Sondajro

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
dormenx
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.06.06. 20:01
Kapcsolat:

Sondajro

Hozzászólás Szerző: dormenx »

Sziasztok.Itt videókat kell megnézni.Napi 4 videó.Minden videó után 8 eur fizet.A 4-ik után már nem fizet.Tehát napi 24 euró.
Tehát belépsz Înregistrare. 1 gépről egyszer tudsz regisztrálni. Aztán belépés Autentificare. Én kaptam kezdésként 20 eurót.
Rákatt start sondajre.Alul megjelenik 4 kis kocka,1 sonadaj,2 sondaj,3 sondaj.Rákatt 1,megjelenik a videó.Megnézed,majd alatta lesz egy felirat sondaj.Rákatt. Nyolc kérdésre kell válaszolni.Majd ha válaszoltál mind a 8 kérdésre,újból rákattintasz a start sondajre feliratra,és jóváíródik a 8 euró,Bilanţul Dumneavoastră feliratnál.Aztán tovább ugyanígy az összes videót megcsinálod.Kifizetés 500 eurónál,de akkor cerere de plată felirat zöld lesz,és magától megjelenik,hogy kikérheted.
Paypal-ra fizet. Regi: http://sondajro.com/?ref=176188
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: Sondajro

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Szia!
Nem értem,hogy miért kell ilyen oldalakat reklámozni.Kicsit olvass utána kérlek egy oldalnak és egyből ki tudod deríteni,hogy fizet-e vagy sem.
Nehogy már bedőljetek az ilyen meséknek.Egyik oldal sem fizet ki ekkora összeget ilyen rövid idő alatt.Ugyan ez vonatkozik az umfragez-re is.
További szép napot.
mazsi55
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.11.15. 15:59
Kapcsolat:

Re: Sondajro

Hozzászólás Szerző: mazsi55 »

Mivel a Sondajro-nak november 6-án kellett volna utalni a Paypal számlámra a pénzt, és ezt november 12-ig nem tette meg, ezért kimondom a halálos ítéletet. Hazudnak és becsapnak.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reja0508
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.11.25. 17:56
Kapcsolat:

Re: Sondajro

Hozzászólás Szerző: reja0508 »

Nekem se utalt. Kamu az egész!!!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 4 vendég