Mivel ma nyertem a griden 5$-t, így én is kikértem!
Meglátjuk mi lesz!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az igen :O Gratulálok :clap:
Én és a Grid vhogy nem vagyunk jó barátságban :DD
Eight, Four és First clixen már csak 1-1-1 $ kell a kikéréshez... 1 héten át nyomtam a gridet, nyomorult 1 centet sem bírtam nyerni 3 oldallal 1 héten át :DD
Ha én gridezek az csak max azért mert egyes oldalak kérik a bux-bonus miatt :)

Én pont most tartok 0.510$nál... hát egyedül kicsit nehezen megy, de remélem még elkapok én is 1 $-t innen :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Gratula a nyereményhez!
Hát ugyan még van 1 napjuk de még nap kaptam meg a pénzem :(
Remélem azért még megjön, 2 hetet azért csak kibír 1 nyomorul oldal könyörgöm...
Érdemes vetni 1 pillantást a rented refferál versenyre több mint 10000 refet rendelt fejenként az első 3 ha abból nem képesek üzemeltetni 1 szar oldalt 2 hónapig akkor semmiből.Ha innen se jön meg a kikért pénzem mikor 1 hetes kb az oldal dögöljek meg csinálok én is 1-et 2 hétig megy lehúzok mindenkit aztán bezárom mert tuti nagy business :D :D
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Egyenlőre bízzunk a jó folytatásban!
Én a lehető legtöbb gridet lenyomom, néha esik valami! A clixsensen volt már 5$, most itt, a neon 25$ bár az nem grid!

Valamiért biztos megéri oldalt nyitni, de az nem olyan egyszerű! Sok pénz, sok munka és tapasztalat! (Már az én agyamon is átfutott!!! :D :D :D )
Sajnos sok buktát be kell vállalni mire haszon lesz valamiről!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Mivel nem akarok hogy feleslegesen kattogassatok vesztegetve ezzel időtöket szerintem hagyjátok. :(
2 napja kértem ki, azóta se jött semmi pénz, a forumon sincs semmi 2 napja+2 napja ugyan az a 21 proof van csak nem változott a szám.Szerintem ennek így kb vége is.
Ha netán bármi változás lenne szólok azonnal!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Szia!
Várjál még azzal! Egyáltalán nem tűnik egyenlőre vészesnek! 3 db 1 nappal ezelőttit ír, bár nincs feltöltve!
majd meglátjuk!
Te rakattad a problémások közé?
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Nem, nem én voltam, de amíg nem kapok kifizetést nem is baj, nem szeretnék átverni senkit nem azért vagyok itt hogy más idejét raboljam.Ha netán tényleg teljesen befuccsolna már most akkor elnézést kérek tőletek is, viszont ha bármit fordulna a kocka kapok kifizetést ilyesmi egyből szólok!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Ne szabadkozz! Ha egy cég bukik akkor bukik! A legtapasztaltabb emberek cégei is bebuknak időnként!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Vmilyen kriszti kapott 11 órája kifizetést az oldalról... :?
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Most megint lett 1-2 bizonylat feltöltve
Sajnos kriszti nem alattam szolgál :D szóval nem tudok róla nyilatkozni
Az én kifizetésem még sehol, reménykedem még mindig :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Mindegy kattintgatom tovább, mert már nekem sem sok kell az 1$hoz. Ha már eddig kattoltam ez a + 2-3 nap már mindegy. Addigra meg hátha kifizet :) És persze majd engem is :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Szerintem mehet a csaló oldalakhoz, engem még mindig nem fizetett ki.Következő kikérést már indítani se tudok, mert hogy nem töltöttem fel a screenshotot, de ha megnézzük a profokat ott meg úgy vannak fizetve ilyen 700 dolcsis tételek, hogy az előző még fel sincs töltve, tuti kamu az oldal hogy rohadjon meg már 2. hét után...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos a kifizetések beindultak ahogy látom. Ma elég sok kifizu volt, láttam jó pár magyart is.
Na és akkor egy kérdés latattila :D Látom hogy kaptál kifizut... a kérdésem hogy a Payípalig eljutott?
Most dől el igazán akkor hogy kamu vagy sem az oldal :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Dehogy jutott el, teljes kamu az egész, azért nem is írtam, hogy tegyék vissza a jó oldalak közé, jött ma vagy 40 "kifizetés" de paypalon semmit... nem véletlenül látsz csak olyan képet feltöltve amit az oldalról fényképeztek, gondolom megpróbálták, hátha így kapnak pénzt, de szerintem ez így felejtős lesz.Ha bármit megtudok netalántán kapok fizetést jelzem egyből!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: newcashbux Új oldal

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sajnos a paypalomon semmi változás! egy fillér sem érkezett!
Sajnos ennyit ért az 5$-os nyeremény! És még elhirdetni sem tudom!
Így jártunk! :oops:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 4 vendég