Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

De jó! Úgy örülök, hogy mindenkinek így vagy úgy, de alakul a befektetése és megvannak a kis céljai. :-) Sweeney todd: Az valóban nagy dolog lenne, ha a másodállást el tudnád hagyni, több szabadidőd lenne. :-)

Az EA alatt jöttem rá arra, hogy a több lábon állás mennyire fontos, másként nem is lehet csinálni. Én személy szerint annyira bíztam az EA-ban és oda pakoltam be a pénzeimet, csak oda...most is bízok bennük, de már tanultam az esetből és 3 helyre fogom elosztani biztonságképpen.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:Levente, úgy legyen!!! Szurkolok Neked!

Köszi. :)
Küldtem üzenetet, olvastad?
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sweeney todd írta:
hoparduc írta:
sweeney todd írta: én szponzorom konkrétan ebből épít házat. :good:
Akkor szerencsés vagy, hogy van egy "mester"-ed, akitől tanulhatsz.
ő sokat is kockáztatott, milliókat tolt be ide-oda. most havi olyan 700e ft-ot tud kivenni összesen 5-6 helyről.
Gratula neki, Neked meg jó tanulást és sok szerencsét.
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:
Az EA alatt jöttem rá arra, hogy a több lábon állás mennyire fontos, másként nem is lehet csinálni. Én személy szerint annyira bíztam az EA-ban és oda pakoltam be a pénzeimet, csak oda...most is bízok bennük, de már tanultam az esetből és 3 helyre fogom elosztani biztonságképpen.
De milyen igazad van! A legalább 2-3 és maximum 4-5 befektetést tartom ideálisnak.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

én szponzorom konkrétan ebből épít házat. :good:[/quote]

Akkor szerencsés vagy, hogy van egy "mester"-ed, akitől tanulhatsz.[/quote]

ő sokat is kockáztatott, milliókat tolt be ide-oda. most havi olyan 700e ft-ot tud kivenni összesen 5-6 helyről.[/quote]

Hűha, abból már nem házat, hanem kastélyt lehet építeni. :) Mondjuk nagyot kockáztatott és jól csinálta. Példaértékű nekünk. :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Az ilyen hírek olvasása mindig ad egy kis pozitivumot. :)
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:Az ilyen hírek olvasása mindig ad egy kis pozitivumot. :)

Ugyan Márti, Te aztán amúgy is optimista szoktál lenni. :good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Karbula58 írta:
hoparduc írta:Az ilyen hírek olvasása mindig ad egy kis pozitivumot. :)

Ugyan Márti, Te aztán amúgy is optimista szoktál lenni. :good:
Igen igazad van, de ez még jobban feldob. :)
Kép
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

Olyan jó Titeket olvasni...Komolyan egyszer összekéne hozni egy bulit.
aranycsepp
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Azért legyen először egy normális állásunk és csak azzal együtt kezdjük el,mert be lehet fürödni,EA -tól megjött a pénzem egy kisebb összeg van még.érdekes az élet emiatt a hercehurca miatt kezdtem az EG-be és HUSM-ba addig berakni a pénzt,hogy valami visszajöjjön ha esetleg cumi lesz az EA-nál.Írtózatos lóvét lehetne kerseni ezzel ha csak azt nézem hogy ha valaki elkezdte nyomi nyitáskor az EA-nál mondjuk 1000 dodóval a heti 11%-ot az a Holdra repült:) és ugye nem is Ők fizetnek a legjobban,tehát aki bátor és van/volt pénze és jó lóra tett az kegyetlen sokat kereshet,1 hónapot kell kibírni aztán már nincs bukóvári az Ő pénzükkel nyomatadod,Én még messze vagyok tőla de az biztos ha 1 évet kibír a buli nem fogok utána melózni az biztos:)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

aranycsepp írta:Olyan jó Titeket olvasni...Komolyan egyszer összekéne hozni egy bulit.

Érdekes lenne :)
Nagyné Ági
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.10. 10:10
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Nagyné Ági »

Lehet, hogy nem az EA. fizeti a legnagyobb kamatot, de náluk lehet a legnagyobb összeget befektetni- 25000§-t. Ahogy nézegetem a többi befektetéseket, a maximum 2000 §, ILLETVE AZ MGFunds-nál 10000 § a maximum befektethető összeg. Ha rendszeresen visszaforgatod az EA.-nál a pénzedet a hozamokkal együtt, belátható időn belül elérheted a 25000 §-t. Ebből pedig már véleményem szerint lehet hosszú távon tervezni. Ft-ban átszámítva több mint 4,5 millió Részemről 110 §-al kezdtem 60 napra, rendszeresen visszaforgatom és jövőre el kell érnem a 25000 §-t. Nekem nagyon szimpatikus.
További szép napot mindenkinek.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nagyné Ági írta:Lehet, hogy nem az EA. fizeti a legnagyobb kamatot, de náluk lehet a legnagyobb összeget befektetni- 25000§-t. Ahogy nézegetem a többi befektetéseket, a maximum 2000 §, ILLETVE AZ MGFunds-nál 10000 § a maximum befektethető összeg. Ha rendszeresen visszaforgatod az EA.-nál a pénzedet a hozamokkal együtt, belátható időn belül elérheted a 25000 §-t. Ebből pedig már véleményem szerint lehet hosszú távon tervezni. Ft-ban átszámítva több mint 4,5 millió Részemről 110 §-al kezdtem 60 napra, rendszeresen visszaforgatom és jövőre el kell érnem a 25000 §-t. Nekem nagyon szimpatikus.
További szép napot mindenkinek.
110 $-ból egy idő után 25000 $. Ez egy szép terv, csak miből fogja az EA kitermelni?
Ez az, amit nem tudunk sajnos.
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:
Nagyné Ági írta:Lehet, hogy nem az EA. fizeti a legnagyobb kamatot, de náluk lehet a legnagyobb összeget befektetni- 25000§-t. Ahogy nézegetem a többi befektetéseket, a maximum 2000 §, ILLETVE AZ MGFunds-nál 10000 § a maximum befektethető összeg. Ha rendszeresen visszaforgatod az EA.-nál a pénzedet a hozamokkal együtt, belátható időn belül elérheted a 25000 §-t. Ebből pedig már véleményem szerint lehet hosszú távon tervezni. Ft-ban átszámítva több mint 4,5 millió Részemről 110 §-al kezdtem 60 napra, rendszeresen visszaforgatom és jövőre el kell érnem a 25000 §-t. Nekem nagyon szimpatikus.
További szép napot mindenkinek.
110 $-ból egy idő után 25000 $. Ez egy szép terv, csak miből fogja az EA kitermelni?
Ez az, amit nem tudunk sajnos.

Igen, lesz 25000 virtuális dolcsid. Már ahogy a helyzet most áll. :cry:
Aztán persze lehet, hogy 2-3 hónap múlva ez az egész egy rossz álom lesz csak. Így legyen. De jelenleg elég sokan vagyunk úgy, hogy csak virtuális a pénz.
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

Valaki tudna abban segíteni hogy most járt le a befektetésem és vissza akarom forgatni a cash balance-ból 1 hónapra.
Tudom itt már volt valahol erről szó de nincs kedvem 67 oldalt végignyálazni hogy ez pontosan hol volt :D
Előre is köszi a segítséget.
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Szevasz! Rámész , hogy request withdrawal, ott lenyitod a kis nyilat, és legalul rámész hogy Back to e-wallet. Miután visszakerült a pénzed az e-walletra, onnan tudsz ujra befektetni.
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jancsika »

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy earngroups regi után hogy kell befektetni?
Bocs, de nagyon új vagyok még a témában, az EA ban is benn vagyok, de ott is csak egyszer csináltam még május végén.
Köszönöm! :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

jancsika írta:Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy earngroups regi után hogy kell befektetni?
Bocs, de nagyon új vagyok még a témában, az EA ban is benn vagyok, de ott is csak egyszer csináltam még május végén.
Köszönöm! :)
Nem jó topikba tetted fel a kérdést, de a Make deposit menüben tudsz befizetni.
Kép
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jancsika »

Köszi!
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

Sziasztok!
Azt hiszem mondtam már, hogy jó csapat :clap: tök jó olvasni benneteket, én aztán tényleg nem sokat értek a befektetésekhez, inkább csak az elköltéshez, de ha kijön az EA-ból a pénzem(ez kb szept. eleje, mert aug.28 és 30 a lejárat) akkor én is másfelé is szeretnék lépni.Karbulának megigértem, hogy regizek hozzá :PP
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

radeway írta:Szevasz! Rámész , hogy request withdrawal, ott lenyitod a kis nyilat, és legalul rámész hogy Back to e-wallet. Miután visszakerült a pénzed az e-walletra, onnan tudsz ujra befektetni.

Köszi a segítséget sikerült visszatennem :D
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

elitejoly írta:
radeway írta:Szevasz! Rámész , hogy request withdrawal, ott lenyitod a kis nyilat, és legalul rámész hogy Back to e-wallet. Miután visszakerült a pénzed az e-walletra, onnan tudsz ujra befektetni.

Köszi a segítséget sikerült visszatennem :D

Szivesen, örülök hogy segithettem ;-))
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Bár, én még nem régóta vagyok tag, csak regisztráció nélkül olvastalak benneteket, engem az fogott meg leginkább, hogy a bajban is összetartunk. Megosztjuk az EA-os véleményünket, információinkat, nézeteket cserélünk, rendszerbeli eligazítás stb., ezzel is segítjük egymást. Szerintem ez nagyon nagy dolog! Tényleg jó kis csapat, nem véletlenül jelentkeztem én se be, a tagja akartam lenni. :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

BEF_jegyzeteseknek
közben tettem fel
bef.jegyz_1.008.zip :
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.008.zip

jobbfelső sarokban ha már van kiválasztott sor azt itt be lehet állítani "Sor beállítása"

1 tag nem jött rá a soron való dupplaklikkre a beállításokhoz

így most már egy gombocska is van erre
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Nagyné Ági írta:Lehet, ...
ez hihetetlen, hogy mennyire nem akarod meglátni a nyilvánvalót!

1., vannak sokkal jobban kamatozó helyek
2., jelen helyzetben kb ők a legkevésbé biztonságosak
3., ostobaság bizonytalan hajón álldogálni, ami épp nem tudjuk, hogy süllyed-e vagy sem. még ha az EA lenne a világ egyetlen HYIP-je, de hát ezer biztosabb hely van jelenleg.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

egy off történet :
bő egy éve egy XY haveromhoz járt egy haverja nevezzem CC nek most
és már akkor fellengzően nézett ránk, mert neki volt bennt egy csomó pénze
egy ő szavával egy pénzügyi alapban, ahol írtó kamatokat vehetett fel
és ösztönzött minket, hogy szálljunk be mi is az egyik okosságába, de volt akkor 2 lehetősége is
a befektetésre. Hát a családom lebeszélt róla és így le is tettem róla, hogy milliókkal induljak
a csábító milliókért cserébe, de XY eladott épp 1 nagymotort és betett majdnem 1 millcsit a BEF1-be.
telt az idő negyedévkor ügynök kérdezte akar e kivenni hát akkor mondta még nincs rá szüksége.
CC még a BEF1-ből kivett pár milcsit időben, amivel a lakáshitelét ki is csengethette volna sőt ez is volt a terve.
De eszében volt a másik lehetőség BEF2 és odanyomta az összes pénzt, de több családtagja is berakta
a kis vagyonkáját (anyós stb) és még ismerősei is vettek fel lakásfedezetes hitelt, hogy beszálljanak
az okosába. BEF1-nél kezdett gáz lenni a haveromnak az ügynök csak húzta az időt, de pénz semmi.
Mivel sok bűnöző is benyomta a lét ők őrízték az ügynököt a lakása előtt nehogy egy másik banda kinyírja mielőtt
még épp nekik ki nem csenget valamenyit. Az ügynök életveszélyben érezte magát és a rendőröknek feladta magát
és lesittelték. Iszonyatosan sok pénzt tünt el nála amiről átvételkor bizonylatot is adott utóbb kiderült
ebben minden hamis volt tehát előre tudta, hogy a papír az csak egy megnyugtató dísz lesz csak.
CC nek a BEF2 egyből bedölt tehát mindkettő bukta egy fillér nem jött vissza
lecsorósodott csontra.
Minden járművét el kellett adnia és CC 1.5év múlva talált állást magának, de már nincs az a befektetői virtusa
az ember összeesett lesoványodott rá se lehet ismerni.
A röhej, hogy még mindíg hivogatja a BEF2 ügynököt aki eltüntette a pénzét és mindíg felveszi neki a TELt és hitegeti,
hogy hamarosan meglesz a lé és ő meg folyamatosan ezt a dumát beveszi.
Hiába világosították fel a haverjai, hogy arra már ne számítson.
TEhát a történetben volt egy holtpont amikor épp csúcs volt és ha ott CC másképp döntött volna
legalább a lakáscsekkek megállhattak volna
de így nem állt meg

e két ismerősömnek alaphangon 8 millcsije köddé vált
ügynökös megoldással

az hogy valami működik ma holnap már nem biztos, de akkor már egyeseknek késő

Más bajával könnyű okosnak lenni
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

sweeney todd írta:
Nagyné Ági írta:Lehet, ...
ez hihetetlen, hogy mennyire nem akarod meglátni a nyilvánvalót!

1., vannak sokkal jobban kamatozó helyek
2., jelen helyzetben kb ők a legkevésbé biztonságosak
3., ostobaság bizonytalan hajón álldogálni, ami épp nem tudjuk, hogy süllyed-e vagy sem. még ha az EA lenne a világ egyetlen HYIP-je, de hát ezer biztosabb hely van jelenleg.
Hát Te időnként azért igyekszel letörni a pozitív hozzáállásúak tenni akarását, bizakodását. De nem Te lennél a "sweeney todd", nélküled unalmas lenne a fórum.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

macika írta:Sziasztok!
Azt hiszem mondtam már, hogy jó csapat :clap: tök jó olvasni benneteket, én aztán tényleg nem sokat értek a befektetésekhez, inkább csak az elköltéshez, de ha kijön az EA-ból a pénzem(ez kb szept. eleje, mert aug.28 és 30 a lejárat) akkor én is másfelé is szeretnék lépni.Karbulának megigértem, hogy regizek hozzá :PP
Ígéret szép szó... :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

EA ról :
szerintem ha már vártunk 1 hónapot még várjunk az EA ra annyit amire használni tudják
az új rendszerüket erre valamennyi időt szenteljünk nekik.
Ha majd akkor is a fizetések kivánnivalót hagynak maguk után aláírom a vészjóslást.
Viszont ha egy rend vissza fog állni akkor meg kár volt ez a sok negatív hsz meg sírás rívás.

Én se tudok semmit itt egy időtényező van ami után lehet mérlegelni.

Nem számít ezeknek ünnep meg miegymás tudják hétfő = fizetésnap
lehetséges, hogy tényleg pénzügyi rendszert terveznek, programoznak

Ha nem ezt teszik valaki szerint miért nem zárnak be és mentik a menthetőt
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta: Hát Te időnként azért igyekszel letörni a pozitív hozzáállásúak tenni akarását, bizakodását.
miért, mert próbálom őket óvatosságra inteni, kinyitni a szemüket és felhívni a minden-pénzt-egy-helyen-tárolok veszélyeire? ha ez a pesszimizmus, akkor vállalom. amúgy meg ha megnézed a többi topikban, más befektetésekkel szemben abszolúte bizakodó, optimista vagyok, egy rossz szót nem írtam soha a HUSM, EG-ről, mert eddig nagyon rendben vannak , csak az EA-ban csalódtam és számomra furcsa, hogy felnőtt emberek ténynek veszik egy üzletember szavát, úgy veszik L. ígéreteit, mintha vm kinyilatkoztatás lenne és gyerekek lennének, akik még sosem hallottak átverésről. számomra az, hogy L. mit mondott, az nem tény, majd ha meg is cselekszi, akkor válik kézzel foghatóvá.

plussmunka: és ha kamu az új rendszer hitegetés? pont a tanmeséd alapján szvsz épp most kéne intézni a kikéréseket, amíg még fizetnek.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég