Clixnation - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Clixnation - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: idlig »

10 napos oldal, korábban más script volt, ezért tűnhet régebbinek, de az Admin megerősítette, hogy most indultak.
Az Admin, ha minden igaz, akkor Deanna Thompson, eddig aktív.
Kifizetés 5$-tól PayPal és Egopay van.
Van grid és részvény is, meglátjuk.
Jelenleg a napi kereset: nagyjából 5 cent, érdemes korán reggel nekikezdeni.
Pontrendszer is van.
Bérelt refek: darabja 20 cent.
Regisztrációnál, ha lehet Gmailt használjatok!

Upgrade tábla és jutalékok:

Kép

Kép
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2014.02.10. 18:35-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

A Grid után is ad pontot, ez még 1.5 cent pluszba. Vagyis 7+7 cent. Érdemes ráugrani, amíg ilyen szépen adja a centeket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megelőztél :) Tegnap akartam nyitni a topikot,de végül időhiány miatt mára csúszott volna.(Nem bánom van még tervben egy,meg azért sem,mert már így is fulli vagyok,időm is kevés) Jó a kereset csodálkoztam is,hogy nem szállt rá még senki,néhány külföld fórumban sem,pedig már tényleg nem ezen héten indult.... Lám ez a példa is mutatja,hogy aki keres az talál . Bátorítok mindenkit,hogy kutakodjon,akár a PTC reklámok között is látni ilyeneket.(Minél többet reklámoznak egy oldalt,annál valószínűbb,hogy valami miatt megéri)Hál istnennek nem danides csapott le rá,hanem idlig így jó kezekben lesz remélhetőleg új infókkal mindig :good:

Én még láttam a Fórumban egy manuszt is,de az moderátor,de ő is fényképpel szerepel.akár az admin így lehet ő is a csapat része . A fiút láttam Linxbux fórumon is reklamálni a késedelmes fizetés miatt,elég mérges volt :) Ez alapján egy aktív,nemcsak egy szellemoldallal lesz szerencsénk.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én most nem tudok bejutni vmiért csak jár a "homokóra" de nem jutok tovább. Hopp most már tag sem vagyok..lehet mert ráfrissitettem belépés közben...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elvileg egy jobb szerverre költöztek, ebből adódnak most a gondok. Aki nem tud belépni, írjon supporton keresztül, a felhasználónevével és email címével együtt (amivel regisztrált).

http://clixnation.com/?view=contact&t=new
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszi én írtam,de csak remélni tudom,hogy ugyanannak a refje maradok akié voltam is.:)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nos, visszakaptam a fiókomat. Nagylelkű volt az Admin, adott még pár dolgot pluszba is (pénz, pontok, kreditek, direktek, ilyesmi). :DD
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én még nem kaptam választ....
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Én még nem kaptam választ....
Emailt se kaptál?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem még... várakozom. Kaptam egy sablonválaszt a ticketemre még 1-én amiben le volt vázolva,hogy időt vesz igénybe a tiketek megválaszolása. Egyébiránt szimpi a hozzállásuk, ezért mindenképp módot találok arra,hogy bejussak .

Úgy vettem észre ez a PTC EVO nem valami stabil script és többen panaszkodtak már a gyenge támogatásra is. Amúgy én se vagyok elájulva ,sztem lehetne jobban is kidolgozva. Pld a hirdetéseket nem lehet megnyitni új oldalon,ami elég gáz.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Nem még... várakozom. Kaptam egy sablonválaszt a ticketemre még 1-én amiben le volt vázolva,hogy időt vesz igénybe a tiketek megválaszolása. Egyébiránt szimpi a hozzállásuk, ezért mindenképp módot találok arra,hogy bejussak .

Úgy vettem észre ez a PTC EVO nem valami stabil script és többen panaszkodtak már a gyenge támogatásra is. Amúgy én se vagyok elájulva ,sztem lehetne jobban is kidolgozva. Pld a hirdetéseket nem lehet megnyitni új oldalon,ami elég gáz.
Mert úgy emlékszem néhol a support válasza látszik az emailben, itt most nem. Csak érkezik egy mail a ticket számmal, azt kell beírni az oldalon, hogy látszódjon a válasz.

Valóban van hibája az Evo scriptnek, de jobb nem nagyon van. Aki jobbat akar, az sajátot kell csináljon, vagy nagyon bele kell másznia, de vannak funkciók, amiket még akkor se lehet megcsinálni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem. Mailben sem jött ezidáig,de a bizonyosság kedvéért megnéztem a ticketet is,de nem lett frissítve.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg a napi kereset: fixen 4 cent, de reset után van még egy 0.5, egy 1, egy 1.5 és egy 2 centes. Vagyis 9 cent plusz 7 cent a pontokból. Meglátjuk.

Ma 8 centet adott (plusz a pontok) és ehhez nem is kellett éjszakázni. Minimum közelben vagyok, mert nagyon gáláns volt az Admin a szerver gondok után.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, 2$-os minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fizetett: jelenleg 6-7 cent között van naponta (plusz a pontokból ugyanennyi).

Kép

Bizonylat:

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat! Tegnap napközben még két egycentes volt és egy feles,ma már csak egy 1 centes van a feles mellett .Kb 5.5 centet közelíti ma mindennel együtt,ahogy számolom,tegnap ez több volt 1 centtel . Kár,hogy a reklámfrissítés ideje éjjel 1 óra .... Az oldalt ajánlom jó szívvel,amennyire egy újat lehet az admin aktivítása miatt,ami nyílván önmagában nem elég,de látszik az is,hogy igykszik "jól csinálni" a dolgokat és ez már legalább arra garancia nekem,hogy nem szűnik meg 1-2 hét múlva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.01.12. 13:29-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Több ez mint 4 cent. Jelenleg 5,5 cent, de reggel kicsit valóban több volt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Több ez mint 4 cent. Jelenleg 5,5 cent, de reggel kicsit valóban több volt.
Igazad van ,elnézést. javítom. 15db 0.1 c , 48db 0.05c ,1db 1c , 1db 0.5c
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

áá most van egy másfél centes.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Sajnos 2 napja nem tudok belépni az oldalra, pedig elég közel vagyok már a kikérési lehetőséghez
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Próbálj írni supporton keresztül.

Egyébként második kikérésnél is marad a 2$-os minimum. Ma nekem $0.068-at adott és nagyon sok pontot. Bérelni jelenleg még nem lehet.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Egyszerűen nem értem miért nem jön be nálam az oldal egyik böngészővel sem
Tegnap délután elmentem a lányomékhoz, és náluk rendben bejött. (Igaz be nem léptem a saját felhasználó nevemmel, mivel Ő is regisztrált tag az oldalon)
Utoljára egy videót néztem, és közben tűnt el az oldal. Ennek délután már három napja lesz.

Ha valakinek lenne javaslata mit tegyek, nagyon megköszönném.

Különben minden más oldal rendben bejön
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Lucipapa írta:Egyszerűen nem értem miért nem jön be nálam az oldal egyik böngészővel sem
Tegnap délután elmentem a lányomékhoz, és náluk rendben bejött. (Igaz be nem léptem a saját felhasználó nevemmel, mivel Ő is regisztrált tag az oldalon)
Utoljára egy videót néztem, és közben tűnt el az oldal. Ennek délután már három napja lesz.

Ha valakinek lenne javaslata mit tegyek, nagyon megköszönném.

Különben minden más oldal rendben bejön
Először is tisztítsd a géped, előzmények, sütik, gyorsítótár ürítése
Én a CCleaner nevű, ingyenes programot ajánlom ehhez.
Ha így se jön rendbe, akkor a szolgáltatódnál kell érdeklődni, mert elő szokott fordulni, hogy bizonyos tartományokat tiltanak.
Ezt úgy tudod ellenőrizni, ha ugyanazon a gépen más netre csatlakozol (Pl. mobilnet).
És, ha így se oké, marad a win teljes újra rakása.
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem akkor volt hasonló problémám, amikor a teamviewert telepítettem és jött vele valami más is. Minden böngészőhöz beállította keresőnek a binget, a ptcsolution pedig egyszerűen nem volt hajlandó megjelenni. Helyette valami egészen más jött.
A mozilla könyvjelzőket elmentettem, utána mozilla uninstall, minden személyes beállítással együtt. Temp mappák ürítése, gép újraindítása és végül mozilla újratelepítése.
Chrome-nál és operánál is ugyanezt lehet tenni.

Internet explorer: passz! Lehet, hogy ide tényleg win újratelepítés kell, de lehet, hogy ki lehet pucolni vagy totálisan újrarakni. Ezt nem tudom.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Reggel 6-kor van ad reset de még most is van 1 db 2 centes, 4 db 1 centes, 2 db fél centes, 5 db 0.005 centes és 8 db 0.1 centes. Vagyis 8 cent.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mostanra van egy kétcentes egy egyes meg egy feles meg az apró kb 4.5 cent. Érdemes korán kezdeni...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy látszik több időpontban adják be a nagyobb hirdetéseket,legalábbis most eg másfél és egy fél centest találtam a reggelihez képest. Reggel volt 3 most 2 az 5 cent össz plusz apró. Nem tudom ez pontban ad reset után ma hogy nézett ki idlig? :)

Mindazonálta érdemes gyűjteni a refet rá ,mert még csak 5ezer tag van már csak a refnek kell elmagyarázni ezeket a dolgokat:)

Fizetések vannak,ha nem is sok. Sztem kicsit el lett hanyagolva az utóbbi időben a piacon,jó lehetőség lecsapni rá.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

4-én volt egy bejelentés is. kayla az admin tájékoztatott minket,hogy nagyszámú csalást fedezett fel pld mesterséges direkt ref rendszer. Ezért nemsokára új anti csaló rendszer lesz és ami a legfontosabb,hogy mostantól minden kikérés ellenőrízve lesz. Említett valami csaló előrejelző redszert,ha fennakad valaki,akkor vissza lesz a kérelme irányítva. Ez nem azt jelenti,hogy nem lesz kifizetve,csak annyit,hogy leellenőrzik.

Ebből látszik,hogy a csalók az egyik legnagyobb probléma a PTC.knél manapság,ezért ne használjon senki auto klikkelőt pld,mert csak a társainak okoz ezzel kárt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megnéztem viszont 5$ most a minimum nálam.. A fórumban az admin azt mondta,hogy szükséges volt ezt megtenni és nem utalt arra,hogy ez csökenni fog majd a jövőben. Hivatkozott az ingyenss refcserére és az olcsó tagságokra. A pontrendszer maradt. Bejelentés az emelésről nem volt ez hervasztó viszont.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:4-én volt egy bejelentés is. kayla az admin tájékoztatott minket,hogy nagyszámú csalást fedezett fel pld mesterséges direkt ref rendszer. Ezért nemsokára új anti csaló rendszer lesz és ami a legfontosabb,hogy mostantól minden kikérés ellenőrízve lesz. Említett valami csaló előrejelző redszert,ha fennakad valaki,akkor vissza lesz a kérelme irányítva. Ez nem azt jelenti,hogy nem lesz kifizetve,csak annyit,hogy leellenőrzik.

Ebből látszik,hogy a csalók az egyik legnagyobb probléma a PTC.knél manapság,ezért ne használjon senki auto klikkelőt pld,mert csak a társainak okoz ezzel kárt.
Nem egyszerű most PTC oldalt vezetni. A nagy decemberi dömping után a befektetések is kevesebbek, amelyik Admin ezzel nem jól számolt, az most gondban lehet. Tavaly volt a Payza-s gond, idén pedig a problémák a scriptekkel. Na és a rengeteg csaló, azokat pedig nem érdekli, hogy a rendes tagokkal szúrnak ki. És leleményesek. Pl régebben azt se tudták a tagok, hogy mi az a dispute, ma már azért nem ez a helyzet. Valamelyik Admin írta, hogy olyan is akad, aki azt csinálja, hogy mondjuk vesz 50$-ért hirdetést, aztán mikor lement, akkor nyom egy dispute-ot PayPalon. Ami ugye vagy bejön vagy nem. Ha bejön, akkor az oldalt meglopja, ha nem, akkor is rombolja az oldal hírnevét a PayPalnál. Rendívül mocskos Adminok és rendkívül mocskos felhasználok vannak, nagy kár, hogy nem csak egymással szúrnak ki.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 6-7 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igen, valóban 5$ a minimum. Kettőnél vagyok, lehet h inkább elhirdetem, főleg mert nincs kedvem korán kelni, hogy elcsípjem a nagyobb értékű hirdetéseket. :XD:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég