Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

De jó lenne tsiztába rakni ezeket a monitor dolgokat , a frász kerülget mindig ha iylen van,van aki profi ebben vagy csak riogatnak mindig,és közbe az EA fizet stb stb.Mi alapján dolgoznak a monitor cégek mi alapján jelzik hogy cumi van vagy sem? nem kéne írni az EA-nak hogy ezeket reagálják le mert így kicsit idegesítő:) mondjuk ha szopó van Én szopok faszán mert nem rég kezdtem,na mindegy csak úgy mondtam:)
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Hát én hétfőn kértem ki pénzt - azóta is PENDING
Kedden is kértem ki - PENDING
MA is kellene kikérnem, bár az időeltolódás miatt az lehet holnapra csúszik.

Én még nyugodt vagyok, de azért engem is érdekelne némi infó....

39 perccel a hozzászólás után módosítok: most jött meg a hétfői, az már nem PENDING!!!!
Sőt a tegnapi is megjött!!!!!

ÍGY részemről rendben van minden!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tiha69 2011.06.15. 14:03-kor.
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Sziasztok!

Én még új vagyok a "rendszerben", ezért szeretném a segítségeteket kérni!

Ha minden jól megy,akkor ma /2011.06.15.-én/ lejár az első befektetésem,az EliteAlliance-nál. 2 hetes lekötést csináltam próbaképpen.

Abban segítsetek legyetekszívesek,hogyha az elite számlámról átutalok az alertpay számlámra pénzt / 100 dollárt várok/
akkor az alertpayről, hogyan kell hazahívnom a saját bankszámla számomra????

Van egy olyan hogy : Add a bank account és Add Credit Card most melyiket kell használni,és hogyan???

Az alertpaynél egy otp-s bankszámla szám van megadva.

Nagyon megköszönöm,ha valaki leírja közületek lépésről lépésre a műveletek sorrendjét!

További sok-sok profitot mindenkinek!

Üdv.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Sajnos az MNO-n a probléma státusz valós.
Nekem se fizetnek május 26 óta, a helpdesk nem válaszol,..stb.
Sajnos azt hiszem akár milyen bizodalmat is vetettem beléjük erősen megingott. Bár a haveromnak kedden fizettek.

Azt nem értem mi a francnak csináltak Helpdesk menüpontot mikor nagy ívbe leejtik az embert?

Jó lenne lassan1 hónap elteltével megoldani a secondary password problémát!!!

Üdv.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

felfedezo írta:Sziasztok!

Én még új vagyok a "rendszerben", ezért szeretném a segítségeteket kérni!

Ha minden jól megy,akkor ma /2011.06.15.-én/ lejár az első befektetésem,az EliteAlliance-nál. 2 hetes lekötést csináltam próbaképpen.

Abban segítsetek legyetekszívesek,hogyha az elite számlámról átutalok az alertpay számlámra pénzt / 100 dollárt várok/
akkor az alertpayről, hogyan kell hazahívnom a saját bankszámla számomra????

Van egy olyan hogy : Add a bank account és Add Credit Card most melyiket kell használni,és hogyan???

Az alertpaynél egy otp-s bankszámla szám van megadva.

Nagyon megköszönöm,ha valaki leírja közületek lépésről lépésre a műveletek sorrendjét!

További sok-sok profitot mindenkinek!

Üdv.
Szia!

Az alertpay számláról a hazai bankszámládra:

1. Withdraw MENÜPONT
2.Bank transfer

és ott értelemszerűen kitöltöd.
Majd kb. 2 nap alatt ott van a számládon a pénz.
Nekem 2 nap volt mind az otp, mind az erste bankos számlára.

Pénteken csinálod kicsit hosszabb lehet.

Üdv.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

közben storno
özönlenek kifele a pénzek kontra monitoring....

Kép

DE, ha gázosan írnak EA ról világszerte biztos csökken a betett lé is
úgyhogy biztos, hogy valamit kéne tenni az EA nak saját maguk érdekében is.
INPROFIT rendszer INPROFIT rendszer

Akinek secondary pw gondja volt az kikérte az alertról a 30napos garit vagy mit cselekedett?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.06.15. 14:02-kor.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

srácok! a cég nemfog senkit áthuzni! ezt garantálom és beis mutatom nektek.(ha ez lenne a szándékuk,nem fizettek volna ki egy uriembernek ekkora összeget a MAI NAPON)

Hooray!!! They are paying again!!!

Date: 06/15/2011 10:44
Batch: 63390588
From: U9522320 (Elite Group)
Amount: $5,750.00
Merchant Reference: Withdrawal ID #26968

My account is U7878322, you can check the status of this transfer here:
(a profil ID egyértelmü,az alábbi linken ha helyesen kitöltitek az adatokat amiket feljebb megadtam akkor megkapjátok a bizonyítékot!!!)

https://www.libertyreserve.com/en/services/search

*******************

nem akartam új hozzászólással bővíteni a gyüjteményt,de most jelzett egy csaj hogy ő is kapott a mai napon fizut...

Just got paid with 24 hrs Leon is back on track Transaction ID: #29859
Completed: Jun 15th, 2011 @ 06:55 am
Amount: $338.71
Fees: $0.00
Net Amount: $338.71
Processor: Alert Pay


>>> ja és egy javaslat. nem akarok okoskodni meg most ezért ne vágjátok le a répám...de facebookon is mindenki irja,hogy ez meg az küldött levelet a fizetés miatt meg a másodlagos jelszó miatt az EA-nak. szerintem nemhogy Leonék,de már a fél világ tud a problémáról. magyarul ne írjatok mert felesleges,ne pazaroljátok erre az időt mert felesleges. tudom,hogy gáz ezaz egész de most gondoljátok,hogy közel kismillio levéllel fognak foglalkozni mikor joltudják Leonék,hogy mindenki ugyanazzal a problémával fordul feléjük? mert szerintem totál le@arják... : )én azt mondom folyamatosan figyeljétek az official oldalukon beállított monitort mikor vált okésra plussz legyetek türelemmel.
kradikft
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kradikft »

Emberek, ha olvassátok az MNO blogját is, akkor láthattátok volna, hogy a probléma csak a Liberty-s és a Perfect Money-s kifizetésekkel van, ezért van a PROBLEM státusz. Persze ez bőven elegendő indok a Problémás státuszhoz, mert azokra a számlákra is kell fizetni, de akkor a fentiek szerint ez is megoldódott. Amúgy két napig nem is ment az MNO frissítése.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

kradikft írta:Emberek, ha olvassátok az MNO blogját is, akkor láthattátok volna, hogy a probléma csak a Liberty-s és a Perfect Money-s kifizetésekkel van, ezért van a PROBLEM státusz. Persze ez bőven elegendő indok a Problémás státuszhoz, mert azokra a számlákra is kell fizetni, de akkor a fentiek szerint ez is megoldódott. Amúgy két napig nem is ment az MNO frissítése.

ott a pont : )
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:Én meg iszom az egészségetekre egy sört testvéreim:)
legyen kettő : )
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

hoparduc írta:A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.

lehet nem is fognak vele foglalkozni...most tulajdonképpen mit tudnak csinálni?irnak egyenként levelet annak akinek duplán ment?sőt lehet annyira megszivták a rendszerrel,hogy azt sem látják kinek ment kétszer.nem lehet tudni.az biztos,hogyha iszonyat veszteség lett volna,az EA leállt volna...és még azokat kifizette volna akiknek jár a pénz.ráadásul azóta ugye Leon is írt,erről pedig nem.szóval sztem téma felejtve.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

patric22 írta:
hoparduc írta:A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.

lehet nem is fognak vele foglalkozni...most tulajdonképpen mit tudnak csinálni?irnak egyenként levelet annak akinek duplán ment?sőt lehet annyira megszivták a rendszerrel,hogy azt sem látják kinek ment kétszer.nem lehet tudni.az biztos,hogyha iszonyat veszteség lett volna,az EA leállt volna...és még azokat kifizette volna akiknek jár a pénz.ráadásul azóta ugye Leon is írt,erről pedig nem.szóval sztem téma felejtve.
Szerencsések azok, akik akkor kérték ki. :D
Én nem voltam köztük. :roll:
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

hoparduc írta:
patric22 írta:
hoparduc írta:A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.

lehet nem is fognak vele foglalkozni...most tulajdonképpen mit tudnak csinálni?irnak egyenként levelet annak akinek duplán ment?sőt lehet annyira megszivták a rendszerrel,hogy azt sem látják kinek ment kétszer.nem lehet tudni.az biztos,hogyha iszonyat veszteség lett volna,az EA leállt volna...és még azokat kifizette volna akiknek jár a pénz.ráadásul azóta ugye Leon is írt,erről pedig nem.szóval sztem téma felejtve.
Szerencsések azok, akik akkor kérték ki. :D
Én nem voltam köztük. :roll:
nem hinném,hogy jobba örült bármelyik pár száz dolcsis befektető mint a mai napon az a csávo aki megkapta az 5700 vagy mennyi dolcsiját... csupán 1milka á.:) kis zsebpénz : ))remélem,hogy ez a cég sokáig talpon marad. engem egyetlen dolog biztat ebben az egészben....2002ben alapították. azért ez nem semmi.azóta "1panasz nélkül megy..."
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

patric22 írta:
hoparduc írta:A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.

lehet nem is fognak vele foglalkozni...most tulajdonképpen mit tudnak csinálni?irnak egyenként levelet annak akinek duplán ment?sőt lehet annyira megszivták a rendszerrel,hogy azt sem látják kinek ment kétszer.nem lehet tudni.az biztos,hogyha iszonyat veszteség lett volna,az EA leállt volna...és még azokat kifizette volna akiknek jár a pénz.ráadásul azóta ugye Leon is írt,erről pedig nem.szóval sztem téma felejtve.
alertnak jelezték szal majd alert visszaveszi a téves fizetést.ennyi.mno:reggel írtam mi a gáz csak nem olvastatok vissza de azóta más is megírta aki kapott 2 pontot..XD
AKI RÉGÓTA VÁR KIFIZETÉSRE AZ TÖRÖLJE AZT AMI PENDING ÉS KÉRJE KI ÚJRA MERT SZERINTEM AZ SEGÍTHET A PROBLÉMÁN..

Egy dolog van még.Sok melójuk van nagyon.a hozamokat kitermelni 1 dolog de a sok mail amit kapnak az sok időt vesz el közbe a napi kifizetések ahol azért valjuk be őszintén mi is ellenöriznénk pár dolgot hogy az user kinek a kije a juti miatt stb..1 oldal programozása se egyszerű ám..
türelem és kitartás mert szerintem most majd lassan rendeződik a dolog..
ja és még valami!a fél világ ismeri már és face-en is vannak.nem könnyű ennyi ember pénzével lelépni így...
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Szia bbcar!

Köszönöm szépen a segítséged! :-)))

Akkor holnap kiderül minden!:-)

Üdv.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

felfedezo írta:Szia bbcar!

Köszönöm szépen a segítséged! :-)))

Akkor holnap kiderül minden!:-)

Üdv.

Szívesen máskor is :)

Üdv.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

ineedadollar írta:
patric22 írta:
hoparduc írta:A dupla kifizetések már rendeződtek? Nem ír róla senki.

lehet nem is fognak vele foglalkozni...most tulajdonképpen mit tudnak csinálni?irnak egyenként levelet annak akinek duplán ment?sőt lehet annyira megszivták a rendszerrel,hogy azt sem látják kinek ment kétszer.nem lehet tudni.az biztos,hogyha iszonyat veszteség lett volna,az EA leállt volna...és még azokat kifizette volna akiknek jár a pénz.ráadásul azóta ugye Leon is írt,erről pedig nem.szóval sztem téma felejtve.
alertnak jelezték szal majd alert visszaveszi a téves fizetést.ennyi.mno:reggel írtam mi a gáz csak nem olvastatok vissza de azóta más is megírta aki kapott 2 pontot..XD
AKI RÉGÓTA VÁR KIFIZETÉSRE AZ TÖRÖLJE AZT AMI PENDING ÉS KÉRJE KI ÚJRA MERT SZERINTEM AZ SEGÍTHET A PROBLÉMÁN..

Egy dolog van még.Sok melójuk van nagyon.a hozamokat kitermelni 1 dolog de a sok mail amit kapnak az sok időt vesz el közbe a napi kifizetések ahol azért valjuk be őszintén mi is ellenöriznénk pár dolgot hogy az user kinek a kije a juti miatt stb..1 oldal programozása se egyszerű ám..
türelem és kitartás mert szerintem most majd lassan rendeződik a dolog..
ja és még valami!a fél világ ismeri már és face-en is vannak.nem könnyű ennyi ember pénzével lelépni így...

Én is tudom milyen a programozás, mivel ez a végzetségem. Nekem nem ez a bajom, hanem abszolút nem válaszolnak az emailekre.
A másik, hogy ha ilyen problémájuk van én lezárnám a regisztrációt. Mert ha minél több számla van annál nehezebb lesz ezelniük.
VAgy annyira nagy a pénzügyi probléma, hogy muszáj a további regisztráció.

Üdv.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Én is tudom milyen a programozás, mivel ez a végzetségem. Nekem nem ez a bajom, hanem abszolút nem válaszolnak az emailekre.
A másik, hogy ha ilyen problémájuk van én lezárnám a regisztrációt. Mert ha minél több számla van annál nehezebb lesz ezelniük.
VAgy annyira nagy a pénzügyi probléma, hogy muszáj a további regisztráció.

Üdv.[/quote]

szerinted ha komoly pénzügyi problémájuk lenne,kifizettek volna ma egy srácnak 1millio forintot kerek perec? mert én nem hinném...akkor max az apró fizetéseket utalnák...(és akkor kitudja hányan kaptak 1 meg 2 millio forintot ma vagy tegnap,mert ugye az elite csapat tagjainak a töredéke teszi csak közzé neten a kifizetését)

szallllllllllllllll.: REMÉLJÜK+nemhinném,hogy (ha pénzügyi probléma)akkora gáz van.

az emailt neked is leírom...egyik cég sem tökéletes. elég cinkes mondjuk,hogy pnot egy ilyen fasza befektetői cégnél nincs egy qva ember aki kezelje az emaileket,valahol megértem valahol nem.de nopara...vagy az üzlettel foglalkoznak,rohangálás ezerrel+minden xir xar,vagy az emailekkel és akkor aztán tényleg várhatunk a lovéra...bátyám nagy üzletember viszont nem befektetői céggel és ő is 24ből 20órát úton van,4et alszik.....
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát most már nekem is rekord ideig pendingel a pénz , tegnap délután 6-kor kértem ki! :cry:
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

ugyan ez a helyzet nálam is de azért én bízok bennük :)
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
ls600h
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2010.07.03. 08:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ls600h »

Ne viccelj,én a multkor 3 napot vártam rá!
De megkaptam!!! ;)
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Valaki világosítson már fel, hogy van ez, mert nem értem:


85.67.91.215 Purchased Investment Contract #29424 Jun 1st @ 08:07 am
85.67.91.215 Purchased Investment Contract #29423 Jun 1st @ 08:07 am

Fentiből látszik, hogy jun 1-én reggel 8-kor raktam be a pénzemet.
A lejárat ma 15-én van. Most náluk délután 15 óra van (szerk: náluk már 16.30 van délután, és semmi), és még mindig nincs a cash-outban a pénz. Miért jön rá még egy nap? Mert a kifizetés az Alertre, az is lesz még minimum 1 nap, de lehet 2 is.
Hétvégén dolgoznak? Vagy várhatok hétfőig?

Eddig tartotta az 1-2 napot, de a mait nem értem. Ez nálatok is így van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiha69 2011.06.15. 23:23-kor.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csari »

Emlékszetek még a Postabankos balhéra? Eltekintve a valós problémáktól a kreált nagyobb gondot okozott, mint ahogy az várható volt. Valaki elindította, hogy a Postabank nem tud fizetni, erre az emberek birka módjára megrohamozták a bankot és az összes betett pénzüket ki akarták venni. DE, a bank éppúgy használta a pénzüket, mint az EA a mienket. Rossz hírét költötték, nem volt több befektető, minden pénzt nem tudtak azonnal visszafizetni, a bank becsődölt. Persze volt más baj is, de ez is hatalmas gond volt.

Egy kicsit ez is ilyen. Rossz a monitoring, ennyi tagot nem lehet úgy kezelni, hogy mindenkinek jó legyen. Ha megfigyeltétek, dömping-szerűen utalnak. Egyszer nekilátnak, lerendeznek annyit, amennyit tudnak, aztán megint várnak, amíg nekik is bejön a pénzük.

Csak pozitívan, akkor minden rendben lesz!
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Sziasztok!
Új vagyok még az Elite Alliance-nél és szeretnék pénzt feltölteni. A problémám az, hogy nem fogadja a Paypal számlámról a pénzt ezért létrehoztam egy Alertpay-es számlát. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok Paypal-ről Alertpay-re utalni, hogy tudjak utalni az Elite Alliance-ra? A válaszokat előre is köszönöm!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

jofy írta:Sziasztok!
Új vagyok még az Elite Alliance-nél és szeretnék pénzt feltölteni. A problémám az, hogy nem fogadja a Paypal számlámról a pénzt ezért létrehoztam egy Alertpay-es számlát. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok Paypal-ről Alertpay-re utalni, hogy tudjak utalni az Elite Alliance-ra? A válaszokat előre is köszönöm!
Good morning! = )

van egy olyan menüpont,hogy send money. biztos vagyok benne,ha rákattintasz,akkor ott fog menni! beállítod mennyit szeretnél és melyik email cimre.

röviden annyit,hogy asszem az alertpay-nél a fiókod konkrétan az email cimed,paypal-nél pedig egy számsor.(ha hülyeséget írnék javítsatok ki)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csari »

patric22 írta:
jofy írta:Sziasztok!
Új vagyok még az Elite Alliance-nél és szeretnék pénzt feltölteni. A problémám az, hogy nem fogadja a Paypal számlámról a pénzt ezért létrehoztam egy Alertpay-es számlát. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok Paypal-ről Alertpay-re utalni, hogy tudjak utalni az Elite Alliance-ra? A válaszokat előre is köszönöm!
Good morning! = )

van egy olyan menüpont,hogy send money. biztos vagyok benne,ha rákattintasz,akkor ott fog menni! beállítod mennyit szeretnél és melyik email cimre.

röviden annyit,hogy asszem az alertpay-nél a fiókod konkrétan az email cimed,paypal-nél pedig egy számsor.(ha hülyeséget írnék javítsatok ki)
A paypalnál is az e-mail címed, tehát ez nem megoldható. Vannak mindenféle okos váltó oldalak, vagy simán make deposit, és banki utalással néhány napon belül odaér, vagy itt a fórumon van olyan, hogy váltás Paypalról Alertpayre, és egy kedves társunk segít neked.
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Az Alertpay és a Paypal fiókom különböző e-mail címekkel van regisztrálva, úgy sem működik a dolog? Köszi!
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

jofy írta:Az Alertpay és a Paypal fiókom különböző e-mail címekkel van regisztrálva, úgy sem működik a dolog? Köszi!
Szia!

Nem kompatibilis az AlertPay és a PayPal, vagyis az egyikről nem tudsz pénzt átrakni a másikra!
Az itteni AlertPay-es topikon keress tényleg egy kollégát, akinek pont fordítva kell, vagyis PayPalra a pénz, beszéljétek meg.
Aztán te utalod a megbeszélt összeget az ő PayPal-jára, ő pedig utalja a te AlertPay-edre és már kész is!

Üdv
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

paypalról alertpayre közvetlenül nem lehet utalni semmilyen módon! egyébként mennyid van paypalen? Hátha át tudom neked váltani!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég