satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

Hozzászólás Szerző: tothh »

Üdv,

Ezt az oldalt még nem láttam listázva, eléggé újnak tűnik még. Annyit kell róla tudni, hogy (véleményem szerint) 50-50 a fizetőképessége. 1 - 1000 satoshit lehet kikérni limit nélkül, idegesítő captcha-k ugyanúgy megvannak és a hirdetések is szóval így reális viszont azért valljuk be sokat ad vagy ígér. Egyébként láttam már rosszabbat is szóval én reménykedem benne.

Ami pozitív:
- esélyes, hogy fizet.
- 100% ref jutalékot ad, az első 50 captcha után kapjuk meg a linket.
- eddig jól haladok, 130.000 már megvan!! :clap:

Ami rossz:
- esélyes, hogy nem fizet.
- 3 MILLIÓ satoshi a minimum kifizetés. (Ezt vagy módosították, vagy a reffek miatt változott, nem tudom még pontosan.)
- ujjmunka: 3 milliót osztjuk az átlag 500 satoshival, óránkénti 60 db captcha-val pl. 5 óráig az napi 300. Kiszámolva kb. 5000 captcha kell a kikérésig :( :(

Ha érdekelt valaki itt regisztrálhat , ezzel segítve engem és gyorsítva a limitig való eljutást. Így nektek sem kell annyi időt rászánnotok.

+ Ha valaki gyorsan tud egy kis tábort építeni 5-10 emberrel alatta már szépen meglehet szerezni a minimumot így szerintem megér egy próbát.

Link: http://satoshizero.com/register?ref=15212
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tothh 2016.01.06. 19:21-kor.
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
laszlo21
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.03. 10:40
Kapcsolat:

Re: satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

Hozzászólás Szerző: laszlo21 »

en is ezt csinalom hat majd ha fizett szolok vagy ha te hamarabb megcsinalod akkor szolsz esetleg,hogy fizetette?
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

Hozzászólás Szerző: tothh »

persze, jelzem majd csak a mai nap totál kiesik most is rohannom kell ide-oda .. :wacko: :rofl:
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

Hozzászólás Szerző: tothh »

Rövid infó, hogy az oldal elég lassú a mai nap (lehet csak nálam?), viszont elértem a 130.000 satoshit. Már csak napok ( :lol: ) kérdése és megtudjuk fizet e vagy sem.
Egyébként keresem az oldalt, ami teljesen ugyanez volt csak más design-al hááát az sajnos nem fizetett. (óránként lehetett azon kérni és 1000-20000 -et osztott (scam))
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: satoshizero.com | 1-1000 satoshi limit nélkül

Hozzászólás Szerző: tothh »

Lehetetlen, inkább rászántam 10 percet hátham megtalálom azt az oldalt ami teljesen erre épült és valami Donation címmel jellemezte magát, hogy segít ennek/annak, de kamu. Nem is folytatom, akik jöttek alám nekik is ajánlom! 2 millióról 3-ra akkor már vigyék fel 5-re nem? Hülyeség. :argue: :bad:
Az ilyen limit nélküli 1-10000 satoshis oldalak nagy része scam, főleg ha belső pénztárcája van, mostantól ugrom át őket, ha meglátok egyet. :angry:
Elnézést és sok sikert máshol :!: ;-))
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég