Nortonbux - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Nortonbux - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: tifu »

Az oldal neve: Nortonbux
Az oldal tulaja: egyelőre nincs infóm róla, de amint lesz pótlom
Oldal indulása: 2014. 03.18, a domain egy évre lett regisztrálva
EvolutionScript 4.70et használ

Kifizetési minimum: 0.01 PP, Payza, Egopay, Perfectmoney
Fizet free tagoknak is, első kikérés után nekem 1usd a kikérési minimum
Kattérték: 0.0010-0.0025
Instant fizet 0fee, de egyelőre nekem pendingel 0.01 usd!
Napi kereset: 8 reklámot kattoltam, 0.014 jött össze
Utolsó kifizetések: 2014.04.06

Direkt refferens klikkérték: 25%
Maximum direkt refferens: 10000000! :D
Max. bérelt refferens: 100, 5 db. 0.3 usd
Grid: 25 lehetőség freeként
Pontrendszer nincs
Játszani is van lehetőség: "fej vagy írás" játék, 4 jegyű kódot kell tippelni, illetve egyéb unaloműző játékok

Nincs adfocus
Fórum van, már magyar topic is
Még nagyon friss az oldal, de igyekszem minél gyakrabban változtatni a topicot, hogy aktuális legyen!
Regisztrálni itt: http://www.nortonbux.com/?ref=tifu
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tifu 2014.04.27. 20:15-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tökéletes leírás. regisztrálok is hozzád,mert minden igényt kielégítő a leírás és az alacsony minimum miatt em kell sokat kattolni a kikéréshez,mégha nem is sok a kereset. A topic frissítéssel kapcsolatban annyit mondanék,hogy szerintem elég akkor,ha valami nagyon fontos történik pld látni,hogy problémák vannak,de én már annak is nagyon örülnék,ha ilyen leírások születnének,mert ebből már gyakorlatilag minden fontos infó kiderül.

Van azonban negatív jel is. Egyrészt,hogy 50 ezer tagot ír,ami az oldal frissessége miatt lehetetlen. Másik,hogy forum nincs már, legalábbis én nem találtam.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

Köszönöm a regisztrációt! :good: A Fórumot én látom... :unsure:
Jó hogy felhívtad erre a figyelmemet, este én 5ezret olvastam az 50ezer helyett :lol: :oops:
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Elkészült az oldalról a PTC Investigations elemzése:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 7672018397

"Szerzői jogokat sért, hamis adatok a felhasználók számáról..."

"Today must be a day for PTC sites to violate copyrights of other big businesses. First I saw StarWarsBux and now this site... NortonBux. lol...Such sites are doomed and never last.

Also if you look at the home page you will notice they claim to have over 52,194 members. ... the site only launched a week ago!! And no, it is not that popular."
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

:good: Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, fizet-e egyáltalán.
Egyelőre ma még nem voltak kifizetések, így nekem is pendingel az izmos 0.01 usd. Ha változik, itt közzéteszem.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

Sajnos a kikért összegem már nem is pendingel, teljesen elnyelte a rendszer, nem rakta vissza az egyenlegemhez sem.
A withdraw historyban nincs semmi, továbbá nem enged kikérni csak április 13-án.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Akkor az oldal nem ajánlott, és ezek szerint lehet, hogy már SCAM is, mivel nem fizet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tifu írta:Sajnos a kikért összegem már nem is pendingel, teljesen elnyelte a rendszer, nem rakta vissza az egyenlegemhez sem.
A withdraw historyban nincs semmi, továbbá nem enged kikérni csak április 13-án.
Mikor kérted ki? A Fórumban április 6-i kifizetéseket látok. paypalra,talán PMre is.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én azt hittem az ilyen nevetséges minimumot ajánló oldalak kora már leáldozott. Persze, hátha fizet, de a tapasztalat nem ezt mutatja, és több munka vele, mint amit az a pár cent megérne (szerintem legalábbis).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ha pár cent lejön már az is eredmény,és ha fizet,akkor félre lehet tenni az ezirányú előítéleteket legalább addig,amíg valóban fizet is. A Fórumban sok bizonylatot látok,köztük ismerős neveket is. Igaz,hogy külső fórumokban nem találtam még,tehát lehet hamis is,de akkor nagyon jól nyomják.
Még így is kevesebb a meló vele,mint heteket hónapokat kattolni a 3,4,5 dollárért ,amit aztán sosem érsz el....
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

Egyetértek! Én is a kevés minimum miatt adtam neki egy esélyt(egy napi kattintásból meg volt, 0 fee kifizetéseknél), na meg persze láttam a friss kifizetési bizonylatokat is.
Április 7-én kértem ki PP-re, de ahogy írtam sehol sincsen a pénzem. A rendszer szerint legközelebb 13-án tudok kikérni, akkor teszek még egy próbát, ha akkor sem, akkor részemről scam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

TOSban,FAQban a következők vannak.
5.2. All payments will be made instantly upon request or within 48 hours after being requested if the payment processor services are down.

Payments are approved first so you should receive your money within one hour. If for any reason you do not receive payment after 24 hours please send us a support ticket.

Tehát legfeljebb 2 napot késhet a szabályzat szerint,de az is csak akkor,ha probléma van a bankszámlával. Én azt tanácsolom írj nekik,ha addigra sem kapnád meg.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

Írtam közben supportnak, ma válaszoltak. Visszarakták a pénzt a main balance-ba, mivel a PP minimum 1usd. (mondjuk nem értem, akkor miért engedte, hogy kikérjem). PM-re amúgy a mai napra is látok 0.01-es kifizetéseket.
Elvileg fizet és a PP miniumum is alacsony, lássuk mi lesz belőle.
Akit érdekel: amint elérem az 1 usd-t és kifizet a rendszer, refferenseimtől származó jutalékomnak az 50%-át visszautalom!!!
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nortonbux - 0.01 min, új oldal

Hozzászólás Szerző: tifu »

04.27.14 10:05 Account
Receive +0.11
Received Payment 0.11 USD from account U6884149 to account U6427207.
Batch: 55515468. Memo: Payment from Nortonbux

Tegnap kértem ki, ma megkaptam a pénzem PM-re. PM-re nincsen kifizetési minimum, így mindenképpen érdemes megpróbálni. Folyamatosak a kifizetések, az admin aktiv, a napi kereset egyelőre csak 1cent körül van, de ahogy feljebb írtam már egy napi keresetet is ki lehet szedni PM-re.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég