ActionBux - Scam!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

ActionBux - Scam!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kép


Komoly és ígéretes oldal!
(Az egész oldalt átnéztem, de én még ilyen részletes bemutatását egy új oldalnak sehol nem láttam!) :good:

Hivatalos indulás: 2014.12.12-én volt.

Az Actionbux tulajdonosa: NEK Advanced Solutions Inc.
Ez egy kanadai vállalat, amely marketing, reklám, projekt menedzsment, valamint egyéb kapcsolódó szolgáltatásokra specializálódott.

A Fórumon az Admin, részletes tájákoztatást írt az oldallal kapcsolatban és a jövőre vonatkozó terveikről, amit itt olvashattok el: http://actionbux.com/evolution/forum.php?topic=15

Az Admin aktívan jelen van a fórumon, és nagyon segítőkész.

A legújabb Evolution Scriptet használják, amit néhol módosítottak, továbbfejlesztettek. Ehhez pedig egyedi design párosul.

Jelenleg még kevés a reklám, ezért a mai Standard kereset 0.01$.
4db 002$-os, és 2db 0.001$-os hirdetés volt ma eddig.

Egyéb kereseti lehetőségek: Grid, Complete Offers

A Griden 10 cent a legkisebb és 3$ a legnagyobb megnyerhető összeg.

Kifizetési minimum: 5$
Fizetési procik: Paypal, Payza, Neteller

Bérelt referált: 1RR = 0.2$ ( Még nincsenek bérelhető reffek, mivel most indult az oldal, és nem akarnak "botokat" használni!)


Regisztrálni és körülnézni itt tudtok: https://actionbux.com/evolution/?ref=harmonia

Köszönöm ha engem választasz! :)


Upgrade tábla:
AC.JPG
AC2.JPG
AC3.JPG
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ActionBux - Új!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Talkptc fórumon is megjelent az admin ez pozitív,hogy nemcsak a saját oldalán aktív.
Egyelőre megduplázták a fő hirdetések értékeit 0.004$-ra ,de a lényeg ,hogy ők egy fenntartható oldalt akarnak és tanulni akarnak a rosszul mendzselt oldalak hibáiból. A minimum is ki lesz igazítva hamarosan. Egyelőre várják a hirdetőket is,ezen kivül megjegyezte,ha valaki maximálni akarja a keresetet vehet tagságot is.

Kód: Egész kijelölése

Hello TalkPTC members!

We appreciate your feedback and have already doubled the value of "Guaranteed Advertisements" for "Standard" members. Depending on what the advertisers purchase, other advertisements will be available as well. This is just Day #4 since we launched.

As we mentioned in our official forums, this is just the beginning as we are continuously trying to bring more ways for our members to earn.

The minimum withdraw value might also be adjusted very soon.

Please give us a chance and some time. Our team is trying to create a sustainable business model so everyone involved in the website can earn for years to come. Many websites have failed due to poor business administration and our management will not allow that to happen.

If you wish to maximize your earnings, you can always upgrade your account.

Our current priority is to make sure that the website and all its functions work at 100%.

This is what we had to say, no further posts will be made on our end.

Thank you!
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: ActionBux - Új!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Valami új hír az oldalról, ritkán vannak kifizetések, a fórum meg még nem jött vissza. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég