Ueobux - scam!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Ueobux - scam!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Kép


Patrasz-szal majdnem egy időben raktuk fel az ajánlatot, ezért gondoltam, úgy tisztességes, ha az övét is berakom ide, lehet erre is regisztrálni.
Kép



reklámok
4 db 0.01

direkt ref limit 50
rented ref limit 100
(hogy hány %-ot ad, azt nem találom, de keresem)

Kifizetés Paypal, Payza, Liberty Reserve, $3, később $5, $10-től

Most mindenki pioneer tagságot kap

Grid játék van, olyan mint az earnon-on. 25 esély

nTen scriptes oldal, de engem ez már nem zavar, mert a többiben sem bízom jobban.


Kép
(ez a kép is patrasztól jött)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eviaclub 2013.05.27. 19:35-kor.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Köszönöm eviaclub!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszönöm!
Minden ptc oldalon ez a hirdetés megy. Gyorsnak kéne lennünk és azonnal hirdetni, vagy várjunk pár napot amíg lecsendesedik és azután hirdessük? Mire van több esély?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: detros »

Ha most hirdeted frissen akkor szerintem több esély van, ilyenkor mindenki repül rá mint légy...
Általában az első kifizetésig el lehet jutni, ha scam lesz akkor is, de nem árt pár ref, hogy ez biztos így is legyen. :)
Mindjárt fel is teszem a cnh blogra :) Még két napig fut a hirdetésem R4B-on :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt írja minden kifizetés instant kivéve paypal,amire akár 12 órát is kell várni :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ment egy reg
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszönöm.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egy reg ment a második bannerre. Jobb érzésem ellenére, mert az Adminos beköszönés, a néhol Batbuxos design, az, hogy nincs kifizetési minimum leírva a főoldalon, szóval ezek alapján nem akartam belekezdeni, aztán mégis.
Aztán most a the-bux fórumán olvasom, hogy a DNS alapján a már emlegetett scam gyártó Admin tért ismét vissza. Bár ez még csak egy vélemény, reméljük téved az illető. Egyelőre, amíg jobban ki nem vizsgálják csinálom és az oldalamon is kint hagyom.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Köszönöm a reget idlig! :) Hát remélem azért bírja egy darabig, na majd kiderül! :?
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: detros »

Ezek az oldalak éppen ugyan úgy hozzátartoznak a PTC világához, mint az Elite oldalak, egyszerűen csak meg kell tanulni használni és kihasználni őket, amíg működik, addig kilapátolni belőle amit ki lehet.
Nincsen olyan oldal, amire azt lehetne mondani, hogy sosem lesz belőle SCAM, semmi sem tart örökké...
..de ha nem lennének új oldalak, sokkal kevesebb lenne a hirdetés más oldalakon is, hirdetni való nélkül egy Neobux sem működne hosszútávon.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: idlig »

detros írta:Ezek az oldalak éppen ugyan úgy hozzátartoznak a PTC világához, mint az Elite oldalak, egyszerűen csak meg kell tanulni használni és kihasználni őket, amíg működik, addig kilapátolni belőle amit ki lehet.
Nincsen olyan oldal, amire azt lehetne mondani, hogy sosem lesz belőle SCAM, semmi sem tart örökké...
..de ha nem lennének új oldalak, sokkal kevesebb lenne a hirdetés más oldalakon is, hirdetni való nélkül egy Neobux sem működne hosszútávon.
Ezt nem is vitatom. De a befektetések és a ref bérlés miatt azért jó tudni, hogy ha egy Adminnak például már "múltja van" (általánosságban beszélve). Én csak ezért írom be ezeket, nyilván senkit nem akarok lebeszélni, mindenki ott kattint, ahol jól esik.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: detros »

Ez a kérdés nagyon egyszerű, ha valaki be akar fektetni, akkor lehetőleg ne nagy összeget, és azt is csak a legelején, mert 2-3 hónapot általában kihúznak. De szerintem nincsen értelme ennek...
Ha megkeresett összegből is lehet bérelni, akkor inkább abból...
Adminunk a Ptcajánlatokon ugyan úgy használja ezeket az új oldalakat, és ugyanúgy kiveszi belőlük a pénzt, a hangsúly azon van, hogy mennyi direktet tudsz felpakolni...
Ezen az oldalon lehet 50 direkt és 50%-ot fizet, ha ezt be tudod tölteni, és ennek csak a fele kattint le mindent egy nap, az 25*0.02 = $0.50 naponta saját kattintásokkal együtt $18-20 kivehető, ha elég hangsúlyt fektetsz a direkt szerzésre.
És ha az oldal eltűnik, jön helyette másik, ahol ugyan ezt meg lehet csinálni, és egyszerre akár többel is.
Lehet ez nem mindenkinek tetszik, de én úgy látom, hogy jelenleg így lehet igazán pénzt keresni PTC-vel, vagy ha saját oldalad van...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

természetesen ki lehet használni a direkteket a cél érdekében ezt senki nem vitatja.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Evia, én hozzád regeltem! :) Máris kerestem 4 centet! 8)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi!! Nagyon-nagyon remélem, hogy ezzel az oldallal már szerencsénk lesz!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Örülünk, hogy az admin kapott saját magától pénzt. De azért van itt még két dolog, ami zavar engem: az egyik, hogy nem a proofot rakta fel, amin van dátum is. Lehet, hogy ez a próbafizetése volt amikor indította az oldalt. A másik a kérdés: "was the payment instant?" Ez nekem olyan, mint a "beregisztráltam és tényleg 8 szinten keresztül fizet a clixsense" (ha még emlékszel rá).
Persze már minden nTen oldal mögött a sambux adminját sejtjük. Majd kiderül, de remélem ez csak egy ártalmatlan önreklám volt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Eléggé gyanús az oldal, az biztos. :(

A Griden viszont elég könnyű nyerni. Tegnap 0,05$, ma pedig 2 * 0,10$ volt a nyereményem. :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ditte1958 írta:Eléggé gyanús az oldal, az biztos. :(
Lehet, hogy nekünk már minden gyanús?
Nem tudom, hogy az előérzeteinknek vannak-e alapjai, vagy csak egyszerűen félünk.
Mindegy, majd kiderül. Mindenesetre befektetni nem fogok, de dolgozom vele. Az is lehet, hogy egy nagyon jó oldal lesz.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Igen, szerintem is az van, hogy abszolút bizalmatlanok lettünk minden oldallal. Túl sok a rossz tapasztalat, és aki egyszer megégeti magát, az joggal tart a tűztől.

Persze használom az oldalt továbbra is, és reménykedem. :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

instant kifizetett, éppen most. :)
Kb. negyed óra, nem tudom pontosan, mert nagyon benne vagyok a munkában.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: Vivien »

eviaclub írta:instant kifizetett, éppen most. :)
Kb. negyed óra, nem tudom pontosan, mert nagyon benne vagyok a munkában.
Gratulálok! :good:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszönöm mindenkinek. A referáltakért elég sokat hirdettem. Amikor egy csomó oldalt scamgyanúsnak találtam és pánikba estem, azokon hirdettem meg az ueobuxot. Azért éppen ezt, mert akkor ez volt a legújabb. Legalább 5 dolláromba került, hogy most kaptam 3 dollárt... De azért remélem, jó befektetés volt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sambuxos, xoxbuxos, Ryobuxos, Goobuxos, stb. adminé az oldal.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

idlig írta:Sambuxos, xoxbuxos, Ryobuxos, Goobuxos, stb. adminé az oldal.
Itt egy cikk a ptccentraltól.
http://ptccentral.com/ueobux-review/

Az admin rossz helyesírása még nem bizonyíték semmire. (Thanks helyett folyton thank-ot ír...) Lehet akár véletlen egybeesés is, ezt nem tudom.
Mivel a ptcinvestigation-ban már megjelent a cikk, ha tényleg ugyanaz az admin, akkor max. egy-két napon belül abbahagyja a kifizetést (ahogy a sensebux is tette)

Szerintem nem tudhatjuk még. Köszönöm Idlig a figyelmességedet és a gyors tájékoztatást.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ueobux - vadonatúj

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ebből is látszik, hogy mennyire egy elcseszett dolog a PTC-zés. A ptcinvestigation a híreivel óvja azokat, akik befektetnének, viszont azzal a mozdulattal alávág a standardoknak, meg azoknak akik kevés reffjük van (nekem 6 direktem van, kattintanak is, az első nap óta csinálom, de jó eséllyel pénzt már nem fogok látni belőle).
Hacsak nem húzza még egy darabig, most az Admin legalább reagált, feltöltött néhány képet, megcáfolva a ptcinvestigationt: http://www.ueobux.com/?custom=forum&fid=1&sid=2&tid=207
Hogy most ez csak új újabb hanta-e (nem olyann ehéz egy ilyet összeütni, régebben két fix dolog volt, a Taskok és ha egy oldal regisztrált cég volt, ezek viszonylag biztos pontot jelentettek, manapság ezekkel is egyre jobban visszaélnek a csalók) az rövidesen kiderül. A ptcinvestigationt az utóbbi időben csak a Probuxot nézte be (egyelőre).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég