Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

FIGYELEM!
Elkezdtek fajulni dolgok. Megkérek mindenkit ,hogy nyugalom és ne öljétek egymást.
Ettől még nem fog fizetni az oldal.

Mindenkinek lehet egy saját véleménye de ami sok az sok. Mostantól minden hasonló dologért figyelmeztetés jár!


Egyébként meg ha scam az oldal , nincs értelme a topicnak. Zárolva lesz hamarosan.
De még meglátjuk.
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Olvasom egy ideje a fórumot. Nem nagyon szoktam hozzászólogatni, bár régebben kaptam már a kérdéseimre válaszokat, amiket ezúton is szeretnék megköszönni. Most azért írok, mert 1 vicc már ami itt megy.
Akinek gyereke van tudhatja (sajnos nekem még nincs), hogy a gyerek addig "produkálja magát" amíg van "közönsége"
Lehet hogy Möbius okoskodik, de ha azt akarjuk / akarjátok hogy ez abbamaradjon, akkor egyszerűen nem kell válaszolni neki. Ennyi. Pont. :)
Tudom nehéz az oltogatásokat tolerálni, de ide is igaz a mondás: okos enged, szamár szenved :)
További szép napot mindenkinek :)
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Kedves Lili! Csak a te kedvedért!

Beírom még egyszer!

Lehet nincs szükség olyanra, akinek ilyen a modora, de olyantól sem fogadsz meg tanácsot aki jómodorral mondja el ugyan azt. Ezért írsz ilyen haragosan, mert sokat buktál és pedig még az önbecsülésedet is sértem.

De hihetetlen a magyar, még akkor is magyaráz és okoskodik, mikor épp most bukott. . És olyan jól mondod. Látszik a beszédedből, hogy nem érdekel, hogyan működik. Cak befizetsz és a pénz meg csak úgy jön magától varázsütésre. Miért is néznéd meg, hogy mégis hogyan működik, vagy mi ez? Felesleges nem? Minek gondolkodni, elhisszük amit leír és kész. Na pont az ilyenek miatt tart ott Magyarország ahol tart. Ha a kormány igéri, hogy jó lesz nekünk, akkor biztos úgy lesz, nem számít, hogy mekkora az államadósság és a költségvetési hiány, nem gondolkozunk, azt mondta meg lesz oldva akkor meg lesz oldva, Na és mi van most??? Jééé átvertek! De nem baj ezután sem fogunk gondolkodni, ezután sem nézzük meg mi hogy működik, majd befizetünk máshova, majd jön onnan pénz. És különben is ha pistike azt mondta, hogy jó akkor jó.

Szóval, akkor mit értetek el ezzel a gondolkodással? Semmit.

Pont ezért álltok úgy ahogy álltok. Mert valaki jön aztán csak okoskodik. Gyorsan üzzük el azt a tagot aki gondolkodik! Mind a középkorban a keresztények! Aki gondolkodott eretnek volt. Aki nem hitte el rögtön amit írtak és mondtak, megégették.

Pont ezért buktatok sok pénzt!

A válasz a másik kérdésre más fórumokon is írtam és ismerősöket figyelmeztettem, amit már leírtam. Már a legelején írtam egy másik nagy online munka közösségi oldalon, aminek nem mondom a nevét, hogy csalás és bukta lesz rendes észérvekkel elmagyarázva, hogy miért. Erre tessék, nicsak igazam lett, és akkor is mindenki okoskodott, hogy nem is mert megbízható, meg mekkora cég....... Ugyanúgy ment a szöveg mint most itt.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

És mint mondtam, hiába replikáztok most már csak a modoromra, mert észérvek már nincsenek, ilyenkor tértek rá a személyeskedésre! De hiba mert aki pénzt buktak el egy nyilvánvaló piramison az nem én vagyok hanem te.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

EZ HIHETETLEN! :D
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Elmondom nektek, hogy egyetlen 1 hivatásos pénzügyi szakember sem fizetett be ide, de még hasonlóba sem.

Interneten nincs valós befektetés!!!!! Vagy nagyon ritka, de az sem ilyen hozamokkal. Van hogy 3 hónapig csak 5-6% kapsz. De maximum csak 15% ot.

Ha neten pénzt akartok keresni valódi network cégek vannak, de ott dolgozni kell.


Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is nagyon maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezek szerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet. Komolyan az utolsó bejegyzésből nem esett le nektek, hogy az egészet egy laptopról intézi? Nincs fizetett adminisztrátor, nincs fizetett ügyfélszolgálat, nincs iroda, nincs programozó. Az egész hűű de nagy cég csak LEONBÓL és a laptopjából áll. Gratula

Egy befektető cég az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. A portfólióról hivatalos szerződést kapsz. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna. Egy befektetés mindig egy bank közreműködésével történik, saját kereskedő felületed van és nyomon tudod követni azoknak az értékpapíroknak az árfolyamát amibe a pénzed van. Hivatalos értékpapír számlád van és szerződésed. Legalább egyeseknek annyi esze lehetett volna, hogy olvassa a gazdasági híreket, amilyen piac most van még évi 30% ot sem lehet nyerni. Az sem esett le neketek, hogy hétvégi napokra is garantálja a összeget mindig fixen, amikor is hétvégén nincs kereskedés. Nem mozognak az árfolyamok, nincs tőzsde, sem kötvény sem nyersanyag. DE nektek garantálta.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott. Így működik. Nem fektet be ő sehova sem!!! Tagok pénzét osztotta vissza, akinek épp lejárt a lekötése az megkapta a te pénzedet.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

na, én kész vagyok. most felállok a géptől, leveszem a cipőmet, és olyat rúgok a falba, hogy még a szememből is kicsordul a könny.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Möbius látom tevagy itt a fekete bárány.
Már kaptál figyelmezetést de ha nem álsz le kitiktást kapsz!
Viszont a többiek ugyan úgy kaphatnak figyelmeztetést!
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről

Piramisjáték szervezése

299/C. § Aki mások pénzének előre meghatározott formában történő és kockázati tényezőt is tartalmazó módon való összegyűjtésén és szétosztásán alapuló olyan játékot szervez, amelyben a láncszerűen bekapcsolódó résztvevők a láncban előttük álló résztvevők számára közvetlenül vagy a szervező útján pénzfizetést vagy más szolgáltatást teljesítenek, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

A bűncselekményt az 1996. évi LII. törvény 18. §-a iktatta a Btk. 299/C. §-ba 1996. augusztus hó 15. napjával.

A bűncselekmény megnevezése (BK 1. szám):

Btk. 299/C. § piramisjáték szervezésének bűntette.

A törvényhez fűzött miniszteri indokolás szerint a közvélemény előtt piramis vagy pilótajátékként ismert, de gyakran önsegélyező körnek, alapítványi célok támogatásának, illetve támogató, segítő, ajándékozó programnak feltüntetett tevékenység közös jellemzője, hogy valós gazdasági tevékenység nem, vagy csak minimális mértékben történik. A játék során a résztvevők meghatározott pénzösszeg befizetése és újabb játékosoknak a játékba történő bevonása után a befektetett pénz többszörösét elérő, viszonylag nagyösszegű bevételt remélnek.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

applebook írta:Möbius látom tevagy itt a fekete bárány.
Már kaptál figyelmezetést de ha nem álsz le kitiktást kapsz!
Viszont a többiek ugyan úgy kaphatnak figyelmeztetést!

Hagyd a fenébe! Eljutott odáig, hogy szórakoztat. Folyamatosan mondja a magáét, az előző hozzászólásait másolgatja be. Szerintem csak simán virtuálisan grafomán. Kiéli magát, aztán elmegy.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ez már spamelés....

Szeretnék idézni a fórum szabályzatból: - TILOS: a SPAM, akár PÜ-ben, akár a fórumon, azonnali kizárást von maga után!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

:)
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Ez nem olyan egyszerű. Itt ölitek egy mást ,mert okoskodik. Ez pedig nem jó. Ahogy mondtam most már figyelmeztetések lesznek az ilyen dolgokért...
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

lollollollol
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

próbálta vk hívni mostanában őket? egyáltalán felveszik?
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Srácok!Hagyjátok már szegény Möbius-t!Lehet gyógyszerhiányos!Amúgy meg nekem egyből ismerős volt az első hozzászólása!Ezek szerint az ő másik neve Gogol és szereti a copy paste-t! :D

Szerző: GOGOL » 2011.06.18. 23:23
Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezekszerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet. Mert egy befektető cég mint pl Brókernet az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott.

Tudtam, hogy nagyon maximum fél évig fogja húzni.

És mikor én már a kezdetektől próbáltam erre figyelmeztetni az embereket, lehülyéztek.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Jaj, a jó kis GOGOL! :)
eco: ügyes vagy :clap:

Na akkor erről ennyit.
Ezen a héten ugye senki nem hallott kifizetésről? Még egy egészen picikéről se?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én a telefonra lennék kíváncsi.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

de amikor eco-szaktársunk "lebuktatta" valahogy el is tűnt az oldalról. :)
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Möbius KITILTVA!
Eco szóbeli figyelmeztetés: tilos másokat szidni!
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

jani írta: ..ez a paragrafus pedig ugy tudom,nincs benne a BTK-ban. :innocent:
Persze hogy nincs benne. Nem véletlenül kértem tőle forrás megjelölést. A HYIP-re vonatkozóan nincs törvény magyarországon. Nem is ismerik itthon nagyon ezt a kifejezést.

A piramis rendszerekre, amik a 90-es években voltak eltejedtek vannak törvények, de azokat nem lehet a HYIP cégekre vonatkoztatni.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
mihaly87
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.13. 16:31
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: mihaly87 »

Mikor megláttam, hogy a topic a 88. oldalnál tart, megörültem. Azt hittem mindenki a kifizetési bizonylatait másolgatja befelé.

Köszönjük Möbius a tartalmas hozzászólásokat. Nem tudom, ha mindenkit kioktatsz és lemarházol, akkor gyorsabban utalják-e a pénzt. Ha igen, akkor jövő hétfőn mindenki meg fogja kapni a pénzét, annyi oltást leosztottál :).
Sokszor hangzott el a hiteltelen szó. Möbius, te adod a hozzászólásaidhoz az arcodat, mert egy facebook adatlapos linknek örülne szerintem itt mindenki. Mert tudod, messziről jött ember bármit mondhat...


utóirat: Ctrl+c Crtl+v :P
http://www.penztkonnyeden.5mp.eu
'Brand Daily (7 nap-120% vagy 15 nap-150%) Reg: www.brandaily.com/?ref=katonam007
AdvantagesCapital (7nap-121% vagy 15 nap-150%) Reg: http://www.advantagescapital.com/?ref=katonam007
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

mihaly87 írta:Mikor megláttam, hogy a topic a 88. oldalnál tart, megörültem. Azt hittem mindenki a kifizetési bizonylatait másolgatja befelé.
Ezzel én is így voltam!EA-vel kapcsolatban nekem az a meglátásom,hogy mivel mostanára nulla az új befizetések száma,így készülhetünk a 2 heti kifizetésekre,ha lesznek még egyáltalán!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok!

Én csak tényeket közlök.
Megkérek mindenkit, mindenféle előítélet nélkül kövessétek ezt az oldalt és a fejleményeit!

http://www.facebook.com/pages/Elite-All ... 3743611466

Tegnap délután regisztrálták a Facebook-on.
Azóta sok érdekes infó került fel rá folyamatosan.

Kérlek, ne mondjátok rá egyből, hogy átverés vagy csalás!
Inkább kérdezzetek Ti is az oldalon, úgy mint én.
Derítsük ki, valóban csalás, vagy valóban az Elite Alliance?

Köszönöm.
Csaba
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Ezt 1 órája írta ki:

"we processed $300,000 Libertyreserve Payouts today."

Aki talál mai LR kifizetési bizonylatot az interneten, kérem tegye ki ide!!!
Köszi.

Ez is kb 1 órája került kiírásra:

"Interest rules remains unchanged. 10$ - 25,000$. 11% (one-week plan); 25% (bi-weekly plan); 60% (one-month plan); 160% (bi-monthly plan).
The new rules of referral commission: 3% (one-week plan); 6% (bi-weekly plan); 15% (one month plan); 30% (bi-monthly plan)"
Kép
Kép
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

Ki kell hogy ábrándítsalak ezek csalások. Kérnek tőled majd liberty re pénzt, hogy küldj el 10 dollárt, hogy valami beazonosítás végett. Egy csomó ilyen írt már eddig is.
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

Azt is megmondom, hogy már több fizetés nem hiszem, hogy lesz, akárcsak 7daywealthnél kellett egy kis idő, amíg eltűnik, addig ő is igérgette és kifizetett pár embert hetente 1x.
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Sziasztok,

Szerintem a Mőbiusz a LEON!!!

:clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Möbius3
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.12. 17:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius3 »

Yeah! Ez az! lol
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

lol! :D
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 4 vendég