BitRush - 0,13% orankent ZART TOPIK!

Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

BitRush - 0,13% orankent ZART TOPIK!

Hozzászólás Szerző: mancs »

2 napja indult ez a befektetesi ceg 4 fele befektetsi terv kozul lehet valasztani az alabbi tablazat alapjan.

Kép

En az elso tervet valasztottam 0.01 bitcon befizetessel.

0,13% Orankent - osszesen 3.12% naponta

Min. befizetes - 0.001 Bitcoin
Min.kifizetes - 0.0001 Bitcoin

Kifizetes Instant es a befektetett penzunket is 48 ora elteltevel barmikor kikerhetjuk 5%-os levonasi dijjal.

Processzorok - Bitcoin

Ajanloi jutalek 5%
Koszonom linkem hasznalatat!

https://bitrush.org/?ref=mancs
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.03.09. 08:38-kor.
Ok: A topikgazda kérésére jobb lehetőség híján ide áthelyezve
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hali, ez biztos fizet?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

raptor666 írta:Hali, ez biztos fizet?
Szia raptor666!
Igen monitorok es forumon kiposztolt bizanylatok igazoljak.

http://www.allhyipmonitors.com/details/bitrush.org

Az elso kifizetesem posztolni fogom ahogy meglesz.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, hát nem tudom... Mert itt amit én posztoltam ki elméletileg az is fizet: http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... om?final=1
Azt én dollárt bányásztam, az 1 dolláromat a payeer-re még mindig nem kaptam meg, szóval lehet hogy csak virtuális pénzben fizet mint pl doge vagy bitcoin. Ezért érdekel, hogy fizet-e :) De inkább akkor megvárom egyenlőre a kifizetésedet.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

Instant kifizetes :good:

Kép

Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

és ezek a rendszerek mennyire biztosak, hogy vissza jön legalább az a pénzem amit befizetek rá?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

raptor666 írta:és ezek a rendszerek mennyire biztosak, hogy vissza jön legalább az a pénzem amit befizetek rá?
Szia raptor666!
Az ilyen programok kockazatosak epp ezert mindenki csak annyit kockaztat aminek az esetleges elvesztese nem faj.
Ennel a programnal a befektetes 32 nap mulva terul meg es azutan termel hasznot de mivel van egy olyan lehetoseg hogy a befizetett tokedet barmikor kiveheted 5% levonassal igy 16 mulva ha kikered a befizetett penzed 150%-os haszonnal zarsz es nem kockaztatod masfel honapig a penzed de akar 130% haszon sem egy rossz vegeredmeny ami 10 nap alatt megvan es mivel most indult a program remehetoleg nem dol be hamarabb.
Ha van kedved akkor jatsz velem. :)
Sok szerencset mindenkinek!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, de én még mindig nem értek 1 valamit, ha nem hozok embert akkor én kitől és miért kapok pénzt? meg ebből nekik mi a haszon stb.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

A tegnap tortent velem egy nagyon erdekes dolog mivel befizettem egy ehhez hasonlo programba 0.01 bitcoin epp ki akartam posztolni amikor szolt a szponzorom hogy duplan kapott reffjutalekot utannam 0.0014 Bitcoint de a rendeszer pendigre tette amikor ki akart kerni.Ma reggel azonnali kifizetest kapott nekem pedig az egyenlegemen a befizetett penzem duplaja szerepel arra kapok orankenti jovairast.Nemreg kifizetest kertem es azonnal ki is fizette.Az iment lattam forumokon hogy abban az idoben amikor en befizettem az oldalt hachertamadas erte de helyre jott es most fizet barcsak minden ilyen hacher ilyen becsuletes lenne :clap: :lol:
Most megvarom a 24 orat es kikerem a fo egyenlegem ami egy nap alatt megdulazodott remelem kifizeti.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

raptor666 írta:Értem, de én még mindig nem értek 1 valamit, ha nem hozok embert akkor én kitől és miért kapok pénzt? meg ebből nekik mi a haszon stb.
Ez ugy mukodik mint egy bank csak sokkal nagyobb a kockazat mivel barmikor ha az Admin ugy dont hogy bezar a bazar akkor uszott a penzed.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: BitRush - 0,13% orankent

Hozzászólás Szerző: mancs »

Mivel megemeltek a minimum befizetest 0.01 Btc es a minimum kifizetest 0.001 Btc ezert ugy dontottem visszakerem a befizetesem.
Instant kifizetesben reszesultem es 40% -os profittal zartam. Mivel reffem nem volt igy en ezzel zarom a topikot es kerem az athelyezeset koszonom.

Kép

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég