PaidVerts

kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

tacsi írta:Elég NAGY marha vagyok!!!

Ha előjegyzésbe vettem volna a részvényeket a konvártálás után azonnal, akkor már rég eladtam volna őket 0.30/db-ért!

Most megcsináltam 0,20-tól, meg többért is eladásra kínáltam, s ha majd lesz annyi akkor elkell. Ez automatikusan működik, s nem kell éjjel-nappal lesni a részvény árakat.
Persze van "cancel gomb" is, tehát bármikor lehet törölni az eladási listáról, s új árat kérni érte.

Nekem is csak ma jutott eszembe…nem vagyok valami lángész.
Ne aggódj, én is mikor elkezdtem a részvényeket adni-venni, beletelt 1-2 napba, mire rájöttem, hogy ki lehet ezt tenni előre is. :D
Ráadásul minél később tesszük ki egy bizonyos értékre, annál hátrébb kerülünk.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: andra »

Akarok venni 1$-ért hirdetést, de PayPalról nem enged fizetni, nem adja fel lehetőségnek? Miért? :( :( :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

andra írta:Akarok venni 1$-ért hirdetést, de PayPalról nem enged fizetni, nem adja fel lehetőségnek? Miért? :( :( :(
Az oldal nem használ paypalt,mert a paypal megvonta a bizalmat a tulajtól kvázi. zárolva lett a számlája.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: andra »

És hogy rakjam át a pénzem pl. perfectmoneyre?
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

andra írta:És hogy rakjam át a pénzem pl. perfectmoneyre?
Itt a fórumon is van pénzváltó topic, írj oda tudna-e valaki váltani neked. Van néhány pénzváltó oldal is, de sajnos ezek már nem igazán váltanak paypalról. Amiről tudok az rchange.net, amin még van paypal, de úgy látom itt is csak arra van lehetőség, hogy másik számlákról küldesz a paypalra. Meg ezeknek plusz költsége van.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen hát legegyszerűbb itt váltani,mert itt megbízhatsz,hogy meg is kapod,másik kézenfekvő és egyszerű megoldás,hogy egy oldalon nem paypalra kéred ki,hanem PM-re a pénzt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A nagy részvény bumm most nem akar elkezdődni. 4-5 cent/db körül van az ára. :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:A nagy részvény bumm most nem akar elkezdődni. 4-5 cent/db körül van az ára. :?
Nem szabad arra számítani, hogy itt pár héten belül eléri az árfolyam mondjuk a 15 centet. A mostani csökkenés mögött amúgy az Admin ténykedése áll.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:A nagy részvény bumm most nem akar elkezdődni. 4-5 cent/db körül van az ára. :?
Valódi tőzsdén edződött befektető mindenre számít,így előfordulhat a csődtől az újabb emelkedésig minden :D Azt hiszem egy komolyabb elemzés után lehetne valamit mondani a jövőre nézve.Megpróbálni belátni a kulisszák mögé.
Megvizsgálni az emelkedés lehetőségét,és azt is megnézni milyen okok vezethetnek egy esetleg nemfizetéshez?
A paypal kiesése pld egy komoly érvágás lehet. Meg hát milyen eszközökben van most az admin pénze vajon? és ezeknek milyen esélye van,hogy további nyereséget hozzon? tavaly és most is viszonylag jó év volt a nemzetközi pénzpiacokon,így talán ez is állhatott a 100*-ozás mögött. De erről aztán tényleg semmit nem tudok,nem akarok találgatni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2: valamiért mindenáron azt gondolod, hogy egy Admin a befizetéseket befekteti. Ez nincs így (legalábbis nem lenn szabad), ha kicsit végigzongorázzuk, elég nagy meggondolatlanság is lenne. Be lehet látni a kulisszák mögé, de nem véletlenül virtuális ez a részvénypiac, plusz hiába a több százezer tag, az egész kb 6-8 ember kezében van.

Tegnap például a 8. legnagyobb részvényes elintézte, hogy harmadával lemenjen a részvények ára (ehhez mondjuk kellett korábban az Admin közreműködése). Utána beírt egy ilyet: "Ha akarnám, akkor a felére csökkenne az ár :D"
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:Tegnap például a 8. legnagyobb részvényes elintézte, hogy harmadával lemenjen a részvények ára (ehhez mondjuk kellett korábban az Admin közreműködése). Utána beírt egy ilyet: "Ha akarnám, akkor a felére csökkenne az ár :D"
a valódi tőzsde is pont így működik. elhitetik az emberekkel, h "magától mozog", de valójában kevesek rángatják a szálakat, illetve bármilyen váratlan információ befolyásolhatja. azért szeret(t)em a pókert, mert ott az összes információ az asztalon van és a játékosok nem tudják manipulálni.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ide írom, de több oldal is már panaszkodik a PM-re! Szép lesz ha az is bedől.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Ide írom, de több oldal is már panaszkodik a PM-re! Szép lesz ha az is bedől.
Mire panaszkodnak? Annyit olvastam, hogy néha rövid ideig nem volt elérhető a PM oldala, de én mondjuk semmi ilyesmit nem vettem észre.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát juiced is már levélben írta ma.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én mostanában rengeteget melózok kb fél 5kor PTCzek 1 órát meg este 8-9 fele 1 órát és kb ennyi a szabad időm.
Az oldalt már a swap óta nem viszem, befizetni több 10$ hogy normális osztást kapjak na persze JO... :? Csak arra várok hogy jó áron eladjam a részvényeim...
Viszont tegnap beléptem és ránéztem a részvényekre... hát elnevettem magam. Ismét ahelyett hogy emelkedne szép lassan... megint esett és most nem is keveset :DD
Ezek a nagy részvényesek meg igazán elmehetnének a ... Más emberek pénzével ne játszadozzanak, és főleg ne irkáljanak ilyen lekezelő szövegeket. Gusztustalanok, egyre inkább úgy gondolom hogy, nem bánom hogy végeztem ezzel az oldallal :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Laci írta:Viszont tegnap beléptem és ránéztem a részvényekre... hát elnevettem magam. Ismét ahelyett hogy emelkedne szép lassan... megint esett és most nem is keveset .
Hogy egy kicsit tisztábban lássuk a helyzetet: egy része még csak ötletelés, de ahogy írtam és láttuk is korábban, Jo részéről az ötletelésből 90%-ban valóság lesz (azon túl, hogy szeret mesterségesen pánikot kelteni, mert ezzel is taktikázik). Két napja gondolt egyet és elkezdett a következő swap-ról beszélni... érthető, hogy sokakban megállt az ütő. Jelen állás szerint fél éven belül nem lesz újabb swap, de ha mód van rá, akkor csak jövőre (elvileg a kettővel ezelőtti lett volna az utolsó). Azt persze ő is tudja, hogy egy újabb korai swap totál hazavágná a bizalmat, és mivel most limitek vannak, így nem is lenne értelme, egy limit eltörlés is kisebb swapként működne. Viszont ilyen se lesz teljesen, június elején majd emelnek a limiten valamennyit (ez mondjuk alapjában véve egy jó döntés, csak piszkosul nehéz belőni a határokat). Hónapok óta zajlik az új iroda kiépítése, hogy majd programozók tucatját alkalmazzák és feltöltik a portfóliót új dolgokkal, amik pénzt termelnek az oldalnak. Az Admin hónapok óta ezt tartja a legfontosabbnak, most viszont azt mondja, hogy ebből egyelőre nem lesz semmi, mert nincs rá szükség, ha lelassulnak a dolgok, akkor ez van, ő nem fog részvényt vásárolni, a tagokon múlik az árfolyam. Vagyis 3 hét alatt újra szóba került a következő swap, az oldal adóssága már közel jár a 2 millióhoz, nincs bankszámla, nincs PayPal, nincsenek fejlesztések. Ergo a józan észt követve nincs rá reális ok, hogy a részvények ára nagyobb mértékben emelkedjen, sőt. A MTV-ba sincs értelme befektetni, mert mire kifutna, akkor jöhet az újabb swap (a befektetésekkel csencselés egy másik téma, ezzel lehet keresni, ez is zajlik éppen). Erre reagált az egyik nagyobb részvényes, megtámogatva a saját trollkodásával.
A PaidVerts esetében azért már más lehet a helyzet, ha fokozatosan emelik a limitet és a hosszú távot is figyelembe veszik a napi osztásokkal, akkor ez a része jó lehet, de a sokáig tartó építkezés könnyen besülhet.

Ami a pozitív részhez tartozik: a chatroom már tesztelés alatt van, a banki átutalások engedélyezése is jó úton halad (ez számunkra érdektelen, de az oldal szempontjából nagyon nem), és a biztonságon is dolgoznak (le lehet "zárni" a fizetési lehetőségeket a profilban, vagyis ha esetleg ellopják valaki jelszavát, akkor az illetőnek egy plusz ellenőrzési szakaszon kell átesnie, mielőtt meg tudná változtatni mondjuk a Payza címet és kikérhetné a saját számlájára a pénzt).
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Netellerre szokott valaki kikérni? Illetve mostanság kért ki valaki pénzt?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na jó Idlig :D
Te sokkal jobban átlátsz a dolgok mögé. Irigyellek is ez miatt :roll: Én csak nem rég tapasztalgatom az oldalakat, főleg a profitmegosztókat. :)
Azt nem értem, nem is fogom sosem... hogy egy ilyen "jó nevű oldal" csinál egy swapot, éppen az miatt mert kezdett fenntarthatatlan lenni az oldal, és beváltotta mindenki Bapját vagyis a PÉNZÉT (úgy hogy ebbe bele szólásunk nem volt igazából) részvényre... és még a végén lehetséges hogy, nem hogy 0-ra vagy kis mínuszra nem jövünk ki, hanem még iszonyat sokat is bukhatunk rajta... Azért ez nem így működik nálam, sztem. Akkor a kedves Admin hagyta volna meg a Bapokat... vagy előbb is gondolhatott volna korlátozásokra mondjuk :? Vagy bármit kitalálhatott volna, hisz ő az Admin, ez a dolga...
Éppen ezért JO és csapata (vagy csak ő) felőlem elmehet oda ahova akar. Én nem csinálom sok ideje az oldalt, de azóta csak ígérget és sehol semmi... sőt! :bad:
Egyébként, még mindig nem izgulok a pénzemért pedig nem 10-20 $ van benn... igazából annyira nem érdekel már ez az oldal és JO sem, hogy csak jókat nevetek rajta.
Ha esetleg felmennek a részvények eladom, happy, és be sem lépek lehet többet. Ha meg nem akkor így jártunk, hisz úgysem tehetünk semmit... és úgyis ez a pár nagytőkéjű "majomfej" manipulálja a részvényeket és az egész PV-t :DD
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Locked Deposit Methods
Ez mit jelent? Az egyik processzort sikerült ide raknom:D
Visszahelyezni nem lehet valahogy?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ray81 írta:Locked Deposit Methods
Ez mit jelent? Az egyik processzort sikerült ide raknom:D
Visszahelyezni nem lehet valahogy?
Contact menüponton kell írni nekik: https://www.paidverts.com/contact.html
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

De ez most mi? Kifizetésnél van ennek jelentősége?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ray81 írta:De ez most mi? Kifizetésnél van ennek jelentősége?
Nem tudod megváltoztatni, csak ha írsz nekik és igazolod magadat (tehát ha mondjuk megszerzik a jelszavad, akkor nem tudják kivenni a pénzed az oldalról). Ha azon az egyenlegen van pénz, azt tudod használni, asszem kikérni vagy befizetni ilyenkor már nem lehet rá, de most ebben nem vagyok teljesen biztos.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ray81 írta:De ez most mi? Kifizetésnél van ennek jelentősége?
lezártad a kifizetési módot.
ha van a fiókodban az adott módon (processzoregyenlegen) pénzed, vagy szeretnéd használni be- vagy kifizetésre, akkor fel kell oldani, ehhez írni kell az ügyfélszolgálatnak.
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Köszi a segítségeket :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na talán most megindult valami az oldalon.
2-3 napja figyelem a részvényeket. 0.0368$ vettem (az utolsó 1$ból) 27 részvényt. Ma már 0.0477 áll.
Remélem ez a lendület kitart még jó sokáig és talán végre megközelíti a piac azt az összeget amit mindenki én is!!! nagyon várok már egy jó ideje... :unsure:
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kraft »

Netellerre késnek a kifizetések. Az admin azt írja erről, hogy kevesebb befizetés érkezett netellerről, mint amennyi kikérés van erre a processzorra. Lehetőségként annyit ajánl fel, hogy törölni lehet a netelleres kikérést és kérni kell egy másik kifizetést valamelyik másik netbankba. Egyedül a Netelleres kifizetések csúsznak, az összes többi netbankba 7 napon belül ott van a pénz. Elvileg az oldal továbbra is fizet Netellerre is, csak az tovább tart.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt hiszem most újra elment a kedvem az egész PV től :DD
1 - 1.5 hete figyelem rendszeresen a részvények mozgását (és próbáltam okoskodni, keresni velük egy kevéske pénzt).
Ez alatt az idő alatt 0.0370$ról szép lassan felküzdötte magát 0.0455$ra. Persze iszonyat messze van még így is az a határ amit mindenki vár... de legalább látni hogy emelkedett. Erre ma reggel egy idióta madár miatt újra szépen vissza esett az egész részvény értéke :unsure: Aki jóval az ár alatt (0.003$-al kevesebbért) tett ki egyszer 200.000 majd megint 100.000 részvényt.
Na ilyenkor az az érzésem... hogy sosem lesz meg az a pont ahol legalább a pénzünket vissza kapjuk :rofl:
Amikor szép lassan 1 hét alatt láthatóan kicsit elmozdulna felfele a részvény ára végre, egyből jön egy ilyen madár és úgy lenyomja az árat kb fél perc alatt... hogy az újabb napokba telik mire vissza megy (ha nem több) ugyan arra a szintre.
És amikor újra elkezdene emelkedni jön egy 3. madár aki ugyan ezt teszi. :angry: Nagyon ki van a t****m az oldallal.
Gondolom nem mondtam új dolgot ezzel... és többetek látott már ilyet. De így szembesülni ezzel, eléggé rossz érzés :rofl:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez teljesen normális.
majd megszokod!
türelem! 8)
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Jelenleg én is csak vegetálok.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én alapjában türelmes ember vagyok :)
De ami megy a PV-n az már nekem sok :unsure:
Mikor is volt a Swap??? 5 hete ha jól számoltam. És ez idő alatt igazából nem nagyon emelkedett a részvények ára (sőt még lehet alacsonyabb mint a Swap utáni első nap, erre már nem emlékszem). Nem azt mondom hogy 5 hét alatt 0.20$ kellene állni a részvénynek... de legalább lehetne látni azt hogy felfele megy az ára, és nem csak azt egyfolytában hogy vagy tartja magát vagy lenyomja vmelyik madár aki 200-500 E részvénnyel rendelkezik :rofl: És jelenleg semmi jelét sem látom annak, hogy emelkedjen (nagyobb mértékben persze). Ha most eladnám a részvényeim jelenlegi áron... nem kevés mínuszba lennék/lennénk. És 5 hét azért már nem kevés idő... és ki tudja még mennyit kell várnunk arra, hogy legalább 0ra jöjjünk ki... ha eljön ez egyáltalán valaha :bad:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég