visitzen - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

visitzen - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

Kép

- A fórumban az indulásról ezt a dátumot találtam: 2014-05-07 16:15:56
- Domain: csak ennyi:
Domain Name: VISITZEN.COM
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Registrant Name: Registration Private
Registrant Organization: Domains By Proxy, LLC
Name Server: PHIL.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: ROXY.NS.CLOUDFLARE.COM
DNSSEC: unsigned
- ref jutalék free tagként: $0.001
- elérhető napi kereset (Standard): tegnap 15 klikk=$0.0150 ( 15*0.001)
- grid: nincs
- pontozás van, a reklámokért jár: 2 "ZenSurf Credits". A Credits-eket minden nap fel kell használni a "Zensurf"-ön, különben másnapra nullázodik. A képen látható mit nyerhetünk.

Kép

- fórum van az oldalon
- ref bérlés: 3 - 0.60$ -tól (Direct Referral Limit 100)
- egyébb kereseti lehetőség: "MB Ads" (ld. lejjebb)
- kifizetés: 2$, 4$, 6$, 8$ a negyedik alkalomtól
- e-bank: PayPal, Payza, Solidtrustpay, Egopay, Perfectmoney

MoneyBack Program (MB ads)

A napi keresetünket megnövelhetjük ha az oldalon vásárolunk "MB ad pack"-ot, s ezáltal hirdetünk az oldalon. A "pack-ok" ára: 2$-4$-8$-16$-30$-60$-120$.
A befektetett összeg 120%-t kapjuk vissza. (pl. 2$-os MB Ad pack-ért kapunk 2,40$-t)
Vásárolhatunk belső egyenlegből is, ezért 5%-t vonnak le. 1$ a min. limit, ennél csak többet rakhatunk át az egyenlegünkből a "Purcash"-ba.

Kép

Hirdetés létrehozása:

1, Elsőnek egy 2$-os ad pack-ot "tesztelek".
2, Töltsük fel egyenlegünket e-bank-on keresztül min. 2$-al.
3, Majd a "BUY ADS" menüben készítsük el hírdetésünket, válaszuk ki a "MB adverdistment"-et. (Tessék odafigyelni, mert a másik hírdetésekre nem kapunk 20%-t)
4, Ha ez sikerült, akkor már látható, hogy az account-okban, megjelent a "MB Ads Balance Left: $2.40000 USD". Ennek az egyenlegnek a méretétől függően nézhetünk naponta plussz "MB ads"-okat. Ezeket a hírdetéseket csak azok látják akik "befektetnek" az old.-ra.
5, "MB ads"-ok lehetnek 0.01$, 0.10$, 1$, 2$, és 10$. Az alsó képen azt látjuk, hogy a "MB Ads Balance"-os egyenlegünk függ attól, hogy milyen reklámot nézhetünk meg. (pl. 0-19.99-ig 0.10$ azaz 10 centes hírdetéseket nézhetünk meg!) (pl. 0-19.99-ig 0.10$ azaz 10 centes hírdetéseket nézhetünk meg!)

Kép

6, "Hiszem ha látom"....

Kép

Felül a "View Ads"-nál látható hogy a zöld négyzetben 2 van. Van egy 10.00$ és egy 0.10$. Most én csak 2$-ért hírdetek csak a 0.10$-est nézhetem meg. Ez sikerült, így egyenlegünkből levonásra került 0.10$, s már csak "Ads Balance Left: $2.30000 USD" látható.

Kép

Addig tudunk 0.10$-os ads-okat nézni amíg "MB Ads Balance Left:" nulla nem lesz. Új "MB Ads pack" vásárlásával ismét feltölthetjük egyenlegünket, s máris nézhetünk "MB ads"-okat.

7, Mialatt ezt a "új témát" elkészítettem a fórumra (2 óra), 3-at is volt szerencsém látni. Reméljük megérte...

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tacsi 2014.06.18. 10:35-kor.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Tegnap nem volt egyetlen 0,10$ ads sem. Most néztem, s egyet találtam

2014. jún. 10.
Main Balance $0.47500 USD
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Hír az admintól:

"Posted On 2014-06-11 06:07:45
Hello,

We will be adding a small change today on the mbad so they will be able to brig more visitors. When the ad reaches $0.50 credits left it will pay $0.01 until it will reach 0. Therefor delivering 50 visitors more than usual from those who purchase mb ads.

Best Regads"

Magyarul: Ha az "MB ads" csomagból már csak $0.50 credits van vissza, akkor $0.01 hírdetésként fut tovább. Persze azok láthatják továbbra is, akiknek van csomagjuk.

Eredmény:

Kép

Tegnap nem kaptam 0.10 cent ads-t
Mai egyenleg: 2×0.10$, s 19×0.01$ = 0, 49$ :good:

Main Balance: $0.87300 USD
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Ma ez fogadott:

Kép

tegnapi: 0.9430$
akutális egyenleg: $1.40100 USD

Kép

Megjelentek 1$ és 2$ hírdetések is, van egy 10$ is. Úgy látszik vásárolgatnak "pack"-okat. Talán beindul… :D
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Reggel:

Kép


Délután:

Kép

Egyenleg:

Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

A mai nap megjelent egy új játék "Treasure Hunt" néven. Napi öt mezőre kattinthatunk, s minél több "kincses ládát" sikerül megtalálunk, annál nagyobb lesz nyeremény.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

Ma is sikerült egy 10 centes! :)
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

A $2-os kifizetést már elértem, de nem kértem ki a "Paypal fee" levonás miatt. Helyette vásároltam még egy $2-os "MB ad pack"-t. Igaz így is levonnak 5%-t a transfer-re.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

ma ismét sikerült :)
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Ma reggel (8:20) nem indultak el a reklámok. Láttam van live chat az oldalon, na egyszer kiprobálom. Bejelentkezek, 5 sec belül valaki jelentkezik. Leírom mi a bajom, 2 perc s javítva!

Na ez igen! Még jó, hogy nem levelet írtam.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

"Subject: MBAds Changes
Date: Sat, 05 Jul 2014 22:09:15 +0000

Dear members,

We made a major change in the mb ads section:
- Now everyone can automatically receive commissions from other mb ads;
- You need to click at least 5 mb ads daily in order to receive commission tommorow;
- Added a graph in the account page to see how much you are getting daily in form of mb ads commissions;
- Depending on the total amount of mb purchased and moneyback balance you can receive higher or lower commission from ads.

This change will improve the mb system and will add a little simplicity to it and everyone can receive commissions without worrying too much about not getting any mb ads to click.

MBAuto can spare you of the daily required 5 mb ads to click as it will click automatically for you.

Also a lot of minor design changes already happened, you can expect more changes during the next 2-3 days.

Thanks everyone for supporting VISITZEN, we wouldn't be here without you.

Best Regards,
Visitzen Support"

Sziasztok,

kaptam egy levelet az old.tól. Amiben azt írják, hogy megváltoztak a dolgok rendesen. Mindenki kap "MB ADS"-okat, s mindennap ötöt meg kell nézni, hogy másnap kapjunk érte jutalékot. Az account-ba van egy új diagram, amin nyomon tudjuk követni.

"- Depending on the total amount of mb purchased and moneyback balance you can receive higher or lower commission from ads."

Egyelőre ezt nem értem, hogyan függenek egymástól a vásárolt reklámok és a kifizetések.

Pár napig készítek majd képeket, hogy ti is lássátok, mi hogy sikerül naponta.

Kép

üdv
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

Számomra még mindig nem világos ez az új rendszer, írtam a fórumba.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: visitzen

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

sziasztok,

egy kicsit lemaradtam a topicban, ezért elnézést kérek. A felső képen láthatjátok mennyit sikerült naponta klikkelni, valamint azt is mennyit kaptam "mb ads"-ra.

06.07-én regiztem. 18-án elfogyott a $2 az egyenlegemről, (10 nap csak!!!), így vettem egy új pack-ot.

Ez a csomag már korán sem volt olyan rövid idejű.

Megtörtént az első kikérés is, amit másnap meg is kaptam:

Kép

A $3,84-ből maradt $3,14 - annak köszönhetően - hogy az oldal is meg a paypal is levont.

Úgy döntöttem, hogy nem ajánlom ezt az oldalt:

- mert nem lehet "kitalálni" mennyi a napi kereset (amikor elkezdtem, teljesen világos volt)
- nem mindegy mennyi nap alatt fut ki egy csomag (napi 4-6 cent nyerességgel jóval tovább tart, mint az elején volt 10 cent +)
- túl sok a levonás
- napi $0,001-es ads-okkal nem sok a nyereség, csak a munka (átlag 10-15 ads naponta)

Röviden ennyi. Részemről végeztem.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég