Yumylinx - scam

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Yumylinx - scam

Hozzászólás Szerző: kopasz »

2014 január 25
viktorxx83 írta:Úgy néz ki, hogy a SCAM Hirenclix Adminjának a tulajdonában van ez az oldal is, így nem ajánlott.
Köszönjük az információt, a rossz hír is jó, ha időben jön.
Így befizetni nem ajánlatos, viszont pár hónapig remélhetőleg fizetni fog.

Még tavaly beregisztrált domain, de az oldal csak ma indult. 2014 01 20
Üdvözlő szövegben írja, hogy eddig tesztelték, és most már minden működik, így ma elindultak.
Dícséretes, hogy nem kapkodták el.
Hát én is leteszteltem.
Az admin rejtett, és első benyomásra semmi egyedi találmány nincs az oldalon.
Az oldal nevéből, és kinézetéből arra lehet következtetni,
hogy a tulajdonosa valószínűleg nem egy idősebb üzletember. Bár vannak ugye örök ifjú emberek.

Kifizetés:
ingyenes - 4 $
tagsággal - 1 $
Paypal, Payza, Egopay, PerfectMoney


Kereset:
reklámok - most 4.1 cent (2*0.01 14*0.001 14*0.0005) ... (mindezért kaptam 0.30 pontot, 10 pont=1$, ez így ma 3 cent)

adgrid - 25 lehetőség, nyeremények 0.005$, 0.01$, 2$

részvények, reklám csomaggal - egy részvény ára 10$, 30 napig napi 40 cent jóváírással, 12$ össz kifizetés.
ezért kapsz:
1000 PTC kreditet
25 PTSU kreditet
5000 Banner ad kreditet
7 Login ad kreditet.

szokásos PTSU, és Virool videó (0.005 egy videó, account balance-ba)

ref bérlés:
2 db - 0.40$ (5 db - 1$ ... 15 db - 3$

hirdetési árak:
PTC kredit 1000 db - 2$ ..... 5000 - 9$ ..... 10000 - 15$

Ha kihagytam valami fontosat, szóljatok.
Ja a szerver idő éjjel 1 óra, és az oldal alapszíne zöld. Ez nyugtató hatású.

Jó klikkelést.

Kép

Upgrade tábla:
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasz 2014.03.01. 18:56-kor.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Leírás megszületett.
Kezdeti lendülethez most január 31-ig ref contest, a győztes 10$-t tehet zsebre, a 10. 1$-t.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Köszönöm az eddigi és jövőbeni regisztrációkat. Megjegyzem, a ref contest-ben esélytelen vagyok.
Az igen tisztelt admin ma egy kisebb novellát tett közzé, melyben a szokásos öndicséret, és a jövőbeni stabilitásra
és hosszú távú megbízhatóságra törekvés mellett, megemlíti, hogy a Yumylinx, mint
az USA-ban bejegyzett regisztrált cég fog a jövőben működni, a regisztráció folyamatban van. Hát majd meglátjuk. :)
Ígérni tudni kell.
Mint topik gazda, eltérve eddigi szokásomtól, már most bevállaltam egy marék bérelt ref-t,
hogy ebben is legyen némi tapasztalatom. Így a bérlés után néhány órával már pozitívnak mondható.
Bár régen rossz az oldalnak, ha már az elején nem így lenne.
Megvolt az első két grid nyereményem is, 1.5 cent. Juhé.
Még egy apróság, ha jól értelmeztem a novellát, a részvények nehány napra el lettek távolítva,
mert a Payza egyenlőre nem fogadta el. A jóváhagyását várják.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Vannak bátor kollégák, akik már első nap nagyobb összeget toltak az oldalba.
Meg is lettek az első eredmények. Már 4 kifizetés volt.
A Paypal fee nem egyértelmű, a 2.82$-os kifizetésből nem vont le semmit, de a 13$-ból levett több mint 80 centet.
EgoPay-nél 3.51$-ból 24 cent.

A 15 béreltemnek napi 10 centet kéne termelni, hogy nullán legyek.
A 4 gyengébb, és 11 erős ref eddig 3 nap alatt 51 centet klattyolt össze. :good:
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Úgy néz ki, hogy a SCAM Hirenclix Adminjának a tulajdonában van ez az oldal is, így nem ajánlott.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Forrásod van viktorxx83 ?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm szépen. Arra kérlek,ha az nem nyílvánvaló akkor forrást is mellékeljél. megnéztem a weboldalad és elég meglepő oldalakat találtam,amit te scamnek írsz.

Advuze: 2013.10.
Buxpay: 2013.12.
Cashtream: 2013.01.
Genbux: 2013.12.
Gmgbux: 2013.10.
Jillsclickcorner: 2013.05.
Juicybux: 2013.05.
Lynkar: 2014.01.
Northclicks: 2013.10.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Köszönöm szépen. Arra kérlek,ha az nem nyílvánvaló akkor forrást is mellékeljél. megnéztem a weboldalad és elég meglepő oldalakat találtam,amit te scamnek írsz.

Advuze: 2013.10.
Buxpay: 2013.12.
Cashtream: 2013.01.
Genbux: 2013.12.
Gmgbux: 2013.10.
Jillsclickcorner: 2013.05.
Juicybux: 2013.05.
Lynkar: 2014.01.
Northclicks: 2013.10.
Igen, több mint érdekes, főleg, hogy jelenleg is fizető oldalakat már hónapokkal ezelőtt scam listára pakolt...
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Rendben van. Köszönöm szépen. Frissítettem a SCAM vagy nem ajánlott oldalak listáját.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

viktorxx83 írta:Úgy néz ki, hogy a SCAM Hirenclix Adminjának a tulajdonában van ez az oldal is, így nem ajánlott.
Köszönjük az információt, a rossz hír is jó, ha időben jön.
Ezek szerint az oldalt nem tesztelték, csak vártak az indulással.
Így befizetni nem ajánlatos, viszont pár hónapig remélhetőleg fizetni fog.

A scam listához: A Cashtream-től ma kaptam kifizetést. Soha semmi gond nem volt vele.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

viktorxx83 írta:Rendben van. Köszönöm szépen. Frissítettem a SCAM vagy nem ajánlott oldalak listáját.
Igazából scam akkor is lehet,ha fizet,mert mondjuk egy korábbi scam oldal a tulaja. Ilyen most a yumylinx is. Egy ideig fizet aztán lelép.Bár így ,hogy kiderült a turpisság lehet azt sem fog. A listád egyébként jó,csak mellé egy kevés indoklás is jó lenne,vagy forrás és akkor mindenki el tudja dönteni,hogy mennyire scam. van különbség ,hogy kitilt néhány felhasználót vagy egyáltalán nem fizet. Gondolom a Northclicks,vagy a cashtream is valami elszigetelt dolog miatt került fel oda.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
viktorxx83 írta:Rendben van. Köszönöm szépen. Frissítettem a SCAM vagy nem ajánlott oldalak listáját.
Igazából scam akkor is lehet,ha fizet,mert mondjuk egy korábbi scam oldal a tulaja. Ilyen most a yumylinx is. Egy ideig fizet aztán lelép.Bár így ,hogy kiderült a turpisság lehet azt sem fog. A listád egyébként jó,csak mellé egy kevés indoklás is jó lenne,vagy forrás és akkor mindenki el tudja dönteni,hogy mennyire scam. van különbség ,hogy kitilt néhány felhasználót vagy egyáltalán nem fizet. Gondolom a Northclicks,vagy a cashtream is valami elszigetelt dolog miatt került fel oda.
Érdekes kérdés ez. Mert a Trabi Adminja is már a 3. oldalát fogyasztja (nem akartam, akarok abba a topikba írni, de nagyon offolni itt se, meg van a véleményem arról, ami zajlik jelenleg).
Vannak a rafkós, mocsok Adminok, akik gerinc nélkül gyártják az oldalakat, és vannak a féleszűek, tapasztalatlanok, tudatlanok, naívak, hívja mindenki, ahogy akarja. Sokszor már ránézésre lejön, hogy az adott Adminnak gőze nincs a valóságról, csak valami ködös elképzelése van, arról hogyan is működnek a PTC oldalak.
Mindenki tudja, hogy a PTC oldalak 95%-a max pár hét, hónap után behal. Tehát nem egy sikeres konstrukció. De azért másolják ezt a nem sikeres konstrukciót. És itt ritkán van többedik esély. Befuccsol egy oldalad, akkor utána a tapasztalattal és a tanulsággal együtt talán másodjára összejöhetne valami, de néha a sötét múlt elgáncsolja a jelent is. És ennyivel a hátam mögött én már nem igazán hiszem el egy szavukat se. Adatvesztés, hackelés, családi gondok, stb. Csak mindig minden, akkor mikor fizetni kéne. Ráadásul ez nem olyan, hogy egyik percről a másikra elfogy a pénz. Ez mindig egy folyamat, egy tendencia, amit az Admin lát, tapasztal (a PTC EVO scriptnél pl külön mutatja az Admin rész a befizetések, kifizetések arányát). Csak éppen tesz ellene valamit, vagy nem tesz. Akar egyáltalán megoldást találni, vagy nem. És itt jön ki, hogy fingjuk nincs róla miben is vannak benne, az egyéni hozzáállástól függetlenül. Mert van olyan Admin, aki ebből megélni akar, míg másnak csak egy plusz a munkája mellett.
Elnézést az offolásért, tudnám még folytatni, de nem teszem.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A fentebb leírt idlig off-al mélységesen egyetértek. ;)
Havonta 100-nál több PTC indúl útjára, és a 95%-os 'behalás' nagyon is fedi a valóságot.
Sok PTC eleve fel sem bukkan itt a fórumon, mert már ránézésre értelmetlen.
Így hát nagy valószínűséggel a Yumylinx is ebbe a 95%-ba tartozik.
De az hogy róla már az elején kiderült, hogy gyanús, csak pozitívum.
Bár minden oldalnak így kezdhetnénk hozzá.

A Yumylinx most 2 hete működik, egyenlőre semmi jele a végnek.
Az egyetlen dolog, ami a jövőre nézve nem túl bíztató, hogy túl jó a kereset.
A saját klikk 7 cent felett van, az elején bérelt refjeim, ha így folytatják 60-70% hasznot hoznak.
Ez így durva, és ha a fentebb említett scam-hír nem lenne, akkor is óvatosságra intene ez a haszon.
De amíg fizet addig én nem tekintem scam-nek.
Az első kifizetés 1 órán belűl megjött.

Kép
Kép
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Kikértem a pénzem, állítólag ki is fizették, de valahogy nem érkezett meg. SCAM-gyanus.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Yumylinx

Hozzászólás Szerző: kopasz »

tarpi írta:Kikértem a pénzem, állítólag ki is fizették, de valahogy nem érkezett meg. SCAM-gyanus.
Már az első nap Scam gyanús volt, ez már inkább tény.
Abban bíztam, hogy a jól teljesítő béreltekkel, és a néhány aktív direktemmel (kössz tarpi)
talán eljutok a második kifizetésig.
Az első meglepetés akkor ért, mikor megkaptam az első kifizetést, és a másodikra
már 10 $-t írt, ami leírva nem szerepelt sehol. Most sem.
Mikor kiakartam kérni a jól megérdemelt 10$-om, akkor meg az fogadott, hogy kikérés max 5$. :o
Most kikéréstől számitva, 5 napon belül meglepetésemre kifizetettnek írta.
Aztán már meg sem lepődtem, hogy pénz nincs.
Persze ment a 'support ticket', talán válaszol.

Az admin többi oldalán nem voltam jelen HirenClix, StoryClix, AxionClix, BoostClix,
de valószínű, hogy az is így ért véget. Vagy a legújabb DreamClix.

Minden esetre, ha ez a név feltűnik valahol: Diego Calandria Checco, vagy Diego Hugo Calandra Checo,
vagy valami hasonló, akkor semmi jóra ne számíts.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég