Captchawork www.megatypers.com Meghívó kód:5IQ2

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
egyfilleres
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.09.18. 03:29
Kapcsolat:

Captchawork www.megatypers.com Meghívó kód:5IQ2

Hozzászólás Szerző: egyfilleres »

Nos , sziasztok egy újabb jó megoldás aki szeretné kicsit gyarapítani a mellék keresetét , igaz inkább ezt rendes munkaként lehetne ajánlani , pl alkalmi munkanélkülieknek vagy kismamáknak , nyugdíjasoknak , szóval azoknak akiknek van ideje. Ez nem más mint a captchawork , mindenki ismeri a bizonyos captchakat , ellenörző kódokat , több funkciójuk van mint gondolnánk , van akinek megéri hogy leírod hogy mit látsz a captchán és ezért fizetnek is. Az oldal : MegaTypers , regisztrálni csak meghívó kóddal lehet : 5IQ2 . Az oldal nagyon egyszerű 1000 beírt captchaért fizet 0,9-1,4 dollárt , 3 dollár a kifizetési minimum és minden héten fizetnek. Megéri ? Ha valaki nem szeretne gürcölni különböző marketing trükkökkel és ilyen olyan weblap csinálással vagy bármi mással , annak meg. Ha tényleg sokat van otthon az illető és van hozzá kitartása és szabadideje , körülbelül 6-7-8 dollárt ( esetleg 10 de azért az már sok ) össze lehet szedni egy nap alatt , hát majdnem egy minimál bruttó bér , kicsit alatta ( mindennap lehet dolgozni vasárnap és szombaton is ). Szóval ha valakinek van ideje nyugodtan probálgassa , tapasztalja , hátha kicsit emelnek majd a fizetéseken 1,5-2$ körül már nagyon jó lesz vele dolgozni.

A lényeg, hogy folyamatosan jönnek a Captcha és be kell írni időre a betűket, itt csak rajtad múlik mennyit keresel, véleményem szerint jobb mint reklámokat nézni!


http://www.megatypers.com/

*Megjegyzés:Tapasztalatom szerint úgy 20-21 óra körül fizet a legjobban
$1.40 USD/1000Capcher


Minimum kifizetés $3.00 USD PayPal-re
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Captchawork www.megatypers.com Meghívó kód:5IQ2

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

én is ajánlom ANNAK AKI PROFI GÉPíRÓ....mert olyan gyorsan kell ütögetni,hogy mire feleszmélsz lejárt az időd... szóval előképzettség nélkül ez sajnos nem megy....
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Captchawork www.megatypers.com Meghívó kód:5IQ2

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Köszi, hogy figyeltél, de ez még működik?
Én is vakon gépelek, de feleslegesen nem akarom koptatni a betűket. :D
Kép
niccis
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.04.09. 12:18
Kapcsolat:

Re: Captchawork www.megatypers.com Meghívó kód:5IQ2

Hozzászólás Szerző: niccis »

Én sokáig csináltam, és heti 8/10$-t ki is szedtem belőle, de már nem fizetnek..:/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég