JL bux és Bluesky- Nem fizetnek

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:
xenosz2 írta:Én ma fogok kikérni 27 dollárt. Néztem a proof menüt az utóbbi kifizetések,inkább STPre történtek.

Kérdésem a topicgazdához: 5 dollárt kell most fizetnem,emrt átlépem ugye az 50 dolláros határt. Paypallal fizessem,vagy fizethetem szerinted STP-vel is?

STP-vel jobban jársz.
Köszönöm, így cselekszem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sajnos nem működött a dolog:( nem számolta el az STPről befieztett 5 dollárom.Nem jelent meg az Add Fundsban.(Ráadásul az STP még levont 0,4 dollárt belőle.) azt irja admin ha nem ejelnik meg küldjel supportot. 10 dollárért?.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jóváírta most az STP-s befizetést.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

na így már lett 14 dollárom,amiből vettem 4 refet 1 hóra (darabja 3,5 dollár). Admin azt írja csak olyan refek kerülnek kölcsönre,aki az utóbbi 3-7 napban aktivak voltak. És valóban, mind a négy ma már kattintott maygar idő szerint reggel 6 óra óta. Az egyik most is kattint így rögtön keresek is. 4 et kattintott 0,48 cent jött (0,12 kattonként) . Érdekes,hogy eddig majd minden nap 80-at kattolt,de tegnap óta 80 felett jár,ami elvileg azt jelenti,hogy lejárt a tagsága,és azután nem lenne szabad kapnom. A többi három közül egy tagsággal rendelkezik, a másik kettő nem elvileg...

Érdekes. Jó lenne,ha innen is jönne némi pénz és több pénzt tudnék kikérni.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

JL-en Pénzkikérés oldalra kattintva ez az oldal jön be: Bejelentett támadó weboldal!
Másnál is vagy csak nálam?
Másik kérdés, hogy ezen az oldalon is szükséges 10$ security bónusz vagy miabánat?
Valaki legyen szíves és írja le nekem, hogy mi a pénzkikérés menete ezen az oldalon.
Előre is köszönöm!
Üdv: Szilo
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia Szilo!

Minden le van írva a leírásban itt a topic elején. Olvasd el:)

nekem is támadó oldalnak irja,de ttől még tovább tudsz lépni .
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

xenosz2 írta:Szia Szilo!

Minden le van írva a leírásban itt a topic elején. Olvasd el:)

nekem is támadó oldalnak irja,de ttől még tovább tudsz lépni .
Szia Xenosz!

Köszi, nem is olvastam el azt, ha lesz időm átfutom :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

"Its the end of a beautiful friendship"
továbbra sem tudok pluszba lendülni,többet nem kockáztatok,befejezem. az üzenetek már nem jönnek naponta,viszont a kifizetések is láthatóan lelassultak. ha ránéztek a proof -ok számára észlelhető a visszaesés. a max havi 500-ról mostanra úgy 150 lesz a hó végén ennek száma. remélem ,azért még kifizet és nem lesz nagy a buktám (ezt ajánlom is neki ). a kikérésem 9-ik napjában vagyok. a tagságom alapján jogosult lennék a párhuzamos kikérésre,de nem engedi a rendszer. másnak sok szerencsét kívánok én befejeztem MR. Luptákkal ezen az oldalán.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Én tegnap óta nem tudok belépni egyik oldalra sem. Azt írja: This login combination is incorrect. :(
Jelszó emlékeztetőt próbálok meg kérni e-mail címemre és ezt kapom: This email address is unknown. :(
Valaki járt még így?
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

én már jártam így más oldalon és ez akkor csak annyit jelentett,hogy ki vagyok tiltva
gondolom azért lettem kitiltva,mert túl sokáig nem léptem be az oldalra
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szilo írta:Én tegnap óta nem tudok belépni egyik oldalra sem. Azt írja: This login combination is incorrect. :(
Jelszó emlékeztetőt próbálok meg kérni e-mail címemre és ezt kapom: This email address is unknown. :(
Valaki járt még így?
Ez különös,mert te nem voltál inaktiv sem. napi 100 hirdetést kattoltál ... mondanám,hogy vedd fel a kapcsolatot az adminnal,de e-mailcímet ne tudok hirtelen. egyszer kaptam tőle levelet,de arra nem lehet válaszolni. a support ticket meg jo drága... sztem hagyd a fenéb.. zűrös alak. Én már máj 10 óta nem kaptam fizetést. Ha nem kapom meg a pénzt indítok egy dispute-ot és teleírogatom a netes fórumokat a tapasztalatommal róla. remélem erre nem fog sor kerülni azért.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Xenosz jól mondja, nem voltam inaktív egyik oldalon sem, azért nem értem én se, hogy miért van ez. Lehet cheat linkre mentem véletlenül, amit nem vettem észre? (Most jut eszembe, akkor nem mind a 2 oldalról lettem volna tiltva, vagy mind a 2 oldalon rámentem?) :wacko:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szilo írta:Xenosz jól mondja, nem voltam inaktív egyik oldalon sem, azért nem értem én se, hogy miért van ez. Lehet cheat linkre mentem véletlenül, amit nem vettem észre? (Most jut eszembe, akkor nem mind a 2 oldalról lettem volna tiltva, vagy mind a 2 oldalon rámentem?) :wacko:
Azt hiszem valaki felnyomott minket.... de valóban nem vagy a refjeim közt már.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Hogy-hogy felnyomott? Még jó, hogy nem fizettem be egyik oldalba sem (Blue-n volt pedig 8$, JL-en meg 42$...)
De miért törölt? Nem értem -.-" És még levelet sem tudok írni neki, hogy ugyan már mivan -.-" Tiszta ratyi ez az admin is.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szilo írta:Hogy-hogy felnyomott? Még jó, hogy nem fizettem be egyik oldalba sem (Blue-n volt pedig 8$, JL-en meg 42$...)
De miért törölt? Nem értem -.-" És még levelet sem tudok írni neki, hogy ugyan már mivan -.-" Tiszta ratyi ez az admin is.
nem tudom... eltüntek a direktjeim és a rentedek közül is kettő. és jött egy új direkt aki viszont egyet sem kattintott viszont magyar és az a neve hogy patkány. mivel nekem már mindegy lehet irok én már van 16 dollárom napi 3 at keresek szóval 3 naponta tudok supportot irni:)

Most nézem!!!!!!

Összesen 350-re csökkent a taglétszám. kb 2-3 ezer lehetett előtte.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Milett a többiekkel vajon? :O
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: atiss »

És regizni se lehet alád most akkartam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

atiss írta:És regizni se lehet alád most akkartam.
ki alá szerettél volna?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Rákérdeztem az ügyedre Szilo. Még megemlítettem neki,hogy én nem profitban ,hanem mínuszban van vagyok. Ezt a választ kaptam.
Please:
READ our BLOG ,FAQ,PAYOUT REQUEST SITE rules! here is your answer-im sure!

Hello Peter,
i dontnt know what you want-read !

Admin
Support blueskyptc

this is new from paypal- if you make many dispute your account be limited !

news from paypal
your paypal account can be limited for many disputes!
because your purchase was for a
> virtual, digital, or intangible item, which is not covered under PayPal
> Purchase Protection. We only cover claims involving physical items that
> can be shipped and tracked.
>
> We encourage you to work directly with your seller to resolve the problem.
> You'll find their contact information on the Transaction Details page.
>
> Sincerely,
> Shannon
> PayPal
egyre reménytelenebb a helyzet. de sztem az oldal napjai is meg vannak számlálva. ha a tagságom lejártáig nem kapok pénzt lépni fogok,de lehet odáig sem húzza....

Ja igen. Mindenki visszakapta a kikérését,suzóval senkinek sem fizet. Új befektetőket követel. Ma 10 levelet küldött. Némyel levelet többször elküldte mindig kiegészitve az elözőt egy mondattal. Azt hiszem ez nem normális.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldal bezárt,remélhetőleg soha nem tér vissza ez az ürge. Elvitte a pénzem,de tanultam belőle legalább.
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

5 napja vettem tagságit 33 dolcsiért a bluesky-ban, most azt írta ki, hogy admin karbantartás folyik, igaz, hogy túlságosan hosszú ideig, most meg itt olvasom, hogy vége lenne???
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

baleva írta:5 napja vettem tagságit 33 dolcsiért a bluesky-ban, most azt írta ki, hogy admin karbantartás folyik, igaz, hogy túlságosan hosszú ideig, most meg itt olvasom, hogy vége lenne???
Általában karbantartással szokott véget érni egy oldal. Ez csak az én véleményem,de azt hiszem egy csomó olyan dolog van a manusz körül,ami miatt nem érdemes vele foglalkozni a jövőben. Mi az,hogy ha beszélni akarok vele,akkor 10 dollárt kell fizetnem nekii? hamis bizonyltaokat tölt fel,amin nincs levonás,miközben van.

Sajnálom baleva,én is kb ennyit vesztettem.

Mikor befektettem az oldalba azt gondoltam szigorú,de igazságos szsabályok és admin van. Ez egyáltalán nem így van. A szabályok ninscenek lefektetve normálisan az oldalon itt ott el vannak szórva. Láthattad a választ,amit tőle kaptam,vagyis nem volt válasz és levont 2000 Forintot ezért...
mindent elkövetek,hogy ne jöhessen vissza,vagy legalábbis sokak tudomására jusson ,hogy ő egy közönséges búnöző.
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

Köszi a válaszodat, nekem a 3. oldal indulása volt a gyanús, mert már többszöri tapasztalat, hogy a 3. oldalak bevételéből fizették volna a kikéréseket egy darabig, így húzzák az időt, de ez csak időhúzás lett volna. Nagyot csalódtam, mert eddig korrektül fizetett, de már egy ideje olvastam, hogy bajok lesznek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

baleva írta:Köszi a válaszodat, nekem a 3. oldal indulása volt a gyanús, mert már többszöri tapasztalat, hogy a 3. oldalak bevételéből fizették volna a kikéréseket egy darabig, így húzzák az időt, de ez csak időhúzás lett volna. Nagyot csalódtam, mert eddig korrektül fizetett, de már egy ideje olvastam, hogy bajok lesznek.
Igen,sok embernek fizetett rendesen,mint például ezen topic gazdájának is, ugyanakkor a felhasználók másik részét meg kihasználta. Akik szállították neki az új pénzeket,refeket azokat fizette,aki nem azokat meg különböző trükökkel arra kényszerítette,hogy ne vehessenek ki az oldalból pénzt. Én így látom. A sokféle levonás és szabályozási probémák és az admin személye miatt elsősorban nem lehet refet gyűjteni,legfelejebb úgy,hogy elhallgatom a tényeket.

Előfordulhat,hogy mégis újranyítja az oldalait,de ennek az az ára,hogy a régi tagok közül sokakat egyszeűen meglopott. Lehet most próbálja magát meghúzni,amíg elül a dolog és újra próbálkozik... Láthattuk azv Eric grabowsky nál is. Most fizet,de előtte sokak vesztettek sok pénzt.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Köszönöm szépen Xenosz! Sajnálom akik mínusszal zártak. (Szerencsére én nem invesztáltam bele egy centet sem egyik oldalba sem, pedig nagyon gondolkodtam rajta mostanság).
Ne vegye el a kedveteket az ilyen oldalak. Kívánok mindenkinek sok kitartást, sikerekben & dollárokban gazdag éveket! ( Én immáron, kicsit több mint 1 éve kattolok :) )
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

De sajnos egy kicsit lelohad a lelkesedésem, mert mindig csalódnom kell, a northdakotát is csináltam, a legutolsó kikérésemet 2 hét múlva visszatette az account balance-omba, most meg újraindít, de ki mer már neki bizalmat szavazni????
Egyébként köszi szép soraidat, de igazad van, az élet nem áll meg, próbálkozom más oldalakkal tovább.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Azt hiszem eljött az idő, hogy hátat fordítsak Jozef Lupi oldalainak (JL, Bluesky és Alison). Lupi kezd becsavarodni, most már csak azoknak fizet, akik hirdetik az oldalt, vannak direkt refjeik és ezek a reffek is uppoltak, valamint neked is valamilyen tagsággal kell rendelkezz... Ez már szinte teljesíthetetlen, nem kényszeríthetsz direkt reffet tagság váltásra és mivel nagyon kevesen csatlakoznak (szinte senki) nem fogsz pénzt kapni... Kész elmebaj, nem mellesleg az összes kikérésem visszatette accountomba (JL-en is, ami már 10 napja pendingelt), szóval ennyi volt, részemről. Nem mellesleg a szigora meghozta gyümölcsét is, részemről nem sok negatívumot tudok mondani.
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

Ma visszajött a bluesky oldala, de olvasom, hogy visszatette az accountodba a kikérésedet??? Ez meg milyen undorító eljárás???
Befizettél és megdolgoztál érte, de nekm is van 42 dolcsim az accountomban, ma kikérem, de ha nekem is visszadobja, hagyom a fenébe az egészet.
Esetleg, ha valaki tud megbízható és fizetős ptc oldalt, annak levelét várom üziben.
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: baleva »

Sziasztok!
Tegnap kértem ki a bluesky-ból 50 dolcsit, és kérdezném, hogy mi a helyzet, van e esélyem arra, hogy ki fog fizetni?????????
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég