PaidVerts

Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Jó ideje már csak vállvonogatva csináltam Paidverts oldalt, lesz ami lesz alapon, az én bizalmam nagyjából a 2. swap után szállt el...Azóta az 5. csoportig sikerült felküzdeni magam, a részvényeim 95%-a megmaradt. Utolsó kifizetésem a 2. swap előtt egy héttel történt Netellerre. Most ugyanígy megvontam a vállam, bedaráltam a Bapjaimat, és "fingért" bevásároltam részvényekből. Vagy jó döntés volt, vagy marha rossz, utóbbi esetében is azt kell mondjam, köszönöm az oldalnak a potya 483 $-t amit kifizetett nekem 0 befektetéssel, de főleg azoknak a direkjeimnek tartozom hálával akik végig kitartottak. (április közepén volt egy éve hogy csinálom ezt az oldalt)

Nem azt mondom hogy vége a bulinak, de a rózsaszín köd már régen felszállt... :lol:

Jo-Richard akárhogyishívjáknak nemsokára megszületik a gyereke, menjen és legyen jó apja neki azt kívánom.

Ha az új "gazdi" tényleg trollkodik (nem olvastam a fórumot mostanság de hiszek idlignek) akkor az én sikertörténetem nyilván eddig tartott, feladni nem fogom, de hirdetni sem az oldalt (bár már régen nem hirdetem sehol).

Meglátjuk. :unsure:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

ha megmondja akkor, h le fog lépni, akkor a részvények ára azonnal lezuhan, mint ahogy most összeomlott a piac és kevesebbet keresett volna rajta. 8)
Én ezt értem, de ebből is látszik, hogy mennyire is volt korrekt JO... :bad:
Illetve most is ott tartunk hogy a részvény ára sehol nincs (most az hogy 2 héttel ezelőtt vagy most tart itt nem mindegy??, persze JOnak nem... de sztemez nélkül is eléggé megszedhette magát az évek alatt nem:? )
Egyébként grt Boguli az már szép kis összeg :)
Sajnos én nem mondhatom el, hogy pozitívba lennék sőt ha a munkát és a sok időt is nézem nagyon nem... talán ha vettem ki az oldalból 10$-t viszont betettem ennek a 2-3 szorosát... nem beszélve arról hogy mennyit forgattam már vissza belső egyenlegből.
Gondolkoztam hogy hol rontottam el... de rá kellett jönnöm hogy sztem én pont rosszkor szálltam be az oldalba... kb fél éve mikor elkezdtem elértem egy jó kis csoportot már, de rá pár hétre jött a Swap... aztán nagy nehezen el tudtam adni a részvényeket és vissza jött kb a pénzem és újra felmentem a nem tom már hányas csoportba... aztán újabb swap...
Most meg ott tartok hogy van 700-800 valamim (részvényem) ami igazából ..... sem ér :D :innocent:
Már vagy 1-1.5 hónapja nem is kattolom az oldalt mert elszállt minden bizalmam :unsure:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Laci írta:
ha megmondja akkor, h le fog lépni, akkor a részvények ára azonnal lezuhan, mint ahogy most összeomlott a piac és kevesebbet keresett volna rajta. 8)
Én ezt értem, de ebből is látszik, hogy mennyire is volt korrekt JO... :bad:
ez nem korrektség kérdése, ez üzlet. nagyon kevés valódi korrekt üzletembert találsz bárhol (online/offline).
lássuk, hogy tudjuk kihozni ebből a szituból a legtöbbet! :good:
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát a jelen esetemben... már régen elkönyveltem ezt a tényleges -30-40$-t (de valójában sokkal több ez) nem hiszem hogy valaha látom a PVből a pénzem.
Persze ha felmegy a részvény ára 0.15-0.20$ akkor talán. De erre jelen esetben semmi esélyt nem látok :unsure:
De mindenkinek sok sikert.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:
Laci írta:
ha megmondja akkor, h le fog lépni, akkor a részvények ára azonnal lezuhan, mint ahogy most összeomlott a piac és kevesebbet keresett volna rajta. 8)
Én ezt értem, de ebből is látszik, hogy mennyire is volt korrekt JO... :bad:
ez nem korrektség kérdése, ez üzlet. nagyon kevés valódi korrekt üzletembert találsz bárhol (online/offline).
lássuk, hogy tudjuk kihozni ebből a szituból a legtöbbet! :good:
Hát azért jó tudni,hogy ki korrekt nem és ki nem. Én nem mosnám ezt össze :) Az más kérdés,hogy ezt hogy használjuk ki. Nyílván mindenki a saját jól felfogott érdeke és a gyomrának az erőssége szerint aknázza ki ezeket :D
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ennek szerintem az lesz a vége, hogy új gazda, új idők. Kezdjük tisztán a dolgokat, a részvényeket töröljük és mehet tovább az oldal nagy tervekkel :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

PV működik.
Kép
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Én arra leszek kiváncsi ki veszi át Jo helyét, mennyi lesz a napi osztás és hogy lesz e rá egyáltalán keret, na meg persze hogy mikor jön vissza a befektetett pénz. :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

PTCBox írta:Én arra leszek kiváncsi ki veszi át Jo helyét, mennyi lesz a napi osztás és hogy lesz e rá egyáltalán keret, na meg persze hogy mikor jön vissza a befektetett pénz. :D
ha jó a stratégiád, semmi miatt nem kell aggódnod, és nem lesznek kérdéseid, mint ahogy nekem sincsenek. :)
Deposits: $0.00
Cashouts: $431.21

gondolkodtam azon, h Jo lelép. ha tényleg úgy van, h 6 hónapja le se sz.rja az MTV/PV-t, akkor annál csak jobb lehet ezután. :aw:
Kép
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Én úgy érzem ettől függetlenül nem lesz napi 10000$-os osztás, de remélem tévedek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta: ha jó a stratégiád, semmi miatt nem kell aggódnod, és nem lesznek kérdéseid, mint ahogy nekem sincsenek. :)
Azért ez nem ilyen egyszerű.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:
doqxstudio írta: ha jó a stratégiád, semmi miatt nem kell aggódnod, és nem lesznek kérdéseid, mint ahogy nekem sincsenek. :)
Azért ez nem ilyen egyszerű.
jó, egy kicsit túloztam! de ha jó a stratégiád, akkor nincs miért aggódnod! :)
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Bapokon kívül szinte semmit nem ad. Szép hattyúdala lesz ennek az oldalnak is.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Megvolt az első osztás, nem is rossz.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam tegnap sem és ma sincs osztás még
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

ha jó a stratégiád, semmi miatt nem kell aggódnod, és nem lesznek kérdéseid, mint ahogy nekem sincsenek. :)
Deposits: $0.00
Cashouts: $431.21
Grt ez se csúnya :)
Kezdem úgy érezni.... hogy tényleg én rontottam el nagyon valamit :? :unsure:
Most elgondolkodtam hogy lehet újra kezdeném... de hát nagyon nem tudom eldönteni. Még ha jól is osztana az oldal bennem van folyamatosan hogy mi van ha jól működik az oldal és jó az osztás 2-3 hétig és ugyan úgy lesz egy nem is tom hányadik Swap... :? még az előzőért sem jött vissza a pénzem negyede sem sőt!v :rofl:
Nem mellesleg 0. csoportból teljesen elölről kezdeni nem lenne kis munka ismét ey "jó" szintre felmenni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szerintem hagyd a francba, én újrakezdtem 2 csoportban vagyok, sok értelme nincs ennek. :bad:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ez az nagy dilemma... megint beleölök egy csomó időt (pénzt már biztos nem), idegeskedhetem hogy milyen az osztás... és mikor jön a Swap. De még mindig nem látom (már több mint 2 hónapja)... hogy mikorjön vissza legalább a befektetett pénzem és időm fele :unsure:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na azt hiszem az a kis esély és kedvem is elment, hogy újra kezdjem.
Ma már lekattintottam a Bap hirdetéseket... most vissza lépve 68 db hirdetés várna lekattolásra (gondolom hogy milyen magas értéküek lehetnek... -.-) és ráadásul 350 Bapból még több mint 200BApom van még... szóval nekem nincs idegzetem megint előlről kezdeni és minen nap 100-200 hirdetést meg nézni 3-5 centért :rofl:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Meg van az új főnök: MarcdeKoning (Marc).

Ami sokkal érdekesebb az az, hogy Jo-t lényegében kibannolták az egész oldalról. Az oldal tulajdonosát, a legnagyobb részvényest, azt aki intézte a kifizetéseket, aki kezelte a pénzt, fizette a számlákat és a többi Admint... szóval erősen bűzlik a történet, de a fene tudja, hogy mit kavartak. Fórumban meg is indult az egymásra mutogatás és a fenyegetés, nem nagyon van rá időm, így ezt én annyira most nem részletezném, pedig elég komoly a történet, akármennyi is igaz belőle.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

idlig írta: Jo-t lényegében kibannolták az egész oldalról.
Én Facebookon láttam Jo - Richard posztját erről.

Kapja ugye a hideget -meleget főleg az araboktól, mint mindig, de itt-ott hozzászól: pl hogy azt mindenki elfelejti hogy 3x hozta vissza a csőd széléről MTV-t, és fontos volt neki az oldal... Nem fogom én se ajnározni a kölköt, de szerintem az nem téma hogy nagy koponya, és most akkora kupi lesz MTV-n hogy én is erősen gondolkodom, ideje kiszállni...

Pontosan azért mert Ő már nem lesz ott. írták neki azt is, indítson új oldalt- reakciója: LEGYEN.

De szerintem jobban tenné ha a születendő gyerekére koncentrálna... :aw:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ez pedig 2 perces:
(sajnos felét sem értem)

"Ambushed by my own business; something new!
Luckily I had protected myself... Delegating power is cut-throat lol
The share price has jumped up an entire cent, provided nobody plans to sell any of the value they've apparently just doubled during the course of the day. So congratulations there. A meaningless number in the short term has increased, whilst the business has taken a huge hit. That makes sense!!
The offices that we've been setting up the last 6months are now rolling... so as their productivity begins to materialise, Marc can take all the credit for what we've been working towards / waiting for all year, along with the multiple currency specific gaming websites on their way. Maybe that'll generate some momentum after all the previous problems are washed away with my name.
Then assuming my account is restored in full, minus the $500k in assets i''m holding (or left with, after the rest were swiped from underneath me!) ... then I'll sit back quietly, and see what happens. I'd expect a debt swap very soon, so that the programmers can keep getting paid, seeing as the business now has virtually no assets that aren't frozen by PayPal.... And waiting on the new platform to be ready might take too long, especially now that i'm not working on it, apparently!
I will sit back as a silent (silenced!) user, and pursue some new ideas away from MTV in a couple months, once I get some time. And find some people I can trust! lol
It's been a complete chore babysitting you all... Signing off!"
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mi van akkor, ha ez az egész színjáték csak azért van, h meghintáztassa a részvénypiacot? :innocent: :roll:

én jelen helyzetben nem tudom, mire számíthatok a jövőben, így várok. van x db részvényem, y db BAP-om, ha mindent eladnék kapnék érte mondjuk $15-t... ennyi kockázatot megér egy újabb talpraállás esélye, különösen, h a korábban leírt bőséges pluszban vagyok. 8)
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

doqxstudio írta:mi van akkor, ha ez az egész színjáték csak azért van, h meghintáztassa a részvénypiacot? :innocent: :roll:
Szerintem nagyon is lehetséges.

Nagyon emlékeztet engem ez a cirkusz egy ismertebb magyar oldal végjátékára, szerintem a nevét sem kell mondanom...Nagybefektetők koholt vádakkal történő kizárása, mellébeszélés, aztán az admin magát állította be áldozatnak, végül programozási hibára fogni hogy elveszett, kinek mennyivel tartozik...nem ugyanez folyik PV-n de azért brutálisan manipulálják a részvénypiacot. És szerintem a felhasználók kb 90%-a nem is gondolkodik, csak megeszi a maszlagot, amit innen-onnan hall....

Én olyan meredek dolgokat olvastam FB-n hogy mondom ezt nem hiszem el....PROVIDENT kölcsönt vett fel valaki, hogy befizessen - a másik a havi fizetését beletette, Swap előtt 1 héttel, figyelmeztetés ellenére.. És aztán ők terjesztik a legnagyobb hülyeségeket.

Én most úgy vagyok, hogy meg van nyitva MTV szinte egyfolytában és csak figyelem mi történik. Tegnap 100 db részvénnyel csináltam egy tesztet, hogy lássam mennyire pörög - hát nagyon...

Meglátjuk....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

:good: nekem sajnos nincs időm monitorozni az MTV-t
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jo eddig is hazudozott, az újak is ezt teszik (ha tényleg más személyek, és nem is beszéltek össze - az elméleteket lehetne sorolni). A részvénypiachoz ilyenre semmi szükség, ha Jo azt akarja, akkor felmegy az árfolyam 20 centre, ha azt akarja, akkor lemegy fél centre (ezeket láttuk is). Elvileg a bitcoin befizetések egy jelentős része Jo saját számlájára ment, amíg ezt nem adja vissza, addig marad bannolva. Plusz megvádolták vele, hogy hamis hírekkel és egyéb dolgokkal manipulálta a részvénypiacot. Daaaah! Ehhez slosumo asszisztál, MarcdeKoning pedig ugyanezt csinálta, amíg egy sima felhasználó volt. A korábbi csaló programozós sztori is simán lehet, hogy kamu (legalábbis egy része biztosan). Én a legutóbbi swap után a MTV-n szép profitot értem el, a PaidVerts-et pedig a 18 órás időkorlát miatt nem kezdtem el ismét komolyabban. Ingyenesként maradok, főleg az ottani fórum szórakoztató mivolta miatt, és bízom benne hogy a referáltjaim is minél jobban jönnek ki a dologból (a kifizetés még két napja villámgyorsan megérkezett).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

az egész PV és MTV egy évek óta tartó pénzügyi szappanoperához,vagy valóság show-hoz hasonlít :DD Akik kellően óvatosak,ügyesek,szerencsések voltak sokat kerestek vele,és most már a kellő show is megvan hozzá (áskálódások,fenyegetések,izgalom,feszültség,ármány és szerelem :no: . Érdemes tudatosítani magában az embernek,hogy a számítógép másik oldalán a felelősségtől teljesen mentes vállalkozás van semmiféle kártérítési lehetőséggel és ez igaz minden internetes PTC,HYIP stb kereseti lehetőségre. Olyan emberekre bízod a pénzed,akiket nem ismersz,még akár fiktív személyek is lehetnek.Ki tudja mi az igazság...
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

xenosz2 írta:az egész PV és MTV egy évek óta tartó pénzügyi szappanoperához,vagy valóság show-hoz hasonlít :DD Akik kellően óvatosak,ügyesek,szerencsések voltak sokat kerestek vele,és most már a kellő show is megvan hozzá (áskálódások,fenyegetések,izgalom,feszültség,ármány és szerelem :no: . Érdemes tudatosítani magában az embernek,hogy a számítógép másik oldalán a felelősségtől teljesen mentes vállalkozás van semmiféle kártérítési lehetőséggel és ez igaz minden internetes PTC,HYIP stb kereseti lehetőségre. Olyan emberekre bízod a pénzed,akiket nem ismersz,még akár fiktív személyek is lehetnek.Ki tudja mi az igazság...
Így van, ezért érdemes inkább bitcoint gyűjteni, nincs regisztráció és azonnali pénzt kapsz, esélyük sincs hogy visszaszerezzék, ha már egyszer kiadták a kezükből. :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Tényleg vicces ezt így olvasni, dehát az egész üzleti élet erről szól, akár off-, akár online
Viszont a részvényekhez egy apró megjegyzés, ezek virtuális részvények, vagyis Jó-nak annyi részvénye van, amennyit akar, egyszerűen beírja a programba :) (Ha paid mellett MTV-t is bukta, akkor mindez múltidő)

Azoknak pedig, akik eddig jól kerestek paiden, azt üzenem: szívesen! :D
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Így van, ezért érdemes inkább bitcoint gyűjteni, nincs regisztráció és azonnali pénzt kapsz, esélyük sincs hogy visszaszerezzék, ha már egyszer kiadták a kezükből. :D
paidvertsen is jól lehetett keresni.Az egyik legjobb oldal . Én sem fektettem be egy centet sem és direkt ref nélkül napi 10 cent megvan/megvolt. aki meg gyűjtött refet annak meg kánaán szóval nem akarom leszólni. Nem tudom bitcoinnal mennyit lehet keresni ref nélkül naponta. Itt olvasok ilyeneket,hogy jobban megéri,mint PTC...hát nem tudom,hogy azok,akik mondják azért mondják,hogy kedvet csináljanak, vagy valóban nagyon megéri,de nekik sok refjük van és így valóban jó a keresetük. Én arra lennék kiváncsi szimplán ref nélkül mi a kereset? Mennyit lehet kihozni belőle? Mert lehet,hogy mindegy PTC vagy bitcoin itt is ott is kattolni kell...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot], Semrush [Bot] valamint 0 vendég