Jssbux figyelem!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Zsolka16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.03.05. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: Zsolka16 »

Tudom, hogy másik topikba kellene ezt írnom, de szerintem ezt többen nézitek!

Egy furcsa dolog derült ki a napokban! Egy tag befektetett az akkor még futó és működő Xcbux -ba, ami nem sokkal később csaló oldal lett. A tag a Paypalon keresztül vitát nyitott és megnyerte, visszakerült a 20$ -ja. Itt van a meglepetés, ugyan is az Xcbux és a Jssbux adminja ugyan az a személy! Az Xcbux végnapjaiban elkezdte reklámozni a Jssbux-ot, ami megnyitva egy egyedi referrál link volt, nem olyan, mint a többi! Jelenleg viszont a Jssbux reklámozza az Xcbux -ot. Szerintem hamarosan scam lesz ez is!
Javaslom nektek, hogy óvatosan bánjatok ezen az oldalon a befektetéssel!
A forrás:
http://forum-ptc-investigation.com/index...ic=3149.30
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nahát, ez nem jó hír. Én az xcbuxszal már szakítottam, amikor a mozilla nem engedte, hogy belépjek.
A link, amit adtál, nem jó, de helyette itt van egy másik

http://www.ptc-investigation.com/jssbux.aspx

Köszönöm, hogy szóltál! Egyébként furcsa is volt, mert túl jól fizet.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Zsolka16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.03.05. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: Zsolka16 »

Jelenleg már nincs is rajta standard hirdetés, de ha megnézitek a kifizetési bizonylatokat, mindegyiken ott virít az xcbux email címe is!
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: detros »

Hát ez nagyon nem jó hír, igazán ígéretesen indult az oldal... :/
Valóban nekem is feltűnt, hogy eltűntek az 1 centes linkek, már ez is elég rossz előjel...
Zsolka16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.03.05. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: Zsolka16 »

Néha nem árt utána nézni a dolgoknak....
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A Jssbuxban nem működik a fórum. $5-nél tartok. Két hete volt az utolsó kifizetés.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Jssbux figyelem!

Hozzászólás Szerző: detros »

eviaclub írta:A Jssbuxban nem működik a fórum. $5-nél tartok. Két hete volt az utolsó kifizetés.
Már én is akartam írni erről, én kb 2 hete nem kattintok pont ezért, mert nem működik a fórum, ez mindig gyanús..

Az is gyanús volt, hogy hirtelen elkezdték reklámozni a Xoxbuxot, ahogy bejött, majd amikor az lecsengett, akkor a Gobux-ot, akkor még kattintottam egy ideig, mert még volt friss kifizetés a fórumon.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég