SurveyTime (minden kérdőív után azonnal fizet!)

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
procky
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

SurveyTime (minden kérdőív után azonnal fizet!)

Hozzászólás Szerző: procky »

A SurveyTime azért különleges kérdőíves oldal, mert nem kell várnod, hogy összegyűljön a kifizetési limit, minden kérdőív után azonnal utal PayPal-ra.

A kérdőívek alapvetően $1-t érnek, de újabban léteznek rövidebb $0.5-os kérdőívek is. Fontos, hogy a kitöltés után ne zárd be azonnal a böngészőt, a kifizetést is ki kell választani, hogy a pénzt megkapd.

Mint más oldalakon, időnként persze itt is előfordul, hogy nem felelsz meg egy-egy kérdőívre.

Regisztrálni itt tudsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára procky 2020.09.04. 09:26-kor.
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: SurveyTime

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

1$-t kaptam,mert megadtam a lakhelyem szerinti régiót. nem is emlékszem kerestem-e valaha ilyen könnyen kérdőívvel pénzt :)
Petrov144
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Re: SurveyTime (minden kérdőív után azonnal fizet!)

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Néhányat már kitöltöttem, vegyesen 1 illetve fél dollárosakat. Annyival egészíteném ki, hogy úgymond normál sebességű, alapos kitöltésnél is kiírta már, hogy túl gyorsan töltöttem ki, "átszaladtam rajta" most nem tudok jobbat, lajhár módjára fogom ezentúl töltögetni.
Petrov144
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Pénteken, november 27-én black friday az oldalon. Vagyis az 1 dolláros kérdőívekre 1,25-öt ad majd. Most megy egy számláló ami az addig hátralévő időt mutatja.
gamer
Új tag
Új tag

Hozzászólás Szerző: gamer »

Már hónapok óta ha rákattintok a felmérés meghívóra ez fogad "Welcome back!
It seems that we currently don’t have new surveys for you. We do our best to save you time and find you only the best-matched surveys, so sometimes we don’t have anything new to offer you."
procky
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: procky »

gamer írta: 2021.02.10. 22:21 Már hónapok óta ha rákattintok a felmérés meghívóra ez fogad "Welcome back!
It seems that we currently don’t have new surveys for you. We do our best to save you time and find you only the best-matched surveys, so sometimes we don’t have anything new to offer you."
Lehet, hogy túl lassan reagálsz, és addigra mások már kitöltötték, és elfogytak a helyek. A másik ötletem az, hogy valahol önellentmondásba keveredtél, és emiatt kitiltott a külső szolgáltató, amit használnak, csak erről nem értesítenek megfelelően...
Petrov144
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Korrektek voltak, megszakadt pont a fizetési folyamatnál, csak homokórázott. Nemsokára jött a mail, hogy nem fejezted be a fizetés kikérését, kattints erre a linkre és sikerült is.
Válasz küldése