JL bux és Bluesky- Nem fizetnek

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:
"You must add an security deposit of $10 into Purchase Balance (cannot be used for advertisements or rentel referrals)"
Ezt honnan szedted? ilyen nincs az oldalon sehol...
Nem ott találtam,de kénytelen vagyok DIY módon kutakodni a neten,ha már a Lupi bácsi ilyen hanyag. Ha beírod a google-ba te is megleled a forrást.
De tulajdonképpen tőle is megkérdezhetem 2 dollárért ,amibe egy support ticket kerül....ha logikusan gondolkozol tényleg semmi értelme security depostnak titulálni,ha ugyanúgy felhasználhatnád reklámra egyébre...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

megtaláltam, de a link NorthDakotára van, onnan meg átirányít a paid2clickservice honlapjára, ravasz...
mindenesetre, nem tudom honnan szedte ezt, de én mindig ellövöm a befizetésem hirdetésre. Eddig még nem volt gond belőle, nem szólt rám admin...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:megtaláltam, de a link NorthDakotára van, onnan meg átirányít a paid2clickservice honlapjára, ravasz...
mindenesetre, nem tudom honnan szedte ezt, de én mindig ellövöm a befizetésem hirdetésre. Eddig még nem volt gond belőle, nem szólt rám admin...
Hát ha nem szólt,akkor tekinthetjük, úgy hogy lehet...

Ma is írta admin a szokásos leveleit. Azt írta aki a maximális összeget veszzi ki,az később kapja meg a fizetést. Kéri,hogy nem a maximumot kérjük.. Nem tudom ez nekem megint különös. Én 25 nap elteltével kértem ki 25 dollárt. Ez a maximum,de ha befizetem a tagségom és a biztonsági befizetést az szumma 35 dollár.És ebbe még nem számoltam be a 2,5 dolláros levonást pypalról,meg a plusz 1 dollárt,ami a biztonásgi befizetésre rakódik rá. remélem a másdik hónapom már nyereséges lesz nem talál ki új dolgot. Ahogy tapasztalom Proclivk tagsággal ne nagyon éri meg ,minál magasabb a tagság annál jobban járok,mert nem viszi el a pénzem nagy részét a levonások,befizetések.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

én mondjuk ultima 1 tagsággal klikkelek és ezen a szinten gyorsan megvan egy maxos lekérés... a levél csak azért jön, mert kevés a szponzor és nincs kellő visszafizetés, sokan először csak az ingyenes tagsággal klikkel és később uppol, de akkor is Proclick-ra... elnézve az árakat nem is csoda, de megéri a 2 ultima tagság közül választani... akkor nem kell aggódni a levonásokon :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:én mondjuk ultima 1 tagsággal klikkelek és ezen a szinten gyorsan megvan egy maxos lekérés... a levél csak azért jön, mert kevés a szponzor és nincs kellő visszafizetés, sokan először csak az ingyenes tagsággal klikkel és később uppol, de akkor is Proclick-ra... elnézve az árakat nem is csoda, de megéri a 2 ultima tagság közül választani... akkor nem kell aggódni a levonásokon :)
Igen mostanára én is kezdem kapisgálni,hogy az alsó tagséggal rendelkezők a PTC oldalak rabszolgái. Ők biztosítják az oldalnak a kattintásszámot a forgalmat ,ellenben az igazán nagy pénzeket a legmagasabb upgradedel rendelkzők szakítják.Valamint ők állnak a sor elején is a kifizetésekkor.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
jerdei írta:én mondjuk ultima 1 tagsággal klikkelek és ezen a szinten gyorsan megvan egy maxos lekérés... a levél csak azért jön, mert kevés a szponzor és nincs kellő visszafizetés, sokan először csak az ingyenes tagsággal klikkel és később uppol, de akkor is Proclick-ra... elnézve az árakat nem is csoda, de megéri a 2 ultima tagság közül választani... akkor nem kell aggódni a levonásokon :)
Igen mostanára én is kezdem kapisgálni,hogy az alsó tagséggal rendelkezők a PTC oldalak rabszolgái. Ők biztosítják az oldalnak a kattintásszámot a forgalmat ,ellenben az igazán nagy pénzeket a legmagasabb upgradedel rendelkzők szakítják.Valamint ők állnak a sor elején is a kifizetésekkor.
Egyrészről, a régi stabil oldalakra ez nem igaz szerintem
Másrészről pedig a nagyobb kockázattal nagyobbat is lehet bukni....
De tény, a PTC-t szerintem 3 féle képen lehet felfogni, hobbiként, szerencsejátékként vagy pedig hosszú távú lassú megtérülésű befektetésnek
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Helyre kell igazítsam magam. A Purchase Balanbe fizetéskor nem kell 1 dollárt még fizetni,,hanem ellenkezőleg. Az admin ad 1dollár plusz pénzt . Elnézést,akit megtéveszetettem. Ez jó pont az adminnak.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nagyon felkapott lett a Bluesky.Attól tartok,hogy ez az oldala JL-nek kevésbé lesz stabil,mint az eredeti. így azon gondolkozom,hogy inkább a JLbuxot fogom favorizálni és ott fogom a tagságomat építeni.

JLbuxon összegyülik hamarosan 15 dollár. De látom,hogy nem lehet áttenni AB-ből PB-be :( szóval hirdetni csak külső befizetésből tudok:(
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

Sziasztok!
Ma reggel nekem se a JL oldalt, se a bluesky oldalt nem töltötte be a gépem, nem tudjátok, mi történt???
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

baleva írta:Sziasztok!
Ma reggel nekem se a JL oldalt, se a bluesky oldalt nem töltötte be a gépem, nem tudjátok, mi történt???
Szia!
Biztos csak szerverhiba.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

baleva írta:Sziasztok!
Ma reggel nekem se a JL oldalt, se a bluesky oldalt nem töltötte be a gépem, nem tudjátok, mi történt???
Nálam ugyanez a helyzet! :( Reméljük tényleg csak ennyi a hiba! Mondjuk én már eléggé szkeptikus vagyok, nagyon sok mindenben buktam az ősz óta és az utóbbi időben is rengeteg nagy hyip is bedőlt, szóval már nekem ez sem lenne nagy meglepetés, ha itt lenne a végük ezeknek is.... :? De azért pici reményem még maradt, hátha visszajönnek..... Én sajnos nem szerverhibára gondolok, ugyanis már több napja a kifizetésemet (nem csak az enyémet) sem teljesítette JL! Ezek nem jó jelek sajnos! :rofl:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ilyen az én szerencsém is az utóbbi időben.Még az első kifizetésig se jutok el szinte,már megszünik az oldal,vagy nem tud fizetni. Sajnos tényleg az a helyzet valójában,hogy becsületes módon nem lehet kitermelni havi 2 szeres pénzt,nemhiogy 1 ónap alatt,de 1 év alatt sem.(20-30% az az évi pénz pld tőzsdén,ami még nagyobb kockázat nélkül NAGY szakértelemmel megkereshető) ,ami még Gondolom ezek a "PTC" oldalak is befketették máshová azt a pénzt,amit befizettünk nekik,most hogy tönkremennek ezek,bukik velük a kattintós is.
Én 31-én kértem ki Bluskyeon a pénzem,elvileg 2 nap átfutási idő után 1 hét után meg kellett vona kapnom. Ez pont ma lenne.
Azt hiszem utólag már érthető Lupták folymaatos levelezése,hogy keritsünk új tagokat és fizessünk be több pénzt,hogy gyorsabb legyen a kifizetés,meg a security pénz is...
Ám némi reménysugár lehet,hogy nem igy szoktak véget érni az oldalak,hanem suspended -del igy remélhetjük,hogy csak technikai probléma. Ezt támaszthatja alá,hogy több más oldal is köztük régóta és megbízhatóan fizető is elérhetetlen. Ilyen a getbuxtoday, imperialgetcash pld
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

És visszatért mindkét oldal! :good: :clap: :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kinglui75 írta:És visszatért mindkét oldal! :good: :clap: :)
Már csak fizetés legyen és visSzavonok minden átkot .D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:megtaláltam, de a link NorthDakotára van, onnan meg átirányít a paid2clickservice honlapjára, ravasz...
mindenesetre, nem tudom honnan szedte ezt, de én mindig ellövöm a befizetésem hirdetésre. Eddig még nem volt gond belőle, nem szólt rám admin...
Rákérdeztem Lupták úrnál most,és azonnal válaszolt is. Azt írta no problem! ez az én pénzem.

Azt irja: reklámozzuk az oldalt,mert ez egy inveszt oldal és ő nem a santa claus, az új befektetők hozzák a pénzt az oldalba,akinek van upgradelt direkt refje az előbb kap pénzt, a többiek később. a payza számláján 1 hete áll a pénzforgalom,jgy nekik várniuk kell.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!
Én is most írtam neki épp, szóval válasz még nincs! Én megértem Lupták urat, de egyrészt úgy elég nehéz direkteket szerezni, hogy a reflinkemmel 2.5 hónap alatt 1 embert (az elsőt) engedte csak regisztrálni, utána senkinek nem engedte, pedig 3-4 ember is lett volna minimum! A másik pedig elég nehéz úgy tagságot venni, hogy bent van közel 30 dollárom, pending 17 dollár 10 napja és az e-számláim ki vannak fogyva (meg nem csak azok, de ez lényegtelen)! Tagságomnak 2 napja van hátra, eddig 5 dollárral rövidebb vagyok, mint mikor kezdtem.....szóval nem folytatom a sorolást! Június óta csinálja, ha eddig meg tudta oldani zavarmentesen a kifizetéseket, akkor folytassa ugyanígy! Csak gondolom bejött EG és versenyzett vele a Blue Sky-jal és megcsappant a bevétele (pontosabban megnőtt a kiadása, mert elég jól fizetett ki ott)! Szerintem ennek isszuk most a levét! :argue:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Úgy látom hatásos volt a tegnapi levelem Luptak úrnak, kb. 10 perce ki is fizetett! :) Tegnap összesen 1 embert, ma eddig csak engem! De szerintem nem csak én várok pénzre...... :( A tagsághosszabbítást pedig így nagyon meggondolom! :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kinglui75 írta:Úgy látom hatásos volt a tegnapi levelem Luptak úrnak, kb. 10 perce ki is fizetett! :) Tegnap összesen 1 embert, ma eddig csak engem! De szerintem nem csak én várok pénzre...... :( A tagsághosszabbítást pedig így nagyon meggondolom! :?
Én is várok a pénzre még és azt hiszem,megvárom míg nullában leszek és lelépek innen. nem érdekel,hogy dilis-e vagy sem. nem ez a probléma igazából. úgy tűnik nyíltan piramisépités folyik a blueskyon,és én inkább nem akarok ebben részt venni.


ám egy másik furcsaságra,hovatovább csalásra hívnám fel a figyelmet, és ez pedig a payment proof menü. felteszek két képet a tegnapi és a mai állapotáról. költői lesz a kérdésem. mi a különös a két képben?
az első tegnap délben !!!! készült a második most

kattintsatok a képre. a legjobb ha új lapon nyitjátok meg mindkettőt és egymás mellé helyezitek.
Kép

Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Igen, itt valami tényleg nem igazán valós a képekkel kapcsolatban! Az viszont valós, hogy megy a Blue piramis! :clap: Már csak azt nem tudom, hogy érdemes-e 7 dollárt visszatenni a JL-be és kikérni a pénzt, mert holnap lejár a tagságom! Szóval ha lejár a tagság azt nem tudom, hogy akkor azt még utána kifizeti-e, vagy a lejáratkor visszadobja az accountba? Vagy egyáltalán folytatja-e a rendes kifizetéseket? Ha most így viszont abbahagyom, akkor 12 dollárt kerestem JL-en az első hónapban goldpal tagsággal! :) Lehet így lesz ez a legjobb..... 8)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta: ám egy másik furcsaságra,hovatovább csalásra hívnám fel a figyelmet, és ez pedig a payment proof menü. felteszek két képet a tegnapi és a mai állapotáról. költői lesz a kérdésem. mi a különös a két képben?
az első tegnap délben !!!! készült a második most
Az oldalon szerverhiba történt, de már kijavította admin a hibát. A proofok azért csalósak, mert nekem is paid- állapotot jelzett, ezért kérte a feltöltést, de pénz nem jött, ma küldte admin a kikért összegemet! Továbbra is azt tudom mondani, hogy az egyik legjobban fizető és megbízható oldal. Vannak hibák, de admin értünk dolgozik :good:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Kinglui75 írta:Igen, itt valami tényleg nem igazán valós a képekkel kapcsolatban! Az viszont valós, hogy megy a Blue piramis! :clap: Már csak azt nem tudom, hogy érdemes-e 7 dollárt visszatenni a JL-be és kikérni a pénzt, mert holnap lejár a tagságom! Szóval ha lejár a tagság azt nem tudom, hogy akkor azt még utána kifizeti-e, vagy a lejáratkor visszadobja az accountba? Vagy egyáltalán folytatja-e a rendes kifizetéseket? Ha most így viszont abbahagyom, akkor 12 dollárt kerestem JL-en az első hónapban goldpal tagsággal! :) Lehet így lesz ez a legjobb..... 8)

Ha lejár a tagságod és van folyamatban lévő kifizetésed, akkor meg kell hosszabbítanod a tagságid, mert nem fog kifizetni
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldalon szerverhiba történt, de már kijavította admin a hibát. A proofok azért csalósak, mert nekem is paid- állapotot jelzett, ezért kérte a feltöltést, de pénz nem jött, ma küldte admin a kikért összegemet! Továbbra is azt tudom mondani, hogy az egyik legjobban fizető és megbízható oldal. Vannak hibák, de admin értünk dolgozik :good:
Értem nem dolgozik,ahogy észlelem :)
Egyébként nem tegnap vettem észre ezt. Már több alkalommal tapasztaltam ilyet,csak tegnap vettem hozzá a fáradtságot,hogy le is mentsem. Ezentúl minden nap lesz egy mentésem,kiváncsi vagyok ez a 'szerverhiba' elmúlik e mostantól.
Ami tény. 31-én kértem ki a pénzem,ma 10-e van és még nem jött meg,pedig 35 dollárom van benn.
ja igen...a support ticket árát az acc balancebol vonta le,és nem a PB-ből.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.04.10. 12:13-kor.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

"Ha lejár a tagságod és van folyamatban lévő kifizetésed, akkor meg kell hosszabbítanod a tagságid, mert nem fog kifizetni"

Köszi az infót! :good: Akkor ingyenesként fogok holnaptól kattolni, és közben nézem a kifizetéseket, hogy alakulnak! Szerintem így lesz optimális részemről! :) Ha meg ki akarok kérni és látom megint úgy fizet, mint korábban, csak akkor váltok tagságot!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

"Ha meg ki akarok kérni és látom megint úgy fizet, mint korábban, csak akkor váltok tagságot!"

nem tudom mennyire tolerálja az ilyen "átverést" Lupták. Mintha olvastam volna,hogy a tagsághosszabbitás annak lejárta előtt kell,hogy legyen... talán a Jl buxon olvastam.. Ebben nem vagyok biztos.

jerdei majd megerősít,vagy cáfol engem.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta:"Ha meg ki akarok kérni és látom megint úgy fizet, mint korábban, csak akkor váltok tagságot!"

nem tudom mennyire tolerálja az ilyen "átverést" Lupták. Mintha olvastam volna,hogy a tagsághosszabbitás annak lejárta előtt kell,hogy legyen... talán a Jl buxon olvastam.. Ebben nem vagyok biztos.

jerdei majd megerősít,vagy cáfol engem.
Ez így van, tagságot annak lejárata előtt kell hosszabbítani, ha van függő lekérésed. Mellesleg JL-en is elkezdődött a tavaszi nagytakarítás. Eddig volt toleráns :) Május 1-től a Standard tagoknak nem lesz kifizetés (ez még nem biztos, de gyanús), törölni fogja az inaktív tagokat és azokat is, akik ugyan vettek tagságot, de nem tudják a lekérés folyamatát. Majd meglátjuk mi lesz ebből..
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Igen, láttam a mai üzenetét, háromszor is leírta! :D Egyébként félig-meddig igaza van, de azt ne várja el senkitől, hogy az oldalából kivett pénzt mindenki ide fogja visszaforgatni! Én valóban pénzért kattoltam, nem azért hogy állandóan visszaforgassam a nagyobb tagságok vételére,én tényleg a profit miatt kattoltam itt,nem szórakozásból, mert nem valami fényes mostanában az anyagi helyzetem sajnos! Szóval én itt fejeztem be ezt az oldalt és takarítgasson csak tovább Lupták úr! Maradok inkább a hyip játékoknál, ott legalább semmit nem kell csinálni, nem időrabló! Az irodámban lévő 30 dollárt meg nekiadom! :D Így nyereséges lettem 12 dollárral, beérem ennyivel is! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Időközben megjött a fizetésem tőle. Ám a paypal még további összeget vont le belőle,nemcsak Lupták. így végképp nem értem mire vonta le azt a 2,5-öt.... 35 dollár befektetéssel,lett 21 dollárom 1 hó alatt további 2 dollár support ticketre. Kiszámoltam,ha a következő kikérésem megérkeztét úgy időzitem,hogy megérkezzen a következő tagságvásárláskor ,még akkor is 10 dolláros minuszban leszek. Május 5-én,vagyis 2 hónap elteltével én adtam neki 10 dollárt....
Elvileg 13,5 dollárból 30-at lehetne csinálni...a gyakorlatban ez egészen másképp működik....sajna.
nagyobb tagsággal biztos jobban megérné,de a Bluskyba már nem merek nagyobbat venni,és attól is tartok,ha ez tönkremegy,akkor a JL-t is magával ránthatja. No meg az sem tetszik,hogy pszichikailag gyötri az embert az üzijeivel ...

Másrészt meg egyetértek Kingluival,hogy itt napi 40 percet tölt az ember kattolással,ami sok idő...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

megjött a második fizetésem is . Ezúttal csak 10 dollárt kértem ki,gondoltam nem a maximumot,mert írta,hogy kisebb összeg gyorsabb utalás. Hát nem. 10 nap alatt jött meg most is .Bár végülis mindegy is,mert úgyis csak 30at kérhetek ki egy hónap,vagyis 3*10-et. persze ebből a levonások jócskán levesznek. 10 dollárból 1 dollár levonás Luptáktól és még 65 cent a paypaltól.

Ám megint szolgált meglpetéssel a Főnök. 3 órája jött meg a fizu,de már fenn van a kifizetési bizonylat is róla,mielőtt beléptem volna az oldalra... A bizonylaton nem szerepel 9 dollárból levonás....

Második kifizetéseim :D

Itta bizonyíték.
a hamis bizonylat
Kép

a valódi,épp most töltöm fel neki:Illetve tölteném,mert nem tudom....
Kép


Az adminnak a kifizetésekre,most nincs extra profitja,azokat a befolyó pénzekből fedezi. legalább őszinte.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:megjött a második fizetésem is . Ezúttal csak 10 dollárt kértem ki,gondoltam nem a maximumot,mert írta,hogy kisebb összeg gyorsabb utalás. Hát nem. 10 nap alatt jött meg most is .Bár végülis mindegy is,mert úgyis csak 30at kérhetek ki egy hónap,vagyis 3*10-et. persze ebből a levonások jócskán levesznek. 10 dollárból 1 dollár levonás Luptáktól és még 65 cent a paypaltól.

Ám megint szolgált meglpetéssel a Főnök. 3 órája jött meg a fizu,de már fenn van a kifizetési bizonylat is róla,mielőtt beléptem volna az oldalra... A bizonylaton nem szerepel 9 dollárból levonás....

Második kifizetéseim :D

Itta bizonyíték.
a hamis bizonylat
Kép

a valódi,épp most töltöm fel neki:Illetve tölteném,mert nem tudom....
Kép


Az adminnak a kifizetésekre,most nincs extra profitja,azokat a befolyó pénzekből fedezi. legalább őszinte.
Gratulálok a kifizetéshez! :good: Én 2 hete abbahagytam a JLBux-ot, amikor már nehezen fizetget ott már baj van! Főleg meg már ha így csal is! :rofl: Meg máshogy is csalt már ahogy mutatta valaki, lehet pont Te voltál a bizonylatokkal ahogy variált! :unsure:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen. Hát ez úgy megy,hogy amíg megkapod a pénzt elnézed neki,azt gondolod ez a hóbortja oda se neki. Csak hát a fene tudja,hogy ez valóban hóbort-e vagy épp a csőd jele...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég