Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

martillo írta:Nem a parával van baj, hanem a pendingelő pénzzel... Ami nem volt pendingen, azt mind visszaforgattam már! De ami már benn van a csőben, az kijöhetne, hogy munkához láthasson máshol...

én másik cégtől kértem ki ap-ra pénzt de már legalább 4napja és pendingen van.szóval a céggel nincs gond,az Ap alkot. az,hogymikor fog helyejönni passzolom.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: walters »

hoparduc írta:Walters!

Mellékes, hogy megadtam-e más fiókot vagy sem, akkor sem lehet kikérni, mint ahogyan ezt sem:

Account Balance: $1.60
$0.78 of AlertPay
$0.10 of LibertyReserve
$0.32 of SolidTrustPay
$0.39 of GlobalDigitalPay

Nem kérhetem ki AP-re csak a 78 centet.
Egyáltalán nem mellékes, van olyan oldal ahol kikérheted más online bankba is, mint ahova betetted.
Egyébként meg ilyen kis összegeket a legtöbb oldalról ki sem lehet kérni (min. 1$-tól, de van ahol többtől), így ezt persze hogy nem tudod kikérni.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

5 nap múlva jár le a következő adagom.

szerintetek ma már megoldódik a dolog? szeretném kivenni a 15 $-omat.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Most kaptam ezt az email-t az earngroups-tól (angol szöveg):

Kód: Egész kijelölése

Hi Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once  honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
Lefordítottam Magyarra, remélem érthető lett :)
Sziasztok felhasználók,

Szeretnénk tájékoztatni Titeket, hogy az AlertPay válaszolt nekünk, miszerint, nem kívánnak üzletet kötni velünk, anélkül, hogy valódi okuk lenne rá. Kérjük, vedd figyelembe, hogy ez egy átverési taktika arra, hogy az AlertPay ellopja az összes pénzt a számlánkról. Mi, ezúton szeretnénk bejelenteni, hogy az AlertPay be és kifizetés opciót megszüntette az EarnGroups.

Először befagyasztott $40.000-et az Alertpay egyenlegünkön és arra kért minket, hogy nyújtsunk be bizonyos dokumentumokat a további ellenőrzési folyamathoz, amit meg is tettünk, és amikor rájöttek, hogy nem trükközünk azt mondták, hogy a lezárt számlához nem nyújtottuk be a dokumentumokat, de megkért minket, hogy várjunk 2-3 munkanapot mert további ellenőrzéseket végeznek a honlapunkon. A 3 munkanap letelet és nem kaptunk visszajelzést. Felvettük a kapcsolatot velük és kértük, hogy teljesítsék a felülvizsgálati eljárást, és akkor hirtelen, válaszoltak nekünk, hogy nem kívánnak üzletet kötni velünk, anélkül, hogy bármilyen szilárd vagy valódi okuk lenne rá. Szomorú, úgy tudtuk, hogy az Alertpay egy őszinte fizetési processzor, de most átveri a tagjait.

Tudjuk, hogy sokan használnak AlertPay-t befektetéshez, ezért most próbálunk valami megoldást találni erre. Van egy megoldásunk. Azok a tagok, akiknek a tranzakciója az AlertPay számlára nem haladta meg a 14 napot, a pénzük visszatérítésre kerül, amint a visszatérítési gomb működni fog a számlánkon, de csak azokat a tranzakciókat térítjük vissza, amelyek nem haladták meg a 14 napot. A többi tag (akiknek a befizetési tranzakció a számlánkra túllépte a 14 napot) lépjen kapcsolatba az AlertPay-el, hogy a pénzét vissza tudja szerezni, mert a visszatérítési gomb nem működik az ilyen ügyletek lebonyolítására, és a Pénz küldés funkció is le van tiltva az Alertpay fiókunkon.

Van képernyőmentésünk az AlertPay számlánkon visszatartott állapotban lévő egyenlegünkről
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Felhívjuk figyelmed, hogy mi semmilyen módon nem vagyunk felelősek a kialakult helyzetért, mindez a kapzsi AlertPay miatt van. Az AlertPay az egyetlen felelős a kialakult helyzetért, ezért határozottan javasoljuk mindenkinek, hogy ne használja ezt a fizetési folyamatot.


Üdvözlettel,
Krisztián
EarnGroups.com
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ettől féltem. De 14 napon belül vagyok, szóval elvileg visszaadják.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
pazpeti
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.07.16. 11:01
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: pazpeti »

Én is 14 napon belül vagyok. Azt írták, hogy nyomni kell egyet a REFUND gombon, de én ilyen sehol sem találok. Valaki tudja, hogy ez hol található?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Azt írják, hogy Ők tudnak rákattintani a Refund gomba azoknál az utalásoknál, amik 14 napon belül vannak. A régebbieknél dispute-ot kell küldeni.

Gyorsan lépjetek, mert ez simán jelentheti az EG végét! HUSM is valószínű, hogy emiatt döglött meg.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Lefordítottam, talán így jobban érthető.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Brian762
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.09. 09:04
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Brian762 »

Sziasztok! 08.06-án fog lejárni a befektetésem, ilyenkor mi a teendő?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Admin! Másold be légyszi, mert lemaradt a hozzászólásodból a fordítás!

Brian762: Akkor 14 napon belül vagy. Nem kell tenned semmit, hamarosan visszautalják a számládra.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pazpeti
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.07.16. 11:01
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: pazpeti »

Kösz a pontosabb fordítást Admin. :)

Én írtam nekik Support Ticket-et, remélem vissza fogják adni, mert ha nem, akkor kénytelen leszek az AlertPay-től visszakérni.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Úgy látszik ma nem vagyok formában :D. Bocs.

Nagyon remélem, hogy fizetnek, viszont most már az AP miatt aggódom a legjobban. LR-re pénzt tenni drága.

Használ valaki LR-t? Hogyan szokott befizetni, és hogyan szokta kikérni a pénzeit?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

maguktól utalnak vissza, vagy tenni kell érte valamit?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

és a hamarosan mégis mit jelent? 5 nap múlva lejár a befektetésem/befektetésünk (család).
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

pazpeti írta:Kösz a pontosabb fordítást Admin. :)

Én írtam nekik Support Ticket-et, remélem vissza fogják adni, mert ha nem, akkor kénytelen leszek az AlertPay-től visszakérni.
bemásolnád, hogy mit írtál?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Tudjátok ebben az a szomorú, hogy AP csak akkor ad vissza pénzt, ha ez az első befektetésed az adott cégnél. Én pl. betettem 10 dolcsit, kivettem 12-t, aztán örültem, mert fizetett, betettem megint 10 dolcsit, majd AP lezárta a számlát, kínomban visszaforgattam. Azaz tulajdonképpen belül vagyok a második depozittal a 14 napon, de mivel nem fog lejárni, nem is tudják visszaküldeni.

Tehát sehonnan ne várjak pénzt. :(
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

pasimnak azt mondtam, 1 hónapon belül megduplázom a pénzt, rábeszéltem az EG-ra, betett 200 $-t, jobban aggódom azért, mint az én 50$-ért.

én kis visszaforgattam tegnap 22-öt, akkor arra keresztet vethetek. és az még a jó eset, ha csak arra. :(
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nekem ma van a 12. napom, de csak hétfőn fog lejárni a befektetett pénz. Az EG addig nem is utalja vissza, amíg nem jár le? Ap-ről nekem is ez a második befektetésem ide, akkor már nekik is hiába írnék? Ez tök gáz. :(
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Ugyanezt játszottuk el az EliteAlliance-nál.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

kriszti92 írta:Nekem ma van a 12. napom, de csak hétfőn fog lejárni a befektetett pénz. Az EG addig nem is utalja vissza, amíg nem jár le? Ap-ről nekem is ez a második befektetésem ide, akkor már nekik is hiába írnék? Ez tök gáz. :(
Olvassátok el rendesen azt a levelet. Nem számít, hogy aktív, vagy inaktív az aktuális befektetésed, mert azt a pénzt fogjuk visszakapni, amit befizettünk. A kamatokat felejtsétek el!

Tehát ha 14 napon belül volt a befizetésed (függetlenül attól, hogy még él a befektetésed vagy nem), akkor kérés nélkül visszautalják (elvileg).
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

Megkérnék valakit, aki ezt érti, írja be nekünk melyik oldalon hol és mit kell csinálni, hogy az alert visszaadja a pénzünket az earngroupstól, nekem 8 óra múlva jár le a két hét, sürgős lenne, köszönöm
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Legyen Neked igazad! Kicsit unom, hogy minden mindig becsődöl. Nem is értem, miért hagyom magam mindig. Elvem, hogy egyszer be, egyszer ki és elfelejteni a céget!
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

pearlyk8 írta:Megkérnék valakit, aki ezt érti, írja be nekünk melyik oldalon hol és mit kell csinálni, hogy az alert visszaadja a pénzünket az earngroupstól, nekem 8 óra múlva jár le a két hét, sürgős lenne, köszönöm
Itt van egy jó leírás: http://www.gyorshozam.com/alertpay-visszaigenyles/

Ebben ez esetben képeket nem kell csatolni, mert nagyon jól tudják miről van szó.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ok.. most jól figyeljetek:

Ezt írtam az EG-nek egyből, miután megjött a levél:

Hi there,

I've got two questions about this:

1: When will you refund the payments? I deposited 10 days ago, when will I get my refund?

2: Which payment processor do you recommend? Are the other payment processors affected by this?

Thank you!

Ezt írták vissza:

Hello
your Deposit Refunded
best Payment Processor is Libertyresevre
less Fee and No need Verification

És itt a kifizetésről a bizonylat:

Date: July 29, 2011 6:58:05 AM
Amount: $35.13 USD
Reference Number: xxxxxx
Item Description: Deposit to earngroups.com User sleepingevil: ----------
Message: This is a refund transaction
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

sleepingevil írta:
kriszti92 írta:Nekem ma van a 12. napom, de csak hétfőn fog lejárni a befektetett pénz. Az EG addig nem is utalja vissza, amíg nem jár le? Ap-ről nekem is ez a második befektetésem ide, akkor már nekik is hiába írnék? Ez tök gáz. :(
Olvassátok el rendesen azt a levelet. Nem számít, hogy aktív, vagy inaktív az aktuális befektetésed, mert azt a pénzt fogjuk visszakapni, amit befizettünk. A kamatokat felejtsétek el!

Tehát ha 14 napon belül volt a befizetésed (függetlenül attól, hogy még él a befektetésed vagy nem), akkor kérés nélkül visszautalják (elvileg).

Hát nagyon remélem, hogy így lesz. Én többet alertpayről be nem fektetek ilyen oldalakra. Még szerencse, hogy most csak erre az oldalra fektettem be, nem buknék valami sokat, de azért számít ez is.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szerintetek mennyit éri meg várni, hogy az EG intézkedjen?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Írjatok nekik e-mailt! Azonnal visszaküldik a pénzt. Ott a bizonyíték az előző hozzászólásom.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csináltam gyorsan liberty számlát. ha írok levelet, hogy arra küldjék, akkor szerintetek kiküldik?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

sleepingevil írta:Írjatok nekik e-mailt! Azonnal visszaküldik a pénzt. Ott a bizonyíték az előző hozzászólásom.
írtam mélt, hogy ekkor és ekkor fektettem be, szeretném ha kifizetnék.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég