Gladbux -Scam

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ennek már vége van.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: tifu »

Jó kis oldalnak indult pedig...
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Már lehet, hogy SCAM, mivel napok óta nem nagyon fizet.

http://www.gladbux.com/index.php?view=payment_proof
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Elvileg új tulajdonos van.
http://www.gladbux.com/forum.php?topic=12900

Valamint az Account menüpontban villog egy jó nagy WOHOO!PAYPAL IS BACK! felirat.
PayZa ra tegnap is történt kifizetés, de PayPal ra utoljára Jan 31-én.
http://www.gladbux.com/index.php?view=payment_proof

Azt is írta az Admin a fórumon, hogy a jövőhét elején megkezdik a kifizetéseket.

Szerintetek van rá esély hogy rendbe jöjjön az oldal?
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Nincs rá sok esély. Ha új tulajdonos van, miért nem árulja el a nevét például...

http://www.gladbux.com/forum.php?topic=12900
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Hát nem tudom.
A fórumon azt is írták, hogy 2.24 -én, azaz ma délután megkezdik a kifizetéseket. :bad:
Gondolom az a ma délután szerveridő szerint értendő, s a szerveridő szerint még csak 12:34 van.
Hát meglátjuk mi sül ki belőle, én még reménykedek. :aw: :?
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Megtörténtek az első kifizetések PayPal ra!!!! :good: :clap:

http://www.gladbux.com/index.php?view=payment_proof

Jelenleg csak a tartozásokat kezdték el kifizetni. Fórumon azt írták, hogy ezeknek a tartozásoknak a kifizetési 5-6 napba is beletelhet, mert több mint 300 halmozódott fel az idő alatt. Szóval most az egyenlegünket nem lehet kikérni, majd pár nap múlva.

Úgy néz ki a PayPal os fizetés helyreállni látszik :good:

Viszont a jó hírek mellet az admin azt is írta, hogy az új tulajdonosnak nincs PayZa számlája, így most a PayZa kifizetéssel lesznek gondok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gorgonzola112 2014.02.25. 20:30-kor.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

6 kifizetés volt ma eddig csak, pedig állítólag vagy 300 kifizetéssel vannak elmaradva.

http://www.gladbux.com/forum.php?topic=12900

Azért ennél több kifizetés is lehetett volna, de úgy tűnik, hogy eddig csak hatan voltak szerencsések.
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Azt írta az admin a fórumon hogy az este folyamán folytatódnak a kifizetések.

Minden esetre ez a 6 kifizetés is haladás, nem igaz? :D
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Nappal csak egyszerre hat kifizetésre képes, este pedig még nem lehet tudni, hogy mennyire megy neki a kifizetés. Majd hamarosan kiderül. Igen, ez már haladás, ilyen tempóban haladva 50 nap múlva már minden régi kifizetéssel végezni fog.
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Nah jó....
Nekem is kezd gyanús lenni ez az egész... :cry:
Múlthéten azt mondták hétfő délután megoldódik ez az egész.... A hétfő délutánból kedd este, a kedd estéből péntek, a péntekből hétfő lett......... :bad:
Az admin ( mint eddig is ) hitegeti a népet a fórumon, hogy hamarosan megoldódik az ügy, és valami nagy változás lesz..
Hát kíváncsi vagyok.
A PayOut minimumom már rég összejött, remélem még kihúzza addig az oldal, amíg kifizet, bár nem valószínű.....

De nézzük a jó oldalt: Ma van pont 1 hónapja, hogy elkezdődött a fizetések elmaradása :clap: :clap: :bad:

Adok 30% esélyt hogy rendbe jön az oldal.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: tifu »

Nekem már egy jó ideje megvan a minimum kikérhető, de nem sikerül kiszedjem, én nem látok már 30% esélyt rá, hogy rendbejöjjön :bad:
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

http://www.gladbux.com/index.php?view=payment_proof

Eddig a percig 17 kifizetés történt PayPal ra, és folyamatosan történnek az újabbak!!!! :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

új admin van elvileg. jött levél a témában. Google fordítóból ki lehet hámozni a lányeget.

Név} Először is szeretném küldeni őszinte elnézést a kommunikáció hiánya annak tekintetében, hogy a hiányzó kifizetéseket. Mivel az új tulajdonos Gladbux Biztosíthatom Önöket a jövő számunkra keres elég izgalmas! Jelenleg dolgozunk fizet minden hátsó kifizetések tudjuk! :) A múlt tulajdonos hagyott ránk a rendetlenség, hogy vesz egy kicsit az idő, hogy tisztítsák meg ... az, hogy mi vagyunk sajnálom. Dolgozunk néhány új funkciót, és egy pár új affiliate programok is. Mi lesz kidobnak néhány nagyszerű díjakat a top felhasználók minden hónapban. Beleértve iPad, iMac, MacBook Pro, Cash, fizetett szabadságot és sokkal több! Tehát, stay tuned a részletekért. Az összes, hogy azt mondta. Lehetővé teszi, hogy együtt építsenek vissza integritásának és hírnevének GladBux, de ne feledje, nem tudjuk csinálni egyedül, szükségünk van a segítségére a pozitív visszajelzések és a kifizetések bizonyítékokat! Tehát, Jó hírünket szó! Lehetővé teszi, hogy egy kis pénzt össze! Ahhoz, hogy a siker a GladBux csapat!

Kód: Egész kijelölése

Name}, First off I would like to send my sincere apologies about the lack of communication in regards to the lack of payments. As the new owner of Gladbux I can assure you the future for us is looking pretty exciting! We are currently working on paying all of the back payments that we can! :) The past owner left us with a mess that is taking quite a bit of time to clean up... for that we are sorry. We are working on some new features and a few new affiliate programs as well. We are going to be giving away some great prizes to our top users every month. Including iPads, iMacs, Macbook Pros, Cash, Paid Vacations and MUCH MORE! So, stay tuned in for more details. With all of that being said. Lets work together to build back the integrity & reputation of GladBux, But remember we can't do it alone, we need YOUR help with positive reviews and payments proofs! So, Spread the good word! Lets make some money together! To your success from the GladBux Team!
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Hát reménykedjünk, hogy tényleg rendbe jön.

Tegnap összesen 80 kifizetés történt PayPal ra. Az azért szerintem nem rossz...

Mondjuk ez az iPad es meg hasonló cuccos nyereményjátékon nem értek valamit.
Azt írták hogy a top felhasználók között, vagyis azok között akik már amúgy is havi 100-200 $ -t keresnek, és 1000-2000 ref-jük
van? Ez azért kicsit igazságtalan....

Na de örülni kell annak ami van, remélem 1 héten belül ki tudom kérni a pénzem! :innocent:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát én tegnaptól kattintom,mert nekem is van kikért pénzem,hátha kifizeti :) Ha meglátják,hogy nem kattolom hetek óta lehet nem fizetnék ki lehet igy se :D próba cseresznye
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megkaptam a pénzem :) Az oldal fizet és működik megint az új tulajjal. Nagyon ritka jelenséggel állunk szemben !!! :)

Payment Received (Unique Transaction ID #

Business Name:
Internet Capital Group (The sender of this payment is Verified)
Buyer email:
Payments@GladBux.com
Payment sent to:


Business Contact Information

Customer Service URL: http://www.icgwealth.com
Customer Service Email:
Service@icgaffiliates.com

Amount received:
$1.74 USD
Fee amount:
-$0.37 USD
Net amount:
$1.37 USD


Issue a refund Help

You have up to 60 days to refund the payment.

Date:
Mar 7, 2014
Time:
10:32:33 PST
Status:
Completed

Subject:
Internet Capital Group has just sent you $1.74 USD with PayPal
Note:
Greetings from the GladBux team! We want to sorry for the long delay in payments, through the transition of ownership there were some major issues. However with that being said, we are now 100% ready to go! Go to our forum and let us know that you got paid! GladBux Admin
Payment type:
Instant
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Gratulálok !!! :lol: :good:

Nekem nincs kikért pénzem, csak 2,5 dolcsim van amit már kikérhetnénk.

Remélem ezzel a maradék 150-200 kifizetéssel a jövőhéten végeznek, és kikérhetem :) :D
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én már azt is elfelejtettem, hogy tag voltam az oldalon. :D
Ma meg jött egy e-mail PayPal-tol, hogy az Intenet Capital Group küldött nekem 2.50$-t.
Kellett pár perc, hogy rájöjjek honnan jött. :)
Még valamikor december végén kérhettem ki.
Ennek örömére újra aktív lettem az oldalon.
Meg azért, mert maradt az accomban 1.70$.
Kép
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Gratulálok!

Szerintem az új Adminnak is anyagi gondjai vannak, mert még a régi kifizetéseket sem tudta kifizetni, (3 hét alatt nem sikerült kifizetni 300 elmaradt kifizetést, (2014.02.22.)):

http://www.gladbux.com/forum.php?topic=12900

Tegnap 4, tegnapelőtt 3 kifizetés volt csak.

http://www.gladbux.com/index.php?view=payment_proof
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Hát nem tudom.
Azért az elmaradt 300 kifizetésből már minimum 200 -t kifizettek, és 2 magyar kollega is megkapta
a pénzét :)
Szerintem nemsoká minden helyre áll. Legalábbis remélem...
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Az persze nagyon jó, hogy már elég sokan megkapták az elmaradt kifizetéseiket. Mondjuk egyszer sikerül mindenkit kifizetnie akkor az a kérdés, hogy mi fog történni. Például újból szabad lesz mindenkinek pénzt kikérnie. Ebben az esetben valószínűleg újból sokan (akár több százan) szeretnék megkapni a kifizetéseiket azonnal, és akkor megint lehet majd napokat, heteket várni, mint most. Vagy csinál az Admin egy napi limitet, mint amilyen pl. The-Bux esetében van, és akkor majd a legszerencsésebbek, és a leggyorsabbak megkaphatják a pénzüket, a többiek meg bosszankodhatnak.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: tifu »

Lehet picit pesszimista leszek, de ha 300 kifizetésnek ennyi idő kell, akkor a végtelenségig is elhúzódhat így, mert ahogy előttem említették mindenki megrohamozza majd a rendszert.
gorgonzola112
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.02.23. 21:37
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gorgonzola112 »

Nos, mintha alább hagyott volna a rendület a kifizetéseknél.

Márc 12-én volt az utolsó, az is PayZa ra, és a PayPal kifizetés még most sem elérhető.
Az admin minden esetre nem tűnt el, mert még azért posztolgat, hozzászólogat a fórumon 1-2 topichoz.
Azért remélem, hogy csak valami frissítésen vagy nem tudom min dolgoznak, mert szeretném már kikérni
a 2,5 dolcsimat :) :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Erre hivatkozik a moderátor. A Payzat le akarják cserélni. A paypalnál feltöltési késedelmet ír,de pontosan nem tudom,hogy ezt a korábbi szitzációra írta,vagy ez most is érvényes. meglátjuk. Mindenesetre,hogy kifizette a korábbiakat az bíztató.


Posted 2014-03-04 at 11:55
As you can see we are starting to pay all the pending payments. It could take few / several days to process all of them, but finaly they are getting processed.

UPDATE: Cashouts will be further processed more quickly in 3-5 days from today due to delay of bank transfer of funds to paypal account funds. We will probably proceed more cashouts even before 3-5 days from now, depending on the funds we have available on paypal account.

UPDATE 2 : All pending paypal whitdrawals have been processed by us :) There are still 50 + pending payza whitdrawals however. Before they are payed out, I believe we will have to think about which payment processors to add to GladBux instead of Payza ( since the new owner is not able to open up a payza account due to their policy towards US residents ) and then we will contact all the members who have pending payza payments by email ( probably ) in order for an agreement on which payment processor they would like the money payed out to. This might not be final information, if any more updates come in the meantime, I will let you all know :)

As soon as we add more processor and pay the pending payza whitdrawals, the whitdrawals will be back.
« Last Edit: 2014-03-12 at 17:32 by Admin »
gregg
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.21. 10:00
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: gregg »

Időhúzás és beetetés, nem céljuk a fizetés, érdekes: befizetni lehet paypallel, a kifizetés leblokkolva ...
Soha nem fognak szerintem fizetni, messze el kell kerülni az oldalt, tőlem egy klikket sem kapnak többet !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

napi 4et lekattolom,aztán meglátjuk.

tegnap megint frissítve lett a hírek rovat. A tulaj állítólag nyit számlákat a hétvégén/hét elején és utána fizet. Eddig igen elfoglalt volt,több embere is visszajön. Ez eddig az igéret.

Kód: Egész kijelölése

PDATE 4: Hey all ! Good news ! Just talked with the owner for a while over Skype and he said that he will create a couple of payment processors either over the weekend, or early next week and after that we are back on horse ! One more good news : he will have more time next week due to more people coming back from their leaves - which is also the reason he was so busy up untill now, without a lot of his staff, he had to work harder than before on other things. So expect changes for better really soon !
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Gladbux - 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ez egy VICC oldal!
Nem is néztem hogy mire fizet ki, nyomkodtam.
Aztán látom hogy PayPalra nem, mondom addig offolom amig lesz PPra is.
3 nap múlva mondom ránézek már.
Érdekes módon a main balance átkerült a rentalra(nem tőlem az biztos)....
Nagybetűs OFF az oldalnak!!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég