Nilobux - Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Nilobux - Megszűnt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

2014/04/09 én indult hivatalosan az admin szerint. Sokat nem vacakolt bevezető szöveggel,csak egy egysoros üdvözlő üzenet. A domain márc 20án lett létrehozva
A script PTC Effect,de a Főoldalon Evolution 5.0 szerepel vagyis nemcsak lopott scripttel megy,de még hazudnak is. nyílvánvalóan a tulajnak nem okoz lelki válságot,ha az oldal nem fog fizetni, DE még fizet és nagyon is jól. Egy próbát megér.

Lássuk: Tulaj ismeretlen, a Fórumban brit zászló alatt egy szimpatikus fiatalemeber fényképe található az Admin hozzászólásainál,ami nem biztos hogy valód is.

Kereset: 5db 1 centes 3db fél centes 3db 0.1 centes és némi apró. Tehát 6.8 cent mindössze 11 hirdetésből.

reklámfrissítés 2 óra .

Kifizetési minimum: 1$-t jelez a menüben. (TOS szerint 3$ - 2$ de sztem a TOS egy szimpla copy paste más oldalról)
Bankok: PM,Ego
Proof menü van és Ápr 3-tól vannak fizetések. Fórumban is van pár friss is.

Refjut: 40%
reflimit 200 Direkt 100 bérelt

kereseti lehetőség még: Fej v írás,PTSU (2 centért). Grid 20 esély az 5$-ra. 10 (a zöme) ,25,és 50 centes nyereményeket látok

Pontrendszer: 3000p = 1$ 1 reklámra kaptam 1 pontot. 30 pont a minimális átváltás. pénzre lehet váltani,de még nem tudom,hogy melyik egyenlegbe.

és a tagágtábla:

Kép


Belépés az oldalra: http://nilobux.org/?ref=xenosz2

További infó: hirdetési ár 1500 klikk 1$,de lehet eglszen 10 centtől is venni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.04.10. 20:05-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nilobux (PTC EFfect) 04/09 1$min PM,Ego 6+cent 40% refju

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Véleményem röviden: csaló oldal lesz valszeg ,de jól fizet és alacsony a minimum.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég