Lexbux-Október 2-án indult!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!
A következő PTC eddig instant fizet, közel 1 hónapja üzemel!
A napi összegyűjthető dollár a hirdetések számától függően változik, 4,5-8,5 cent is lehet!
Első kikérés 1 dollártól, majd 3 és 6 dollártól!
Többféle havi tagság van 3 dollártól egészen 500 dollárig!

Payza, Paypal, Egopay, OKpay, SolidTrustPay, Perfect Money számlákat fogad el az oldal!

A fórumban folyamatos kifizetések vannak!

100% refjutalék, valamint Adgrid játék az oldalon! :)

Érdemes a Buxbónuszt is kihasználni, az napi +10 cent! :)

http://www.lexbux.com/?ref=kinglui75
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy hallottam a kikéréshez 30 napos tagság kell. Ez igaz? Az upgrade táblán ott kell lennie .
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:Úgy hallottam a kikéréshez 30 napos tagság kell. Ez igaz? Az upgrade táblán ott kell lennie .
Én úgy látom, hogy 30 nap után ki lehet kérni, nem kell tagság! :)
A kikérés feltétele standard tagoknak minimum 20 klikk és hogy 30 napja regisztrált legyél!
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

hoztam egy kis infót :D

ma kikértem $2-t és vissza is dobták acc balance-ba + mellé kaptam egy üzenetet,hogy olvassam el a ToS-t
Standard members need to be active at last 30 days and have at least 5 direct referrals to request payment !
LOL

...viszont aki hasonlóan járt,annak jó hír,hogy el tudja hirdetni
10 centtől lehet átpakolni PB-ba

8 sec
250 click - $0.50
500 click - $0.80
1000 - click $1
1 day - $1
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

rolexhun írta:hoztam egy kis infót :D

ma kikértem $2-t és vissza is dobták acc balance-ba + mellé kaptam egy üzenetet,hogy olvassam el a ToS-t
Standard members need to be active at last 30 days and have at least 5 direct referrals to request payment !
LOL

...viszont aki hasonlóan járt,annak jó hír,hogy el tudja hirdetni
10 centtől lehet átpakolni PB-ba

8 sec
250 click - $0.50
500 click - $0.80
1000 - click $1
1 day - $1
:( Hát igen... a 30 napot tudtam, de hogy 5 direkthez is kötik a kikérést? Érdekes oldal.... :rofl:
kotlos61
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.02.21. 12:39
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: kotlos61 »

30 nap kell a regisztrációtól.
Kért kifizetések
Dátum Bruttó Díjak Nettó Állapot Fizetési bizonylatot
2013/11/05 $ 1.71 $ 0.09 $ 1.62 Fizetett Feltöltött
vettem tagságot és így fizetett ,mivel standardként csak akkor fizet ha van 5 reffed
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

persze ezzel nem scam-nek akartam kikiáltani,csak furcsa az 5 direktes feltéltel
daniel31
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.03.31. 22:06
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: daniel31 »

sziasztok !
standart tagvagyok 31 nappal ezelott regiszraltam, es latom hogy a kikereshezz reffeket kell venni, de nalam 100 reffet enged minimum ...
ebbe esetleg tudnatok segiteni
koszi!!
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Ilyen feltételekkel az oldal SCAM-gyanús, és többek szerint SCAM. Egyes vélemények szerint a Lexbux-Ojooclix-Nodbux ... SCAM oldalak Adminja ugyanaz:

http://www.silverclix.com/forum.php?topic=6114
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... c=315324.0
http://www.goldenclix.com/forum.php?topic=18812
daniel31
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.03.31. 22:06
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: daniel31 »

azta...mondjuk nem ez a elso oldal ahol csalodik az ember, de ez ezzel jar..mivel tobb SCAM oldallal mar megjartam, (mint sokmas) ezert probakent standart kent probalkozom, es azt hiszem, hogy egy megbizhato oldal kulte ajanlo linket a lexbux et.
miert kuld egy megbizhato oldal egy SCAM adminnal rendelkezo oldal linkjet....
azert nem ertem, mert ha magambol indulok ki,akkor elosszor le ellenorzom es ,csak ugy kuldok egy tagnak linket....vagy tulkomplikalom???? :O(
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A PTC oldalak 90-99%-a SCAM, vagy SCAM lesz rövid időn belül, így szinte mindenki fog találkozni ilyen oldalakkal, főleg ha új oldalakkal is próbálkozik. Ha valaki csak az évek óta megbízhatóan fizető oldalakra regisztrál, akkor kevesebbet fog csalódni. Egy megbízható oldal Adminja is hibázhat, mivel emberek vagyunk. A SCAM oldalak között is van olyan, hogy egy ideig rendesen fizet, hogy minél többen regisztráljanak, és vegyenek tagságot, majd utána egyszerűen egyik pillanatról a másikra eltűnik az Admin a befizetésekkel. Egy oldal egyszerűen csődbe is mehet, és úgy is fizetésképtelenné válhat, ha a bevételek nem fedezik a kiadásokat. Szóval egy elsőre jónak látszó oldalból is lehet később SCAM.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Először az ember felháborodik a csalókon. Könnyebb lenne a helyzet,ha a csaló adminok sosem fizetnének,de ez nem így van,sőt gyakran több hónapig is nagyon jól fizet,amit egy stabil oldallal esélyed sincs szinte,ha nincs sok refed.Arra meg nehéz gyűjteni ugye... Szóval regisztrálsz mindenhova és már nem érdekel,hogy ki az admin,csak fizessen. Ahhoz nem elég a megbízható oldalak száma,hogy jól lehesssen vele keresni csak ezekkel,muszáj vagy refeket gyűjteni rájuk,esetleg befektetni és bérelni .
Talán még a legtisztességesebb,hogy kattolod,de felhívod a figyelmet,hogy az admin csaló,vagy lehetséges,hogy nem fog fizetni egy idő után.
Általában azonban azoknak,akik hirdetik a csaló oldalt nem érdekük erre felhívni a figyelmet,hisz akkor nem náluk regisztrálnának,hanem max máshonnan. A PTC-vel való foglalkozás egy fertőben való matatáshoz hasonlítható .) Én úgy vettem észre,hogy ennek tetejébe kezd átláthatatlanná válni. 1 éve még be tudtam regisztrálni az összes fontosabb új oldalra,ma már ez lehetetlen. Most 100 oldalam van kb és jönnek az újak az újak.... Már nagyon igéretes megbízhatónak tűnő jól fizető oldalak sincsenek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Aki pedig becsületesen indít egy ptc oldalt, tönkremegy a sok csaló miatt. De én úgy gondolom, hogy ez most egy hirtelen jött hullám, és le fog csitulni. Tavaly is volt ehhez hasonló "nTen invázió", bár kevésbé átláthatatlan, mint most. Most minden felgyorsult és nagyon gyorsnak kell lenni.
100 oldal szerintem túlságosan sok. Ezt nem lehet ép ésszel követni
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:Aki pedig becsületesen indít egy ptc oldalt, tönkremegy a sok csaló miatt. De én úgy gondolom, hogy ez most egy hirtelen jött hullám, és le fog csitulni. Tavaly is volt ehhez hasonló "nTen invázió", bár kevésbé átláthatatlan, mint most. Most minden felgyorsult és nagyon gyorsnak kell lenni.
100 oldal szerintem túlságosan sok. Ezt nem lehet ép ésszel követni
Kicsit megzuhant most a PTC világ (korábban is volt már ilyen). Voltak a Payza gondok, a folyamatos script problémák, és a csalók növekedése miatt a befektetési kedv is talán csökkent, ami a becsületes Adminokat is nehezebb helyzetbe hozza. A részvénybe is sokan beleszaladtak, le is csengett elég gyorsan. A Nerdbux scambe futása is rossz, mert az 5. legnépszerűbb oldal volt, és sokakat kiábrándított a PTC-ből (plusz behozták ezt az eszetlen promózást, és a brand építéses maszlagot, ami nagy méretben szintén nem pozitívum). Már tavaly is mondtam, hogy nem sokáig maradnak a nagyobb csalók az nten scriptnél. Jelenleg nem nagyon lehet mi alapján szelektálni. Kitalált nevek, kamu regisztrált cégek mindenhol. Míg egy éve a buxhost vagy nten oldalakat ki lehetett kapásból szúrni, addig ma a csalók puccos, sok funkciós oldalakkal jelennek meg minden nap.
Érdemes a KimClix Adminjának postját elolvasni, azt hiszem kinyílik az emberek zsebében a bicska.
http://rbn.cm/AhdqG1

A felhasználók, a PTC-zők 99%-nak a részéről tapasztalt tudatlanság pedig elkeserítő.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Fórum és Proof lista alapján egy fizető oldalról van szó, de a topic bepókhálósodott, olyan régen votl itt aktivitás.
Vannak új infók?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én annyit tudok,hogy az admin egy csaló és megannyi scam oldal tulaja megszámolni se lehet...
itt egy elég jó lista található erről,bizonyítékokkal..
http://ptccentral.com/zapclik-review/
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Én annyit tudok,hogy az admin egy csaló és megannyi scam oldal tulaja megszámolni se lehet...
itt egy elég jó lista található erről,bizonyítékokkal..
http://ptccentral.com/zapclik-review/

Köszi az infókat.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Lexbux-Október 2-án indult!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Ahogy a fórumot nézem, és az októberi össesen 8 kifizetést (abból is a legutóbbi 13 napos) ez az oldal (is) egy a sok scam közül. Helyeztem.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég