XoXBux - Kifizetett!! De valószínűleg hamarosan SCAM lesz!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

XoXBux - Kifizetett!! De valószínűleg hamarosan SCAM lesz!

Hozzászólás Szerző: detros »

FRISSÍTVE 2013.02.28

Kép

Kifizetett az oldal, de megjelent egy hirdetés amivel akciózik a befizetésekre, úgy tűnik közeleg az időpont, hogy SCAM legyen, így aki kattint még, az igyekezzen a kikéréssel szerintem!!

Kép


Az oldal adminja korábban több olyan oldalt is üzemeltetett, ami később scam oldallá vált.
Pl.: BuxPips, IconBux, Sambux...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2013.01.23. 22:43-kor.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Megelőztél, én is most regisztráltam éppen, sajnos nem Hozzád.
A Help menüpontban úgy olvastam, hogy kifizetés LR-re 1$-tól, Paypal és Payza 2$-tól. Reméljük a legjobbakat.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

Ditte1958 írta:Megelőztél, én is most regisztráltam éppen, sajnos nem Hozzád.
A Help menüpontban úgy olvastam, hogy kifizetés LR-re 1$-tól, Paypal és Payza 2$-tól. Reméljük a legjobbakat.
Én már több, mint 1 órája regisztráltam, akkor még 100 alatt volt a tagok száma. :)
Jogos, én is megtaláltam :)

Paypal és Payza: $2.00,5.00,8.00,11.00 USD
2% fee

Liberty: $1.00,2.00 USD
0% fee
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Ment a regi:)

Krapu
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Megvan a regi
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Olvastam,hogy ennek az oldalnak ugyanaz a tulajdonosa,mint a sambuxnak,amelyik épp megszűnőben van 72 nap után...Én inkább hanyagolom,annyi jó más oldal van.:)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Sokat segítenél azzal, ha elárulnád, hol olvastad.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

Az egyik sambux témában írta valaki, de ez szerintem édeskevés, hogy valaki ezt leírja itt, valamivel akkor már támassza is alá ezt...
Valóban fura, hogy egy napja ment a xoxbux, és másnap már nem lehetett belépni a sambuxra.
Amúgy meg amíg ment, addig a sambux is fizetett folyamatosan!!
Nyilán nem ezek azok az oldalak, amik évekig fognak működni, ez kb az összes nTen scriptes oldalról elmondható volt eddig, de szerintem ezzel mindenki tisztában van, aki már egy ideje foglalkozik ptc-vel, és figyel is, nem csak kattintgat.
De ha gyors az ember, akkor ezekből az oldalakból is ki lehet szedni egy kevés profitot, ami máshol befektethető...
Jó példa erre ez a Vegas58 nevű fószer, aki minden új oldalról több $10-t szed ki nem sokkal az indulás után...
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Mindkét oldalon ugyan azok a fix hirdetések (ugyan azokat a reflinkeket hirdetik), szóval egyértelmű, hogy nem két különböző adminról van szó :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

latestPTC írta:Mindkét oldalon ugyan azok a fix hirdetések (ugyan azokat a reflinkeket hirdetik), szóval egyértelmű, hogy nem két különböző adminról van szó :)
Hát jééé, a bux oldalak 90%-n ugyan azokat a linkeket Binary options, Royal Cm, Emire Options, meg hasonlókat, meg 1-2 másik Bux oldalt hirdetnek, akkor most a JSSBUX, a Buxsense, és egyéb más oldalak is ehhez az Adminhoz tartoznak??
Azért ennél egy kicsit nekem több kell...boccs
Majd ha lesz egy normális kifizetési bizonylat, amit összehasonlítva a sambux kifizetési bizonylatával valamilyen összecsengés tapasztalható, akkor majd beszélhetünk erről, addig szerintem felesleges... Amúgy meg már fizet az oldal, így erre sem kell már sokat várni...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

Nos ebből esetleg már tényleg lehet rá következtetni, de tényeket közöljünk le én ezt kérem, ne pedig a levegőbe lövöldözzünk!!

ptccentral.com
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.01.23. 10:57-kor.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

detros, az igaz, hogy ugyan azokat az oldalakat hirdetik, de a reflink az kulonbozik. Ket embernek nem lehet egyforma a reflinkje, nem :)

Itt egy példa:

SAMBUX

XOXBUX
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

latestPTC írta:detros, az igaz, hogy ugyan azokat az oldalakat hirdetik, de a reflink az kulonbozik. Ket embernek nem lehet egyforma a reflinkje, nem :)

Itt egy példa:

SAMBUX

XOXBUX

Kb pont ezt másoltam be nem sokkal előtted, de mivel nem így írtad le először, így eléggé félre érthető volt, de utána én is kerestem google-ben. De köszönöm, hogy te is bemásoltam, mert pont ezt kértem, hogy valami olyan is legyen már, ami ezt alátámasztja.

Amúgy meg ez nem változtat semmin sem, amit az első hsz-ben írtam, első kifizetés elérhető, akár ref nélkül is, amíg nem lesz scam egy ilyen oldal... befektetést meg élből nem ajánlottam először sem...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

Amúgy a forrásban már nem látható a link!

Kód: Egész kijelölése

    <iframe id="zx-theme-iframe" src="/" width="100%" height="100%" marginheight="0" marginwidth="0" frameborder="0" scrolling="yes" framespacing="0" border="0" hspace="0" vspace="0"></iframe>
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Természetesen, szerencsével lehet pénzt keresni vele, azonban érdemes elgondolkozni azon, hogy miért kell egy csalási szándékkal készült oldalt hirdetni. Azért a lehetséges 2 dollárért? Míg vki nyer rajta pár dollárt, addig mások tízszer annyit buknak. Ezzel egy csalást támogatunk. Pont ezért fog ez az admin ezentúl minden hónapban új oldalt nyitni. Ha egy oldalról tudjuk biztosan, hogy csaló, akkor azt messze el kell kerülni, le kell járatni és nem buzdítani az embereket arra, hogy csatlakozzanak.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

latestPTC írta:Természetesen, szerencsével lehet pénzt keresni vele, azonban érdemes elgondolkozni azon, hogy miért kell egy csalási szándékkal készült oldalt hirdetni. Azért a lehetséges 2 dollárért? Míg vki nyer rajta pár dollárt, addig mások tízszer annyit buknak. Ezzel egy csalást támogatunk. Pont ezért fog ez az admin ezentúl minden hónapban új oldalt nyitni. Ha egy oldalról tudjuk biztosan, hogy csaló, akkor azt messze el kell kerülni, le kell járatni és nem buzdítani az embereket arra, hogy csatlakozzanak.
Szerintem meg ez a fórum azért van, hogy kibeszéljünk rajta oldalakat, és szerintem pont ezt tesszük, ha neked ez buzdítás, akkor valamit eléggé félre értettél... Leírtam a véleményem, és igen, én ki fogom venni belőle azt a $2-t, amíg megvan az oldal, napi 4 link lekattintása ezért nem nagy dolog, az meg aki úgy fektet be egy ilyen oldalba, hogy nem olvas utána sehol sem, meg is érdemli, hogy annyit veszítsen.

De valószínűleg Te az oldal megnyitásakor már tisztában voltál vele, hogy ez az oldal a sambux adminjának egy újabb oldala, valószínűleg azért nem osztottad meg velünk e remek észrevételedet.
Az utólag okoskodásaidat meg tartsd meg magadnak...pont
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Az egyik sambux témában írta valaki, de ez szerintem édeskevés, hogy valaki ezt leírja itt, valamivel akkor már támassza is alá ezt...
Igazán nem akartam belerondítani ebbe a topikba, de ez felhívás keringőre.
Kép
Ha nem látszik rendesen, ki tudom nagyítani, de meg is nézheted az alábbi linken:
http://www.ptc-investigation.com/xoxbux.aspx Az oldal megjelenése napján már fent volt a review.

Azt nem tudom, ha ennyire benne vagytok a ptc-ben, akkor erről miért nem tudtok? Mert (szinte) mindenki oldalán ott van, hogy "hogyan ismerjünk fel egy csaló oldalt". Ez az investigation meg egy eléggé közismert csaló figyelő, mindenkinek figyelnie kellene. Na mindegy.
...ki fogom venni belőle azt a $2-t, amíg megvan az oldal, napi 4 link lekattintása ezért nem nagy dolog, az meg aki úgy fektet be egy ilyen oldalba, hogy nem olvas utána sehol sem, meg is érdemli, hogy annyit veszítsen.
Egyetértek.
valószínűleg azért nem osztottad meg velünk e remek észrevételedet.
Azzal viszont nem, hogy egy fórumozónak számot kell adnia arról, hogy milyen információval bír. Azért kötelező ne legyen az információ megosztása! Mindenki kutassa fel a számára szükséges információt (regisztrált tag, azért mert benne van, érdeklődő, hogy dönteni tudjon, regisztráljon-e). Nem fogom mindenki topikjába beírni, hogy csaló az oldal. Meg egyébként is vagy elhiszik, vagy nem. Ki és mi számít csaló adminnak és megcáfolhatatlan bizonyítéknak? Erről ennyit.

Nem tudhattam, hogy úgy regisztráltok, hogy erről nem tudtok. 260-as taglétszámnál láttam először a bannerét, később azért néztem utána, mert kíváncsi voltam, hogy miért hirdetik ennyire. Nem írtam be, mert nem akartam senki kedvét szegni az indulás napján, mivel a 2$ mindenkinek, a "kispályásoknak" is elérhető.
Én kérek elnézést! (azért is mert nem szerzitek meg a kellő, fellelhető információt)
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Pont az ilyen hozzáállás miatt nem szoktam fórumokban megosztani az észrevételeimet, mert akkor elküldenek melegebb éghajlatra. Keress rá a Profibuxra, az illető biztosan fizető oldalként hirdette. Oda is írtam, persze akkor is én voltam a hülye.
Én benne vagyok az oldal kibeszélésében, de akkor minek ahhoz reflink. Ez a fórum sose szólt kibeszélésről és sosem fog. Mindig is a hirdetés és a refszerzés volt a cél. Elhiszem, hogy nem tudtad, hogy csaló admin oldaláról volt szó, de most már tudod és a Szerkeszt gomb segítségével ezt a nagyközönség tudtára is tudnád adni, persze, csak ha akarnád...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

Kedves Adflood:

Tudod az a baj, hogy te már kezdesz nagyon személyeskedőbe átmenni, és ez nem hiszem, hogy idetartozna.
Ezen a fórumon van eddig kemény 12 hozzászólásod, mellesleg pont te hoztál létre egy sambux témát, ohh talán elfelejtettél utána nézni, hogy az iconbux scam oldal adminja, a sambux adminja?? Ohh..
Én pl ennek tudatában regisztráltam oda, mert ezzel viszonoztam másnak a klikkelést egy másik oldalamon.

Igen nem néztem meg aznap, hogy felkerült-e ilyen, és tudod miért? Mert a nagyra tartott ptcinvestigation, meg egyéb más oldalak, éppen azokat az oldalakat nézik meg, amikhez éppen kedvük van, amire meg szavaz az ember, és várná a review-t, arra meg várhat hónapokat... van amelyik ír egy véleményt, és még a saját reflinkjét is kiteszi az oldalhoz, kész röhej...
Annak hiszek, amit én megtapasztalok, és amit azok, akikkel jóban vagyok itt vagy másik fórumon, megosztanak velem saját tapasztalatokat.

Egyébként meg már megosztottam a véleményem többször, több helyen, hogy nem bízom az nTen scriptes oldalakban. (ha esetleg nem olvastad volna, akkor a the bux téma volt az egyik ilyen...)
Aki foglalkozik már egy ideje ptc-vel tudhatja, hogy az egyik olyan script, amire a legtöbb scam oldal épül....
XcBux, Jamabux, csak, hogy 1-2-t említsek, amik még a Sambux előtt döltek be...
A téma elején is szándékosan leírtam, hogy az oldal milyen scriptet használ...

Senkit nem kértem számon semmiért, de ha valamiről írok, valamit lehúzok, akkor azt alátámasztom valamivel, nos ez itt valahogy nem ment, az első ilyen ami bekerült, tőlem került be ide, nem mástól...
A kispályást nem tudom kinek szántad, elvégre aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli, de ha nem vetted volna észre centekért kattintasz, szóval, ha neked nem számít semennyire $2, akkor nem tudom miért foglalkozol PTC-vel...

Én továbbra sem fogok senkit sem leszólni azért, mert bármelyik témámba be ír infót az oldalról, de amennyiben ezt olyan formában teszi, hogy semmilyen más forrásból származó infóval nem tudja alátámasztani, akkor igenis meg fogom tenni!!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

latestPTC írta:Pont az ilyen hozzáállás miatt nem szoktam fórumokban megosztani az észrevételeimet, mert akkor elküldenek melegebb éghajlatra. Keress rá a Profibuxra, az illető biztosan fizető oldalként hirdette. Oda is írtam, persze akkor is én voltam a hülye.
Én benne vagyok az oldal kibeszélésében, de akkor minek ahhoz reflink. Ez a fórum sose szólt kibeszélésről és sosem fog. Mindig is a hirdetés és a refszerzés volt a cél. Elhiszem, hogy nem tudtad, hogy csaló admin oldaláról volt szó, de most már tudod és a Szerkeszt gomb segítségével ezt a nagyközönség tudtára is tudnád adni, persze, csak ha akarnád...
Nem fogok szerkeszt gomb segítségével semmit sem beleírni az első hsz-be. Valószínűsítem, hogy mindenki tudja használni a egér görgőjét, és el tudja olvasni a kb 5-6 bejegyzéssel lentebb lévő hsz-t is.
Amúgy meg semmi gond nem lenne észrevételek megosztásával, csak kicsit a megfogalmazásaidon változtathatnál.
Igen egyesek témája csak simán ref szerzésre vannak, de érdekes módon az én témáimat nem 20-30 látogatást érnek meg, hanem több százat, és valamiért több 10 bejegyzés kerül mindegyikbe, valószínűleg azért, mert életben tartom, éppen ezért, hogy beszédtéma legyen. Senkit nem szóltam még le észrevétel miatt, ha azt normális stílusban tette.

De mondjuk nem hiszem, hogy ismernél, hogy az én hozzá állásomat firtasd, vagy azzal vádolj burkoltan, hogy a csalást támogatom.
Érdekes módon én itt a fórumon többekkel jóban vagyok, jól kijövök mindenkivel, veled sem volt eddig problémám, szóval jó lenne, ha ezt már rövidre zárnánk!
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: adflood »

Tényleg elfelejtettem utána nézni ezért írtam az első hsz-be:
Hatalmas erőfeszítések árán kiderült, hogy egy már jól ismert csaló az admin, de ez hány oldalra nem igaz?
A másik sambux topikban is bennt van. Az investigation oldalára alapozva írtam. Regisztrációm után 1 nappal néztem meg (itt tényleg hibáztam), mert azt feltételeztem hogy új oldalról úgysem tudnak semmit. Ha jól emlékszem másnap, utólag írtam be a hsz-be.

Nem nézed meg a ptcinvestigation-t, mert nem tartod korrekt oldalnak. Rendben, elfogadom, de én erről nem tehetek.
de ha valamiről írok, valamit lehúzok, akkor azt alátámasztom valamivel
Ha megnézed xenosz2 hivatkozott a topicomra, ahol azt írtam "Adminnak megvan az új oldala. Igen, az xox." Mit kellett volna ezen bizonygatnom? (egyébként már odatettem a linket is) Sambux döglődése miatt hoztam szóba.
amennyiben ezt olyan formában teszi, hogy semmilyen más forrásból származó infóval nem tudja alátámasztani
Amint elolvastam, megírtam a választ. Megjelöltem információm forrását.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Kérdés, hogy kinek lenne nagyobb erőfeszítés: neked kiírni a téma címébe 3 darab szót vagy egy új látogatónak végigolvasni 25 hozzászólást, hogy tudomást szerezzen arról, hogyha már pár hét múlva olvassa ezt a témát, akkor felesleges regisztrálnia, mert a kifizetési minimum elérése előtt lelép az oldal.
Mellesleg eléggé kiábrándító, hogy az utolsó néhány hozzászólásodban csak arról lehet olvasni, hogy mi mit csinálunk rosszul és te mit csinálsz jól. Szerintem ideje lenne visszatérni a témához és szidni a csaló admint is egy kicsit...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

latestPTC írta:Kérdés, hogy kinek lenne nagyobb erőfeszítés: neked kiírni a téma címébe 3 darab szót vagy egy új látogatónak végigolvasni 25 hozzászólást, hogy tudomást szerezzen arról, hogyha már pár hét múlva olvassa ezt a témát, akkor felesleges regisztrálnia, mert a kifizetési minimum elérése előtt lelép az oldal.
Mellesleg eléggé kiábrándító, hogy az utolsó néhány hozzászólásodban csak arról lehet olvasni, hogy mi mit csinálunk rosszul és te mit csinálsz jól. Szerintem ideje lenne visszatérni a témához és szidni a csaló admint is egy kicsit...
Én sehol nem fényeztem magam, valamit Te nagyon félre értettél, de ezen már nem lepődök meg, inkább kattanj le erről a témáról, mert már így is lassan többet írtál ide, mint amennyi az eddigi hozzászólásod volt a fórumon....

És ha eddig nem tudtad volna értelmezni azt, hogy folyamatosan foglalkozok a saját témáimmal, akkor kifejtem neked: Ez annyit jelent, hogy bármilyen változás van az oldalon azt ki fogom írni, igen akár a címbe is, ahogy eddig is tettem a többi témámban is, de mivel nem vagy aktív ezen a fórumon, ez nyilván neked nem tűnhetett fel... De ha elolvasod nem azt írtam, hogy soha nem fogom megtenni, úgy értettem, hogy jelenleg semmi értelme. Írjam ki, hogy SCAM? Mert jelenleg nem az. Az adminja több scam oldal tulajdonosa igen, de az oldal jelenleg fizet.Ezt bárki elolvashatja aki nem lusta, és nem a 20. hsz-ben...

És ne haragudj, de én senkit nem szidok, egyik oldal adminját sem, senkit sem, ez valami olyan jellegű kicsinyesség, amin én 30 évesen már túltettem magam, a világ ilyen, nem fog a Te szidalmazásaid miatt megváltozni semmi sem. Így teljesen felesleges. Mindig is voltak szélhámosok, és lesznek is, amíg rendszer engedi őket. De amíg ennek az embernek a zsebéből én ki tudok venni $2-3-t, addig én mindig meg fogom tenni, és remélem ezt mások is megteszik, legalább ennyivel kevesebb jut neki.

Találhatsz az enyémnél kevésbé korrekt témákat, akkor írogass légy szíves azokba is...
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Üdv!
A XoX fórumban elszabadult a pokol. Pedig a Payment Proof alapján ma 3 kifizetés is volt. Úgy néz ki, az oldalnak már a napjai is meg vannak számlálva.
A tagok nagyon dühösek a SamBuxra. Úgy látszik, az oldalt nem moderálják, az admin pedig csöndben van.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: XoXBux - Új oldal!

Hozzászólás Szerző: detros »

eviaclub írta:Üdv!
A XoX fórumban elszabadult a pokol. Pedig a Payment Proof alapján ma 3 kifizetés is volt. Úgy néz ki, az oldalnak már a napjai is meg vannak számlálva.
A tagok nagyon dühösek a SamBuxra. Úgy látszik, az oldalt nem moderálják, az admin pedig csöndben van.
Amennyire látom töröltek mindent, a payment proof-ból, meg máshonnan is kikerült az a téma, amit én is belinkeltem.
Egyedül az indonéz fórumban találtam meg egy orosz felhasználó, angol nyelvű felhívását.. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég