CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Helló mindenki!

Egy újabb coin-t hoztem nektek!

Először is!!! egy kis angol tudás azért szükséges, de tényleg kevéske kell :)

A lényege hogy captcha kódokat kell írkálni és ebből jön a coin, most ha alám regeltek +5% -ot kaptok minden jó captca után :) a történet a következő:

regeltek ide: https://coin-swap.net

ezek után a : https://coin-swap.net/profile/balance menüben megkeresitek a "CAPT CAPTcoin"-t és ott klikk a "request address"-re, ezt a címet másoljátok ki, majd látogassátok meg ezt az oldalt:

ref link: http://pdnody0i.captcoin.com/
nem ref: http://captcoin.com/

beillesztitek a kapott address-t ide és klikk a "contiue"-ra

bejön az oldal ahol a kódokat kell írni... ezeket pedig így kell:

Kép

elvileg minden 12 órán belül ki fogják küldeni a keresett coin-t a megadott address-re, ahol át tudod majd váltani ezt a coint bitcoin-ra... most az átváltás:
1 CAPT ~ 0.000013 BTC ami dollárban ~ 0.008 usd

ahhoz hogy refed lehessen legalább 60x kell kódokat beírnod... 10% refjutalék van!
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Hello!

Reggeltem alád! :) Elég jó pénzkereseti lehetőség fél óra alatt kb 60 CAPTcoin össze is jött ami a jelenlegi árfolyamon kb 50 cent.

Viszont találtam egy érdekes információt:
• You'll be able to get CAPTcoin this way only during 50 days.
• Two times, the reward will be halved. You can earn 1 full CAPT per time during the first 10 days, 0.5 during the following 20 days, and 0.25 during the last 20 days. The sooner you get in, the better for you.
• After this 50-day process is completed, CAPTcoin will be money. You'll be able to get it by working, selling stuff or trading by other kind of money.
• Because it will become harder and harder to get CAPTcoins, they're expected to be worth more every day.
• After the 50-day period, any remaining coin will be destroyed. This will cause deflation, and the value of every CAPTcoin will rise.

Magyarul:
Ezzel a módszerrel 50 napig lehet pénzt keresni.
Az első 10 napig 1 CAPTcoint, 10 és 30 nap között 0,5 CAPTcoint, 30 és 50 nap között 0,25 CAPTcoint lehet keresni egy-egy captcha beírással. Szóval minél előbb csatlakoztok annál többet kerestek :)
Ha az 50 nap lejár akkor több CAPTcoint nem lehet keresni, tehát csak annyi lesz amennyit 50 nap alatt a piacra dobtak, ezáltal ha minden igaz az értéke megnő.

Ja és az első periódusból (1 CAPTcoin) még 6 nap van hátra.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Ez így van! Feleződik majd az érték ezután pedig nem lehet majd keresni sehogysem csak kereskedni vele!

De egy kis számolgatás még kimaradt...

Szóval nagyjából 3-4 coin-t lehet keresni 1 perc alatt ( nekem kb ennyi jön össze )
Szóval egy óra alatt nagyjából valahol 180 - 240 coin között lehet keresni
Ami jelenlegi vásárlói árfolyamon 1.17$ és 1.60$ keresetet jelent!

Ez 1000 captcha kódra kivetítve azt jelenti hogy 350 coin-t ( 1.05 coinnal számolva) gyűjtesz ami kb. : 2.2$ !!!

Szerintem azért egész szép keresetet jelent :)
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Igen lehet gyorsabban is csinálni. Én meló közben csinálgatom :)

Az a kérdés, hogy megéri-e kivárni amíg csak kereskedni lehet vele, vagy eladjam-e most?!

Mert lehet érdemes várni és akár 2-3szoros pénzt keresni vele...Te mit javasolsz noname?
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: noname474 »

PuTa írta:Igen lehet gyorsabban is csinálni. Én meló közben csinálgatom :)

Az a kérdés, hogy megéri-e kivárni amíg csak kereskedni lehet vele, vagy eladjam-e most?!

Mert lehet érdemes várni és akár 2-3szoros pénzt keresni vele...Te mit javasolsz noname?
Nem tudom :S kicsit félek attól hogyha nem lehet már szerezni akkor nem is igazán fog vele senki sem törődni és még lentebb megy az ára és eltűnik... De a másik meg lehet hogy pont ezért felmegy majd az ára és megéri most megtartani...

Én eladom most ahogy tudom, egy keveset azért megtartok későbbre is ( 4-500 coin ) :D
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Alád regeltem én is, és tolom most neki.:) Ha átváltom bitcoinra egyébként attól könnyű megválni és paypalra dollárban eladni? Hol lehet ilyet? Mármint bitcoint eladni.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: noname474 »

punnmass írta:Alád regeltem én is, és tolom most neki.:) Ha átváltom bitcoinra egyébként attól könnyű megválni és paypalra dollárban eladni? Hol lehet ilyet? Mármint bitcoint eladni.
hát úgy ahogy, nem mindig könnyű, de a legtöbb esetben viszonylag gyorsan át tudtam váltani
itt szoktam nyitni topikot neki thebot[pont]net és http://preev.com/ + 10%-os árért szoktam kereskedni vele, de általában a "you go first" tehát a vásárló fizessen először dolgot szoktam alkalmazni :)
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Köszi ugyanez a lehetőség jutott nekem is eszembe csak gondoltam hátha van erre szakosodott valamilyen megbízható külön oldal.:)
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: CAPTcoin - altcoin - captha kód írással jön a kereset...

Hozzászólás Szerző: noname474 »

punnmass írta:Köszi ugyanez a lehetőség jutott nekem is eszembe csak gondoltam hátha van erre szakosodott valamilyen megbízható külön oldal.:)
volt rá oldalam de már nem foglalkoznak átváltással :S
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég