Zeek Rewards

MLM rendszerek
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Múlt héten csináltam Magyaroroszágról netes utalást próbából, kiutaltunk 5000 forintot és ugye mire megérkezett 800 forint levonás, mert 14000 ft körül ingyenes a kiutalás.(PAYZARA)
Mivel nem küldtem vissza a pénzt , vettünk bidet ÉS EGYBŐL a megvásárolt bidet feltette a bid give managerbe majd onnan jött le a vip pontokhoz , ehhez kellett max 5-6 óra hossza.
Gabi nagyon ügyesen ír a supportnak ha már is válaszolnak rá...nekem sose tették..
üdv , most várom a zeekből a kis dollárokat a payzara , mára vagyok kiírva. :good:
Pontosan 13250 ft felett ingyenes, alatta 800 ft tranzakciónként.
Ha nem akarod kivárni az 5-6 órát, akkor manuálisan add oda valamelyik ügyfelednek és rögtön felírja.
Lehet hogy a pénzed csak holnap fog megjönni, mivel van egy nap csúszás a távolság miatt. Tehát ha mai dátum van megadva akkor holnap lesz jóváírva a számládon mivel ott messzi földön majd holnap lesz tegnap azaz ma még tegnap van náluk. :D Na szóval érted... :)
Nekem is keddenként szokott megérkezni a PZ-ra.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Sziky írta:Sziasztok! Nagy segítség kénne..... Nem tudok belépni a zeekrewards webirodámba és kénne egy email cím, ahová evvel kapcsolatban tudok írni. Megpróbáltam a support@zeekler.com -ot, de vissza jött egy ilyen email, hogy
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

support@zeekler.com

Jól tudom, hogy ez azt jelenti, hogy nem ment el a mail? Ki tudja a helyes email címet??
fuuuu sajna én személy szerint nem tudok mást, belső rendszerből szoktam irni ha valami gondom :S
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Sanders írta:
Sziky írta:Sziasztok! Nagy segítség kénne..... Nem tudok belépni a zeekrewards webirodámba és kénne egy email cím, ahová evvel kapcsolatban tudok írni. Megpróbáltam a support@zeekler.com -ot, de vissza jött egy ilyen email, hogy
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

support@zeekler.com

Jól tudom, hogy ez azt jelenti, hogy nem ment el a mail? Ki tudja a helyes email címet??
fuuuu sajna én személy szerint nem tudok mást, belső rendszerből szoktam irni ha valami gondom :S
Próbáld meg innen:
http://support.zeeklers.com/support/Log ... ignIn=true
Ez a zeekleres, de hivetkozz a zeekrewrads accountodra !!
Csaknem ? Feltörték ?
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Multkor a gyerekem véletlenül megnyomta a caps Lk gombocskát, nem vettem észre hogy világít a led. Sehová nem tudtam belépni , " na basszus feltörték az emailt és a többi védett jelszómat " !!! Pillanatra levert a hideg veríték, aztán kikapcsoltam a nagybetüt ! Azota elég gyakran váltogatom a jelszavaimat !!!!
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

laszend írta:
Sanders írta:
Sziky írta:Sziasztok! Nagy segítség kénne..... Nem tudok belépni a zeekrewards webirodámba és kénne egy email cím, ahová evvel kapcsolatban tudok írni. Megpróbáltam a support@zeekler.com -ot, de vissza jött egy ilyen email, hogy
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

support@zeekler.com

Jól tudom, hogy ez azt jelenti, hogy nem ment el a mail? Ki tudja a helyes email címet??
fuuuu sajna én személy szerint nem tudok mást, belső rendszerből szoktam irni ha valami gondom :S
Próbáld meg innen:
http://support.zeeklers.com/support/Log ... ignIn=true
Ez a zeekleres, de hivetkozz a zeekrewrads accountodra !!
Csaknem ? Feltörték ?
Úgy néz ki feltörték..... Live chatan kellett várnom kb 2 órát,(zeekrewards oldal a login oldalon alul) de megérte, azt mondta a csaj akivel beszéltem, hogy megpróbálták feltörni, de nem sérült... meg stb Resetelik, kell várnom egy órát és ok lesz, ja meg új jelszót kaptam, de innentől kezdve nagyon bonyolult jelszót fogok használni :) Engem is nagyon levert a víz, meg volt egy nagyon rossz fél napom....
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

laszend írta:Multkor a gyerekem véletlenül megnyomta a caps Lk gombocskát, nem vettem észre hogy világít a led. Sehová nem tudtam belépni , " na basszus feltörték az emailt és a többi védett jelszómat " !!! Pillanatra levert a hideg veríték, aztán kikapcsoltam a nagybetüt ! Azota elég gyakran váltogatom a jelszavaimat !!!!
LOL
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Én nem izgulok a pénz miatt, ha másnak megjött nekem is megfog, ugye az időeltolódás megvan és emiatt is lehet csúszi, lehet éjszaka toppan be mint a mikulás, én már a haver pénzét várom hogy kikerüljön a payzara..de arra is még van idő, 5-6 nap is belefér simán.. :good:
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Próbáld meg innen:
http://support.zeeklers.com/support/Log ... ignIn=true
Ez a zeekleres, de hivetkozz a zeekrewrads accountodra !!
Csaknem ? Feltörték ?[/quote]

Úgy néz ki feltörték..... Live chatan kellett várnom kb 2 órát,(zeekrewards oldal a login oldalon alul) de megérte, azt mondta a csaj akivel beszéltem, hogy megpróbálták feltörni, de nem sérült... meg stb Resetelik, kell várnom egy órát és ok lesz, ja meg új jelszót kaptam, de innentől kezdve nagyon bonyolult jelszót fogok használni :) Engem is nagyon levert a víz, meg volt egy nagyon rossz fél napom....[/quote]

Ez egy kicsit segít a feltörés elleni védelemben:
Amennyiben az "Update Personal Information" -on belül közvetlenül a "password" sor alatti rubrikába beírjátok a személyi igazolványotok számát ide: SS# or Fed ID#: , majd alulra beírjátok a jelenlegi jelszavatokat és katt a "submit changes"-ra, akkor a rendszer letárolja és csak annyi fog belőle látszani, hogy "ON FILE".
Ha netán valaki feltöri a fiókotokat, nem fogja tudni mi van ott letárolva, viszont a supportnak megadva a személyi igazolvány számot, azonnal vissza fogják adni az ellopott webirodát.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

laszend írta:Próbáld meg innen:
http://support.zeeklers.com/support/Log ... ignIn=true
Ez a zeekleres, de hivetkozz a zeekrewrads accountodra !!
Csaknem ? Feltörték ?
Úgy néz ki feltörték..... Live chatan kellett várnom kb 2 órát,(zeekrewards oldal a login oldalon alul) de megérte, azt mondta a csaj akivel beszéltem, hogy megpróbálták feltörni, de nem sérült... meg stb Resetelik, kell várnom egy órát és ok lesz, ja meg új jelszót kaptam, de innentől kezdve nagyon bonyolult jelszót fogok használni :) Engem is nagyon levert a víz, meg volt egy nagyon rossz fél napom....[/quote]

Ez egy kicsit segít a feltörés elleni védelemben:
Amennyiben az "Update Personal Information" -on belül közvetlenül a "password" sor alatti rubrikába beírjátok a személyi igazolványotok számát ide: SS# or Fed ID#: , majd alulra beírjátok a jelenlegi jelszavatokat és katt a "submit changes"-ra, akkor a rendszer letárolja és csak annyi fog belőle látszani, hogy "ON FILE".
Ha netán valaki feltöri a fiókotokat, nem fogja tudni mi van ott letárolva, viszont a supportnak megadva a személyi igazolvány számot, azonnal vissza fogják adni az ellopott webirodát.[/quote]


Így van... Nálam is ez történt..... De több idő az mint azonnal, egyenlőre, csak a zeeklerest kaptam vissza, a zeekrewardsosat nem. De nem múszáj, h a sziszám legyen az, nekem teljesen más volt.....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Beugrott egy baki!
Deposit kódnál három darab hetes szám helyett négy darab hetest adtunk meg az itthoni banknál a pénz küldést végrehajtották tehát valahol uton van már de ki tudja hol , ez már így nem jó és aztszem lehet írogatni a supportnak és képeket küldeni a payzáról hogy mi a baki, nem hiszem igy kiér a pénz a payzara , hiába ,hogy ott van a számlaszám stb.
Tavasszal sokkal könnyebb volt minden, kezdőként nagyobb összegeket utaltam és nem volt ilyen, kevéske pénzt meg elszúrni hát .....
A zeekrewards irodába én nem a személyi számot tettem be hanem a születési dátumot , és azt már nem lehet javítani, remélem így is jó..
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Beugrott egy baki!
Deposit kódnál három darab hetes szám helyett négy darab hetest adtunk meg az itthoni banknál a pénz küldést végrehajtották tehát valahol uton van már de ki tudja hol , ez már így nem jó és aztszem lehet írogatni a supportnak és képeket küldeni a payzáról hogy mi a baki, nem hiszem igy kiér a pénz a payzara , hiába ,hogy ott van a számlaszám stb.
Tavasszal sokkal könnyebb volt minden, kezdőként nagyobb összegeket utaltam és nem volt ilyen, kevéske pénzt meg elszúrni hát .....
A zeekrewards irodába én nem a személyi számot tettem be hanem a születési dátumot , és azt már nem lehet javítani, remélem így is jó..
Mivel rossz depositot adtál meg, ezért az elment egy teljesen másik payzára... Ilyeneknél oda kell figyelni....különben ugrott a lové..(Azért ez több mint baki;)) Mindegy milyen számot adsz meg, hál istennek visszakaptam a webirodámat egy fél nap alatt köszönhetően a gyors support közreműködésnek, mondjuk a chat után nem egy órával, de három órán belül visszakaptam. Megéri kivárni a sorban állást, mert profi munkát végeznek
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

SZerinted megkapom a pénzt ha irok supportnak vagy felejtős, nekem a felső vonal azt mondta hogy beletelik egy hónapba is mire megkapom , de elintézik a banknál.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:SZerinted megkapom a pénzt ha irok supportnak vagy felejtős, nekem a felső vonal azt mondta hogy beletelik egy hónapba is mire megkapom , de elintézik a banknál.
Hát nem tudom, gondolom ez a payza supportja... Velük nem volt még tapasztalatom ilyen ügyben. De sztem elég nehezen kapod vissza a pénzed, ha visszakapod
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Igen payza supportja , már válaszoltak is hogy rajta vannak az ügyön, de idő kérdése,mert sok az ügy amivel foglalkozni kell
Kaptam egy ügyirat számot ami alapján beazonosítanak, a gond csak az volt hogy én képekkel szerettem volna alátámasztani , hogy mit rontottam el ,de az ADD FILE-BA nem engedte berakni és elküldeni , így kénytelen voltam bemásolni amit elrontottam vagyis a deposit kódokat , összeget stb.
Kiváncsi leszek , hogy visszakapom-e .
REGGELRE MEGJÖTT A DOLLÁROM A PAYZARA AMIT zeekrewardsból utaltam ki, tehát a késés az annyi volt ami a 6 óra eltolódás. :good:
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Igen payza supportja , már válaszoltak is hogy rajta vannak az ügyön, de idő kérdése,mert sok az ügy amivel foglalkozni kell
Kaptam egy ügyirat számot ami alapján beazonosítanak, a gond csak az volt hogy én képekkel szerettem volna alátámasztani , hogy mit rontottam el ,de az ADD FILE-BA nem engedte berakni és elküldeni , így kénytelen voltam bemásolni amit elrontottam vagyis a deposit kódokat , összeget stb.
Kiváncsi leszek , hogy visszakapom-e .
REGGELRE MEGJÖTT A DOLLÁROM A PAYZARA AMIT zeekrewardsból utaltam ki, tehát a késés az annyi volt ami a 6 óra eltolódás. :good:
Igen attis, erre mondtam hogy náluk ma van tegnap :)
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

LASZEND ha látod a kiírásom, akkor keres fel légyszíves privátban: sziky20@msn.com
Köszi előre is.... Ügyfél ügyben.....
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Sziasztok!

Már bid-et sem lehet vásárolni a Solid-ról!
Mit érdemes csinálni a Solid-on lévő pénzekkel? Nincs sok kedvem 40 dolcsiér kiutalni, mert sajna debit kártyám van és nem credit! Ötlet?
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Habaldo írta:Sziasztok!

Már bid-et sem lehet vásárolni a Solid-ról!
Mit érdemes csinálni a Solid-on lévő pénzekkel? Nincs sok kedvem 40 dolcsiér kiutalni, mert sajna debit kártyám van és nem credit! Ötlet?
Miért nem veszel belőle JBP pozikat ?
vagy: Bár én nem használom, de saját e-wallet (e-wallet system) : rendszerük sem kezeli már a STP.-t ?
vagy: átutalod nekem ami a STP számládon van, én meg utalok neked (- néhány % kezelési költség) Payza-ra. Egyszerű pénzváltás, pborisszal már csináltuk, online pl. skype.-on is megoldható, de csak julius elejétől) !
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Közben jött info, hogy 48 óra múlva újra lesz Solid!

A július 1-től életbe lép a vegyél fejenként 10 dolcsiért 2 zeekler játékost havonta, vagy nem kapsz jutalékot szabály?
Hány VIP pont termeli ki havonta a 30 dollárt? (ezüst + 2 licitáló)
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

80/20-as beállításnál, napi átlag 1,5 %, 450 körüli VIP-re tippelek.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Habaldo írta:Közben jött info, hogy 48 óra múlva újra lesz Solid!

A július 1-től életbe lép a vegyél fejenként 10 dolcsiért 2 zeekler játékost havonta, vagy nem kapsz jutalékot szabály?
Hány VIP pont termeli ki havonta a 30 dollárt? (ezüst + 2 licitáló)
Ez meg milyen szabály? :D
Konkrétan ilyen szabály sztem nem lesz.....
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Ilyen-olyan webkonferenciákon harsogják hetek óta.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Amíg nem jön róla hivatalos hírlevél a zeek-től addig én azt mondom, ne kábítsuk már a népet hülyeségekkel. Mondani akármit is lehet, aztán ebből lesznek a téves infók amitől elriadnak az esetleges új belépők.
Én ami változást eddig tapasztaltam, minden esetben lejött hírlevélben.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Még nem tudnak semmit július 1-vel kapcsolatosan, ha lesz valami akkor időben tájékozódunk..
AZT NEM TUDJA SENKI HOGY A PAYZA SUPPORTNAK MIÉRT NEM LEHET FÁJL-T FELTÖLTENI?
Google chromos webfotóval csináltam képeket és nem tölti fel a fájlokat , kép nélkül meg a suport nem foglalkozik, vissza kéne vadásznom a haver pénzét valahogy.,
Scannelt képet próbáltam feltölteni azt sem fogadta el, nem tudom mit csináljak már, ?
Help. :aw:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Habaldo írta:Ilyen-olyan webkonferenciákon harsogják hetek óta.

Szerintem az ilyen olyan webkonferenciák nem túl megbízható források, ilyen szabályozásról nem hallottam és sztem nem is lesz. Kelleni fognak majd az ügyfelek, de hogy havi 2-t kéne majd venni fejenként 10 dolcsiért, azt kizártnak tartom ;) Sok logika sincs benne;) Mindenki annyit szerez, amennyi kell, de hogy pont 2-t min, az teljességgel kizárt.... Meg hogy ennyiért...Itt valamit félrehallottál vagy értelmeztél ;)
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Itt mondták!

http://zeekinfo.ning.com

A honlapon bemutató video is van a zeekler regisztrációról!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

A mai kisregény hosszúságú hírlevél rövidítve, a lényeget kiemelve:
Zeekrewards hírlevél - június 28 csütörtök

Dawn a hírlevél első részében az NxPay e-pénztárca rendszerről beszél:
először is a Zeek egészséges és hitelmentes, új banki kapcsolatokkal rendelkezik. 3 beépített e-pénztárca rendszerrel működik a Zeek és most dolgoznak egy negyedik kiépítésén amely közvetlenül a bankkártyádra fizeti a kikért pénzt.
Másodjára: Nektek köszönhetjük ezt a kirobbanó sikert. Az e-pénztárca kifizetésekről: ha pénzt az NxPay-re kérsz ki de a tagdíjad és a bid rendeléseid Alertpay-en intézed, az nem járható út. Ez olyan mintha a Burger King-nél Big Mac-et kérnél. {itt az e-pénztárcák közti különbséget és a köztük nem-lévő kapcsolatot ecseteli jó hosszan}

A lényeg:
egy mindent magába foglaló videó-marketing és képzési csomag indul július 1-én:
a videó-marketing csomag minden videóval el lesz látva ezen a weboldalon: http://www.YouGetPaidtoAdvertise.com (már most 5-6 videóval érhető el)
* ahelyett hogy ez a weboldal havi 15 dollárba kerülne plusz a képzési kurzus évente 5-10 dollárba, megalkottuk a közös rendszert, aminek az éves díja 29.99$, ez 2 héten belül készen áll. A pontos dátum még nem ismert.

* Fantasztikus Zeebates.com vásárlói pénz-visszatérítési rendszer - Retail Point Pool gyorsító és vásárlói minősítő rendszer indul kb július 1-én.
Figyeld az RPP szárnyalását ezzel a hihetetlen vevőszerző rendszerrel. Minden aktív Zeek affiliate-partner kap 2-10 vásárlót havonta, és láthatóvá válik a közös hirdetés ereje
Ez a Zeebates.com forradalmasítja a Zeek üzletedet. CSak hozd be a barátaid, családtagjaid meglévő vásárlási szokásait, hogy mindent itt vegyenek meg. Csak annyi a dolguk, hogy a Zeebates.com-on regisztráljanak és itt vásároljanak - 300 millió termék több mint 5000 kereskedőtől.
Ez a Retail Point Pool-gyorsító tűzbe hozza a világhírű kifizetési rendszerünket az összes minősült Zeek affiliate-partner számára.
* STP infók:
a bid rendelések STP-n keresztül történő rendelésével gubancok vannak, a kifizetések viszont rendben megtörténnek. Dolgozunk a megoldáson, de a további értesítésig használjatok másik rendszert
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

SENKINEK NEM VÁLTOZOTT AZ IRODÁJA ? látta valaki az új belépő felületet már? egy 9 perces videóval és egy szőke nő hasal a laptop előtt ..a régi felület még müködik ,szal ott kell belépni ,de én reggel meglepődtem mikor adtam fel hirdetést hogy upsz mi ez? http://www.got20seconds.com/cegesbuli1/Cst.aspx szal így néz ki most ha feladsz egy hirdetést , ez az új felület.... :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

én személy szerint nem értelek, szerintem te a hirdető oldal webirodára gondolsz
amugy a link nem működik
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Én leírtam azt , hogy nem zeekler.com lett a hirdetési oldalam hanem az a link amit kiraktam, három felső vonalnak mutattam, a cash portál fórumon is tapasztalták már páran, igy fog kinézni majd a felület vagyis a felújítás , új dizájnt kap majd...most miért mondanék vagy írnék valótlan dolgot, tehát a http://cegesbuli1.zeekrewards.com helyett ez az asp 20 meg nem tudom mi jön be...de így iy feltudom adni a hirdetést.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég