EasyProfitClub - 4x fizetett!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: extike »

Most már én is látom, de ebből szerintem már nem lesz kifizetés
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Látom harmonia írtál a shoutbox-ra, kíváncsi vagyok mi lesz az eredménye!

szerk*
Láttam, hogy írta neked, hogy próbáld most, és láttam ki is fizetett, gondoltam én is rápróbálok gyorsan, és megjött, szóval köszönet érte! :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta:Látom harmonia írtál a shoutbox-ra, kíváncsi vagyok mi lesz az eredménye!

szerk*
Láttam, hogy írta neked, hogy próbáld most, és láttam ki is fizetett, gondoltam én is rápróbálok gyorsan, és megjött, szóval köszönet érte! :)
Szivesen! Örülök, hogy neked is sikerült! :good:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Mától újra pénzes hirdetések vannak tehát érdemes megint kattolni!

Az oldalra belépve van egy Admin videó.
Ha van a tagok között olyan aki letudná fordítani miről beszél az Admin, kérem tegye meg és összefoglava a lényeget legyen olyan jó és ossza meg velünk tudatlanokkal is! :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Én a lényeget annyiban foglalnám össze, hogy nem sok admin mozdulna ki a komfortzónájából, hogy megnyugtassa a felhasználóit, ő megtette, és kinyilvánította, hogy nem tervezi az oldal megszüntetését, ő folytatni szeretné.
Ingyenes tagok bevétele nem tűnt el, ki lesznek fizetve, amint lesz bevétele az oldalnak.
Visszaosztások beindítását hetek múlva tervezi.

Én ennyit vettem ki belőle, nem vagyok túl nagy angolos. :D

Hát kíváncsi vagyok mi lesz az oldallal, én örülnék, ha megmaradna, még ha nehézkesen is fizetne, csak fizessen néha... :D
Eddig $11.59 jött vissza, így még $2 mínuszban vagyok.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

:!: A kezdeti téves döntéseknek köszönhetően az Admin kénytelen volt bizonyos változtatásokat bevezetni, és szinte teljesen újraindította a rendszert.

A frissítés részleteit ezen a Blogon követhetitek nyomon: http://easyprofitclub.net/index.php/201 ... -update-1/

A már meglévő Token-ek és Adpack-ok sorsával kapcsolatos infót nem igazán értettem, úgyhogy szívesen venném az új infókat erről attól aki járatos az angol nyelv területén!

Jelenleg minden tagot visszaállítottak ingyenes státuszba.

Azok a tagok akik ezelőtt vásároltak tagságot, a hátralévő időnek megfelelően időarányosan visszakapják a pénzüket a fő egyenlegükre (Cash Balance).

Főbb változások:

- Minimum kifizetés: 3$
- Free tagok 30 naponta kérhetnek kifizetést!
- Silver tagság 5$-ba kerül 30 napra, és 5 naponta tudnak kifizetést kérni.
- Ultimate tagság 15$-ba kerül 30 napra és 2 naponta kérhetnek kifizetést.

Adpack-okat továbbra is 10$-ért lehet venni, de tagságtól függően megváltozott a visszaosztás aránya. (Lásd: Upgrade tábla)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Így elsőre nem tűnik egy kimondott csalónak, csak kicsit bénázik :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: detros »

Nem mondanám magam túl nagy angolosnak, de én úgy értem, hogy az összes AdPack lejárt (törölték), és a tokeneket az egyenlegre tették, de abban az esetben, ha több pénzt vettél ki az oldalból, mint amennyit betettél, akkor a token egyenleg 0.
Aztán az ez utáni az nekem sem teljesen érthető, de én úgy értem, hogy amint több a befizetésed, mint amennyit kivettél, akkor a visszamaradó részt megkapd tokenben.
Ha nem így lenne, akkor javítson ki valaki :D

Nekem 0 a token egyenlegem, mert kb visszakaptam a pénzem, + a tagság után kaptam $2 egyenlegemre, így elvileg ha elérem a $3-t akkor megint fogok tudni kikérni, és akkor egy picivel pluszban leszek, de nem tudom, hogy tudok-e annyira bízni az oldalban, hogy újra befizessek... Inkább fektetek a Scarletbe. :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: detros »

FRU5T írta:Így elsőre nem tűnik egy kimondott csalónak, csak kicsit bénázik :)
Nekem sem tűnik annak, de ilyenkor eléggé megrendül az emberek bizalma egy oldalban.
Azzal meg finoman fogalmaztál, hogy "kicsit", kis híján kinyírt egy jól induló, 9000 taglétszámú oldalt, és még nem biztos, hogy nem sikerült neki, várjuk ki a végét...
..de az valóban biztató, hogy eléggé aktív, és láthatóan próbálja megoldani a kialakult helyzetet.

De nem biztos, hogy sokan maradnak azok közül, akik nagyobb pénzt tettek be, és profitosak voltak, hiszen minden más törölve lett, 0 token...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Mindannyian tudjuk, hogy általában a "baj nem jár egyedül", nos ezuttal is ez történt!
Nem kevés gondja volt eddig is az adminnak azzal, hogy megváltozott feltételekkel sikeresen újra tudja indítani a rendszert, erre jött a Paypal és zárolta a számlájukat. :angry: :argue:

Bővebb infó erről itt: https://word.office.live.com/wv/WordVie ... 60131.docx

De az admin ennek ellenére sem akarja feladni, így folytatódik minden tovább a Paypal nélkül is.

Azoknak akik mostanában fizettek be Paypalról, visszakapják a befizetett pénzüket!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: detros »

Ő lehet, hogy folytatja Paypal nélkül, én viszont tuti nem, addig kattolok, amíg nem tudok egy értelmes hirdetést feladni az oldalon, aztán részemről vége.
1000 kredit ráadásul már $3, emelte az árakat is, pedig eleve drágák voltak a hirdetések...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Jó pár nap elteltével az Admin megalkotta végre az új programot. :clap:

Fontosabb infók:

A PTC hirdetések fokozatosan megfognak szünni. Helyettük Traffic Exchange Surf Ads-ok lesznek.

Cashback hirdetési csomagok ára lecsökkent 5$-ra.
1 Cashback Adpack = $5.00

Ezeket a hirdetési csomagokat a vásárlás balance-ból PB-ből lehet megvenni.

A Cashback hirdetési csomagok részt vesznek a bevételmegosztásban.
Minden tagságnál más Cashback hirdetési csomag áll rendelkezésre.
- Ingyenes tagok keresnek: 105% (5,25 $) / cashback hirdetési csomag
- Silver tagok keresnek: 110% (5,50 $) / cashback hirdetési csomag
- Ultimate tagok keresnek: 118% (5,90 ) / cashback hirdetési csomag

A Token-ek egyenlőre teljesen megszüntek. ( Később valamikor teljesen új funkciót és célt fognak szolgálni.)

A bevételmegosztás-hoz jelenleg kötelező 10 PTC hirdetés vagy 10 Surf Ads megnézése!

A Paypal többet már nem lesz itt!
Ezentúl csak a Payza, Bitcoin, Perfect Money és a SolidTrustPay fizetési processzorokat fogadják el.

További infók az új Upgrade táblában alább megnézhetők!



"Hello everyone,

Today is the official Relaunch of EasyProfitClub. This post is all about the new EasyProfitClub, New Contests and more

What has changed?

You are now able to simply purchase cashback advertising ad packs directly from your purchase balance. Tokens are no longer required to redeem for a cashback ad pack. Cashback ad packs are also cheaper and now only require $5.00. Each cashback ad pack awards several advertising credits, which will switch once in a while. Tokens have a whole new purpose in a new feature coming to EasyProfitClub.

Each membership has a different Cashback advertising pack available.

Free Members Earn: 105% ($5.25) per cashback ad pack
Silver Members Earn: 110% ($5.50) per cashback ad pack
Ultimate Members Earn: 118% ($5.90 per cashback ad pack)

Along with revenue sharing, being an upgrade member helps you build a residual income from your referrals membership subscriptions.

Free Members Earn $.50 per upgraded users monthly
Silver Members earn $2.50 per upgrade users monthly
Ultimate Users earn $2.50 for a silver upgrade and $7.50 per ultimate upgrade monthly

Every month when you renew your upgrade you will be given advertising credits instantly on each purchase and or renewal of your membership.

Phasing out Paid To Click – Phasing in Traffic Exchange
We now have a traffic exchange that members can view other member advertisements and qualify for revenue share. At the moment either clicking paid to click ads or surfing the traffic exchange will qualify you for revenue share. All paid to click credits can be converted to TE credits by contacting support or apply them to any Paid to click campaign. After about 60 days, credits will be transferred to Traffic Exchange credits automatically.

New Services Available:
EasyProfitClub has introduced a new advertising service that will display your favorite program on the directory at http://www.revsharebox.com. RevShareBox is a great resource to see what people are promoting, finding a neat program and or build a nice down line.

Supported Gateways
PayPal and EasyProfitClub have permanently parted ways, moving forward we have: Bitcoin – LiteCoin – Perfect Money – SolidTrustPay & Payza.

Deposit Promotion and Contest –

Deposit Contest:
The top 15 depositors into EasyProfitClub will share in a pool that grows as more deposits are made over the next 7 Days. Upgrading your account will count as a deposit as well. All Payment methods qualify.

Deposit Promotion
When you deposit money within the following ranges, You will receive an instant bonus:
$5 – $99.99 = 3%
$100 – $499.99 = 5%
$500 – $749.99 = 8%
$750 – $999.99 = 10%
$1000+ = 15%

So, Head to EasyProfitClub and make your deposit and purchase!

Be sure to join the following

Official Facebook Group
Official Skype Support Char
This Blog the Headquarters for EasyProfitClub news, updates and promotions

W.T"

Upgrade tábla
EASY.jpg
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Amit zároltak pénzt mikor kapjuk vissza?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Ennek az oldalnak is vége!

Nincsenek kifizetések és az Admin is eltűnt. :angry: :argue:

Mehet a nemfizetők közé ez is. :cry:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - 4x fizetett!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Helyeztem, köszi hogy jelezted.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég