Nerdbux SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Írtam a supportnak és most válaszoltak, hogy javították a hibát. Nekem explorerrel se működött.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ez is piszkosul lejjebb adja mostanában. Tegnap 2 cent körüli volt benne , ma meg szintén kb annyi a kereset. A 0,001-nél nagyobbakra vadászni kell egész nap. Viszont megjelentek a külön tagsággal rendelkezőknek is a hirdetések, bár azok se nagyok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

én is néztem... ha veszel tagságot kapsz két darab 0,1 centest. nagy üzlet :D ez is olyan sóher banda lett,mint a clickfair. ott sincs 0,1 nél nagyobb csak elvétve. bezzeg a rewardingwaysen,ami szintén az ővék van,hogy napi 3 egycentes van...igaz néha meg semmi,de akkor is. nem tudom így egyáltalán megéri akár refekkel is,mert a jutalék se nagy.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

0,9 cent a mai termés. Előző napokban ilyen 1,2 és 1,3 cent... A feladott grid hirdetésem is egy jól álcázott rablás, gyakorlatilag óránként néhány látogatót ad. Sunyi egy banda.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ahogy vesszük.
ha fizetésről lesz szó, nem maradnak adósok, ez biztos.
ha életben akarják tartani az oldalt, kitalálják majd, hogyan élénkítsék fel a forgalmat!
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na én fogtam azért egy 1 centest,ennek már örülni kell!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Gondolom valami akció lehetett vagy van, mert már tegnap is meg ma reggel is tele van reklámokkal, igaz kicsik de jó sok van belőlük! ;)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jaja, $90-ért 30 nap fixed ads... a hülyének is megéri.
viszont tényleg majdnem 6 centnyi van belőle
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Instant kifizetett!
Kép
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta:Instant kifizetett!
Kép
:good: :clap: Gratula!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

gratulálok a kifizetésedhez, kár, h nem vagy a refem. :)

sokan betojtak a rengeteg hirdetés megjelenése láttán, egy átlagos oldalnál pontosan így néz ki a végjáték. de... mint mondtam, a Nerdbux-nak stabil a háttere. itt vannak a programok, amiket birtokolnak: http://www.timtech.us/ (ha szeretnél bármelyikre csatlakozni, tudok reflinket adni, illetve el tudom mondani, mit, melyiket érdemes csinálni)
ezek az amerikai forgalomcserés fickók iszonyatosan be tudják őrjíteni a népet.mert egyrészt tényleg sok pénzt kiosztanak/visszaosztanak, de ha megnézed a DoctorTraffic-ot, ott 1000 klikk $5-ért megy el, ehhez képest 30 nap fixed hirdetés $99-ért olcsó.

tehát, ha a nyakamat nem is tenném rá, de szinte teljesen biztos vagyok benne, h fizetni fog az oldal, úgyhogy kattoljon mindenki ezerrel, még kb. 20 nap van hátra a hirdetésözönből. :)
Kép
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: atiss »

Hali!Itt érdemes bérelni reffet?50% add az elég jó...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem frissült ma még!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

reggel másnak is volt problémája vele, de most már igen. :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:nem
Jó, hogy ezt azután olvastam, hogy béreltem 30-at.... :)
Miért nem?
Nem kattintanak vagy keveset számol el? (50% nem rossz, csak nem tudom hogy melyik reklám után számolja el)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nagyon jó áron van a banner és főleg a grid hirdetés, érdemes próbálkozni vele. Utóbbi is már normális látogatottságot hoz.
Avatar
hcsaszy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.07.19. 11:24
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: hcsaszy »

Valaki a béreltekről írna véleményt, tapasztalatot ?
Nekem van 1 darab, 4-et klikkelt és 0.002 ért el. Így ez nagyon halovány. :(
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

fentebb írtam, nem éri meg bérelni prémiummal sem. ennyi. :)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:fentebb írtam, nem éri meg bérelni prémiummal sem. ennyi. :)
Én se hallottam eddig jókat a béreltekről, viszont attól függ. Premiummal, hosszú távra hosszabbítva lehet, hogy megéri (nekem csak 3 béreltem van, ami semmi, de azoknál is ez a helyzet). Gyakorlatilag majdnem az összes oldal botokat ad bérelteknél, itt azt mondják, hogy keverik a botokat és a valós tagokat. De bérelni csak úgy érdemes, ha hosszú távra tud valaki hosszabbítani, amiben az a rizikó, hogy az oldal eltűnhet, és akkor ugrott minden (mint legutóbb a Clixseries esetében, ahol sokra ment mindenki a nagy átlagokkal, részben ezért halt meg, részben más miatt). Itt viszont ez nem valószínű.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na megjött az első! Instant reggel!

Kép

Ja és doqxstudio én a te refed vagyok! :P
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Korábban kihagytam a grid statisztikát: 1 hónapra 5$-ért lehet hirdetni. A napi átlag (most futott le az én hirdetésem) alapján olyan 10 000 látogatót ad, vagyis 1000 klikk az $0.50-be kerül. Nagyon jó ár, és az sem utolsó, hogy minimális az ismétlődés, vagyis egyedi látogatók, nem úgy mint sok másik griden.
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: diebeni »

idlig írta:Korábban kihagytam a grid statisztikát: 1 hónapra 5$-ért lehet hirdetni. A napi átlag (most futott le az én hirdetésem) alapján olyan 10 000 látogatót ad, vagyis 1000 klikk az $0.50-be kerül. Nagyon jó ár, és az sem utolsó, hogy minimális az ismétlődés, vagyis egyedi látogatók, nem úgy mint sok másik griden.
kösz a statot pont mostanába gondolkoztam rajta h kéne hirdetni griden. esetleg azt megtudod mondani h ebből a 10k látogatóból mennyi regelt is az oldaladra ? bár ez függ attól is mit reklámoz az ember :D
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

diebeni írta:
idlig írta:Korábban kihagytam a grid statisztikát: 1 hónapra 5$-ért lehet hirdetni. A napi átlag (most futott le az én hirdetésem) alapján olyan 10 000 látogatót ad, vagyis 1000 klikk az $0.50-be kerül. Nagyon jó ár, és az sem utolsó, hogy minimális az ismétlődés, vagyis egyedi látogatók, nem úgy mint sok másik griden.
kösz a statot pont mostanába gondolkoztam rajta h kéne hirdetni griden. esetleg azt megtudod mondani h ebből a 10k látogatóból mennyi regelt is az oldaladra ? bár ez függ attól is mit reklámoz az ember :D

Ezt nem tudom megmondani, mert az utóbbi időben 6-7 oldalon hirdettem, így nem tudom hogy honnan jöttek a refek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

akkor tkp sokkal jobban megéri griden 5 dollárért hirdetni,mint 90$ ért PTC-t havira? hehe
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:akkor tkp sokkal jobban megéri griden 5 dollárért hirdetni,mint 90$ ért PTC-t havira? hehe

Aki 100$-ért vett 30 napos fixet, az baromira jól járt, piszkosul sokan nézik meg naponta. Más árkategória a kettő, más látogatottságot is hoz.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig ma elemedben voltál és megelőztél. :)
ha naponta 50,000-en lekattintják a fixed hirdetést 30 napig, akkor $99-ért 1,5M megtekintést kapott a hirdető, ami azt jelenti, h 1000 kattintás $0,07-be került. tehát egységárban is jó ár volt ez a hirdetőknek, illetve ez a mennyiség Grid-ként 150 hónap alatt menne le... :)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Azért az 50 000 nagyon sok, én valahova olyan 7 és 10 ezer közé tenném a napi megtekintések számát. Így is sokat bukik rajta az oldal. Bár nem annyit, mint mások, mert itt gyakorlatilag minden lekattintott hirdetés után fizetett a hirdető és ez segít az oldalnak másmilyen úton bevételt szerezni (a saját hirdetéses refszerző taktikával nem lehet sokáig működtetni egy PTC oldalt sem, de a buta ember a másik kárán se tanul). De azért megmosolyogtató ez az egyszerű, ősi taktika, amit csinálnak. Beárazzák a 30 napos hirdetést 600$-ra, aztán meghirdetnek egy 1 napos akciót, ahol lehet spórolni 500$-t, és így 24 óra alatt befizetnek nekik a hirdetők 8000$-t. :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Korábban kihagytam a grid statisztikát: 1 hónapra 5$-ért lehet hirdetni. A napi átlag (most futott le az én hirdetésem) alapján olyan 10 000 látogatót ad, vagyis 1000 klikk az $0.50-be kerül. Nagyon jó ár, és az sem utolsó, hogy minimális az ismétlődés, vagyis egyedi látogatók, nem úgy mint sok másik griden.
Itt valamit elszámoltatok. Nézzétek meg mi hibádzik,mert:
napi 10k látogató Griden az havi 300k . 1k klikkenként 0,016$( 1,6 cent)

doqx írta
ha naponta 50,000-en lekattintják a fixed hirdetést 30 napig, akkor $99-ért 1,5M megtekintést kapott a hirdető, ami azt jelenti, h 1000 kattintás $0,07-be került.
vagyis 1,6 cent per 1K Griden vs. 7 cent per 1K PTCn

Ez alapján még 50 ezres ( ezt a statot honnan vetted doqx?) viewnál is jóval olcsóbb a Grid...

:?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Félreértetted. A napi átlag alapján 10 000 látogatót ad havonta.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 4 vendég