PTC Solution - Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Az Admin mai üzenete:

"Kedves Felhasználók!

Tegnap éjszaka visszajöttem a lehetséges befektetőkkel való találkozóról. Nincsenek jó híreim. Ők nagyon kedvelik a
PTCSolution.com oldalt, de különböző valós okok/problémák miatt, ők most nem tudják megvenni ebben a pillanatban. A befektetők márciusban fognak visszatérni, amikor már megoldották azokat az okokat/problémákat. Így úgy néz ki, hogy 2 nehéz hónap vár ránk.

Számos változtatást kellett tennem, hogy a PTCSolution.com piacon maradjon, és megpróbálja túlélni ezeket a nehéz időket:

- Mostantól kezdve csak PayPal-lal, vagy Payza-val lehet kifizetést kérni. Attól függ, hogy melyik fizetési processzoron
lesz a nagyobb befektetés, azon lesz lehetséges a pénzkivétel. Például, ha valaki a vásárlói keretét/számláját 100$-ral
töltötte fel PayPal-ról, és 80$-ral Payza-ról, akkor kifizetést kérni csak PayPal-ra lehet majd. Ha ugyanannyi lett feltöltve
(mindkét processzorról), akkor mindkettőre lehet majd pénzt kikérni. Az EgoPay, Perfect Money, és a Payeer processzorok
továbbra is használhatóak lesznek befizetésekre, de a továbbiakban nem lehet rájuk pénzt kikérni. Ha bármelyikről pénzt
fizettél be, akkor pénzt kérhetsz ki PayPal-ra, vagy Payza-ra is.

- Teljesen megszüntettem a részvényes/befektetési lehetőséget az oldalról. Az összes pénz visszakerül a számlaegyenlegre, a részvényes/befektetési számláról. Minden aktív részvény/befektetés még mindig érvényes a lejáratig, majd láthatod a
statisztikádban. A mostantól történő befektetések visszakerülnek a számlaegyenlegre.

- A pénzkivétel eddigi 7 napos várakozási idejét 31 napra terjesztettem ki. Megértéseteket kérem ezért. De még mindig jobb egy kicsit tovább várni, és pénzt kapni, mint nem kapni semmit sem...

- Mivel a legtöbb csaló Vietnamból való (elnézést kérek a becsületesektől), ezért a vietnami embereknek szükséges lesz
tagságot venni, a pénzkikéréshez.

Ez a pillanatnyi helyzet. Ha el akarod hagyni a PTCSolution.com oldalt - teljesen megértem. Ez mindenki számára nehéz idő
most. Remélem, hogy túléljük márciusig.

A legjobbakat kívánva."

"Dear Users

I was back from the meeting with potential investors yesterday night. I don't have any good news. They very like PTCSolution.com but for various legal reasons they cannot buy it at the moment. They will come back to me at March when they solve those reasons. So it looks like we gonna have 2 tough months.

I have to make several changes to keep PTCSolution.com on the market and try to survive this hard times:

- From now on you can only withdraw with PayPal or Payza. Depending on which payment processor you will deposit most of
cash - this one will be available for withdrawals. For example if you top up purchase balance for $100 with PayPal and
$80 with Payza, you will be able to withdraw to PayPal only. If the amount of purchases is equal - you will be able to
payout on both of them. There is still EgoPay, Perfect Money and Payeer available for deposits but they are not available
for withdrawals anymore. If you deposit with any of them you still will be able to withdraw through PayPal or Payza.
That applies only for deposits from today. It doesn't work 'backwards'.

- I've completely removed Revenue Shares from the site. All money from share balances were transferred to Account Balance.
All active shares are still valid until they expire, you can see your stats. Revenue from now on is transferred over to
Account Balance.

- Waiting time for withdraw is extended from 7 to 31 days. My sincerely apologies for that. But it's better to wait a
little bit longer and get your money than get nothing..

- As most of cheaters comes from Vietnam (my apologies for those who are honest) people from Vietnam needs to be upgraded before they can request for cashout.

That's it for the moment. If you gonna leave PTCSolution.com - I fully understand. It's gonna be hard times for all of us.
I hope we will survive until March.

All the best."
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm az információt viktorxx83!

Első olvasatra nem olyan vészes,mint lehetett volna. Persze kérdés,hogy a 30 napos várakozási idő valóban annyi lesz-e vagy csak elméleti,de biztos tovább kell várni mostantól. Kérdés az is,hogy attól hogy tovább kell várni a fizetésre a valódi problémák mivel lesznek megoldva.Egyáltalán mekkora problémák vannak azt se tudjuk pontosan. Az lenne a legjobb,ha fenntartható oldal lenne,nem tűzoltás:) További kérdés az eddigi kereset mennyiben fog változni. Ilyen helyzetben még csoda,hogy befizetést nem követel a kifizetéshez.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:További kérdés az eddigi kereset mennyiben fog változni..
Az elkövetkező időszakban több lesz a hirdetés, legalábbis a $0.001-es. Amit majd a lelécelő refek ellensúlyoznak.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:
xenosz2 írta:További kérdés az eddigi kereset mennyiben fog változni..
Az elkövetkező időszakban több lesz a hirdetés, legalábbis a $0.001-es. Amit majd a lelécelő refek ellensúlyoznak.
Már ma jelentősen nőtt a Fix-ek száma
Én meg persze pár napja kértem ki paypalra, most meg várhatok türelmesen
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Itt most ha jol ertem teljesen mindegy mire kerem ki, igyis, ugyis jelenleg nincs eleg tokeje az oldalnak :(
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most nem azert,de már így is hülyére kereshettük magunkat,aminek - ahogy idlig is megállapította korábban - nem volt meg az alapja. 50% refjutalék ilyen saját kereset mellett teljesen irreális. A refek gyakorlatilag nem tudtak veszteségesek lenni. Én egyáltalán nem lepődöm meg ezen. Egy drasztikus refjutalék csökkentés első olvasatban jogos lenne. A magas refjutalék akkor üdvös és finanszírozható,ha egy oldal kezdeti fázisban gyűjti a bázist,de elöbb-utóbb értelmetlen olyanoknak kifizetni ezt az összeget,akik már rég nem gyűjtik a refet,csak a meglévők után kapják a nagy pénzeket. Erre lehetne egy olyan megoldás,hogy egy új ref után ne járjon örökké a jutalék,hanem bizonyos idő után mondjuk fél év redukálódjon le. Vagy lejjebb kell vinni a saját kattértéket. A userek érzelmeire nem appelhálhat egy admin sem,hogy majd szépen visszaforgatja reklámba,vagy refbérlésbe egyébbe a keresett összeget. A legtöbben érthetően annyit vesznek ki amennyit nem szégyellnek,minél hamarabb.
Félreértések elkerülésére ezt mindenkire értem,saját magamat beleértve is. emberi gyarlóság. Az admin feladata ennek a kordában tartása. Közben meg olvassuk,hogy vietnámi kollégák is serényen ügyködtek a rendszer összeomlasztásában. :D
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution * 50%refjut 5*fizetett

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nagyon sok a csaló, sokszor az Adminok már későn ébrednek. Gond volt a magas kereset is, a hirdetők hiánya, de főleg a részvény (20%-ot kifizetni havonta a semmire, ezt nem nagyon lehet hosszú távon tartani, de sokan nem hajlandók ennek utána számolni, pedig itt a végén már jól csinálta az Admin, korrekt akciók voltak, ment a ref contest is, stb). Én azért még kattintom és várok a pénzemre. A többit pedig max elhirdetem, ha később se változik semmi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - az oldal egyelőre nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

5 napja nincs fizetés. Admin nem tett újabb bejelentést.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - nehéz helyzetben van az oldal.

Hozzászólás Szerző: idlig »

Lehetnek még kifizetések, de sajnos ennek vége.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - nehéz helyzetben van az oldal.

Hozzászólás Szerző: idlig »

Közben van új hír, elvileg a PayPal a pénze egy részét "visszaadta". Meglátjuk, de az biztos, hogy több, mint nehéz helyzetben van az Admin, hatalmas lehet az adósság a tagok felé.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - nehéz helyzetben van az oldal.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát én azért a hír alapján picikét derűsebben látom a dolgot. Mármint az admin hozzáállása miatt.

Nézzük:
- Az elmúlt napokban beteg volt és az egyik szerverükkel volt gondjuk,ezért nem jelntkezett.
- Közben kiderült,hogy az oldalt nem fogják eladni ,aki eddig érdeklődött most viszakozott.
- idlig már említette,hogy némi pénz is felszabadult az elsőként blokkolt Paypal számláról
- A következő napokban a fizetések mellett a ticketeket is rendezi.
- Mindenkit bannolni fog,aki dispute ot indít ellene.
- Végül és ez a legfontosabb,hogy a héten folyamatosan fel fogja tárni a terveit a jövővel kapcsolatban konkrét intézkedések formájában,amit már múltkor is elkezdett,de most újjúlt erővel fog belevágni.

Várjuk ezeket a döntéseket:)
Hi guys.

I'm sorry for such a quiet time recently, I was on short holidays and everything which could go bad, went bad.. I had a lot of problems with one of my servers and then I got some heavy flu which is still keeping me in the bed. So instead of getting some relaxed I got sick and stressed out :(

Anyway I won't be boring you with my health issues. I have some good news about PTCSolution.com

First of PayPal released some of the money from my 1st blocked account so it's already on it's way to my bank and then I will top up Payza and PayPal account to speed up awaiting payments.

I also had some talks with silent partner but he resigned. But this just gave me proper energy boost and I think I found a way to keep PTCSolution.com only in my hands. Before I went on my short holidays I've already started making some moves and I will reveal the whole plan to you soon.
So hopefully we won't have to wait until March and sell PTCSolution.com to some other company.

In a day or two I will also catch up with all awaiting tickets, sorry for those delays. There is one more thing - every one who will open a dispute against me is going to be banned forever - no more mercy for people buying ads, referrals, getting paid and then opening a disputes.

I will come back to you with much more info during this week so please stay tuned for more news!

Best Regards
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nahát dec 28 óta pendingelek, és elvileg 31nap a fizetési határidő.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Én is január 1 óta várok a pénzemre...mondjuk még van 3 napja az adminnak...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát nincs kifizetés ma, azért dec 28 az már rohadt régen volt. :(
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nalam sincs kifizetes, a berelt reffek is most mar azt lehet mondani borzasztoan produkalnak ... 100 reffre regen kb 170-180 katt jutott naponta. Most ott tartunk hogy 100 reffre 80 katt jut.
Barcsak nullara kitudnam futtatni az oldalt ...
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Proof menü szerint ma kaptál ffookkaa,meg láttam patrasz nevét is,ha ő zsoti. Ma elég sok paypal kifizetés volt elvileg.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen én vagyok! És...........

Kép :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat! Én 12-e óta várok a pénzemre.Tegnap sem jött meg,vagyis igen valószínű,ha megkapom,akkor 2 hét múlva lesz. Nem temetném az oldalt,addig amíg az admin küzd a helyzettel. Várjuk a híreket.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Mindenképpen biztató, hogy ma én is megkaptam a fizetésem! Igaz 30 napba telt, de így is veri a Hunbux-ot...

Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ma én is megkaptam azt, amit jan. 1-én kértem ki.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nemrég jött e-mail-ben:

I promissed you some time ago that I will reveal my plan soon. I was hoping to get it done 110% by now but it's too much time taking to manage it so quick, by myself. Before I will do all the needed works I would like to share what is happening now in PTCSolution.com

1. There will be a new company established called NetAdSolution.com, I mean company is already established but will change their name at the end of the March as main director is away abroad until that time. What does that mean for you and me? We are just operating under different company, that's it. I'm still here, owner of PTCSolution.com and admin of the site.

2. NetAdSolution.com will bring some other services than only PTCSolution.com, I'm already working on:

- NetAdSolution.com Mail service
- NetAdSolution.com Adserver service
- NetAdSolution.com Email marketing
- NetAdSolution.com Website creator
- NetAdSolution.com Tracking system, called tr4ck.us
- NetAdSolution.com Advertising system which is PTCSolution.com

I was thinking about rebranding PTCSolution.com to Adv.NetAdSolution.com but i think it's too much to loose at the moment, our brand, ratings etc so I will leave it like that.

3. You might ask - why do I give myself much more work to do? ;) Reason is simple. Last time PayPal denied us they clearly stated that PTCSolution.com is fine but they cannot accept companies with only paid to click site. That's why I've decided to expand to prove them that PTCSolution.com and our community is much more than simple paid to click site.

4. Before all those services will kick in there is a need for a lot of work to be done. I'm on my own so it's pretty hard. My working hours are like 7am to 2am, to catch about 5-6 hours sleep and then go back to work. What is worse, my developer just left me as he is kind of moody person and I cannot rely on this kind of people. Person responsible for designing is making worse and worse job so he had to go as well. Basically I need to start looking for new people but it's so hard to trust someone you don't know.. When all that services will go live I'm sure there will be a lot of bugs, designs won't be finished etc. but slowly I will be polishing every site belonging to NetAdSolution.com

5. Cutbacks? We need to get back on track. I think we all neeed to think together what can we do to keep the site going and getting it back on the very top. I have some ideas like temporary disabling 5 level purchase commissions, lower the commissions from referrals etc. But I would like to hear your opinions, ideas. I know many people won't be happy but this is a bit hard time for us and we all need to work together to keep the site going. I will do some promotions soon but I cannot make them all the time as more promotions actually means less income to the site at the very end.

6. Payments. Basically everything what is comming in is comming out the same day. I've throwed all cash I got back (until now) from old frozen PP account and I even put some of my saving as well. Even struggling we have reached over $100k of payments within 7 months which is a dream for many better working sites I presume.

7. NetAdSolution.com Team. As I said more services to maintain then it's less time for me to do anything. That's why I've asked one of the first person I was talking since PTCSolution.com started if he would like to help me out here in forum and later on with the tickets. So I would like to introduce great user Kickstand as a new forum admin. He already proved many times that he is very nice, helpful, informative person so he is ideal for that position in my opinion. Later on he will be managing ticket system, after I will settle down a a little with all planned work. I've already invited another person for that position as well and I'm awaiting for approval or denial of my offer.

8. Server. In the moment I'm moving all static content to another server so one powerful server will be managing only database and other one, all other content. I hope that will make the site to work faster. There might be some glitches (optimizing settings etc) so please forgive me if there will be something working wrong. I will do my best to avoid any problems.

So that's it for the moment. I hope when NetAdSolution.com will kick in propely you will be glad to use my other services as well. I will try to make it a nice place to manage your advertising and spending some time as well.

You guys take care and I get back to work now :)

Regards, Admin

Ps. You are more than welcome to come over to our forum and share your opinions and ideas about the site.
End of the story
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: tifu »

A nemrégiben megjött kifizetések mindenképpen biztatóak...e levél alapján az admin PR tevékenysége kifogástalan, de azért kíváncsi vagyok mi lesz ebből :P
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Az Admin üzenetének a forrása:

http://ptcsolution.com/forum.php?topic=23219
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viktorxx83 2014.02.02. 11:21-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A linkelt üzenet ugyanaz,amit kavics bemásolt. Mindjárt lefordítom.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én úgy látom van ez az új cég,amit alapítottak és ez most több minden mással is fog foglalkozni,hogy a paypal ne kössön beléjük. Ugyanis a zárolások oka az volt szerinte,hogy a PTC Solution mindössze csak egy PTC oldal. Erre nem adtak engedélyt,így most a tevlkenységi kör kiszélesítsésével próbálkoznak. Scamadviser szerint az új cég adatai:

Kód: Egész kijelölése

Website: netadsolution.com
Title: NetAdSolution.com - comming soon

Domain Age: 5 Days
Website Speed: Very Fast

Owner: WIOLETA GłOWACKA
Owner Address: 590 KINGSTON ROAD
Owner City: LONDON
Owner Postcode: SW20 8DN
Phone Number: 48505401396 
Phone Type: mobile : PTK Centertel Sp. z o.o. (Orange)
Email:  

Owner Country: United Kingdom 
Website Location: Germany
Látható,hogy kvázi új saját cégről van szó szerintem.

Az eddigi fejlesztőjük egyszerüen elhagyta őket,így most új embereket kell/ett keresni.

A várható változások. Ötlet szintjén az 5 szintes jutaléki rendszer megszüntetése és a refjutalék csökkentése van tervben,de elöbb meg szeretné beszélni a tagokkal is,mit javasolunk.

Másik. Az akciók rövid távon bevételt hoztak,de a végén mindig kevesebb pénz maradt bevételnek,mint a kiadások. :D

A kifizetések alapvetően a paypalról felszabduló pénzekből mennek ki azonnal.

Mivel több ideje fog elmenni az új oldal menedszelésére ,ezért egy Kickstand nevü user lesz a moderátor és az üzeneti rendszert is ő fogja kezelni. Még egy megbízható embernek tett ajánlatot,akinek a válaszára még vár...

Új erősebb szerverre költöztette minden statikus tartalmat és egy másikra az összes többit. Lehetnek problémák,ezt nézzük el ,de mindent megtesz,hogy ne legyen:)

Minden javaslatot szívesen vár.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi a fordítást! :)
Nekem csak az a furcsa, hogy vannak más oldalak, ahol szintén csak PTC van, paypal mégse bántja őket
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. A héten újabb bejelentések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szívesen! Ahogy az angolommal sikerült + Google transzlét :)

Jogos az észrevételed. Talán,mert a kifizetések összege más oldalénál jelentősen nagyobb. Most tartanak 100 000$ kifizetésnél.
Vagy takargat valamit az admin :D Múltkor a részvényre kente ezt.

Én ticketben javasoltam neki,hogy csökkentse le az ingyenes refjutalékot. Napi 3-4-5-6 cent saját kereset mellett nem tartom elengedhetetlennek,hogy ekkora refjutalék legyen. persze...fogalmam sincs a pénzügyekről :) Erről idlig többet tud mesélni :)

Még lehet azt is megírom neki,hogy a kiutalási idő maradjon így (Buxp is így működik). vagyis ingyenesnek legyen 30 nap, a többiek kapják hamarabb ahogy most. Páran a Fórumban beírták,hogy támogatják az oldalt,de fizessék ki most a pénzüket....:D

Na az ilyenek nem sok beleérzőképességgel rendelkeznek. Egyértelmű,hogy túl jól lehetett keresni eddig refekkel,de ingyenesként enélkül is sokszor 4-5 cent megvolt,ami bőven elégnek kell,hogy legyen.

Az oldalnak százezres tagsága van,nem tudom mennyi az aktív,de azért azt gondolom,hogy ez jó alap kéne ,hogy legyen egy valódi hirdetésből megélő oldal számára. Már csak azt kéne kitalálni,hogy lehet ezt előnybe fordítani a hátrányból (nagy kifizetések) haha
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég