Clixnation - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elhirdettem a pénzemet, ha valaki be akarja tenni a reflinkjét, akkor csak nyugodtan.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát pedig nem olyan nehéz elérni azt az 5öt,ki tudja később lehet megint visszateszi 2 dollárra. Tegnap azt válaszolta az admincsaj valakinek,hogy ha meglesznek a megfelelő biztonsági intétkedések,akkor visszateszi,de lehet nem fordítottam jól :)
Még megemlítette,hogy eredetileg a nagy accounttörlődés előtt is 5$ volt a min.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igen, egyelőre még folytatom, meglátjuk mi lesz belőle. Viszont már másodjára hirdettem itt (elég olcsó, 2$ = 2000 kredit), és a kis csomag ellenére is elég jó.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Reggel 8-9 közt még azért megvannak azok a hirdetések is,így a kereset 6 cent biztos megvan.

A Fórumba a moderátor harcot hirdetett az auto klikkelők ellen. Állítása szerint egy nagyon jó szoftver lesz a birtokukban hamarosan,és ezt a többi pTC oldal tulaja is használni fogja.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Érdekes. Általában reggel adja be a nagyobb értékü hirdetéseket,de találkoztam már esetefele is velük egyszer. Most reggel például 1db egycentes volt és 4db fél centes (az egyk fél centes a legelső hirdetés felülről) ...és most adta be a másfél centest.

Kifizetési minimum magas,de fizet az oldal még. Pontrendszer viszont van és a legjobb értékkel 1000 pont 1$. 5 refet már lehet venni 1$ ért. Mivel napi 20-30 hirdetés van,így ebből még 2-3 cent bevétel megy a vásárlási egynelegbe(PB)

Add funds külső forrásból 5$ sajnos,de Egopay esetében ez csak 1$,így meg lehet kockáztatni ezen keresztül refet bérelni és felgyorsítani a kifizetéshez szükséges egyenlegnövekedést.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Jelenleg nem elérhető az oldal, mivel most karbantartás van.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jött levél is vele. Ők is vesztettek pénzt az utóbbi idők PTC megszűnések miatt,de azt nem résztletezte,hogy ez milyen hatással lenne az oldalra. A lényeg annyi,hogy folytatják hamarosan,csak frissítik a scriptet.

Kód: Egész kijelölése

Hi everyone,

Great news! Our site is growing and evolving faster than ever. Thank you all for participating and having faith in us, even while other "guaranteed payout " sites fold like a bad poker hand.  PTC administration is NOT as easy as it looks and many jump into it with deep pockets, hoping to fill them. Yes it can be profitable but not by simply buying a script and domain name. It takes a watchful eye, patience, dedication, perseverance, iingenuity and often money out of your own pocket.

Unfortunately many dedicated PTC-ers just lost a large amount of money (your Clixnation admin included) due to a recent catastrophe. I do not stoop to site or admin bashing so there will be no name dropping. That said, due to the magnitude of this one and the impact it will have on the PTC community, it cannot be ignored. There is a huge elephant in the (PTC) room and ignoring it is only justifying it.  I need to  take a second to  draw attention to the fact that the recent events at one of the larger PTC's proves that site-hopping based on assumptions, HYPE or a superficial forum posts does not always pay off. Yes, many sites fall at the hands of payment processors and this can be very much beyond the admin's control but those more dedicated admins will work with a processor to get their accounts back if at all possible and inform the membership as such. Then if all else fails, go to plan B.

My point is.....get to know your admins, their experience,habits, history, etc. Send a support ticket if you have questions.  Stick with an admin that is responsive, creative and always evolving for the good of the membership. Willing to stick it out through tough times more than once. All admins make mistakes, can be victim to faulty scripts or just falter due to inexperience but what is important is how much they take pride in their site. How much they care, work hard and sacrifice. Changes, term updates or slow payouts do not always mean instability and a reason to jump ship and run to the "next big thing in ptc". It often means that the admins are working hard and implementing new ideas and policies to insure the longevity of their sites.


Anyway, upward and onward to the reason for this email. :)


We will go down for maintenance and an upgrade later today sometime between about 4pm and 8pm. It shouldn't take long barring any issues, but it is a bit more involved than the last one. There was a recent upgrade however I was informed that it did not have the most recent changes and additions to the Evo script.

Please watch the maintenance page for any updates. I will announce when everything is complete.

Have an amazing day!

Thank you,

Clix admin
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

újra elérhető. sztem érdemes megpróbálni elérni az 5$-t. ha be akart volna zárni,akkor már megtehették volna most. ugyanakkor már nap közben is elérhetőek a nagyobb értákű hirdetések. most pld 7 fél centes és egy 1 centes van meg a kisebbek.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: balek »

Ma, április 4.-i kikérésem kifizette. 5-ből 4,43 $ maradt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még mindig csak 8000+ tagja van az oldalnak,pedig stabilan fizet. Igaz kicsit magas a minimum,de akereset is elég jó. 4 cent stabilan.
A pontrendszer jó 1000p 1$ és most lehet refet is bérelni,ami az utóbbi időben nem volt elérhető. 1$ 5 ref.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A Grid is nagyon jól adja. Ma bemakkoltam 3szor 0,01et :D
De szinte nincs olyan nap hogy 1x 0,01et ne adna be.
Én vagyok csak ilyen szerencsés? :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a refeket mostantól ingyen lehet cserélni. mondjuk így is elég gyengék,de legalább ennyivel beljebb lehet lenni,hátha ad olyat is,ami kattint :D 5ből 2 teljesen inaktív volt fél hónap alatt, a többi 3 kb 9-10 centet hozott...így lehet inkább hirdetésre fogom költeni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: idlig »

Reflinket tegye be, aki akarja, én már nem kattintom, és ahogy nézem emiatt ki is zártak.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Nekem még 1dolcsi hijja. Kiváncsi leszek fizet-e neked...
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Az én kikérésem már május 6-óta pendiggel! :angry:
3-4 naponta ír néhány kifizetést (5-10 db)!
Nem túl jó hír!!
Ez van!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: latattila »

Ma kaptam meg a fizut!
Ebből lehet kalkulálni a várandó kifizetéseket!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixnation - 5 cent naponta, FIZETETT

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

befejeztem. máj 17 óta vártam. elhirdettem 3 napos fixre.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég