NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Program!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

valaki már máshol megtalálta az igazolást róluk. Én is, csak már nem tudom hol.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ezt írtam kb. egy hete:

Érdemes figyelembe venni,hogy egy angol cégkivonat kereső oldalon megtalálhatóak a Nagy Britanniában bejegyett cégek adatai.
A NeoProgress megtalálható ezen az oldalon,mint törvényesen bejegyzett cég!

Cégbejegyzést igazoló okirat:
https://www.neoprogress.com/docs/certificate.pdf

Cégnyilvántartó rendszer: http://wck2.companieshouse.gov.uk
(NEO Finance Limited)

Továbbá,fontos,hogy a NeoProgress-nek különböző országokban vannak képviselői.Magyarországról is vannak,többen is,szám szerint 3-an.Ez nagyon jó hír,mivel,ha bármi problémánk adódna,s nem tudunk angolul,hogy az Adminnal beszélni tudjunk,akkor fel tudjuk őket keresni.

Szerintem,még mindig ez a legjobb befektetési program.
Igaz,nem fizet annyit,mint egy átlagos HYIP,de legalább amit ígér,azt probléma mentesen be is tartja!

Ja,és,hogy ki ne felejtsem,minden új befektetés után,ami meghaladja a 100$-t,egy pdf formátumú szerződés bocsájt ki a befektetés részleteiről,és a tőke garanciáról.

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Petya0426 írta:Ezt írtam kb. egy hete:

Érdemes figyelembe venni,hogy egy angol cégkivonat kereső oldalon megtalálhatóak a Nagy Britanniában bejegyett cégek adatai.
A NeoProgress megtalálható ezen az oldalon,mint törvényesen bejegyzett cég!

Cégbejegyzést igazoló okirat:
https://www.neoprogress.com/docs/certificate.pdf

Cégnyilvántartó rendszer: http://wck2.companieshouse.gov.uk
(NEO Finance Limited)

Továbbá,fontos,hogy a NeoProgress-nek különböző országokban vannak képviselői.Magyarországról is vannak,többen is,szám szerint 3-an.Ez nagyon jó hír,mivel,ha bármi problémánk adódna,s nem tudunk angolul,hogy az Adminnal beszélni tudjunk,akkor fel tudjuk őket keresni.

Szerintem,még mindig ez a legjobb befektetési program.
Igaz,nem fizet annyit,mint egy átlagos HYIP,de legalább amit ígér,azt probléma mentesen be is tartja!

Ja,és,hogy ki ne felejtsem,minden új befektetés után,ami meghaladja a 100$-t,egy pdf formátumú szerződés bocsájt ki a befektetés részleteiről,és a tőke garanciáról.

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
:good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Johnny »

A képviselőkről csak annyit, hogy aki befektet 200$ és van három regisztráltja aki szintén befizet az képviselő lesz. Azokhoz teljesen feleslegeg fordulnod ha baj van mert ugyanolyan befektető mint te és nem fog tudni segíteni. De reméljük sokáig mükődik mert nem fizet irreális kamatot és csak munkanapokat számol. A 30nap majdnem 45 :good:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Johnny írta:A képviselőkről csak annyit, hogy aki befektet 200$ és van három regisztráltja aki szintén befizet az képviselő lesz. Azokhoz teljesen feleslegeg fordulnod ha baj van mert ugyanolyan befektető mint te és nem fog tudni segíteni. De reméljük sokáig mükődik mert nem fizet irreális kamatot és csak munkanapokat számol. A 30nap majdnem 45 :good:
Ez részben igaz,mivel tény,hogy nem közvetlen a Neo alkalmazottai,tudomásom szerint külön bért ezért nem kapnak,bár kitudja..
Annyi viszont biztos,hogy Ők külön kapcsolatot folytatnak az Adminokkal,s egy-kettőnek belátásuk is van a rendszerbe,mivel Ők is szoktak online chat-en lenni,és akik ott vannak,azok igencsak belelátnak a dolgokba.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Reprezentatív irodákat nyit a NeoProgress! (Többek között Magyarországon is!)


Dear,

We announce that we've opened the first Neo Progress regional representation office for our company clients.

Taking into consideration that we have many clients from Africa, and from Nigeria as well, we've made a decision and opened the office so that all residents of Nigeria, Lagos State, can visit us, get a consultation how the company works and receive answers to any other questions.

Every day, on working days, from Monday till Friday we'll conduct seminars, conferences and meetings of our investors at this office.

At our offices you can always receive the company's brochures and full information how we work in the Forex market and how we support our clients. Moreover, at our office you can use a computer to access your account and our local representative will help you understand all the details of online investments.

At present, we carry out works to open local representation offices in Spain, Italy, Rumania, London, Hungary and Germany . You can learn about each new opened branch office from our news or mailing.

Our first regional office address: Nigeria at no 44/46 adebola street anifowose ikeja lagos by pavilion hotel or call 07033878255 for more details to contact our local representatives, agent name Ukoh Chris.
Kép
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Pont most akartam én is bemásolni az e-mail-t.
Most mondjátok,hogy ez egy átlagos HYIP..Nem az !!!

A levél röviden magyarra lefordítva azt jelenti,hogy Nigériában ,s Afrikában már nyitottak egy irodát,hogy a lakosok be tudjanak menni,s élőben tudjanak informálódni.Természetesen ingyenes honlap hozzáférés van az oldalhoz az irodán belül.Hamarosan,több országban is,köztük hazánkban,Magyarországon is iroda fog létrejönni ugyan ebből a célból.
Én most nagyon boldog vagyok,úgy érzem,ez a megfelelő befektetési program!!

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ja,most beszélek közbe egy emberkével Neo chat-en,megkérdeztem,hogy körülbelül mikor várható hazánkban az iroda..Azt írta,hogy kb. 1-2 hónap.. Visszakérdeztem-e,hogy biztos-e,hogy ebben a határidő között már meg is nyit-e az iroda,s ha igen,akkor hol? Azt írta,hogy biztos,és,hogy Budapesten :)
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Petya0426 írta:Ja,most beszélek közbe egy emberkével Neo chat-en,megkérdeztem,hogy körülbelül mikor várható hazánkban az iroda..Azt írta,hogy kb. 1-2 hónap.. Visszakérdeztem-e,hogy biztos-e,hogy ebben a határidő között már meg is nyit-e az iroda,s ha igen,akkor hol? Azt írta,hogy biztos,és,hogy Budapesten :)
Nagyon király, ilyen még nem volt!! Viszont a Reprofinance-be is szerettem volna hamarosan befektetni, csak félek tőle, mert a goldpollon az első helyre került.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hemi999 írta:
Petya0426 írta:Ja,most beszélek közbe egy emberkével Neo chat-en,megkérdeztem,hogy körülbelül mikor várható hazánkban az iroda..Azt írta,hogy kb. 1-2 hónap.. Visszakérdeztem-e,hogy biztos-e,hogy ebben a határidő között már meg is nyit-e az iroda,s ha igen,akkor hol? Azt írta,hogy biztos,és,hogy Budapesten :)
Nagyon király, ilyen még nem volt!! Viszont a Reprofinance-be is szerettem volna hamarosan befektetni, csak félek tőle, mert a goldpollon az első helyre került.
Én inkább azt ajánlanám,hogy ide tedd be,bár te tudod! :)
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: eco »

Hát úgy néz ki én vagyok az egyedüli,aki ennek a hírnek nem örül!Én egy Hyip oldalnak sem hiszek már!Majd akkor örülök,ha valóban lesz itt ilyen,de erre én nem vennék mérget!

A repro azért került az első helyre,mert a Safe depositary-nak és az Advanced Capital-nak is annyi és jelenleg alig van megbízható Hyip!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Lili »

eco írta:Hát úgy néz ki én vagyok az egyedüli,aki ennek a hírnek nem örül!Én egy Hyip oldalnak sem hiszek már!Majd akkor örülök,ha valóban lesz itt ilyen,de erre én nem vennék mérget!

A repro azért került az első helyre,mert a Safe depositary-nak és az Advanced Capital-nak is annyi és jelenleg alig van megbízható Hyip!
Én sem akarok ünneprontó lenni, de annyi mindent megértünk már. A HYIP világban nem létezik adott szó!!! :rofl:
Az, hogy Nigériában irodát nyitottak, na ne már...miért pont ott, a semmi közepén, Afrikában, ki fektet ott be? Örülnek szegények, ha ennivalójuk van.
Ez számomra befektető csalogató és bizalomerősítő lépés volt, hogy jobban bízzunk bennük és nagyobb örömmel pakoljuk be az oldalba a pénzünket. És ez már nem jó jel.

Bocsánat az őszinteségemért!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Lili »

Most, hogy a Repro is az első helyre került, a napjai meg vannak számlálva, mint ahogy azt láttuk az AC és Safe Depositary esetében. Max. 1 hónap.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili!
Sejtem mire gondolsz,így belegondolva,lehet,hogy ez áll a háttérben.
Nagyon kívánom,hogy NE legyen igazad!!!! :)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!

Instant kitudtam kérni 1.25$-t AP-re,meg is érkezett azonnal..Mivel suliba vagyok,így most bizonylatot nem tudok feldobni,délután pótolom! :)

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Gratulálok a kifizetésekhez. :clap:
Kép
Matee01
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2011.07.20. 09:18
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Matee01 »

hoparduc írta:Gratulálok a kifizetésekhez. :clap:
Köszi még sok ilyet szeretnék látni! Csak ide teszek be már pénzt amíg lehet.

Regisztráció:
https://www.neoprogress.com/?ref-Zx9C3qM
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Petya0426 írta:Pont most akartam én is bemásolni az e-mail-t.
Most mondjátok,hogy ez egy átlagos HYIP..Nem az !!!

A levél röviden magyarra lefordítva azt jelenti,hogy Nigériában ,s Afrikában már nyitottak egy irodát,hogy a lakosok be tudjanak menni,s élőben tudjanak informálódni.Természetesen ingyenes honlap hozzáférés van az oldalhoz az irodán belül.Hamarosan,több országban is,köztük hazánkban,Magyarországon is iroda fog létrejönni ugyan ebből a célból.
Én most nagyon boldog vagyok,úgy érzem,ez a megfelelő befektetési program!!

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Peti, neked még elnézem, mert 15 éves vagy, de az idősebbek ne idegesítsenek már! pont Afrikában, ahol a népek éheznek, ez valami vicc, igaz? legalább valami hihetőt írnának! mert pont Afrikákában vannak a világ legnagyobb pénzes befektetői. atyám, ne szopjatok már be mindent!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:Most, hogy a Repro is az első helyre került, a napjai meg vannak számlálva, mint ahogy azt láttuk az AC és Safe Depositary esetében. Max. 1 hónap.
karácsonykor fizet ki engem, addig még élni fog. :good:
ráadásul a SD mióta hyipozok az első helyen volt, a reprof. is régóta volt harmadik, most hogy kiiktatta magát az AC + SD csúszott az első helyre.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:
Petya0426 írta:Pont most akartam én is bemásolni az e-mail-t.
Most mondjátok,hogy ez egy átlagos HYIP..Nem az !!!

A levél röviden magyarra lefordítva azt jelenti,hogy Nigériában ,s Afrikában már nyitottak egy irodát,hogy a lakosok be tudjanak menni,s élőben tudjanak informálódni.Természetesen ingyenes honlap hozzáférés van az oldalhoz az irodán belül.Hamarosan,több országban is,köztük hazánkban,Magyarországon is iroda fog létrejönni ugyan ebből a célból.
Én most nagyon boldog vagyok,úgy érzem,ez a megfelelő befektetési program!!

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Peti, neked még elnézem, mert 15 éves vagy, de az idősebbek ne idegesítsenek már! pont Afrikában, ahol a népek éheznek, ez valami vicc, igaz? legalább valami hihetőt írnának! mert pont Afrikákában vannak a világ legnagyobb pénzes befektetői. atyám, ne szopjatok már be mindent!
:clap: Én is ezt mondtam. :)
Sleepingevil utánanézett és nincs is ilyen hotel Nigériában, kamu a cím is.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:
sweeney todd írta:
Petya0426 írta:Pont most akartam én is bemásolni az e-mail-t.
Most mondjátok,hogy ez egy átlagos HYIP..Nem az !!!

A levél röviden magyarra lefordítva azt jelenti,hogy Nigériában ,s Afrikában már nyitottak egy irodát,hogy a lakosok be tudjanak menni,s élőben tudjanak informálódni.Természetesen ingyenes honlap hozzáférés van az oldalhoz az irodán belül.Hamarosan,több országban is,köztük hazánkban,Magyarországon is iroda fog létrejönni ugyan ebből a célból.
Én most nagyon boldog vagyok,úgy érzem,ez a megfelelő befektetési program!!

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Peti, neked még elnézem, mert 15 éves vagy, de az idősebbek ne idegesítsenek már! pont Afrikában, ahol a népek éheznek, ez valami vicc, igaz? legalább valami hihetőt írnának! mert pont Afrikákában vannak a világ legnagyobb pénzes befektetői. atyám, ne szopjatok már be mindent!
:clap: Én is ezt mondtam. :)
Sleepingevil utánanézett és nincs is ilyen hotel Nigériában, kamu a cím is.
persze, hogy nincs! de legalább valami hihetőbb sztorit adtak volna be, hogy mondjuk új irodát nyitnak Svájcban...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Lili »

Kilóg a lóláb nagyon...csak még ezt a hónapot húzza ki ez is.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant kamat:

Payment Details

Date: October 19, 2011 5:14:36 AM
Amount Sent: $1.20 USD
Sender Name: Curtis Beason
Sender Email: alertpay@neoprogress.com
Reference Number: F7AF5-
Message: NEO Progress :clap:
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Itt is van a bizonylatom,amit reggel kértem ki,instant megérkezett :
Kép

:clap:

Regisztráció : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd , Lili !

Sajnálom,nem voltam elég átgondolt,csak hirtelen nagyon megörültem ennek a levélnek.
A lényeg,hogy még egy ideig remélem,hogy fizet,igazából ez a lényeg.
Még egyszer elnézéseteket kérem!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Petya0426 írta:sweeney todd , Lili !

Sajnálom,nem voltam elég átgondolt,csak hirtelen nagyon megörültem ennek a levélnek.
A lényeg,hogy még egy ideig remélem,hogy fizet,igazából ez a lényeg.
Még egyszer elnézéseteket kérem!
nincs mit elnéznünk, nem bántottál senkit, csak szerintem ne higgy el mindent, amit írnak. :aw:
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Majd ha Pesten lesz iroda azért nézzünk be oda.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: NeoProgress!Több mint 200napja működő Befektetési Progra

Hozzászólás Szerző: Lili »

Petya!
Semmi baj, nem a Te hibád ez, hisz tudod. Nincs miért elnézést kérned, de aranyos vagy. :)
Az a baj és ez az Életben is igaz, hogy a dolgok mögé kell nézni.
Már én is észrevettem magamon túl gyanakvó vagyok itt a fórumon is, de ahogy látom azon oldalak alakulását, mind visszaigazolódott, sajnos.
A másik oldal fejével kell gondolkodni, így eljuthatunk tetteik valódi motivációjáig.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég