Twickerz

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Érdekes dolog ez a befektetés
Még érdekesebb, hogy csak AB-ból enged vásárolni, legalábbis nekem nem ad másik lehetőséget
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

húha, egy tapasztalt barátom véleménye szerint nem jó jel a befektetés megjelenése...
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

doqxstudio írta:húha, egy tapasztalt barátom véleménye szerint nem jó jel a befektetés megjelenése...
Egyet kell értsek a tapasztalt barátoddal. De...
A Twickerz nem egy új tucat PTC, és nem is egy lepusztult, népszerűségét vesztett,
akadozva fizető PTC.
Nem tudhatjuk mire használják majd az így bent maradó pénzt, és mi hozza, illetve miből fizetik a hasznot.
Az, hogy csak az account-ból lehet vásárolni, (ezt nem is vettem észre eddig)
eleve kizárja, hogy a tagok nagy többsége egyszerre komolyabb mennyiségű részvényt vegyen.
Vagy ezzel akarják rávenni a tagokat, hogy komolyabban merüljenek bele a ref bérlésbe?
A fene se tudja.
Ha előbb észre veszem, bevállaltam volna egyet. Most várhatok néhány hetet.
És hogy mi lesz ebből, az csak jövőre derül ki.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nekem még kell 3 dolcsi, utána bevállalok egyet én is
End of the story
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: zseton »

A HYIP jellegű befektetés megjelenése minden esetben negatív előjel. Nincs ez másképp most sem. Ekkora hozamot tisztességes tevékenységből nem lehet kigazdálkodni. Ha pénzre van szükségük, ennél sokkal jobb feltételekkel vehetnének fel mondjuk egy banktól.

Ha csak kis mennyiségben lehet majd részvényeket venni és ezzel akarják az oldalon tartani a felhasználókat, arra talán jó lehet ez a módszer, de akkor is gusztustalan. Az összes HYIP-vel foglalkozó bűnözőt le kellene csukni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én azt hiszem, kiveszem a portfólióból a Twickerz-t... na nem mintha nagyon jöttek volna a referáltak ide :D
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az utóbbi időben divat lett a befektetős dolog. Ref4Buxon is van (ott ilyen 45%-ot ad egy évre, ami nem annyi a levonások miatt, tehát ez simán vállalható, ki tudja hány tag felejt rá a pár dolcsijára, egy év nagyon sok idő) vagy Clixzoron (itt 20%-ot ad egy hónapra, ebből hamarabb lehetnek bajok).
Szerintem se jól jel, de simán csak utána kell számolni. Egyre többen kapnak tagságot a pontokért, és amúgy is megéri, ilyenkor pedig napi 10-12 centet kell kigazdálkodni az oldalnak. Emelték a minimumot (ami még így se olyan sok), és a hirdetési árakat is, megjelentek a videók meg a taskok is (amik után az oldal szintén kap valamekkora bevételt). De nem hinném, hogy nagy gondjuk lenne, inkább csak nem szeretnék, hogy a közeljövőben legyen (elvileg ez lenne a változtatások lényege, a The-Bux adminja pl. mindig csak akkor kavart, mikor már gond volt).
Viszont, hogy tagsághoz kötik a max. vehető részvények számát, az nem rossz ötlet, ahogy az se, hogy csak az AB-ból lehet megtenni. Főleg utóbbi ravasz, ha tényleg így van. Mivel nem csábítja annyira ide az alapból ebben a témában utazókat de a pénzesebb tagok egy részének a pénzét befagyasztja (ez lenne a lényeg az egésznek) és ref bérlésre/szerzésre buzdítja őket.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: zseton »

A Zor esetében még értem is a dolgot. Az admin bevételei egy hónap múlva sokkal nagyobbak lesznek mint most, simán ki tudja majd fizetni a hozamokat, feltéve ha bejönnek a számításai. Elvileg az év oldalát akarja megcsinálni és ehhez most van szüksége pénzre. Remélhetőleg 1-2 hónap múlva már nem lehet majd ott HYIP befektetéseket venni, feltéve ha 1-2 hónap múlva lesz még Clixzor. Ezzel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, de ne legyen igazam. Sajnos arra is van esély, hogy egyszerűen lelép majd a befektetésekkel egyik napról a másikra és nagyjából már megvan az ütemterve, hogy mikor tegye ezt.

A Twickerz esetében viszont nem értem miért kell a HYIP és miért nem valami más megoldásban gondolkodnak.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

pár óra múlva már a számlán volt az összeg

Kép
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Grat a kifizetésedhez ! :good:

Egy kicsit megcsappant a bizodalmam, furcsa egybeesésnek tűnik a Sponsored hirdetések lecsökkenése, és a befektetés megjelenése.

Azt sem értem, hogy a bérelt refek Avg-jét hogyan számolja, mert sehogy sem stimmel. Pont akkor vettem őket, amikor lecsökkent a hirdetések száma, napi 5-6-ot kattintanak, átlagban meg kihoz 8-9 et is. Standardoknak ugyan mennyi lehet a Sponsored hirdetés ? 7 db talán, ami hosszú távon nagyon nem lesz jó... :(
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

köszi

azt hittem,hogy talán pénügyi gondjai vannak az oldalnak,ezért kértem ki...amúgy mentem volna $10-ig,de így legalább 11-ből 7 már visszajött

én a tagsággal együtt vettem 5 RR-t,de miután kiderült a havi AVG,inkább hagytam lejárni mindet,mert még 240 napos hosszabbítással se érte volna meg
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: zseton »

Nem csak a sposored hirdetések lettek hirtelen kevesebben, hanem nagyjából minden hirdetés hirtelen kevesebb lett. Az árakat is emelték. Majd megérkezett a HYIP. Most mit mondjak erre?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

elveszett a válaszom...
leírom mégeccer, de nem olyan részletesen.
szóval supportnál rákérdeztem, normális-e, h kevesebb a szponzorált hirdetésem.
azt válaszolták, csupán annyi van garantálva, h a standard tagsággal rendelkezők 10-et tudnak megtekinteni.
a többi szponzorált hirdetések nem működtek (nem tudom miért, vagy ez mit jelent egyáltalán), ezért a szponzorok kérésére felfüggesztették őket, de amint lesz szponzor, azonnal hozzáadják a szekcióhoz.
a végén meginvitálnak, h legyek szponzor hirdető.
240 napos hosszabbítással 5,8 átlag kell Lv2-vel a profithoz.
ugyanakkor bizalomra ad okot, h ma már 12 sárga hirdetés volt és a befektetés csak Account Balance-ból érhető el, ahova pénz csak "keresetből" kerülhet, ugye a befizetés a Purchase Balance-ra megy.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Holnap érem el a 10 dolcsit AB-ban, és terveztem egy csomag vásárlást
De most elbizonytalanítottatok, sok dolog szól az oldal mellett, de most úgy érzem, lehet mégis kikérem
Rolaxhun, standardként egyáltalán nem éri meg bérelni, LV1 tagsággal csak 240 napos hosszabbítással, LV2-vel viszont már nyereséges a dolog
Doq, korábban az upgrade táblában ott volt, hogy melyik tagsághoz hány szponzorált hirdetés jár, most megnéztem, tényleg nincs már ott. Lehet ez sem jó előjel, de lehet pont a hosszútávú stabilitás megőrzésére utal.
Eddig nagyon szerettem az oldalt, most elbizonytalanítottatok :)
End of the story
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: zseton »

Megnéztem, valóban felkerült a 12. szponzorált hirdetés is és egy halom új micro. Ettől függetlenül hirtelen megemelkedtek a hirdetési árak, időnként a megszokottnál kevesebb hirdetés van kint és megjelent az oldalon a HYIP. A Twickerz az én szememben már nem ugyanaz mint mondjuk 2 hete.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kevesebb a hirdetés most, de az árak is emelkedtek. A két éves ünneplésnél fele áron lehetett hirdetni, akkor tele volt hirdetésekkel az oldal. Lehet, hogy simán csak az ott kiosztott pontokat akarják visszaszerezni.
Az, hogy megjelent a HYIP...egyrészt csak AB-ból lehet venni, szóval így teljesen más a leányzó fekvése. Másik, hogy szerintetek ez az egész PTC miről szól? Most veszel itt részvényt, 10$-ból lesz 15$ fél év alatt.
Veszel tagságot 10$ért 365 napra, mennyi is jön vissza? Arról nem is beszélve amikor valami ingyen kap tagságot a pontokért.
Ref4buxon vettem tagságot 6 hónapra, 23 nap alatt a fele visszajött. Probuxon béreltem, egy hónap alatt a pénz másfélszerese jött vissza, kikértem, azóta nem bántom a bérlést, tiszta sor. Lényegében a modell hasonló, annyi, hogy minden nap kattintani kell és hogy a PTC oldalak egy csomó mással trükköznek, hogy betegyenek a tagoknak, vagy rávegyék őket, hogy forgassák az idők végezetéig a betett pénzüket.
Tyria85
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.01.29. 12:29
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Tyria85 »

Eléggé lemaradtam az utóbbi hónapokban PTC-témában, most olvasgatom az oldalak topikjait. Itt a Twickerzen most már be kell fektetni, hogy kivehessek pénzt?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem kell
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin leírta az egyik ottani topikban, amit én is írtam korábban. Nagyon sokan vettek tagságot ingyen, a pontokból, amit egyre nehezebb bármelyik oldalnak is kifizetnie egy idő után. Ezért változtak a hirdetési árak, és így van jelenleg kevesebb hirdetés. De 60-65 pont még most is meg van naponta.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez jó, tudnak számolni, és fontos a stabilitás. egy refem mondta, h nem tud pontért tagságot venni...
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:egy refem mondta, h nem tud pontért tagságot venni...

Látom a lehetőséget, hogy pontokért tagságot lehet venni, ezek szerint inaktív lenne? Vagy csak a ref nem vette észre? Kicsit eldugták, az upgrade oldalon nem hozza be ezt az opciót, csak a pontoknál.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Pontokért jelenleg az Lv1 van felfüggesztve. Őszintén szólva nem csodálkozom rajta.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Továbbra is gyorsan, és megbízhatóan fizet.
A tizenegyedik bizonylat.

Kép
Kép
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

kopasz írta:Továbbra is gyorsan, és megbízhatóan fizet.
A tizenegyedik bizonylat.

Kép
Kép
:good: :clap: Gratulálok! 8)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Már nem lehet bérelni refeket az oldalon? :( Vagy csak épp most nincsenek? :?
"There are not referrals available to rent. " :(
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ja, télleg ez van. jelenleg nem elérhető. jó ez így!
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

doqxstudio írta:ja, télleg ez van. jelenleg nem elérhető. jó ez így!
Hát szerintem meg pont így nem ér semmit! Én minden PTC oldalakon csak a béreltekből keresek,ezek nélkül nincs üzlet! :( Ha nem teszik vissza, akkor ez sajnos felejtős oldal lesz számomra....pedig szerettem! :cry:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Kinglu, a Twickerzen van tagságod? Én úgy tudom, hogy LV2-vel béreltek nélkül is egész jól lehet keresni. Én még csak LV1 vagyok, de a pontjaimat LV2-re gyűjtöm. Igaz lassan megy, de hát majd csak egyszer meglesz az is. A gridet is minden nap lekattintom a pontokért.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Kinglui75 írta:
doqxstudio írta:ja, télleg ez van. jelenleg nem elérhető. jó ez így!
Hát szerintem meg pont így nem ér semmit! Én minden PTC oldalakon csak a béreltekből keresek,ezek nélkül nincs üzlet! :( Ha nem teszik vissza, akkor ez sajnos felejtős oldal lesz számomra....pedig szerettem! :cry:
vegyél ad share-t!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

eviaclub írta:Kinglu, a Twickerzen van tagságod? Én úgy tudom, hogy LV2-vel béreltek nélkül is egész jól lehet keresni. Én még csak LV1 vagyok, de a pontjaimat LV2-re gyűjtöm. Igaz lassan megy, de hát majd csak egyszer meglesz az is. A gridet is minden nap lekattintom a pontokért.
Jelenleg LV1 és LV2 tagság között semmi különbség nincs, ami a saját keresetet illeti
Éppen a magasabb ref jutalék miatt éri meg jobban a magasabb tagság
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég