BluestoneMining

JoeTheKing
Támogató
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

BluestoneMining

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Egy passzív jövedelem lehetőséget szeretnék nektek bemutatni, a neve BluestoneMining. Az oldal szerintem idén tűnt fel a neten, de a domain regisztráció 2016-02-19. Én áprilisban kezdtem valamikor, de a képek nem ezt fogják mutatni, de majd kifejtem miért. Addig ide nem akartam berakni semmit, amíg ki nem derül, hogy hogyan működik ez az egész, mikor fizet, vagy egyáltalán működik-e az egész. Miután ez kiderült, így megosztom veletek a tapasztalataimat és remélem annyival hozzájárultok majd, hogy alám regisztráltok.

https://bluestonemining.com//#/register/8416477

Felhőbányászattal foglalkoznak és csomagokat lehet venni ami dolgozik.

Platform előnyei:
- Regisztrálj és azonnal kapj 10 dolláros bónuszt.

- Magas profitabilitási szintek és napi kifizetések.

- Nincsenek egyéb szolgáltatási vagy adminisztratív díjak.

- A felhasználók a platformon további 6 másik valutát is termelhetnek.

- A vállalat affiliate programja lehetőséget kínál barátok beajánlására és akár 3000 dollár beajánlási bónuszra.

- McAfee® biztonság. Cloudflare® Security. 100%-os üzemidő garancia és kiváló 24/7 technikai támogatás támogatásával.

A csomagok:
1. BTC ingyenes számítási teljesítmény: A szerződés ára 10 dollár, a szerződés időtartama 1 nap, ami kockázatmentes lehetőséget biztosít a bányászati ​​világ felfedezésére, fix hozam 10 dollár tőke + 0.5 dollár haszon. (regisztrációnál kapsz 10 dollár, tehát ezzel lehet kezdeni)
Naponta belépsz és indítod az újabb csomagot.

2. BTC tapasztalat számítási teljesítmény: A szerződéses ár 100 USD, a szerződés időtartama 2 nap. Tapasztalt felhasználók számára készült, és fix hozama 100 USD tőke + 6.6 USD nyereség. (ez felhasználónként egyszer mehet csak)

3. BTC klasszikus számítási teljesítmény: A szerződéses ár 500 USD, a szerződés időtartama pedig 6. A BTC rajongóira szabott, és 500 USD tőke + 36.6 USD nyereség fix bevételét garantálja.

4. BTC Classic Hash Power: A szerződés ára 1,000 dollár, és 14 napig szól. A BTC Classic Hash Power sikerét kihasználva a fix hozam 100 dollár tőke + 183.4 dollár nyereség.

5. BTC Classic Hash Power: A szerződés ára 3,000 dollár, a szerződés időtartama 21 nap, és célja a bányászati ​​időszak meghosszabbítása, fix hozam 3,000 dollár + 894.6 dollár haszon.

6. BTC Advanced Hash Power: A szerződés ára 5,000 USD, a szerződés időtartama 28 nap, ami lehetővé teszi, hogy maximalizálja nyereségét 5,000 USD + 2,142 USD nyereséggel.

Már vannak nagyobb összegű csomagok is, amióta látogatom az oldalt.

Kép

Az oldalon így néz ki:

Kép

Működés:
Regisztráció: név, jelszó, email, fizetési jelszó, referal kód

Kép

Befizetési lehetőségek és limitek:

Kép
Kép

Saját befizetéseim:

Kép

Azért van az 500 dolláros sorból kettő, mert amikor a befizetést megcsinálod akkor képet kell küldeni róla, hogy befizetted. A képemen nem volt rajta a hash azonosító és új képet úgy lehet becsatolni, ha úgy csinálsz, mintha egy újabb befizetésed lenne x összegről. De ez a főoldalon látszik majd.

Kifizetéseim: (kifizetési minimum limit 100 dollár)

Kép

Kép

Kép




A vezérlőpult vagy főoldaluk így néz ki:

Kép

A csomagok így futnak ki:

Kép
Kép


További tapasztalatok:
Természetesen nem bízom az oldalban egy picit sem, ezért úgy álltam hozzá, hogy tesztelés céljára rászánok x összeget és kiderül.
De amikor megláttam a rendszerüket és kipróbáltam az első befizetést és kifizetést.

Amikor már láttam, hogy működik az egész akkor úgy döntöttem csinálom folyamatosan.
Most a napi belépési 10-et indítom el és megy egy 500-as csomag, amiből már kétszer kikértem 100-at. Képeken ez is kivehető.

Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj.

Remélem ezzel a teljese leírással kedvet kaptok hozzá.

Link: https://bluestonemining.com//#/register/8416477

Köszönöm ha refként regisztrálsz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JoeTheKing 2024.08.07. 20:32-kor.
JoeTheKing
Támogató
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: BluestoneMining

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Újabb 100 lekérése:

Kép

Kép
JoeTheKing
Támogató
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: BluestoneMining

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Na, ez is így ugyanaz lett mint a többi.

Már egy lekérésemet nem teljesítették, zárolták az accountom, majd azt az infót kaptam, hogy küldjek még be pénzt és akkor feloldják.

Természetesen nem küldtem már semmit. Már az oldal sem elérhető.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég