Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Admin írta:Sziasztok!

Ha egy témáról a megfelelő topikban beszélgettek, azzal segítettek másoknak, hogy könnyebben megtalálják a választ a kérdéseikre.
Kérlek titeket az Alertpay-el kapcsolatos dolgokról a továbbiakban az Alertpay kategóriában beszélgessetek: Alertpay fórum rész (nyugodtan nyithattok topikokat is).

Köszönöm megértéseteket. :)
Jogos! :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Már megint mekkora csend van. Holnap KIFIZETÉS várható!!!! :)
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Sziasztok
valaki nem tud kisegíteni 30 dolcsival AP-re?
az EA kamatjával adnám vissza,legkésőbb 5-én,de szerintem még előbb is,sajnos felfüggesztették a számlámat és amíg vizsgálják nem férek hozzá a rajta lévő pénzemhez,nekem meg fizetnem kellene hostokat a Ptc oldalaimra
ezért lenne sürgős,még ma,
köszi szépen előre is,sziasztok,Jennys
ez az AP címem:
lilpanda75@hotmail.com
-------------------------------------------------------------
köszi szépen már megoldódott,bye,Jennys
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jennys 2011.07.24. 17:55-kor.
emszi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.24. 14:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: emszi »

Sziasztok!

Érdeklődnék, július 3-án járt le befektetésem az EA-nál, kikértem, 398... ID-vel, és még nem jött meg a liberty-s számlámra. Van valaki, aki hasonló ID-vel már megkapta? Köszi, üdv.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

emszi írta:Sziasztok!

Érdeklődnék, július 3-án járt le befektetésem az EA-nál, kikértem, 398... ID-vel, és még nem jött meg a liberty-s számlámra. Van valaki, aki hasonló ID-vel már megkapta? Köszi, üdv.
Szia!

Szerintem keress vissza a hétfői hozzászólásokig. Akkor voltak legutóbb kifizetések és raktak fel ID számokat is. :)
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

emszi írta:Sziasztok!

Érdeklődnék, július 3-án járt le befektetésem az EA-nál, kikértem, 398... ID-vel, és még nem jött meg a liberty-s számlámra. Van valaki, aki hasonló ID-vel már megkapta? Köszi, üdv.
Még csak a június 25-26-i kikéréseket teljesítette az EA e hét hétfőn, azt is csak részben. 36775 volt, ha jól emlékszem az utolsó ID. A többi talán holnap folytatódik... :D
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Sziasztok.

Szerintem az AP oltárán gáz van. Más befektető oldalak is azt írják, hogy nem fizetnek AP-re, vagy "felülvizsgálják. Szerintem itt valami nagy gebasz lehet a háttérben, ekkora leállás nem szokott lenni... Szerintem valamit lophattak vagy feltörhettek az AP-nél és kivárnak, amíg helyreáll a rend, neghogy bejussanak a befektetői oldalakra...
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

jennys írta:Sziasztok
valaki nem tud kisegíteni 30 dolcsival AP-re?
az EA kamatjával adnám vissza,legkésőbb 5-én,de szerintem még előbb is,sajnos felfüggesztették a számlámat és amíg vizsgálják nem férek hozzá a rajta lévő pénzemhez,nekem meg fizetnem kellene hostokat a Ptc oldalaimra
ezért lenne sürgős,még ma,
köszi szépen előre is,sziasztok,Jennys
ez az AP címem:
lilpanda75@hotmail.com
megoldódott már ?
nehogy aki segít 30$ ral azt is elkezdjék vizsgálni
emszi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.24. 14:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: emszi »

Érdeklődnék, július 3-án járt le befektetésem az EA-nál, kikértem, 398... ID-vel, és még nem jött meg a liberty-s számlámra. Van valaki, aki hasonló ID-vel már megkapta? Köszi, üdv.


Szia!

Szerintem keress vissza a hétfői hozzászólásokig. Akkor voltak legutóbb kifizetések és raktak fel ID számokat is.


hoparduc
Fanatikus


Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Orosháza
Vissza a tetejére
Re: Elite Alliance - nem hyip
Szerző: Lili » Ma, 14:52
emszi írta:
Sziasztok!

Érdeklődnék, július 3-án járt le befektetésem az EA-nál, kikértem, 398... ID-vel, és még nem jött meg a liberty-s számlámra. Van valaki, aki hasonló ID-vel már megkapta? Köszi, üdv.


Még csak a június 25-26-i kikéréseket teljesítette az EA e hét hétfőn, azt is csak részben. 36775 volt, ha jól emlékszem az utolsó ID. A többi talán holnap folytatódik...
Lili
Kezdő


Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok


Köszi a válaszokat, talán majd holnap haladunk előrefele!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Igen köszi,már kaptam,nem ezt a számlámat függesztették fel,hanem az egyik PP számlámat,de azon volt a félretett pénzem a bux oldalam hostjára,és ahhoz nem fértem hozzá,amíg azt felül nem vizsgálják,ki kellett tölteni 2 űrlapot,és most erre várom a választ,egyébként tavaly az AP-nél is volt ilyen az enyémen és az anyukámén,meg néhány ismerősömnél is,szerintem időközben mindenkiét leellenőrzik,amikor lejárnak a beküldöd adatok,például az igazolványok,bankkártyák,és azokat cseréljük le,ezektől nem kell félni,csak néha sokáig tart,főleg ha bejön a hétvége is,szerintem jövő hétre már rendben lesz újra az én számlám is,tehát ha valaki szintén így járt,hogy Holden-re rakják a számláját,akkor nem kell megijednie,
sziasztok,Jennys
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

labor67 írta:Sziasztok.

Szerintem az AP oltárán gáz van. Más befektető oldalak is azt írják, hogy nem fizetnek AP-re, vagy "felülvizsgálják. Szerintem itt valami nagy gebasz lehet a háttérben, ekkora leállás nem szokott lenni... Szerintem valamit lophattak vagy feltörhettek az AP-nél és kivárnak, amíg helyreáll a rend, neghogy bejussanak a befektetői oldalakra...
Ha ilyen nagy gond van az Alertpay-nél, akkor szerintetek fog holnap fizetni Az EA??? :cry:
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Persze, de hogy mennyit, azt nem tudni. Az EA már elvileg elkezdte a módosításokat, ellentétben azokkal, akik még csak most kezdik érzékelni, mi a gond (Earngroups, HUSM, stb.). A dupla kifizetések sem az EA miatt történtek... ráadásul az AP-nek gondjai akadtak banszámlákkal is... Remélem, hamar történik valami váltás.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

labor67 írta:Persze, de hogy mennyit, azt nem tudni. Az EA már elvileg elkezdte a módosításokat, ellentétben azokkal, akik még csak most kezdik érzékelni, mi a gond (Earngroups, HUSM, stb.). A dupla kifizetések sem az EA miatt történtek... ráadásul az AP-nek gondjai akadtak banszámlákkal is... Remélem, hamar történik valami váltás.
Köszönöm, egy picit megnyugtattál. Azt gondoltam most az Alertpay gondok miatt az EA kifizetések is elmaradhatnak...Igazad van, ők már a módosítás fázisában vannak.
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Bizonyára sokáig nem lehet elhallgatni a dolgokat, az Earngroups is jelezte, hogy 4 napig "AP ellenőrzés" miatt nem fizet vissza. A HUSM is kivette az AP-t a lehetőségei közül. Ezért írtam azt, hogy itt valami gáz van. Azt sem árt észben tartani, hogy ilyen szintű befektetések eddig csak a bennfenteseknek volt elérhető. Hát persze, hogy megpróbálnak minden módszert a szétverésre. Az átlagembernek nem szabad, hogy része legyen benne - szerintük. De egyre jobban szaporodnak ezek az oldalak, így sok esélyük már nincs... Eljött a változás.
lsdave
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: lsdave »

Bocsi, hogy ide írom, de a husm in. problem illetve not paying több monitor közt is :S.. jaj csak a holnapot várom, hátha kicsit jobb kedvem lesz. EA RULEZ :D
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Ha ekkora gondok lehetnek az Alert-nél, akkor nem csoda, hogy egyre több HYIP lesz, ami majd leveszi az Alert-et. Véleményem szerint becsülendő, hogy az EA mindent megtesz, hiszen mégis csak csurogtatja a kifizetéseket. Amennyire megbízható volt eddig, nem hiszem, hogy bedobná a törölközőt. Nincs olyan védelmi rendszer, amit egyszer ne lehetne feltörni, mert úgy is kitalálnak mindig valamit, amivel kárt okozhatnak.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

labor67 írta: Azt sem árt észben tartani, hogy ilyen szintű befektetések eddig csak a bennfenteseknek volt elérhető. Hát persze, hogy megpróbálnak minden módszert a szétverésre. Az átlagembernek nem szabad, hogy része legyen benne - szerintük. De egyre jobban szaporodnak ezek az oldalak, így sok esélyük már nincs... Eljött a változás.

Hát ez azért már nagyon összeesküvés elmélet! Ez az átlagember-duma nagyon durva. :D
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Igen, igazad van Karbula58, ez összeesküvés-elmélet, átlagember-duma. Tavaly az APEH és a PSZÁF együtt vizsgált ilyen cégeket. Igaz, hozzájuk nyúlni nem tudott, de azért azt elérte, hogy egy páran jól beszartak (és azóta is figyelik ezeket, mert nincs pénz ebből az irányból és 2010-ben újraírták az Amerikával való adózási törvényt. Iagz, itt csak apróságok változtak, de tudnak a dologról). Aztán ott van a 7Day, most az Elite, akiket meghackelnek. Ezek véletlenek. Az is véletlen, hogy az AP-vel nem tudjuk, mi a szar van, csak néhány helyen nem jól üzemel, hirtelen kapunk emailt, hogy nincs rá kifizetés... Na mindegy. Az is véletlen volt, hogy banki dolgozók, befektetők is tettek ezekbe pénzeket, mert a bankok szarnak hozamot fizetni. És persze ezt hagyják is, hogy megtegyük.

Persze vannak olyan oldalak is, melyeket nem tudnak piszkálni, vagy nem is akarnak. Az is lehet, hogy a konkurrencia teszi mindezt. Nagyon bízom benne, hogy végre megszűnnek ezek a problémák.
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Nem akartam senkit elriasztani, de a tények azok tények. MIndenkinek kellemes befektetést és jó hozamot! :)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Most csak röviden, mert nem érek rá:

Az AlertPay-el semmi gond nincs. Tudomásom szerint egyedül a K&H bank felé voltak gondok a kifizetésekkel. Nem tudom van-e köztetek K&H-s, de ha igen, jelezze, hogy már megoldották-e!

Az, hogy minden HYIP-nek gondja van az AlertPay-el hülyeség. Ma is kaptam AP-re lóvét. Ha valóban így lenne, ennél sokkal nagyobb lenne a káosz és az elégedetlenség.

Az összeesküvés elmélethez inkább hozzá sem szólok. Vicces, hogy egy csomóan nem akarják elfogadni, hogy ezek az oldalak jönnek-mennek. A kulcsa az egésznek ott van, hogy éppen hova tetted be a pénzed. Javaslom, mindenki dolgozza ki a saját stratégiáját.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Kedves sleepingevil.

A K&H-s gond nem oldódott meg. Az AP és a bank egymásra mutogat. Akkor most mi is van? Ezek az oldalak tényleg jönnek-mennek, a monitorok mutogatnak, amit akarnak a szavazatok alapján. Lehet stratégiázni, meg pakolászni ide-oda, aztán majd várod, hogy hátha nem dől be. Végül is ez is egy felfogás... Hát, ha rossz helyre tettél, így jártál, keress másik stratégiát - mondod te.
Azt nem volt mondva soha, hogy minden oldalnak baja van az AP-vel, nem tudom, honna szedted. Inkább csak nézd a pénzeidet és légy boldog.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

labor67 írta:Kedves sleepingevil.

A K&H-s gond nem oldódott meg. Az AP és a bank egymásra mutogat. Akkor most mi is van? Ezek az oldalak tényleg jönnek-mennek, a monitorok mutogatnak, amit akarnak a szavazatok alapján. Lehet stratégiázni, meg pakolászni ide-oda, aztán majd várod, hogy hátha nem dől be. Végül is ez is egy felfogás... Hát, ha rossz helyre tettél, így jártál, keress másik stratégiát - mondod te.
Azt nem volt mondva soha, hogy minden oldalnak baja van az AP-vel, nem tudom, honna szedted. Inkább csak nézd a pénzeidet és légy boldog.
Kedves labor67!

Azt, hogy a bank és az AP egymásra mutogat hol olvastad? Személyes tapasztalat?

Az hogy minden oldalnak gondja van valóban ilyen formában nem hangzott el. Rájöttem közben, hogy a reakciómat nem jó helyre küldtem ezzel kapcsolatban, mert a HUSM témában írtad ezt:
Kár, hogy ilyen jól elvagytok és nem néztek sehová... Ha figyelnétek, nagyon sok oldalon baj van. Ez nem az adott oldal hibája. A monitor oldalakat is a héten kicsit megpiszkálták, ráadásul az AP-vel gond van. Ilyenkor a befektető oldalak védelemre állnak... Mindenhol megállt a kifizetés.
Mindenhol megállt a kifizetés? Szerintem nem.

Köszönöm a jókívánságokat, a pénzemet nem nézni fogom, hanem költeni, és boldog is vagyok vele, tudod? :) Méghozzá azért, mert nem találgatok, hanem felmérem a kockázati tényezőket és az alapján lépek. Akárhogy is nézzük. Ezek az oldalak egy darabig fizetnek. Ha szétosztod a pénzed több helyre, és okosan mahinálsz minimalizálni lehet a kockázati tényezőt. Persze semmire nincs garancia, de a lényeg, hogy lehet vele keresni, és nem is rosszul. A lényeg, hogy készülj fel a bukásra is. Akinek meg van esze, az ha egy nagyobb összegre sikerült szert tennie, akkor olyanba fektet, amiben kisebb a kockázat. Ez egy jó ugródeszka.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Ne balhézzatok! :)
Ha így indul a hét, mi lesz pénteken?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Karbula58 írta:Ne balhézzatok! :)
Ha így indul a hét, mi lesz pénteken?
Rólam mindenhol azt hiszik, hogy balhézok. Pedig csak gyűjtöm az információt. :)

Elnézést, ha bárkit megsértettem!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Dehogy sértettél meg bárkit is. :)
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

Szia Karbula58! Segítenél? 2-3 hete kezdtem ezeket a befektetéseket, sajnos nem megy simán, a Husm -nál 97 dollárom van benn, azt írja ki két napja az alapok nem elérhetőek. Te mit csinálnál a helyemben? Várjak? Igényeljem vissza a betett pénzem az Alertnél?kb. egy hete fektettem be, azért kérdezem itt mert ez amint látom más oldalakkal is előfordulhat. Köszönöm
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

na mit gondoltok ha ma kikérem a pénzem EAból ma meg is kapom ?:D nem sok lehetőséget látok rá mondjuk
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
bodoni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.23. 00:33
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bodoni »

Hello Mindenkinek :)

Gyanusan nagy a csend... Lehet, hogy ma senkinek nem fizetnek..???? :(

/bodoni/
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

pearlyk8 írta:Szia Karbula58! Segítenél? 2-3 hete kezdtem ezeket a befektetéseket, sajnos nem megy simán, a Husm -nál 97 dollárom van benn, azt írja ki két napja az alapok nem elérhetőek. Te mit csinálnál a helyemben? Várjak? Igényeljem vissza a betett pénzem az Alertnél?kb. egy hete fektettem be, azért kérdezem itt mert ez amint látom más oldalakkal is előfordulhat. Köszönöm

Szia, hát ez nehéz ügy. Nem értem, hogy mi és miért történt a HUSM-nél. Az a furcsa, hogy regisztrációnál és befektetésnél elfogadták az AP-számlát, és aztán szó nélkül egyik pillanatról a másikra megszüntették az AP elfogadását. Írtam nekik pénteken egy levelet, melyben megkérdeztem, hogy mi történt, és hogy ez végleges, vagy ideiglenes állapot? Illetve hogy mit lehet ebben a helyzetben csinálni. Még nem kaptam választ. Azt javaslom, hogy minél többen írjatok ilyen leveleket nekik, hátha segít valamit a helyzeten.
A konkrét kérdésedre válaszolva én azt javaslom, hogy várjál, hiszen még van időd a 30 nap lejártáig. A visszaigényléshez ne fűzzél komoly reményeket. Sajnos az nem egyszerű dolog, és mostanában kevés visszatérítésről lehet hallani.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

Karbula58 írta:
pearlyk8 írta:Szia Karbula58! Segítenél? 2-3 hete kezdtem ezeket a befektetéseket, sajnos nem megy simán, a Husm -nál 97 dollárom van benn, azt írja ki két napja az alapok nem elérhetőek. Te mit csinálnál a helyemben? Várjak? Igényeljem vissza a betett pénzem az Alertnél?kb. egy hete fektettem be, azért kérdezem itt mert ez amint látom más oldalakkal is előfordulhat. Köszönöm

Szia, hát ez nehéz ügy. Nem értem, hogy mi és miért történt a HUSM-nél. Az a furcsa, hogy regisztrációnál és befektetésnél elfogadták az AP-számlát, és aztán szó nélkül egyik pillanatról a másikra megszüntették az AP elfogadását. Írtam nekik pénteken egy levelet, melyben megkérdeztem, hogy mi történt, és hogy ez végleges, vagy ideiglenes állapot? Illetve hogy mit lehet ebben a helyzetben csinálni. Még nem kaptam választ. Azt javaslom, hogy minél többen írjatok ilyen leveleket nekik, hátha segít valamit a helyzeten.
A konkrét kérdésedre válaszolva én azt javaslom, hogy várjál, hiszen még van időd a 30 nap lejártáig. A visszaigényléshez ne fűzzél komoly reményeket. Sajnos az nem egyszerű dolog, és mostanában kevés visszatérítésről lehet hallani.
Én is több levelet írtam nekik ma!
Remélem visszaállítják az AP be,- ill kifizetéseket!
Nekem 200$ szakadna be!! :cry: :cry:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] valamint 4 vendég