Coloured Smoke PTC- Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Coloured Smoke PTC- Megszűnt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Legfrissebb: a kifizetések lelassultak és talán meg is álltak. nem érdemes csatlakozni.
Csatolmányok
Cheat link.JPG
Cheat link.JPG (34.98 KiB) Megtekintve 10487 alkalommal
A hozzászólást 48 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.06.14. 12:40-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet folyamatosan

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ebben a fórumtopikban lehet látni kifizetési bizonylatokat is. Az oldal adminja szépen meg is köszöni ezeket :)

http://www.beenpaid.com/modules.php?nam ... pic&t=9320

remélhetőleg én is tudok postolni ide hamarosan ;) mellesleg a napi 20 cent tartható volt a napokban.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet folyamatosan

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Időközben vettem tagságot. Most akció van. 2 hónapot kapsz 2 dollárért. Még a hülyének is megéri (..hát még nekem :D )
Mivel ugye a kifizetéshez kötelező a tagsági kénytelen voltam venni,de már 6 dollár körül járok ref nélkül. Ilyen tempóban havi 6-8 dollár jöhet össze. De mivel a tulaj nem hiszem,hogy örülne,hogyha nem reklámoznék csak a lovét vinném,ezért valamennyit benn hagyok hirdetésre. Most próbából egy 25 centes kifizetést kezdeményeztem. Épp most vettem a tagságit nem lenne ildomos kikérni azt a pénzt,amit még free tagként kerestem. Majd a következő kifizetésnél belövőm a célárat olyan havi 3 dolláros profitra,az is 10 centet jelent,ami nem lenne rossz. Meg amúgyis kevés a tag 94-en vagyunk csak,nem akarom megterhelni a büdzsét sem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet + Kifizetési bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Siker van. Megjött az első kifizetési bizonylatom. 4 nap alatt jött meg,bár az oldal szerint 25-én kaptam meg,valójában 27-én érkezett meg (23-án kértem ki) Ez legyen a legnagyobb gond. Úgy tünik értékeli a teljesítményem az Admin ,mert elsőként fizetett ki az oldal szerint az adott fizetési napon. Ezt itt lehet megnézni. http://colouredsmokeptc.info/index.php? ... duid=1334&

A fizetés birtokában így már csak ajánlant tudom az oldalt. Jó pénzkiegészítési hely a többi PTC mellett. A reklám ugyan sok közel 100,de ez leszörfölhető nagyrészt . Mindenképpen jó alternativa kiváltani egy aprócentes oldalt erre. Most 2 hónapos tagság akció van 2 dollárért,még mindig. A havi bevétel 6 dollár ha mindent lekattintasz. Kifizetési maximum 5 dollár kikérésenként.

és lássuk a bizonylatot.

Kép

Regisztráció: http://www.colouredsmokeptc.info/index.php?ref=xenosz2

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet + Kifizetési bizonyla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

el/UP

Érdemes regisztrálni. Az admin rendes(már kommunikáltam vele),de megkövetel némi rendet. Pld a kötelező reklámozás,vagy az upgrade a kifizetéshez,és az angol nyelv ismerete.Ez utóbbi elég,ha alapszinten tudsz olvasni. Az adminnal nem kell diskurzust folytatni:) A reklámokban csalószürő kérdéseket tesz fel angolul természetesen. Ha nem érted őket szívesen segítek. Kigyűjtöm őket és beteszem ide.

A havi kereset 30 nappal számolva 6 - 7,5 dollár. A tagság most 2 vagy 2,4 dollár havonta,de ez már tartlmaz reklámkrdeiteket is,tehát erre külön már nem kell költeni . ha kell segítek a reklámozásban. Ha szerzel referáltat abból is kapsz 5%-ot ,ami nem tűnik soknak,de a napi 20-25 cent keresetből 1 cent összejön havi 30 cent. Ne feledjük kis oldal ,de fejlődik,fejlődhet még és bármikor rákaphatnak. Jelenleg 110 a taglétszám . Volt 80 is kb 1 hónapja innen jött fel Az admin néha kiszór néhány embert,mert ők nem olvassák el a TOS-t . Leggyakoribb ok ,hogy nem gmail-t használnak és nem a valódi nevüket tüntetik fel a profiljukban. De vissza lehet menni,ha küldesz egy üzenetet az adminnak (Jonathannak hívják) és kijavítod a profilod.

Itt egy szép kis lista a kitíltott userekről,és az okokról.
http://colouredsmokeptc.info/index.php? ... iduid=1334&

A kikért pénzre nem kell hetekig várni,ahogy néztem legutóbb 1 hét volt a várakozási idő,de van,hogy hamarabb utalja. Gondolom összegyűjti őket pár napig,mivel tényleg kevés még a felhasználó
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem kétszer)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A második. kikéréstől számítva másnap megjött.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem kétszer)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az a baj ezzel az oldallal,hogy túl jól fizet. Ha napi 2-3 4 centet lehetne keresni vele,jóval "megbízhatóbbnak" tünne és jönnének kattintani a "rabszolgák".
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem kétszer)

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Az a baj ezzel az oldallal,hogy túl jól fizet. Ha napi 2-3 4 centet lehetne keresni vele,jóval "megbízhatóbbnak" tünne és jönnének kattintani a "rabszolgák".
Rabszolgák??
Ezen jót röhögtem :DD
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem kétszer)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

micikésen FIZETETT :D

A harmadik és egyben legnagyobb összegű kifizetésem: 2 nap alatt jött meg.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (nekem háromszor))

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Regisztráljatok! Érdemes! havi 2,4 dolláros tagsággal 6-7 dollár bevételt tudtok elérni.

kis számítás. 4 dollár havi profit 13,3 centet jelent naponta. Hány olyan oldalt tudtok,amelyikkel ennyit lehet keresni és évek óta fizet? :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

vettem 2 hónapra tagságot 4,4 dollárért és az admin meghosszabbította 4 hónapra.:)) ezt nevezik honest adminnak:)
új oldalt nyitott egyébként, az első 200 tag kap olyan tagságot (golden touch) 1 hónapra,amivel lehet pénzt kikérni. Jelenleg 100 körül vagyunk A reklámok száma még kevés 2 cent 9 reklám de ismerve a régi oldalát bizonyos,hogy több lesz.
kikérés fél dollártól. nála nem szokott levonás lenni a kifizetéseknél.
az új oldala :
http://www.goldenappple.info/index.php?ref=xenosz2
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Regisztráltam az új oldalára is, de én free member lettem, pedig csak 117-ik vagyok!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Regisztráltam az új oldalára is, de én free member lettem, pedig csak 117-ik vagyok!
Nem egyből kapod meg,először ellenőrzi,hogy minde adatodat helyesen töltötted-e ki?

teljes név
kor
email cim gmailes

ugyanazt várja el,mint a coloured snoke-on.:)

csinálok az uj oldalának is egy témát


és még valami. Most referál contest van 300 tagig pénznyereményekkel
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megkaptam közben! :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Pontosan nem vágtam,de valamit beleköpött a levesbe a Paypal ennél az oldalnál is ( jó lenne átállni valami más bankra a PTc oldalaknál,mindig csak a gond van vele)

De aggodalomra semmii ok. Mindössze annyi a változás,hogy a kifizetések csoportosan lesznek kiküldve egy adott hétvégén. A legközelebbi kifieztés,ezért Máj 11-12 hétvégére fog esni,addig lehet gyűjtögetni a pénzt. Jon (admin) azt javasolja pénteken elég kikérnünk,hogy hétvégén megkaphassuk. Egyébként az oldal szerverideje valamikor magyar idő szerint hajnal 6 körül lehet,mivel kanadai oldalról van szó.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

6:20-30 körül van!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:6:20-30 körül van!
Ez a tapasztalatod? :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja 6:30-kor van !
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ezzel most mi lett? nem jön be az oldal legalábbis nálam! :(
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: Vivien »

patrasz írta:Na ezzel most mi lett? nem jön be az oldal legalábbis nálam! :(
Nem tudom, hogy szabad-e ide írnom, mert régebben regisztráltam az oldalra,
de nem nekem való ezért nem csináltam tovább. :?
Csak annyi, hogy valóban nem jön be az oldal, jól látod.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen,így van. Egyelőre nem írok az adminnak,majd ha holnapra se jön helyre. Reménykedek,mert a másik oldala meg nem tünt el,szóval lehet,hogy valami technikai malőr van a háttérben. Amúgyis róla talán kevésbé tudom elképzelni,hogy csak úgy lelépne így.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nekem ez az oldal felettébb érdekes! :? 2011 szeptember óta 162 tagja van csupán? :o Miből tud élni az oldal és még fizetni is?
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Kinglui75 írta:Nekem ez az oldal felettébb érdekes! :? 2011 szeptember óta 162 tagja van csupán? :o Miből tud élni az oldal és még fizetni is?
Ez a 162 tag mind aktív, hirdetéseket vesznek meg tagságot.
Igy tartható fent az oldal.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Meg ugye csak tagsággal rendelkező tagoknak fizet!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

patrasz írta:Meg ugye csak tagsággal rendelkező tagoknak fizet!
Mondjuk, ez is igaz :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kinglui75 írta:Nekem ez az oldal felettébb érdekes! :? 2011 szeptember óta 162 tagja van csupán? :o Miből tud élni az oldal és még fizetni is?
A kevés tag oka lehet ,hogy az admin folyamatosan szelektálja az inaktívokat. Több olyan szabály is van,amit kötelező betartani és aki nem olvassa el a TOS t azt kellemetlen meglepetés érheti. Érdemes megnézni például a Banned listet,hogy milyen okok miatt rúgott ki usereket,bár az t mindig hozzáteszi,hogy nem végleges. Ilyen pld a hiányosan kitöltött profil,vagy ha nem Gmail van megadva.
A másik,hogy a kikéréshez is egy sor követelmény van. Egyrész upgrade,meg kötelező hirdetés,és hát sokakat ijeszthet el,hogy napi 80-90 hirdetést kell ehhez megnézni.
60 körül a szörfös meg 20 körül a PTR. Ez utóbbi inkább a macerás. magával a szörfössel ugy valamivel 20 cent alatt lehet keresni,de én mindig lenyomom a PTR részt is. Plusz még a fizetett emailekkel is jön hozzá pár cent...
Szóval kell hozzá némi idő,de biztosbevétel. havi 2,4 dollárért van 6,4-7 dollár .
Kockázat szempontjából egyébként si érdemesebb régóta fizető (legalább 1 éve) oldalakat felkutatgatni,mint vadiújakba belefogni. Az esélye így kevesebb,hogy pont a következő fizetés előtt csődbe megy.

Még valami. A hirdetések egy része,vagy lehet nagy része itt is saját hirdetés.így az innen bejövő refekből is van pénze. Sőt kifejezetten zöld színnel meg vannak jelölve azok a hirdetések,ahova ha beregisztrálsz az oldal fennmaradását segíted azzal,hogy refe leszel az adott oldalon. Ilyen pld a voadbux,bestlifebux,Kycbux,nightingale,33bux...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hétvégén kifizetés lesz. Tehát ma érdemes kikérni (én már tegnap megettem). Továbbra is ajánlani tudom az oldalt. Akinek nem derogál egy stabilan fizető oldalon havi 4 dollárért napi 80 hirdetést megnézni az jöjjön.(Ellentétben pld egy MondialMoney oldallal,ahol szintén sok hirdetés volt sokan kattolták rogyásig mégsem fizetett. Ez fizet!!!! Inkább itt kopjon le az ujjatok :) ) Olvassátok el előbb a leírásomat. A legfontosabb a profil kitöltése,és GMAILES e-mail cím. ha ez utóbbi nincs rögtön felfüggeszt (nézd a hall of shame-t)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2011 óta fizet (havi 4 dollár profit

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Az lesz leszörfölöm aztán jöhet ki a cash! :P
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég