Clix-cents

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Medin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012.11.01. 13:43
Kapcsolat:

Clix-cents

Hozzászólás Szerző: Medin »

Kép

Sziasztok!
Ez egy nem régóta működő oldal, fizet 7,5$-tól amit 1 hónap alatt össze lehet gyűjteni,de csak 5$ jön ki belőle amit biztos hogy megkapsz!
Utána veszed a ref csomagot és már következő hónapba 15$ kérhetsz ki utána megint a következő csomag és így tovább :)
Nagyon megbízható oldal kb 8000Tag van és 50.000$ kifizetés!
Fizet: Payza,SolidTrustPay

Regisztráció: http://adf.ly/EL4pn
Kép
Medin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012.11.01. 13:43
Kapcsolat:

Re: Clix-cents

Hozzászólás Szerző: Medin »

Elég régóta fizető úgyhogy nagyon megéri még clix triple 2,5 ös csomagot is venni mert nem valami drága...
De hát én nem tudok mit csinálni annyi csaló oldal van hogy már a megbízhatókba se bízik senki pedig ez egy nagyon megbízható oldal és csak ajánlani tudom mindenkinek mert ha ki számoljátok itt úgy működik hogy első tagság most nem néztem meg de 2,5$ ezért 1 hónap alatt 7,5$-t kérhetsz ki!A második tagság 5$ ezért 15$-t kérhetsz ki és az első hónapiból még marad 2,5$ most csak ez a kettő jutott az eszembe de annyi a lényeg hogy mindig marad pénzed és egyre feljebb tudsz jutni és duplázódik a pénzed!
De sajnos az a baj hogy én most reff tagokat akarok gyűjteni akik "kattingatnak is" nem csak nézik az oldalt de ilyeneket manapság már nem találni pedig ez nektek is jó lenne mivel utánam kaptok jutalékot is... ezért nagyon szépen kérnélek titeket minél többen regisztráljatok alám, ha van időd és segítenél nekem akkor még hívd meg barátaidat is alám és így hamar meglesz a kifizetésem amiből már csak pár nap van és kapod a jutalékot is
Kép
emma983
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.10.26. 09:01
Kapcsolat:

Re: Clix-cents

Hozzászólás Szerző: emma983 »

Szia :) Én is foglalkozom ezzel az oldallal,tegnap ki is kértem 4 dollárt.Érdekelne hogy Te megkaptad e a jutalékod,érdemes e vele tovább foglalkozni....?
Medin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012.11.01. 13:43
Kapcsolat:

Re: Clix-cents

Hozzászólás Szerző: Medin »

Szia!
Pending még mindig nem tudom hogy mi lesz ahogy a levelupptc elavult vagyis elvileg scam lett és ugye ez a két oldal szinte egybe volt nőve így szerintem ez se fog fizetni, de figyelj nem tudom én amióta ki kértem azóta nem kattingatom de azért várom a kifizetést!
Kép
Medin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012.11.01. 13:43
Kapcsolat:

Re: Clix-cents

Hozzászólás Szerző: Medin »

Kifizetés:

Kép
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég